Telecom News - פורסמו 12 סטארטאפים בתכנית השנייה ל-2021 של אקסלרטור Techstars

פורסמו 12 סטארטאפים בתכנית השנייה ל-2021 של אקסלרטור Techstars

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> פורסמו 12 סטארטאפים בתכנית השנייה ל-2021 של אקסלרטור Techstars
פורסמו 12 סטארטאפים שנבחרו לתכנית השנייה ל-2021 של האקסלרטור Techstars בת"א
מאת: מערכת Telecom News, 19.10.21, 17:17STARTUP FREE
 
התכנית תימשך 13 שבועות ובה כל אחד מ-12 הסטארטאפים, שהתקבלו לתוכנית, יקבל השקעה של עד 120 אלף דולרים. הם גם יקבלו הדרכה ממנטורים מקצועיים בעלי שם עולמי, יכירו אנשי מקצוע, יקבלו גישה לרשת העולמית של טקסטארס וייחשפו לקשרים עם גורמים עסקיים בחו”ל, משקיעים מרחבי הגלובוס וחברות בינלאומיות.
 
רשת האקסלקטורים העולמית Techstars, שלה כ-50 מאיצים בינלאומיים, הודיעה על תחילת תכנית האקסלרטור השנייה ל-2021 בתל אביב.

התכנית החלה אתמול ותיסגר ב-2 אירועי דמו דיי. ב-3 בינואר יתקיים אירוע דמו דיי פיזי, וב-13 בינואר יתקיים אירוע דמו דיי וירטואלי. התכנית תימשך 13 שבועות ובה כל אחד מ-12 הסטארטאפים, שהתקבלו לתוכנית, יקבל השקעה של עד 120 אלף דולרים. בנוסף, הסטארטאפים יקבלו הדרכה ממנטורים מקצועיים בעלי שם עולמי, יכירו אנשי מקצוע רבים, יקבלו גישה לרשת העולמית של טקסטארס וייחשפו לקשרים עם גורמים עסקיים בחו”ל, משקיעים מובילים מרחבי הגלובוס ולחברות בינלאומיות.

מנהלת התכנית בישראל היא הילה אוביל ברנר, א שהקימה 3 חברות, בהן WhiteSmoke, שמציעה פלטפורמה לעריכה והגהה של טקסטים באנגלית ונסחרת כיום בבורסה, את הארגון החברתי- התנדבותי, "יזמיות", שתומך ומקדם נשים יוזמות בתעשיית הייטק, וניהלה בעבר את התכנית המשותפת של ברקליס ו-Techstars בישראל.

הילה אוביל ברנר: "אני נרגשת לקראת פתיחת המחזור השני של האקסלרטור ל-2021. זו הפעם הראשונה ברשת העולמית, שבה פותחים 2 תוכניות מקומיות של האקסלרטור באותה השנה. אני רואה בכך הבעת אמון אמיתית בתוכנית המקומית, באקוסיסטם הישראלי ובסטארטאפים הישראלים. זוהי הזדמנות מופלאה ל-12 סטארטאפים להכיר וללמוד מאנשי מקצוע מובילים בתחומם".

רשימת החברות אשר נבחרו להשתתף באקסלרטור:
Agado Live  - תל אביב, ישראל. מייסדים: גילי ירון CPO , ויטלי תבור CTO, צח תבור CEO. הדור הבא של פלטפורמת וידאו אינטראקטיבית המאפשרת להעביר פעילויות וירטואליות באפקטיביות. הסטארטאפ מספק כלי ויזואלי לבניית נוכחות וידאו אינטראקטיבית ייחודית. בעידן בו פעולות רבות עברו להתבצע בצורה וירטואלית ברשת, מציע Agado Live פלטפורמה המאפשרת לעצב וליצור אפליקציית וידאו דו-כיוונית תוך שימוש בעורך ויזואלי הנמצא בסביבת ענן ועובד בשיטת Drag & Drop. הזרמת הווידאו של Agado Live מותאמת לצרכי וידאו שונים ולרחבי פס בנפחים שונים. כליי אינטליגנציה מלאכותית מספקים למנחים ולמשתתפים בשידור הווידאו פידבק בזמן אמת ומצביעים עבורם על ניואנסים ומחוות של תקשורת בינאישית.

Autority.io  - קיטו, אקוודור. מייסדים: חואן ברננדו פרואנו CEO, גוליארמו קונסה אסטבן CTO, דייגו מרטין קוניאונס CFO. החברה מפתחת אפליקציה חינמית המרכזת את כל שירותי תחזוקת הרכב במקום אחד. דרכה יכולים המשתמשים להתייעץ עם מומחי רכב, לשלם על שירותי רכב או לחדשם ולקבל תזכורות עם טיפולים שעליהם לבצע, דוגמת החלפת צמיגים. שימוש באפליקציה יכול לחסוך למשתמש מאות דולרים בשנה, לייעל את מלאכת תחזוקת הרכב ואף לייצר היסטוריה דיגיטלית שלו. המודל העסקי של החברה הוא גביית עמלה של 5% מכל תהליך תשלום המתבצע דרך האפליקציה.

Binsight - תל אביב, ישראל. מייסדים: גלעד מור-חיים CEO, אור בר-טל CTO. הסטארטאפ נוסד כדי ליצור שינוי משמעותי במקטע הכי קריטי היום במעגל הצריכה, מקטע הכולל קניות וניהול מזון לבית. מקטע שיש בו חלל ולרוב אינו מנוהל. באמצעות שילוב בין טכנולוגיה מבוססת בינה מלכותית וכלים התנהגותיים, המערכת מנטרת את דפוסי הצריכה של המשתמשים, מזהה בכל רגע נתון אילו מוצרים קיימים, מתי הם עומדים להיגמר ואילו מוצרים צריך לקנות, ובכך פותחת מגוון מדהים ורחב של אפשרויות, החל מקניות אוטומטיות וכלה בהמלצות אישיות על מתכונים, בהתבסס על העדפות אישיות, תוקף, דיאטה, בריאות ועוד… באמצעות מידע צרכני ייחודי זה, Binsight עוזר לצרכנים לחסוך המון כסף, זמן, מטרד, ובאופן ישיר לצמצם בזריקת מזון.

EyeKnow - תל אביב, ישראל. מייסדים: תומר שגיא CEO , אליה שטרסר ראש תחום הנדסה. איתור ומניעת אלימות והזנחה אצל חסרי ישע ע"י שימוש בבינה מלאכותית ומצלמות אבטחה. הסטארטאפ מייצר פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית המסייעת למנוע פגיעה באוכלוסיות חלשות כילדים וקשישים, תוך הסתמכות על מצלמות אבטחה. כך, נותן הסטארטאפ מענה לחוסר היכולת לנטר את בריאותם ובטיחותם של השוהים במוסדות, שחשופים לסכנות של טיפול לא ראוי, אי עמידה בכללי טיפול ומקרים של הזנחה, התעמרות או התעללות, שפעמים רבות מתרחשים מתחת לרדאר. מערכת הבקרה המאובטחת של EyeKnow מנטרת כל מטפל ומטופל במוסד, מנתחת את התנהגות המטפל ואת האינטרקאציות שלו עם המטופל ומגיעה לתובנות המוצגות לבני המשפחה בדאשבורד ובאפליקציה. המוצר, שמבוסס על מודלים רשומים, שפיתחה החברה, משתלב עם מערכות מעגל סגור קיימות.

EZCheck.me  - תל אביב, ישראל. מייסדים: עדי פוירשטיין CEO, יעקב הל-אור CSO. מערכת רישום נוכחות למפגשים היברידיים. הסטארטאפ נותן מענה לנושא בדיקות הנוכחות בשיעורים - נושא השנוא ע"י תלמידים, סטודנטים, מורים ומרצים כאחד. עידן הלמידה המקוונת וההיברידית מציג אתגר חדש, עקב הקושי לנטר באמינות את נוכחותם של המשתתפים בפלטפורמות הווידאו ובשיעורים היברידיים. EZCheck.me מספק פתרון המאפשר ניטור נוכחות מהיר ויעיל לשיעורים היברידיים עבור אוניברסיטאות, וובינרים וקורסים מקצועיים.

Insuretax  - תל אביב, ישראל. מייסדים: גיא כהן CEO, רון ליקבורניק CTO, ניב רותם COO. ביטוח מס הוא כלי יקר המוצע ע"י חברות ביטוח מסורתיות רק לתאגידים גדולים ולכן אינו זמין לחברות קטנות יותר, מה, שלמעשה, הופך אותו ללא זמין לרוב השוק. Insuretax מספק לאלה ביטוח מס איכותי במחיר הגיוני. החברה פיתחה גישה ייחודית הקוצרת דאטה של ייעוץ מס כדי לקבץ ממנו מידע לאשכולות ולזהות תבניות חוזרות, אותן ניתן למנף לכלי תכנון מס.

optimusQ  - תל אביב, ישראל. מייסדים: ליאור וקסלר CEO. הסטארטאפ מייצר פלטפורמה לניהול ואופטימיזציית קמפיינים דיגיטליים אוטומטית. הוא שואף להביא למהפכה בעולם הפרסום הדיגיטלי ולהנגיש אותו לכל סוגי העסקים. הפלטפורמה שלו מאפשרת למפרסמים להתמקד בתהליך הקריאייטיבי בזמן שהיא מטפלת בהפצת המודעות. המוצר עונה על הצורך של הלקוח לקבל One Stop Shop המנהל את כל פעילות רכישת המדיה וניהול הקמפיינים שלו.

Ovvio  - תל אביב, ישראל. מייסדים: עופרי וולפוס CTO, נדב בן יצחק CEO, עמית וולפוס CPO. כלי קולבוריישן לחברות שירותים. הסטארטאפ בונה כלים, שמטרתם להילחם בנקודות התורפה של מנהלים ועובדים בתעשיית השירותים המקצועיים (משרדי עורכי דין, פירמות ייעוץ, סוכנויות עיצוב וכו'). Ovvio זו מחברת וירטואלית משותפת המאפשרת לעובדים בשירותים אלה לייעל פגישות עבודה ולהקצות משימות, שמועברות בצורה אוטומטית לגורמים הרלוונטיים עבורן. בנוסף Ovvio מאפשרת לעובדים לנהל את המידע שלהם ע"י סינון רשימות, משימות וקבצים לאורך פרויקטים שונים.

Renbizz - תל אביב, ישראל. מייסדים: ענת אלג׳ם CEO ,עירד כהן CTO. רנביז מאפשר לכל קמעונאי להציע השכרות בעזרת פלטפורמת השכרות הוליסטית. הסטארטאפ מגשר על פער הידע עמו מתמודדים קמעונאים בבואם להכניס מודל שכירות למוצריהם. הפלטפורמה, שמפתח הסטארטאפ, מקטינה את כמויות הזמן, ההון והלוגיסטיקה הדרושים להשכרת מוצרים, ע"י הצעת מודל הוליסטי. Renbizz מאפשר לקמעונאים להכניס לעסקיהם אפשרות של השכרת מוצרים, לנהל אותה באמצעות הפלטפורמה ואף להיעזר במימון חכם אותו הסטארטאפ מציע. בעידן הסביבתי בו אנו חיים צפויה צמיחה משמעותית לעסקים המציעים אפשרויות של השכרת מוצרים או קנייתם מיד שנייה. Renbizz הוא הכלי, שיכול לאפשר להם לעשות זאת בקלות וביעילות.

reTravel  - תל אביב, ישראל. מייסדים: רויטל קריסטל CEO, ניר גורביץ CTO. הסטארטאפ מפתח טכנולוגיה למכירת מוצרי תיירות למיקסום רווחיות ונאמנות הלקוח - יכולת אקוטית במיוחד בעידן הפוסט-קורונה, בו מנסה התעשייה למקסם את רווחיה ולהוריד את הוצאותיה. reTravel עובד במודל עסקי, שברובו מבוסס הצלחה ובעזרת בינה מלאכותית ולמידת מכונה משפרת בצורה משמעותית מכירת מוצרים נוספים. הטכנולוגיה מתאימה את המוצר הרלוונטי ביותר לנוסע, הרגע שבו הוא עשוי לרכוש אותו, וערוץ התקשורת האידיאלי לאותו הרגע.

Sea Analytics  - תל אביב, ישראל. מייסדים: עומר ברנד CEO, רוני רביב CTO. הסטארטאפ מפתח פלטפורמה ואלגוריתמים, שבכוחם לאסוף כמויות דאטה ווידאו גדולות עבור תעשיית הספורט ולבצע אנליטיקת וידאו וניהול ביצועים. למרות המידע העצום, שנאסף כיום בעולם הספורט, קיים מחסור בכלים המספקים ניתוח אפקטיבי עבורו. תוכנת Sea Analytics מבוססת הענן אוספת את המידע ממכשירים ומאתלטים, מסנכרנת ומנתחת אותו ומציגה התרחשויות משמעותיות בהתאם להגדרות מאמץ הקבוצה. המאמן יכול לראותם בדאשבורד קל לשימוש, לחלץ מהן מסקנות ולשפר את תפקוד הקבוצה. עוד משמשת המערכת ככלי תקשורת בין האתלטים למאמן ולמועדון וכך מאפשרת מעורבות גבוהה יותר לכל הצדדים.

YieldX - קיסריה, ישראל. מייסדים: יצחק שושנה CEO, עמית רש CTO, לב מיקוליצקי CBO. הסטארטאפ מפתח פתרונות לניהול תהליך הייצור של חלבון מהחי בסביבה נטולת מחלות באמצעות מערכת סנסורים לאיתור מוקדם של מחלות ומניעתם. הוא מפתח כלי בינה מלאכותית/אינטרנט לתעשיית החקלאות. בכוחו של הכלי לחזות בהקדם מחלות בעדרים וכך למנוע אותן או להקטין את הפצתן. הכלי אוסף את המידע ומנתח אותו בצורה אוטומטית לחלוטין, ללא כל התערבות אנושית. הוא מספק את כל המידע הדרוש לחקלאי בנוגע לסביבת הגידול ולבעיות בה. כך, מקבלת החיה סביבה טובה יותר בעוד החקלאי חוסך כסף ומשאבים ומצליח לייצר תפוקת מזון גבוהה יותר.

בתמונה: משתתפי התוכנית. קרדיט צילום חנה טייב.

משתתפי התוכנית, יחצ קרדיט צילום חנה טייב
 
 
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים