קוואלקום הציגה מעבדי Snapdragon ברמות 600/400 עם LTE לסמארטפונים

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> קוואלקום הציגה מעבדי Snapdragon ברמות 600/400 עם LTE לסמארטפונים
קוואלקום הציגה דור מעבדי Snapdragon ברמות 600 ו-400 עם LTE לסמארטפונים
מאת: מערכת Telecom News, 26.2.15, 12:48סמארטופון
 
מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 כוללים טכנולוגיות גרפיקה, מצלמה, וידאו 4K וחיבוריות מהדור הבא, כולם מאפיינים של רמת הפרימיום, שנכללו בעבר רק במוצרי ה-Snapdragon ברמת 800. זאת, כדי לספק חוויית משתמש מעולה לצרכנים המחפשים תמורה גבוהה למחיר.
 
קוואלקום הודיעה היום, שחברה הבת שלה, קוואלקום טכנולוגיות (QTI), מוציאה לשוק 4 מעבדים חדשים מסדרת Qualcomm ,Snapdragon שנבנו לשיפור חוויית המשתמש והחיבוריות למכשירים סלולריים סטנדרטיים עתירי ביצועים. המעבדים החדשים Snapdragon 620 ו-Snapdragon 618 מגדירים מחדש את רמת ה-600 עם רמת ביצועים גבוהה יותר באופן משמעותי, הודות ליחידות עיבוד מסוג ARM Cortex A-72, 64 סיביות, ומודם חדש מדגם X8 LTE.

המעבדים החדשים Snapdragon 425 ו-Snapdragon 415 כוללים יחידות CPU עם 8 ליבות, לראשונה ברמת ה-400. ה-Snapdragon 425 מכפיל את מהירויות ההורדה וההעלאה ב-LTE בזכות מודם ה-X8 LTE, עוד מרכיב המופיע לראשונה ברמת ה-400 ובנוסף מציע מאפייני מצלמה מתקדמים עם מעבדי אותות תמונה (ISP) כפולים ואודיו היי-פידליטי, ואילו מעבד Snapdragon 415 כולל את X5 LTE, שתומך במהירויות הורדה של עד 150 Mbps. ערכת השבבים Snapdragon 415 עוברת כעת בדיקות יישום מדגמיות וצפויה לעבור להטמעה במכשירים מסחריים במחצית הראשונה של 2015. מעבדי Snapdragon מהדגמים 620, 618 ו-425 צפויים להגיע למכשירים מסחריים במחצית השנייה של 2015.
 
כחלק מהודעה זו, החברה גם מרחיבה את מותג הדגל שלה, Snapdragon, לערכות שבבים של מודמים נפרדים ומציעה מודמים LTE (כולל X8 ו-X5) בכל מוצרי מערכות-על-שבב והמודמים הנפרדים שלה למכשירי מובייל. המודם החדש X8 LTE, שתומך בצימוד ערוצים (carrier aggregation) בשידור (uplink) וקליטה (downlink), תומך בשיאי מהירויות הורדה עד 300 Mbps ומהירויות העלאה עד 100 Mbps. המודם של X8 LTE תומך בפס רחב (עד 40 מה"ץ), לראשונה ברמת ה-600 וה-400. מודם ה-X5 LTE, שמשולב ב-Snapdragon 415, מציע LTE Cat 4 מדור רביעי.
 
מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 כוללים גם תכונות, שהיו זמינות בעבר לרמת Snapdragon 800 בלבד, לרבות מצלמה עם מעבדי ISP כפולים, לכידה ותצוגת וידאו 4K, קידוד חומרה HEVC, משחקים עשירים יותר עם גרפיקה מהדור הבא של Qualcomm Adreno וחיבוריות WiFi מתקדמת. כל המעבדים החדשים בנויים לשפר את חוויית המשתמש וזמינים עם מאפייני מצלמה מתקדמים ביותר, מהירויות הורדה גבוהות וטעינה מהירה בטכנולוגיית Qualcomm QuickCharge 2.0.
 
דגמי 618 ו-620 של מעבדי Snapdragon מציעים חוויית משתמש למכשירי מובייל מתקדמים, תוך שמירה על ביצועי הסוללה, כולל:
 
חיבוריות X8 LTE: חיבוריות חלקה שתמיד פועלת (always-on), עם מודם LTE Cat 7 התומך צימוד ערוצים (carrier aggregation) ב-2x20 מה"ץ, והתוצאה היא מהירויות תקשורת נתונים המגיעות עד 300 ו-100 Mbps, בהורדה ובהעלאה, בהתאמה. פריט מדף (SKU) אחד ויחיד עבור LTE רב-מצבי גלובלי, תומך בשידור LTE, ב-LTE dual SIM ו-VoLTE.
 
ביצועים: התגובה המהירה, טעינת היישומים, השימוש בדפדפני אינטרנט והגישה לקבצים מתאפשרים באמצעות יחידת עיבוד מרכזית Cortex-A72 מתקדמת ב-64 סיביות. ה-Snapdragon 620 משלב מעבדי ARM Cortex-A72 מרובעי-ליבות ב-64 סיביות עם ליבות Cortex-A53. ה-Snapdragon 618 מגיע בתצורה של 2 ליבות ARM Cortex-A72 המזווג עם מעבדי Cortex-A53 מרובעי ליבות. זיכרון כפול ערוצים LPDDR3 מגדיל את רוחב הפס של הזיכרון לטובת הרצת יישומים אינטנסיביים כמו וידאו 4K.
 
גרפיקה: הדור הבא של Qualcomm Adreno GPU פותח במיוחד כדי להעניק למשתמשים חוויה של סצנות ריאליסטיות וגרפיקה מעולה, לחוויית משחק משופרת בסלולר תוך צריכת חשמל נמוכה.
 
מצלמה: מצלמה איכותית עם מעבדי אותות תמונה (ISP) כפולים התומכים ב-2 מצלמות 13MP, ייצוב תמונה (gyro image stabilization), פוקוס אוטומטי משופר ומיפוי גוונים מקומי לשיפור איכות התמונה מעבר ל-HDR.
 
מולטימדיה מתקדמת: צילום ותצוגת וידאו 4K עם HEVC - H.265, לראשונה ברמת ה-600, לצד תמיכה בתצוגות Quad HD - 2K והזרמה אלחוטית ב-full HD.
 
חיישנים שוטפים בעלי צריכת חשמל נמוכה: מנוע החיישנים הייעודי Qualcomm Hexagon DSP תומך במצבי זמן אמת ומופעל כדי לספק חישה של תנועה, מיקום, בריאות וסביבה ומפחית את הצורך בהתקן חיישנים חיצוני, בהיותו תומך בביצועים מעולים תוך צריכת חשמל נמוכה בהרבה מהתקן חיצוני.
 
חוויית שמע משובחת: טכנולוגיית Qualcomm Immersive Audio מאפשרת לצרכנים ליהנות מסרטים ומוסיקה בסאונד קולנועי, משחקים עם תמונה ריאליסטית וחוויית שמע המקיפה את המאזין ללא צורך באוזניות. תומך גם בהשמעת מוסיקה היי-פידליטי 192 קה"ץ/24 סיביות, לחובבי מוסיקה ואודיופילים תובעניים.
 
החברה גם מציעה את ה-Snapdragon 425 עם החיבוריות המתקדמת של X8 LTE ומאפייני פרימיום למצלמה, שמע ומולטימדיה. ה-Snapdragon 425, שכולל LTE Cat 7 משולב מדור רביעי (4G) עם מהירויות הורדת מידע של עד 300 Mbps ומהירויות העלאה של עד 100 Mbps, בנוי לתמוך ברמה גבוהה של מהירויות רשת, יציבות וכיסוי, במכשירים סטנדרטיים. הודות לשילוב עם Qualcomm RF360 Front End Solution, ערכת השבבים שלו תומכת בכל מצבי הפעולה העיקריים ובכל רצועות התדרים הקיימות, כולל 5 מצבים (5-mode) ועומדת בדרישות הטכנולוגיות החדישות ביותר כמו dual SIM, LTE Broadcast ותמיכת VoLTE.
 
עם ה-Adreno 405 GPU, 8 יחידות CPU מדגם ARM Cortex-A53 ב-64 סיביות, ומנוע וידאו מעולה עם תמיכה בתצוגת Full HD 1080p וחומרת HEVC decode, ובנוסף מאפייני מולטימדיה ברמת פרימיום כמו מצלמה עם ISP כפול ושמע ברמת היי-פידליטי – ה-Snapdragon 425 מציע את המיטב כדי להוביל את מגזר המכשירים הנמכרים ביותר בשוק.
 
היות שרשתות  LTE דור 4 מגבירות את המהירויות ומספקות כיסוי חוצה-אזורים בנקודות מחיר שונות, מעבד Snapdragon 415 הכולל X5 LTE משולב מסייע לצרכנים, שהמחיר הוא גורם חשוב עבורם, לקבל גישה למהירויות ולאמינות של LTE.
 
ערכת השבבים Snapdragon 415, שפותחה לסמארטפונים וטאבלטים סטנדרטיים, תומכת בצילום ותצוגת וידאו ברמת full HD 1080p, כוללת 8 ליבות 64 סיביות מסוג ARM Cortex-A53 ומציעה את ה-Adreno 405 GPU לגרפיקה איכותית ביותר.
 
החברה מצפה להוציא גרסאות Qualcomm Reference Design QRD של מעבדי Snapdragon מדגמים 620, 618, 425 ו-415 עם תמיכה ב-Qualcomm RF360 Front End Solution. תכנית QRD מציעה חדשנות טכנית, אפשרויות של התאמה קלה לצורכי הלקוח, ואת ה-Qualcomm Global Pass, שכולל חבילות תוכנה אזוריות, תצורות מודם שונות, בדיקות ומוכנות לקבלה עפ"י הדרישות של מפעילים אזוריים וגישה למערכת אקולוגית רחבה של ספקי רכיבי חומרה ומפתחי אפליקציות תוכנה. במסגרת תכנית QRD, הלקוחות יכולים לספק במהירות סמארטפונים ברמות שונות לצרכנים המחפשים חלופות במחיר נוח. עד כה היו למעלה מ-1,080 השקות של מוצרים מבוססי QRD ב-21 מדינות.
 
החברה ממשיכה לספק פתרונות חיבוריות מתקדמים במהירויות גבוהות באמצעות קו מוצרי המודמים הנפרדים שלה, למגוון רחב של יישומים, מסמאטרפונים והתקני מחשוב משובצים ועד לנתבי מובייל ומערכות תקשוב לרכב. ערכת השבבים המתקדמת ביותר שלה למודמים, הידועה בשמה הקודם Gobi 9x45, השתלבה במותג המודמים Snapdragon וכוללת את הטכנולוגיה לחיבוריות מובייל – X12 LTE – במהירויות העלאה/הורדה של עד 450 ו-100 Mbps, בהתאמה.
 
אלכס קטוזיאן, סמנכ"ל בכיר ניהול המוצר בקוואלקום טכנולוגיות: "מאז ומתמיד האסטרטגיה שלנו הייתה להציג מאפיינים מובילים ברמת מעבדי הפרימיום Snapdragon 800 תחילה, ולאחר מכן להרחיב את הפריסה של מאפיינים אלה למוצרי Snapdragon ברמות 600, 400 ו-200. כך, שנוכל לסייע ללקוחות לספק חוויית משתמש מעולה לצרכנים המחפשים תמורה גבוהה למחיר. אנו נרגשים להודיע על מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 הכוללים טכנולוגיות גרפיקה, מצלמה, וידאו 4K וחיבוריות מהדור הבא, כולם מאפיינים של רמת הפרימיום, שנכללו בעבר רק במוצרי ה-Snapdragon שלנו ברמת 800. מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 מגיעים גם עם X8 LTE, וכך גם ה-Snapdragon 425, מה שמציין את הפעם הראשונה, שאנו תומכים במהירות המדהימה הזאת ברמת ה-400".

 
מכשירים ניידים 
 
Bookmark and Share


 


לוח מודעות
יזמים? יש לכם רעיון מבריק? נמשכת ההרשמה למחזור הבא של TLV Generator. ההרשמה - כאן

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19/3/18 - כנס Teleco 2018    

1/5/18 - ChipEx2018  

7/5/48 - BMR 2018 - Broadband, Mobile, RF  

9-10/5/18 - האקאתון "ניצוץ לדורות" 

15/5/18 - Israel's annual Programmatic Video conference  

23/5/18 - EcoMotion Main Event 2018 

5/6/18 - Israel Mobile Summit 2018 

21/6/18 - 2018 Afeka Conference for Speech Processing  

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם למרץ 2018 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

מה כן מקדם אתרים ועסקים באינטרנט? לא העלוקות שחיות סביב גוגל ופייסבוק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

TLV Generator נולד - התכנית שהופכת כל רעיון למוצר (MVP) תוך 120 יום - כאן

למה 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלו, נכשלים וימשיכו להיכשל גם בעתיד - כאן

מה חלקו ואחריותו של ה-CTO למצב בו 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלים? - כאן

האם ניתן לרפא את המחלה של כישלון מעל ל-95% מהמיזמים בישראל? - כאן

העסקה הבעייתית של בזק-Yes לא הייתה מתבצעת בלי משרד התקשורת - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בנוגע לחקירת "פרשת בזק-YES" ולמה ביבי לא בעניין - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

מורה נבוכים בפרשת "תיק 4000" מי עוד צפוי להיחקר ומה עדיין לא נחקר - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

מרוב Fake News, ספינים ותרגילי חקירה, הציבור מקבל שפע של מידע מטעה - כאן

20 המובילים ומקבלי הצל"ש בשנת 2017 בעולם התקשורת והייטק הישראלי - כאן


 
זרקור חברות
 
TLV-GENERATOR
 
TLV-Generator
 
מידע
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Ruckus
 
TLV-GENERATOR
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
 מפת הביטקוין   מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים