Pitch tonight: נחשפו 7 מיזמים חדשים בנאום של 100 שניות

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> Pitch tonight: נחשפו 7 מיזמים חדשים בנאום של 100 שניות
Pitch tonight - מסגרת חדשה, שהיא "הלילה של המשקיעים והיזמים": מפגש מהיר בין יזמים מבטיחים ומשקיעים מוכרים, שמאפשר יצירת קשרים עסקיים ושותפויות מיידיות. 7 מיזמים חדשים (ועוד אחד, שנשלף בהפתעה מהקהל) הציגו את הפיתוחים \ הרעיונות שלהם עם זוכה מפתיע: מיזם הפונה לשוק ההובלות בארה"ב. 
מאת: אבי וייס, 13.6.15, 19:10Pitch tonight

Pitch tonight – The Investors and Startups Night הוא אירוע ראשון מסוגו, שהתקיים ביום 9.6.15 בבית גוגל בת"א בהשתתפות של מעל ל-350 יזמים ומשקיעים. זה היה אירוע ראשון בסדרת אירועים, שיפגישו בין משקיעים ליזמים בתחומים שונים.

האירוע נבנה כאחד הפרויקטים המובילים והמלהיבים בארץ, עם שותפים כגון: YourStartApp, ארגון רשת היזמות העולמית בישראל (GEW) וקבוצת Startup's in Israel (שמונה מעל ל-1,600 חברים), ליצירת למפגשים מהירים בין יזמים (לרוב יזמים טכנולוגיים), משקיעים פרטיים וקרנות הון סיכון מובילות בישראל.

פרופ' יוסי מטיאס, מנהל מרכזי המחקר והפיתוח של גוגל ישראל וסגן נשיא גוגל העולמית: "כשפתחנו את הקמפוס של גוגל בת"א לטובת קהילת היזמות הישראלית, לא ידענו לאן זה יוביל. כיום, כשנתיים אחרי שהקמפוס הזה נפתח, זו הצלחה בכל קנה מידה. מכל העולם מגיעים לכאן כדי ללמוד איך מפעילים דבר כזה. מעל ל-90 אלף איש במעל ל-1,500 אירועים היו כאן בבית גוגל, וזה יצר שיח חדש ופורה בקהילת היזמות הישראלית". 

גיל שורקה (בתמונה משמאל), רכז ארצי של ארגון רשת היזמות הגיל שורקהעולמית בישראל (GEN): "זה הערב הראשון במסגרת החדשה שיצרנו, שאנו עורכים כאן באדיבותה של חברת גוגל. 

הרעיון המקורי התחיל בארה"ב בערב של כיף ונטוורקינג בין יזמים ומשקיעים, עד שקיבל היום את המסגרת, שאנו בנינו לה גרסה ישראלית המותאמת לשוק שלנו כאן. 


לפני כ-5 שנים, במסגרת תפקידי הקודם בארגון סטודנטיאלי בינלאומי, הצעתי לקיים מפגשים בלתי פורמליים לסטודנטים-יזמים ומשקיעים. מפגשים אלה התקיימו במספר קמפוסים בארה"ב בשם Pitch Tonight וכעת בארץ הפרויקט מותאם ליזמים ישראלים, שרוצים להכיר משקיעים מתחומים שונים, פנים אל פנים, בלי לעבור את המסלול הרגיל והדי מתסכל לפעמים, של פגישות עם משקיעים וקרנות הון סיכון.

האירוע כולו התנדבותי ומאפשר כניסה חינם למשתתפי האירוע וליזמים, שזוכים לחשיפה רחבה מול משקיעים ומול הקהל הרחב.

אני שמח להזמין לבמה את ישראל גרוס, שביחד איתו בנינו את המתכונת הזו. תודתי לכל המתנדבים והמנטורים, שבלעדיהם אנו לא יכולים להוציא לפועל מפגשים מהסוג הזה".

ישראל גרוס, (בת
ישראל גרוסמונה משמאל), יו"ר YourStartApp: "הקונספט המרכזי שלנו: לתת ליזמים להעביר את המסר שלהם ב-100 שניות. קונספט ההצגה הקצר תוכנן במיוחד כדי לעודד את היזמים לתמצת את הרעיון של המיזם לנקודות החשובות ביותר. זה אתגר מאוד משמעותי ליזמים, במיוחד בתחילת דרכם.

היזמים זוכים לחשיפה מול מיטב המשקיעים והקרנות בארץ ויוצרים מוניטין וקשרים בעלי ערך רב באקוסיסטם המקומי. היזמים יקבלו הערות ופידבק על ההצגה שלהם ועל המיזם עצמו ובכך יוכלו לקבל תובנות חשובות ולשפר את הצגתם כלפי משקיעים.

לקראת האירוע הייתה היענות מאוד גבוהה, מהרגע שפרסמנו את האירוע ופתחנו אותו להרשמה לסטארטאפיסטים. לכן, אנו נמשיך באירועים הללו, כי באירוע אחד אי אפשר לתת במה לכל המיזמים הטובים, שמצאנו, שהם ראויים להציג בפני משקיעים. הערב כולל 2 סבבים של משקיעים, סבב ראשון בהנחיית יזהר שי וסבב שני של משקיעים, שישמשו גם כשופטים בתחרות הזו".

יזהר שי, Canaan Partners: "בעשור האחרון, כ-7,000 חברות הזנק זכו למימון מחברות VC בישראל. זה מספר ענק בכל קנה מידה. אין כל סיבה, שלא להאמין, שבעשור הקרוב לא תהיינה יותר חברות, שתזכנה למימון מ-VC, ומעל למספר זה, חברות רבות לא פחות תזכינה למימון בפלטפורמות החדשות ל'מימון המונים'. אני יודע, שהמרוץ של היזמים אחרי ה-VC לעיתים הוא מתסכל. לכן, אנו עורכים מפגשים כאלה פנים אל פנים, שבהם אפשר לדבר ישירות ולקבל משוב ממש ישר בפנים". 

המיזמים שנחשפו באירוע:

א. שמעון הוכברג - בליינדר: המחפשים דייט נכשלים ביצירת מפגשים בעולם האמיתי. המערכת מספקת יכולת יצירה מהירה וקלה של מפגשים, אחרי התאמה הנעשית אוטומטית במערכת. 

ב. ג'סיקה בוים - Reach: רשת חברתית ניידת על בסיס העניין, המיקום והנושא. יש אפשרות לאנונימיות בעת כתיבת הפוסטים, כדי לאפשר קשר פתוח יותר בין המשתתפים הנמצאים באותו איזור גיאוגרפי. 


ג. לירון לבן, (בתמונה משמאל), שלפרז, זירת מלירון לבןסחר לתחום ההובלות. 20% מההובלות בארה"ב נגמרות בתביעת ביטוח. לכן, יש צורך ליצור סביבה אחרת לנושא ההובלות וליצירת אמון בין הצדדים, במחיר הוגן ונשלט בזירת מסחר המנוהלת כולה בסמארטפון. 

ד. איתי חיות, Collar: כ-10 מיליון כלבים הולכים לאיבוד כל שנה. הפתרון: קולר חכם שמבוסס על תאים סולאריים בלא צורך בטעינה, קולר המנטר את חיי הכלב, ואת מיקומו. הקולר יתומחר בפחות מ-50 דולרים והוא משדר ב-RF לרשת הנבנית אוטומטית בין בעלי הכלבים. כך, שאין צורך ברשת סלולרית כדי לאתר את הכלב. 

ה. ליאב גרבס, אופשן-סמוראי: מערכת להנגשת האופציות למשקיעים פרטיים. עד כה, שוק האופציות היה נגיש רק למומחים וברוקרים. יש כבר מאות לקוחות משלמים במערכת החדשה. המערכת תוכל לספק בעתיד נגישות למשקיעים פרטיים לכלים נוספים בשוק המניות, שלא נגישים לקהל הרחב, שאינו מבין בכלים הללו. 

ו. יאיר רביד, לייבמד: מערכת לחיבור רופאים למידע על התרופות, שהם מספקים לחולים המגיעים אליהם. במערכת, הרופאים יכולים לקבל מידע עדכני על כל תרופה, בזמן שנוח להם, מהמומחה לתרופה הזו. המידע מגיע לרופא בזמן המתאים לו ועל פי בקשתו, או מידת העניין שלו, ע"י התועמלנים הרפאויים של אותה תרופה. 

ז. אורי רבין, קרוזינג: מהמחקרים עולה, שאנשים נמצאים בד"כ רוב זמנם באותו תוכן ונעים בין אותם אתרי תוכן. מכאן עולה השאלה: למה הגולשים צריכים לעבור כל פעם למסך אחר? המטרה: להעביר את האנשים בתוכן שלהם כמו בטיול (קרוז), טיול מהנה כמו על ספינת תענוגות, ברחבי התוכן. זה משנה לחלוטין את תצורת הצגת התוכן באינטרנט הנייח והנייד. 

על הבמה הועלה יזם, שנשלף בהפתעה מהקהל מבלי שהכין את עצמו (אבל עמד יפה במשימה):

נתן ואניש - Frank: אפליקציה לדירוג חברים לפי התכונות שלהם, לצורך ניתוח אישי של חוזקות וחולשות, כצורה בה האדם נתפס אצל חבריו ומכיריו. טוב לצרכי הכנה למציאת עבודה, להכנה לדייט ולהכנה לקראת ביצוע משימות הדורשות שיתוף פעולה מאחרים. המטרה: לספק פידבק אמיתי וכן לאנשים, בצורה ידידותית. כולל דירוג לפי שאלות כן ולא, משוב כתוב מחברים ועוד. הרעיון פותח על בסיס מחקרים פסיכולוגיים, ובעזרתו המשתמשים יוצאים למסע של גילוי עצמי והתפתחות אישית. על מנת לשמור על פרטיות המשתמש, המידע יכול להיחשף רק למשתמש עצמו. יש כבר במערכת כ-4,000 משתמשים, זמן קצר מאוד לאחר שעלתה לאוויר והושקה באוניברסיטה העברית בירושלים. 

הסטארטאפ שנבחר במקום ראשון ע"י חבר השופטים: שלפרז - Shleperz
 
צוות המשקיעים
סבב הדיון הראשון עם המשקיעים:
Izhar Shay - Cannan Partners Israel, - moderator, With: Gadi Tirosh - JVP,  Idan Katz  - Incubit, Eitan Bek - TLV Partners, & Harold Wiener - Terra Ventures 
 
Bookmark and Share


 


לוח מודעות
יזמים? יש לכם רעיון מבריק? נמשכת ההרשמה למחזור הבא של TLV Generator. ההרשמה - כאן

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

18/10/08 - SIPI 2018 

7/3/19 - 2019 OurCrowd Global Investor Summit 

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם ליוני 2018 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

מה כן מקדם אתרים ועסקים באינטרנט? לא העלוקות שחיות סביב גוגל ופייסבוק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

TLV Generator נולד - התכנית שהופכת כל רעיון למוצר (MVP) תוך 120 יום - כאן

למה 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלו, נכשלים וימשיכו להיכשל גם בעתיד - כאן

מה חלקו ואחריותו של ה-CTO למצב בו 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלים? - כאן

האם ניתן לרפא את המחלה של כישלון מעל ל-95% מהמיזמים בישראל? - כאן

העסקה הבעייתית של בזק-Yes לא הייתה מתבצעת בלי משרד התקשורת - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בנוגע לחקירת "פרשת בזק-YES" ולמה ביבי לא בעניין - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

מורה נבוכים בפרשת "תיק 4000" מי עוד צפוי להיחקר ומה עדיין לא נחקר - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

מרוב Fake News, ספינים ותרגילי חקירה, הציבור מקבל שפע של מידע מטעה - כאן

20 המובילים ומקבלי הצל"ש בשנת 2017 בעולם התקשורת והייטק הישראלי - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן


 
זרקור חברות
 
TLV-GENERATOR
 
TLV-Generator
 
קפל
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Schneider Electric
 
TLV-GENERATOR
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
 מפת הביטקוין   מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים