איך בוצעה הטרנספורמציה הדיגיטלית והמעבר לענן בישראל? מהר מאוד!

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> איך בוצעה הטרנספורמציה הדיגיטלית והמעבר לענן בישראל? מהר מאוד!
איך בוצעה הטרנספורמציה הדיגיטלית והמעבר לענן בישראל? מהר מאוד!
מאת: אבי וייס, 4.7.18, 07:00אוליביה אלבז
 
חשיפת המהפך, שהתרחש בשנה האחרונה בכל תחומי המשק וגם בממשלה ובבנקים, למעבר לשימוש בכלי ענן ו-AI (ר"ת: Artificial Intelligence), כדי לספק "חווית משתמש" לכולם, במערכת של סיילספורס בענן.  
 
"הגשמתי די מהר את החלומות שלי, מאז שעליתי ארצה ועברתי לסניף סיילספורס בישראל", מתאר אוליביה אלבז, סגן נשיא אזורי וסמנכ"ל מכירות ישראל, סיילספורס. "אני חייב לציין, שאני רואה שינוי מאוד משמעותי בשנה האחרונה, גם בתפיסת התפקיד וגם במעבר לעידן הדיגיטלי, מצד מנהלים ובמיוחד מצד ה-CIOs".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם אוליביה אלבז (בתמונה), כדי לשמוע על ההצלחה של הטרנספורמציה הדיגיטלית והמעבר לענן בישראל, גם במשרדי הממשלה, מנקודת המבט של סיילספורס, שהיא מובילת שוק עולמית וגם בישראל.
 
שאלה: מה מיצובה הנוכחי של Salesforce בישראל?
אוליביה אלבז: "מאז שנפגשנו לריאיון לפני כשנה, סיילספורס נמצאת בגידול מהיר ואפשר להגיד עצום.
 
אני נמצא בחברת סיילספורס כבר למעלה מ-7 שנים. עליתי לארץ בדצמבר 2015 לאחר קריירה בצרפת בחברת סיילספורס ועברתי לסניף סיילספורס בישראל, בו התקדמתי די מהר. 
 
אנו כאן בישראל לא רק עם עשרות עובדים בתחום צוותי המכירות, השיווק והתמיכה, אלא גם עם צוותי מו"פ. סיילספורס מבצעת השקעות בישראל בתחום המו"פ (כולל אקסלרטור, קרן הון-סיכון, השקעה בסטרטאפים ורכישת סטארטאפים), וזה מקרין גם על היכולות שלנו. הסיוע המקצועי ברמה העליונה ללקוחות, שבעבר ניתן ע"י אנשי מקצוע של סיילספורס בחו"ל, הועבר לאחרונה לישראל, למתן סיוע ע"י עובדים מוכשרים מקומיים שלנו, בעברית.
 
הגידול שלנו הוא בכל תחומי הפעילות. אחד התחומים הבולטים בהתרחבות הפעילות, זה הגידול המהיר בכמות השותפים שלנו בישראל. אנו כיום עם 17 שותפים, שחלקם הגדול שותפים חדשים דוגמת יעל תוכנה וגם סניפים של חברות אינטגרציה והטמעה הגדולות בעולם דוגמת: אקסנצ'ר, IBM, דלויט, PWC ועוד, שהחלו להיות שותפים עסקיים שלנו בישראל.
 
אם תסתכל על הרשימה של שותפינו, תראה, שהיא מכסה את כל פלחי השוק בישראל, כולל בכל השווקים הוורטיקליים. כך, שיש לנו נגישות ויכולת לתת מענה מהיר בישראל לכל סוג של לקוח, בכל סדר גודל".
 
שאלה: במה השתנה השוק בישראל מנקודת מבטך בשנה האחרונה?
תשובה: "כיום, ל-CIO, שניסה להתעלם עד לאחרונה מההתפתחויות המהירות, כבר אין לו יכולת החלטה אחרת, אלא להחליט לעבור לענן. רוב הארגונים בארץ, שאני מכיר, או שהם כבר עברו לענן או שהם החליטו לעבור לענן והם ממש כעת בדרך לשם. אי אפשר להתחמק יותר מההחלטה הזו, וזה מה שאני מדבר עליו עם המנהלים המועטים, שטרם בחרו בנתיב הזה.
 
ההחלטה הזו משפיעה על הכל. הענן מספק לארגון את היכולת לספק חדשנות ולפעול ב'מוד' של חדשנות.
 
ברגע שמעבירים את העומסים וכלי העבודה המרכזיים לענן, זה משפיע על כל האפליקציות הארגוניות. זה משנה את תפיסת התפקיד של ה-CIO. הוא מפסיק להיות בצד של ההוצאות. הוא הופך בארגון למוביל של חדשנות ושל המענה המהיר לצרכי העסק. הוא מסוגל לענות על הצרכים של כל האגפים בארגון, גם לצרכים של קווי הייצור, השיווק, המכירות, ההפצה והלוגיסטיקה. הכל.
 
ממה שאני רואה, ה-CIO של היום לא מוכן להתפשר. הוא רוצה גם גמישות וגם אבטחה ושרידות. הוא רוצה 'חווית שימוש' וקלות שימוש.
 
זו הסיבה, שאנו מסוגלים כיום לבוא ל-CIO ולדווח לו, שאפשר לבצע מעבר לענן ועלייה לאוויר עם פרויקט ענן מלא ב-3 חודשים. בענן הוא יכול לייצר שירות חדש או מוצר חדש ללקוחותיו בטווחי זמן של ימים עד שבועות. נגמרו הימים של פרויקטים של שנים".  
 
שאלה: איך הנהלות העסקים והארגונים בישראל מקבלות את המהפך המהיר הזה?
תשובה: "בניגוד למה שיש כאלה החושבים, שבמעבר לענן צריך לזרוק לפח את כל מה שהיה, אנו באים בגישה מאוד ברורה: המטרה שלנו והגישה שלנו היא לא להחליף את מערכות הליבה הקיימות והוותיקות.
 
אנו בונים שכבה נוספת מעל הקיים, מעל מערכות הליבה. כך, עוברים לענן בלי לחסל את העבר. לכן, אנו מחברים את כל המידע הקיים כבר בארגון, כולל ממערכות ERP ותיקות, אל המערכת שלנו, שמסוגלת לטפל בכל המידע הארגוני בנקודה אחת ותחת מעטפת אחת קלה לתפעול. זה הופך לכלי העבודה העיקרי של המנהלים והעובדים בעידן הענן.
 
המטרה שלנו היא, שהעסק יתנהל דרך המערכת של סיילספורס, שמספקת לו כלים מאוד מתקדמים כולל AI.
 
בארגונים ותיקים וגם חדשים, יש הרבה מידע, שהצטבר ומצטבר בכמויות, בלי להפיק ממנו תועלת עסקית וארגונית. לכן, אנו אוספים ומנתחים את המידע הזה ומספקים מעטפת מתקדמת לקבלת החלטות, עם חווית שימוש המועברת גם ללקוחות. הכל בזמן אמת. את היכולות הללו לא ניתן היה לקבל בתשתיות הוותיקות הקיימות.
 
רבים בוחרים להשתמש בענן שלנו, שגדל מאוד מהר. כבר כיום עוברות בענן שלנו כ-5 מיליארד טרנזקציות עסקיות כל יום. זה כולל הרבה מידע, שהגיע ומגיע גם ממערכות Legacy ותיקות. הכל משתלב ומספק תובנות חדשות. זה הכוח והיתרון שלנו להציג שכבה חדשה של יכולות, שפועלות בכל תחום ומסייעות לכל בעל תפקיד בארגון, וכמובן ללקוחות הקצה".
 
שאלה: איך מספקים "חווית שימוש", כשהעובדים והמנהלים משתמשים במערכות שהן לא שלכם?
תשובה: "המטרה שלנו ברורה: לספק 'חווית שימוש' ו'חווית לקוח'. לכן, אנו מתחברים לכל מה שיש בארגון. למשל למערכות אופיס 365 של מיקרוסופט, שדי פופולריות בארגונים.
 
החוויה, שאנו מספקים, היא שקופה למשתמשים. הכל מתנהל מאחור. יש כאן הרבה בעיות פיתוח והתאמות תוכנה, שלא קל לפתור, כי מה שנכתב במערכות תוכנה בעבר לא מספיק גמיש ולא תמיד עונה לצרכי ההווה והעתיד.
 
לכן, אנו מספקים את כל הכלים ללקוחות כדי לענות לכל הצרכים העסקיים שלהם ולשלב כל מערכת, גם כשהיא לא שלנו.
 
אלפי הלקוחות שלנו מקבלים לפחות 3 פעמים בשנה שדרוג של המערכות שלנו, באופן שקוף לגמרי. תחשוב על המצב בו קרוב ל-150 אלף משתמשים בישראל מקבלים שדרוג שקוף ומקבלים יכולות חדשות, בלי להפסיק לעבוד במערכת.
 
כך, אנו פותרים בעיות, עונים לצרכים של הלקוחות ומשתפרים משדרוג לשדרוג. אנו בדרך לפתרון מלא של העברית וגם הערבית והיכולות הללו תשתלבנה באופן טבעי בכל קו הפתרונות שלנו.
 
אחד השדרוגים המבוקשים ביותר שלנו זו מערכת איינשטיין, מערכת AI המוכיחה את עצמה בעסקים ובארגונים רבים בישראל. זה הפך מהר מאוד ללהיט, מאז שהשקנו את המערכת הזו לפני כשנה".  
 
שאלה: מה המשמעות המעשית של שינוי החשיבה הזה בשוק הישראלי?
תשובה: "המשמעות של המהפך הזה והמעבר לענן פשוט דרמטית. יש לנו לקוחות ענקיים, שעלו לאוויר עם פרויקטים סופר חדישים ומתקדמים, דוגמת דואר ישראל, משרד המשפטים ומשרד האוצר.
 
הכלים החדשים, שהלקוחות הגדולים הללו מטמיעים, מספקים 'חווית לקוח' לגמרי שונה ממה שהציבור בישראל היה רגיל בעבר. כך, שאפילו הממשלה רואה כאן הזדמנות להתקדם ולספק 'חווית שימוש' מתקדמת לאזרחים.
 
בעבר, הממשלה בישראל ככלל, למעט חריגים מועטים, לא הייתה מוכנה לצאת לענן. גם הבנקים לא רצו לשמוע על כך. אבל, 'האסימון נפל'. כמעט כולם הבינו את היתרונות במעבר לענן וזה הפך כיום לנורמה, גם בממשלה. זה קרה בכל העולם המערבי וכעת זה קורה גם בישראל. גם בממשלה רואים בענן הזדמנות לספק שירותים טובים יותר.
 
סיילספורס מספקת הזדמנות לכל עסק ולכל ארגון, להתקדם ולייצר חדשנות, בכל תחום. אני שותף בהרבה פרויקטים, שרצים ממש כעת בישראל.
 
יש כאן הרבה יוזמות. אחת מהן מאוד אהבתי: לייעל את המשלוח של חבילות ומוצרים לבתים. עד היום, אנשים היו מקבלים הודעה להמתין לשליח בבית, בחלון זמן של כמה שעות, חצי יום לפחות, שיגיע אליהם הביתה עם המוצר שרכשו. למה שהלקוח לא יידע את השעה המדויקת בה יגיע השליח אליו הביתה ולמה הוא צריך להמתין לו שעות על גבי שעות? אנשים כבר לא מוכנים לשבת בבית ולהמתין חצי יום למשלוח חבילות.
 
יצרנו בוט, שמקצה תורים לחלוקת החבילות. לא צריך לדבר עם איזה אדם. הכל מתבצע אוטומטית. גם השליח מקבל את המסלול שלו אוטומטית וגם הלקוח בבית יודע בדיוק מתי החבילה תגיע אליו עם השליח. כך, הבוט שלנו מקצר תורים ומייעל את התחום הזה, שנוהל שנים ידנית וטלפונית ובצורה לא ידידותית ללקוחות בבתים, שחיכו שעות לחבילות.
 
אני מרגיש, שעסקים וארגונים רבים רוצים לבצע שינויים בדרך ההתנהלות שלהם. הם רוצים שינוי בביזנס. כך, שהם יהיו יותר יעילים ויענו יותר מהר לצרכים של הלקוחות שלהם.
 
זה חלק בלתי נפרד מהטרנספורמציה הדיגיטלית, שמובילה לטרנספורמציה עסקית. אנו מובילים את המהפכה הזו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
אוליביה אלבז: "כשעליתי לישראל והצטרפתי לצוות סיילספורס בישראל, היו לי לא מעט חלומות. במבט לאחור אני יכול להיות מאוד מרוצה ומלא סיפוק, כי הגשמתי כמעט את כל החלומות שלי.
 
כעת יש לי חלומות חדשים. אחד מהם הוא העבודה הקשה, שאנו משקיעים כדי לוודא תמיכה מלאה בעברית. זה ייצר לנו וללקוחות שלנו חדשנות ונטמיע זאת בכל שירותי הענן שלנו לכל הלקוחות.
 
כך, נוכל לספק את כל האפליקציות בעברית לכל הצרכים ולכל השווקים. הכל יהיה בעברית, גם הצ'טבוטים והבוטים. מערכת Lightning שלנו כבר תומכת בעברית. זה אחד הפרויקטים השאפתנים והמאתגרים ביותר שלנו בשוק הישראלי.
 
יש לנו DNA של סטארטאפ, למרות שאנו חברה די גדולה. אנו חברה מאוד גמישה, שלומדת כל הזמן, עם קבוצות תמיכה ומשתמשים בהיקף ענק, והעיקר: אנו כל הזמן משקיעים במו"פ ומתחדשים.
 
מכאן גם מגיע החלום שלי, שהוא חלק מההרגשה האישית שלי, שאני חלק ממשפחה. אני מעוניין להשאיר את האימפקט שלי במשפחה הזו ובחברה, שבה אני חי. המשמעות היא: לחזק את ישראל בתוך החברה".

ענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים