12 חברות ישראליות נבחרו על ידי גרטנר העולמית כ - Cool Vendors לשנת 2013

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> 12 חברות ישראליות נבחרו על ידי גרטנר העולמית כ - Cool Vendors לשנת 2013
12 חברות ישראליות נבחרו על ידי גרטנר העולמית כ - Cool Vendors לשנת 2013
מאת: מערכת Telecom News, 7.5.13, 18:30שלומית הרט
 
החברות תוצגנה בכנס שתקיים גרטנר ישראל ב-22 במאי בת"א. מייקל מעוז, סגן נשיא ואנליסט בכיר בגרטנר, ודורון גרסטל, מנכ"ל Nolio (שנרכשה לאחרונה בידי CA) ישוחחו על תהליך הבחירה ומשמעויותיו, בכנס המקצועי הגדול ביותר בישראל לעולם ה- ICT.
 
מדי שנה מכריזה חברת המחקר והייעוץ הבינלאומית גרטנר על רשימת ה-Cool Vendors שלה, והשנה נכללות 12 חברות ישראליות ברשימה זו. החברות הנמצאות ראויות להיכלל ברשימת ה-Cool Vendors פועלות בתחומי הטכנולוגיה, ונבחרות על פי עמידה בקריטריונים של חזון ופיתוח טכנולוגי, יישום, ניהול תהליכים ותפעול. 

החברות המוכתרות בידי גרטנר כ-Cool Vendor הינן חברות קטנות המציעות טכנולוגיות "פורצות דרך" או פתרונות חדשניים, המאפשרים למשתמשים לבצע פעולות, שלא ניתן היה לבצע קודם. לטכנולוגיה יש סיכוי להשאיר חותם על השוק, על התנהגות הצרכנים, ויש לה או שתהיה לה השפעה עסקית.
 גרטנר
החברות הישראליות, שנבחרו בידי גרטנר לשאת בתואר, תוצגנה בכנס האנליסטים, שתקיים גרטנר ישראל ב-22 במאי. בנוסף, מייקל מעוז, סגן נשיא ואנליסט בכיר בגרטנר, יתאר במושב מיוחד במהלך הכנס את הדרכים בהן בוחנת גרטנר את מידת התאמתן של החברות לתואר Cool Vendor, והיתרונות הגלומים בכך. מעוז יארח במושב את דורון גרסטל, מנכ"ל Nolio, שנרכשה לאחרונה בידי CA, שיתאר את התהליך מנקודת מבטו.
 
שלומית הרט, מנכ"לית גרטנר ישראל (בתמונה משמאל): "כמדי שנה מוכיחה תעשיית הטכנולוגיה הישראלית כי היא מנפיקה מתוכה מצויינות עסקית וטכנולוגית, שבעיני גרטנר ראויות לשבח. בנוסף, הפיזור של החברות הישראליות לאורך תחומי הטכנולוגיה השונים מבטא יכולת אינטרדיסיפלינרית של התעשיה, שמסייעת לה להשתלב כמובילה בענפים רבים."
 
החברות הישראליות שנבחרו כ- Cool Vendor ל- 2013 :
 
 • Cyvera – החברה מציעה מערכת לאבטחת נקודות קצה בארגונים החוסמת מתקפות, שלא היו מוכרות קודם לכן, ומספקת מידע אודות איומים נוספים, על מנת לשפר מערכות אבטחה אחרות בארגון. המערכת של החברה מנטרלת את הנסיונות של הגורמים המזיקים להשתיל נוזקות שישמשו בעתיד כנקודות הפריצה של התוקפים, ויסכנו את נקודות הקצה.
 
 • SundaySky - הטכנולוגיה של החברה מאפשרת למותגים לייצר בזמן אמיתי ולפי דרישה סרטון וידאו אישי על פי פרופיל הצופה, שמכיל תוכן והצעות הרלוונטיים לו, ומגדיל את מעורבותו עם המותג. סרטוני וידאו אלה יעילים, כיוון שהם נוצרים על בסיס המידע העדכני ביותר אודות הצופה, תוך שימוש בתכנים הרלוונטיים לו ביותר.
 
 • GreenSQL  - החברה מספקת טכנולוגיית אבטחה למסדי נתונים, כאשר היא משלבת בפלטפורמה יחידה מיסוך מידע דינמי, ניטור אקטיבי של מסד הנתונים, מניעת פריצה, פיירוול והגנה מפני הזרקת SQL למסדי נתונים המאוחסנים מקומית ובענן. שילוב של מספר אמצעי הגנה במוצר אחד, וקלות ההתקנה וההטמעה, הופכות את המוצר למתאים מאוד לצרכי ודרישות חברות קטנות ובינוניות.
 
 • Evolven - החברה משלבת אנליטיקה של תהליכי IT והגדרת וניהול שינויים (Configuration and Change Management) לצורך זיהוי בעיות מוקדם וניבוי התנהגות עתידית של המערכת. הטכנולוגיה של החברה נוטלת אלגוריתמים סטטיסטים של זיהוי המשוייכים בדרך כלל עם תחום הביצועים והזמינות, ומיישמת אותם לתחום הגדרת וניהול השינויים. ניתוח כזה עשוי לסייע לצוותי ה-IT לדעת מראש על הסיכונים וההשפעות שיגרמו שינויים במערכת.
 
 • Perfecto Mobile – הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לארגונים לבחון ישומים ניידים לפני השקתם ללקוחות או עובדים על מגוון רחב של מכשירים, באמצעות ביצוע סימולציה של סביבת העבודה של מאות טלפונים וטאבלטים. השירות, שניתן בתצורת ענן, משמש כתחליף זול משמעותית לרכישת כל מגוון המכשירים לצורך ביצוע הבדיקות, והחברה אף מספקת שירות ניטור ביצועים במסגרת הבדיקות.
 
 • WalkMe – החברה מציעה מערכת מבוססת ענן המציגה מעין "מסלול מודרך" לעובדים, שותפים ולקוחות הארגון העושה בה שימוש, על מנת לסייע להם לבצע תהליכים כגון ביצוע הזמנה, מילוי טפסים וכדומה. המערכת אינה מתערבת בתהליכים העסקיים עצמם, אלא מציבה שכבה נוספת בדמות אובייקטים המכילים עצות והסברים מעל שכבת הפעילות שבאתר. שכבה זו עשויה לקצר משמעותית את תקופת ההדרכה של עובדים, ולהקל על פעילות לקוחות ושותפים באתר החברה.
 
 • Ctera Networks  - המוצרים של החברה מחברים את מרכזי הנתונים של הארגון ושלוחותיו לתשתית אחסון ענן פרטית או ציבורית. הפתרונות, שמאפשרים סינכרון, שיתוף, גיבוי ושילוח מידע, מיועדים לעסקים בכל הגדלים, כמו גם ספקי שירות ואינטגרטורים. לחברה יש שיתופי פעולה עם יצרני ציוד תקשורת ואחסון כדוגמת סיסקו, EMC, IBM, היטאצ'י דאטה סיסטמס, דל ועוד, והיא משתלבת בשוק ה-Cloud Storage Integration הצומח.
 
 • SeatID - החברה פיתחה פלטפורמת "הושבה חברתית" (Social Seating), שמחברת, בהסכמת המשתמש, מידע מרשתות חברתיות עם אתרים העוסקים בהזמנת מקומות לאירועים ונסיעות, ובכך מאפשרת למשתמשים לבחור במיקום גם על סמך זהות היושבים סביבם, או בהתאם להגדרות שונות (תחומי ענין משותפים, למשל). השירות מוצע לחברות תעופה, אצטדיונים, אתרי מכירת כרטיסי קולנוע ותאטרון, מלונות ורכבות.
 
 • Mobideo Technologies – הפלטפורמה של מובידאו משלבת יכולות ניהול מדוייק של משימות וניטור בזמן אמת של תהליכים, עם תיעוד אוטומטי למחצה של הגדרות התהליכים. פלטפורמה זו משמשת חברות העוסקות בתהליכים מתמשכים החוזרים על עצמם, כדוגמת מערכי הטענת רכבים חשמליים, מגדלי שידור סלולריים וכדומה.
 
 • BioCatch – הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לאמת את זהות המשתמש במחשב או מכשיר נייד באמצעים ביומטריים מתקדמים יותר מהנהוגים כיום, כדוגמת תבניות הקלדה על המקשים, תנועות העכבר וכד'. כתחליף, המערכת מאתגרת את המשתמש לבצע פעולות באמצעות העכבר על מנת "להוכיח" את זהותו, אך הוא אינו מודע לכך, שפעולות אלו מתוזמנות בידי המערכת. כך בונה החברה פרופיל קוגניטיבי-התנהגותי של המשתמש מתוך תגובותיו ופעולותיו, וכך יכולה לאתר בעתיד תבניות, שאינן תואמות לפרופיל זה ולהסיק כי מדובר במשתמש אחר.
 
 • Garantia Data – החברה מספקת in-memory NoSQL cloud DBMS. המוצר מסופק כשירות אלסטי הניתן לשדרוג, תוך שימוש בשירותי הענן של אמזון ומיקרוסופט, בין השאר. היא הראשונה המציעה שירות כזה כשירות  ענן – תכונה האמורה לעניין מנהלי תשתיות אפליקציות וגורמים בתעשייה המבקשים ליישם מסדי נתונים בתצורת "פלטפורמה כשירות" (PaaS). החברה פועלת בתחום הלא מוכר אך צומח של Redis open source NoSQL DBMS, והיא משרתת מאות לקוחות משלמים.
 
 • Landa Digital Printing – הדיו, שפיתחה החברה, מכיל חלקיקים פיגמנטיים, שגודלם עשרות ננומטרים, ותהליך ההדפסה הדיגיטלי שלה, Nanography, משלב מספר טכנולוגיות הדפסה וכך מאפשר להדפיס למעשה על כל נייר או פילם. המודל העסקי של החברה מבוסס על מכירת מדפסות ומתן רשיונות לשימוש בטכנולוגיה לחברות אחרות. 
Bookmark and Share


 


לוח מודעות
יזמים? יש לכם רעיון מבריק? נמשכת ההרשמה למחזור הבא של TLV Generator. ההרשמה - כאן

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19/3/18 - כנס Teleco 2018    

1/5/18 - ChipEx2018  

7/5/48 - BMR 2018 - Broadband, Mobile, RF  

9-10/5/18 - האקאתון "ניצוץ לדורות" 

15/5/18 - Israel's annual Programmatic Video conference  

23/5/18 - EcoMotion Main Event 2018 

5/6/18 - Israel Mobile Summit 2018 

21/6/18 - 2018 Afeka Conference for Speech Processing  

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם למרץ 2018 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

מה כן מקדם אתרים ועסקים באינטרנט? לא העלוקות שחיות סביב גוגל ופייסבוק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

TLV Generator נולד - התכנית שהופכת כל רעיון למוצר (MVP) תוך 120 יום - כאן

למה 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלו, נכשלים וימשיכו להיכשל גם בעתיד - כאן

מה חלקו ואחריותו של ה-CTO למצב בו 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלים? - כאן

האם ניתן לרפא את המחלה של כישלון מעל ל-95% מהמיזמים בישראל? - כאן

העסקה הבעייתית של בזק-Yes לא הייתה מתבצעת בלי משרד התקשורת - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בנוגע לחקירת "פרשת בזק-YES" ולמה ביבי לא בעניין - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

מורה נבוכים בפרשת "תיק 4000" מי עוד צפוי להיחקר ומה עדיין לא נחקר - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

מרוב Fake News, ספינים ותרגילי חקירה, הציבור מקבל שפע של מידע מטעה - כאן

20 המובילים ומקבלי הצל"ש בשנת 2017 בעולם התקשורת והייטק הישראלי - כאן


 
זרקור חברות
 
TLV-GENERATOR
 
TLV-Generator
 
מידע
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Ruckus
 
TLV-GENERATOR
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
 מפת הביטקוין   מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים