נחשפה סדרת המדפסות המהירה והזולה ביותר לעסקים ולפרטיים

דף הבית >> גאדג'טים לעסקים >> נחשפה סדרת המדפסות המהירה והזולה ביותר לעסקים ולפרטיים
ההכרזה הגדולה ביותר עד כה בעולם המדפסות: HP חושפת את טכנולוגיית PageWide הממציאה מחדש את תחום ההדפסה. מדפסות PageWide מדפיסות במהירות של עד 75 דפים בדקה (שיא עולמי) ומוזילות את העלויות ב-50%. ניתן כעת לרכוש מדפסות עסקיות במחיר של מדפסות ביתיות זולות. HP גם חשפה טכנולוגיות אבטחה וסייבר מהפכניות לאבטחת סביבת ההדפסה.
מאת: מערכת Telecom News, 20.7.16, 19:59מדפסות HP
 
חברת HP חשפה היום סל חדש ומפתיע של מדפסות עסקיות וביתיות, שכולל דור חדש של מכשירים מתקדמים עם מסכי מגע מבוססי טכנולוגיית HP PageWide, מדפסות OfficeJet Pro ומדפסות LaserJet.
 
ההשקה כוללת כ-15 מדפסות PageWide, OfficeJet Pro ו-LaserJet במחירים המתחילים ב-399 ₪ (כולל מע"מ). כמו כן, חשפהHP  טכנולוגיות אבטחה וסייבר מהפכניות, שסייענה ללקוחות לאבטח את סביבת ההדפסה שלהם, כדי לוודא, שמערכות ההדפסה לא תהוונה נקודת פרצה לרשת הארגונית.
 
מיקי רוסלר, מנהל קטגורית ההדפסה ב-HP ישראל: "הטכנולוגיות והמדפסות החדשות מספקות יחס עלות-ביצוע משופר ומהירויות הדפסה גבוהות המתאימות במיוחד לצרכי הלקוחות הישראלים. הדבר מתבטא בביקוש מוגבר מרגע הגעת המוצרים לארץ".
 
ממציאים מחדש את ההדפסה עם HP PageWide
HP PageWide היא טכנולוגיית הדפסה המבוססת על תפישה ייחודית: לראשונה ראש ההדפסה החדש ב-HPראש הדפסה (בתמונה משמאל) מתפרס על פני כל רוחב הדף, הוא נייח לגמרי  ורק הדף המודפס נע במהלך ההדפסה.

הטכנולוגיה מאיצה ללא תקדים את מהירות ההדפסה: עד לרמה של 75 עמודים בדקה בשחור ובצבע (!), מה  שמהווה שיא עולם (פחות משניה עבור הדפסת כל דף בצבע).

אין למדפסת "תנור" כמו שיש בכל מדפסות הלייזר הקיימות בשוק. בנוסף, מדפסות HP PageWide מוזילות את העלות השוטפת בשיעור של 50%, צריכת האנרגיה נמוכה ב-84% בהשוואה ללייזר ושיעור המתכלים ופסולת האריזות קטנה ב-94%. ולבסוף, נוסחה פיגמנטית חדשה וחידושים בטכנולוגיית ההזרקה מבטיחים איכויות הדפסה גבוהות מסוגן, בנוסף למהירויות יוצאות הדופן.  
 
תוספות חדשות למשפחות ה-HP OfficeJet Pro וה-LaserJet
הסל המורחב של המדפסות העסקיות של HP כולל גם מדפסות HP OfficeJet Pro ו-HP LaserJet  המשלימות את אפשרויות הבחירה ללקוחות. בעשור האחרון המציאה HP וביססה את קטגוריית מדפסות הדיו במשרד והיא מציעה לעסקים קטנים ובינוניים הדפסה מקצועית בצבע המבוססת על דיו בעלות הנמוכה עד 50% לדף לעומת מדפסות לייזר מקבילות.

סדרת ה-HP OfficeJet Pro 8000 מציגה את HP Print Forward Design המספקת ללקוחות פרודוקטיביות עם מהירויות גבוהות עבור הדפסות דו-צדדיות ועבודות סריקה עם תפעול נייר כמו במכשירי לייזר, וכן עיצובים חוסכי מקום העוזרים לשמור היקף על השטח המשרדי. המדפסות החדשות הללו כוללות בנוסף תכונות ניהול ואבטחה משופרות וכן מציעות הדפסה חלקה ממכשירים ניידים, לרבות מסמארטפונים.
 
משפחת HP LaserJet מספקת ללקוחות הדפסת מסמכים ברמה של בית דפוס, מהירות גבוהה ואת התמורה הטובה ביותר עבור הדפסות שחור-לבן.
 
מוצרי ה-LaserJet החדשים כוללים מחסניות טונר HP מקוריות עם טכנולוגיית JetIntelligence היוצרת את פלטפורמת הדפסת הלייזר המתקדמת ביותר בתעשייה, ומציעה חלופות מהירות, חכמות וזולות יותר העוזרות ללקוחות לקדם את עסקיהם.
 
להמציא מחדש את האבטחה עם שירותי הדפסה מנוהלים ומאובטחים
מדפסות נחשבות כיום לאחת מנקודות התורפה במערך האבטחה והן יעד אפשרי למתקפות סייבר. על רקע זה מציגה HP גם שירות הדפסה מנוהל חדש המתמקד באבטחה המכונה MPS -Managed Print Services.
 
שירות משופר זה משקף את תפיסת האבטחה של HP, שמטרתה לספק את האבטחה המקיפה ביותר, שקיימת כיום למכשירים, לנתונים ולמסמכים. שירותי ההדפסה המאובטחים של HP מציעים מקצועני אבטחה המסייעים ללקוחות לאבטח את סביבת ההדפסה שלהם עם ההגנות החזקות ביותר הקיימות כיום בתעשייה, לשמור על רמת האבטחה הגבוהה לאורך זמן תוך מענה לאיומים חדשים ולדרישות רגולטוריות.
 
האבטחות המתקדמות של HP Secure Managed Print Services כוללות:
 • המדפסות המאובטחות ביותר בעולם עם יכולת שיקום עצמי.
 • תוכנת HP JetAdvantage לגילוי איומים, אבטחה, ניטור וניהול המדפסות.
 • הצפנת נתונים להגנה טובה יותר על מידע סודי.
 • דיווחים לביקורות רגולטוריות ותאימות לתקנות.
 • מומחי אבטחה לפיתוח משותף של תוכנית אבטחת הדפסה מקיפה.
בנוסף, עדכנה HP את תוכנת HP JetAdvantage Security Manager, פתרון האבטחה היחיד מבוסס מדיניות למדפסות, שעומד בתקנות רגולטוריות. זאת, כדי לאפשר נראות טובה יותר לגבי עדכוני הקושחה, שיושמו במדפסות HP שבארגון.
 
תכונה זו מאפשרת ללקוחות לראות אלו מהמדפסות שלהם מוגנות באמצעות פתרונות האבטחה של HP למדפסות כולל:  HP Sure Start BIOS, יצירת רשימה לבנה  ואיתור חדירה בזמן הרצה. כמו כן ניתן כעת לנטר את המדפסות הארגוניות של HP כדי לגלות פעילות זדונית וזאת באמצעות Splunk, כלי אבטחת המידע וניטור האירועים.
 
סל המוצרים החדיש:
 
מדפסות ה-HP PageWide החדשות כוללות את:    
 • סדרת HP PageWide Enterprise Color כוללת את HP PageWide Enterprise Color 556 sfp  ואת HP PageWide Enterprise Color MFP 586. מדפסות אלו מתוכננות לקבוצות עבודה הכוללות עד 15 משתמשים בעסקים קטנים ובינוניים ועד ארגונים גדולים המדפיסים עד 15,000 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 75 דפים לדקה.
 • סדרת HP PageWide Pro 500 כוללת את HP PageWide Managed P57750dw MFP ואת HP PageWide Managed P55250dw sfp. מדפסות אלו מתוכננות עבור עסקים קטנים ולקבוצות עבודה המדפיסים עד 6,000 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 70 דפים לדקה.
 • סדרת HP PageWide Pro 400 כוללת את HP PageWide Pro 452dw sfp ואת HP PageWide Pro MFP 477dw. מדפסות אלו מתוכננות עבור עסקים קטנים ולקבוצות עבודה המדפיסים עד 4,500 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 55 דפים לדקה. סדרת HP PageWide 300 כוללת את HP PageWide 352dw sfp ואת HP PageWide MFP 377dw. מדפסות אלו מתוכננות עבור עסקים קטנים ולקבוצות עבודה המדפיסים עד 3,000 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 45 דפים לדקה.
 מדפסות ה-OfficeJet Pro החדשות כוללות את:
           
HP OfficeJet Pro 8210 המספקת איכות הדפסה מקצועית בעלות נמוכה עד 50% לדף לעומת מדפסות לייזר. מדפסות HP OfficeJet Pro 8720/8725/8730 All-in-One מציגות את התכונה המהפכנית HP Print Forward Design ומספקות פרודוקטיביות עילאית במשרד עם מהירויות גבוהות בהדפסות דו-צדדיות ועם עבודות סריקה ותפעול נייר הדומים לאלה של מדפסות לייזר, וכן עיצובים חוסכי מקום העוזרים לשמור על שטחי המשרד. HP OfficeJet Pro 8730 All-in-One וה-HP OfficeJet Pro 8210 כוללים תכונות אבטחה וניהול מתקדמות (PCL5 ו-PCL6). 8210 – 3000 דפים לראש דיו שחור.

מחיר מומלץ לצרכן ל-8210 – רק 399 ₪ (כולל מע"מ).
 • המדפסות HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One מיועדות לשימוש בעסקים זעירים ובעסקים ביתיים המדפיסים עד 800 עמודים בחודש. הן מספקות איכות הדפסה מקצועית בעלות קטנה ב-50% בהשוואה למדפסות לייזר. (עד 1500 דפים בראש דיו בודד).
   
 • מחיר מומלץ ל-6960 – רק 499 ש"ח (כולל מע"מ)
   
 • HP OfficeJet Pro 8710/8720 All-in-One מדפסת לארגונים המעוניינים בהדפסה בלבד. ביצועים גבוהים בעלות נמוכה (עד 2000/3000 דפים בראש דיו בודד).
   מחיר מומלץ ל-8710 - 599 ₪ (כולל מע"מ)
    מחיר מומלץ ל-8720 - 899 ש"ח (כולל מע"מ)
 
מדפסות ה-HP LaserJet החדשות כוללות את:    
 • HP LaserJet Pro M501 היא מדפסת שחור לבן עבור עסקים בגודל קטן עד בינוני או קבוצות עבודה המדפיסים עד 6,000 עמודים בחודש. היא מציעה את הביצועים הטובים בקטגוריה כולל מהירות הדפסת הדף הראשון המהירה ביותר במצב מוכן להדפסה, דף ראשון הכי מהיר ממצב שינה וצריכת אנרגיה כללית הנמוכה ביותר.
 • HP Color LaserJet Pro MFP M377dw היא מדפסת צבעונית רב תפקודית עבור עסקים בגודל קטן עד בינוני או קבוצות עבודה המדפיסים עד 4,000 עמודים בחודש וזקוקים להדפסות צבע באיכות מקצועית. מדפסת ה-3 ב-1 הצבעונית והקומפקטית מציעה את הביצועים הטובים ביותר בקטגוריה כולל הדף המהיר ביותר ממצב שינה, הדפסת דופלקס הכי מהירה וצריכת חשמל כוללת הנמוכה ביותר.
 מידע נוסף אודות סל המוצרים החדש של המדפסות העסקיות של HP זמין בכתובת: hp.com/go/businessprinters
 
HP
HP 
 
Bookmark and Share


 


לוח מודעות
יזמים? יש לכם רעיון מבריק? נמשכת ההרשמה למחזור הבא של TLV Generator. ההרשמה - כאן

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

18/10/08 - SIPI 2018 

7/3/19 - 2019 OurCrowd Global Investor Summit 

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם ליוני 2018 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

מה כן מקדם אתרים ועסקים באינטרנט? לא העלוקות שחיות סביב גוגל ופייסבוק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

TLV Generator נולד - התכנית שהופכת כל רעיון למוצר (MVP) תוך 120 יום - כאן

למה 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלו, נכשלים וימשיכו להיכשל גם בעתיד - כאן

מה חלקו ואחריותו של ה-CTO למצב בו 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלים? - כאן

האם ניתן לרפא את המחלה של כישלון מעל ל-95% מהמיזמים בישראל? - כאן

העסקה הבעייתית של בזק-Yes לא הייתה מתבצעת בלי משרד התקשורת - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בנוגע לחקירת "פרשת בזק-YES" ולמה ביבי לא בעניין - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

מורה נבוכים בפרשת "תיק 4000" מי עוד צפוי להיחקר ומה עדיין לא נחקר - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

מרוב Fake News, ספינים ותרגילי חקירה, הציבור מקבל שפע של מידע מטעה - כאן

20 המובילים ומקבלי הצל"ש בשנת 2017 בעולם התקשורת והייטק הישראלי - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן


 
זרקור חברות
 
TLV-GENERATOR
 
TLV-Generator
 
קפל
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Schneider Electric
 
TLV-GENERATOR
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
 מפת הביטקוין   מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים