קוואלקום הציגה מעבדי Snapdragon ברמות 600/400 עם LTE לסמארטפונים

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> קוואלקום הציגה מעבדי Snapdragon ברמות 600/400 עם LTE לסמארטפונים
קוואלקום הציגה דור מעבדי Snapdragon ברמות 600 ו-400 עם LTE לסמארטפונים
מאת: מערכת Telecom News, 26.2.15, 12:48סמארטופון
 
מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 כוללים טכנולוגיות גרפיקה, מצלמה, וידאו 4K וחיבוריות מהדור הבא, כולם מאפיינים של רמת הפרימיום, שנכללו בעבר רק במוצרי ה-Snapdragon ברמת 800. זאת, כדי לספק חוויית משתמש מעולה לצרכנים המחפשים תמורה גבוהה למחיר.
 
קוואלקום הודיעה היום, שחברה הבת שלה, קוואלקום טכנולוגיות (QTI), מוציאה לשוק 4 מעבדים חדשים מסדרת Qualcomm ,Snapdragon שנבנו לשיפור חוויית המשתמש והחיבוריות למכשירים סלולריים סטנדרטיים עתירי ביצועים. המעבדים החדשים Snapdragon 620 ו-Snapdragon 618 מגדירים מחדש את רמת ה-600 עם רמת ביצועים גבוהה יותר באופן משמעותי, הודות ליחידות עיבוד מסוג ARM Cortex A-72, 64 סיביות, ומודם חדש מדגם X8 LTE.

המעבדים החדשים Snapdragon 425 ו-Snapdragon 415 כוללים יחידות CPU עם 8 ליבות, לראשונה ברמת ה-400. ה-Snapdragon 425 מכפיל את מהירויות ההורדה וההעלאה ב-LTE בזכות מודם ה-X8 LTE, עוד מרכיב המופיע לראשונה ברמת ה-400 ובנוסף מציע מאפייני מצלמה מתקדמים עם מעבדי אותות תמונה (ISP) כפולים ואודיו היי-פידליטי, ואילו מעבד Snapdragon 415 כולל את X5 LTE, שתומך במהירויות הורדה של עד 150 Mbps. ערכת השבבים Snapdragon 415 עוברת כעת בדיקות יישום מדגמיות וצפויה לעבור להטמעה במכשירים מסחריים במחצית הראשונה של 2015. מעבדי Snapdragon מהדגמים 620, 618 ו-425 צפויים להגיע למכשירים מסחריים במחצית השנייה של 2015.
 
כחלק מהודעה זו, החברה גם מרחיבה את מותג הדגל שלה, Snapdragon, לערכות שבבים של מודמים נפרדים ומציעה מודמים LTE (כולל X8 ו-X5) בכל מוצרי מערכות-על-שבב והמודמים הנפרדים שלה למכשירי מובייל. המודם החדש X8 LTE, שתומך בצימוד ערוצים (carrier aggregation) בשידור (uplink) וקליטה (downlink), תומך בשיאי מהירויות הורדה עד 300 Mbps ומהירויות העלאה עד 100 Mbps. המודם של X8 LTE תומך בפס רחב (עד 40 מה"ץ), לראשונה ברמת ה-600 וה-400. מודם ה-X5 LTE, שמשולב ב-Snapdragon 415, מציע LTE Cat 4 מדור רביעי.
 
מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 כוללים גם תכונות, שהיו זמינות בעבר לרמת Snapdragon 800 בלבד, לרבות מצלמה עם מעבדי ISP כפולים, לכידה ותצוגת וידאו 4K, קידוד חומרה HEVC, משחקים עשירים יותר עם גרפיקה מהדור הבא של Qualcomm Adreno וחיבוריות WiFi מתקדמת. כל המעבדים החדשים בנויים לשפר את חוויית המשתמש וזמינים עם מאפייני מצלמה מתקדמים ביותר, מהירויות הורדה גבוהות וטעינה מהירה בטכנולוגיית Qualcomm QuickCharge 2.0.
 
דגמי 618 ו-620 של מעבדי Snapdragon מציעים חוויית משתמש למכשירי מובייל מתקדמים, תוך שמירה על ביצועי הסוללה, כולל:
 
חיבוריות X8 LTE: חיבוריות חלקה שתמיד פועלת (always-on), עם מודם LTE Cat 7 התומך צימוד ערוצים (carrier aggregation) ב-2x20 מה"ץ, והתוצאה היא מהירויות תקשורת נתונים המגיעות עד 300 ו-100 Mbps, בהורדה ובהעלאה, בהתאמה. פריט מדף (SKU) אחד ויחיד עבור LTE רב-מצבי גלובלי, תומך בשידור LTE, ב-LTE dual SIM ו-VoLTE.
 
ביצועים: התגובה המהירה, טעינת היישומים, השימוש בדפדפני אינטרנט והגישה לקבצים מתאפשרים באמצעות יחידת עיבוד מרכזית Cortex-A72 מתקדמת ב-64 סיביות. ה-Snapdragon 620 משלב מעבדי ARM Cortex-A72 מרובעי-ליבות ב-64 סיביות עם ליבות Cortex-A53. ה-Snapdragon 618 מגיע בתצורה של 2 ליבות ARM Cortex-A72 המזווג עם מעבדי Cortex-A53 מרובעי ליבות. זיכרון כפול ערוצים LPDDR3 מגדיל את רוחב הפס של הזיכרון לטובת הרצת יישומים אינטנסיביים כמו וידאו 4K.
 
גרפיקה: הדור הבא של Qualcomm Adreno GPU פותח במיוחד כדי להעניק למשתמשים חוויה של סצנות ריאליסטיות וגרפיקה מעולה, לחוויית משחק משופרת בסלולר תוך צריכת חשמל נמוכה.
 
מצלמה: מצלמה איכותית עם מעבדי אותות תמונה (ISP) כפולים התומכים ב-2 מצלמות 13MP, ייצוב תמונה (gyro image stabilization), פוקוס אוטומטי משופר ומיפוי גוונים מקומי לשיפור איכות התמונה מעבר ל-HDR.
 
מולטימדיה מתקדמת: צילום ותצוגת וידאו 4K עם HEVC - H.265, לראשונה ברמת ה-600, לצד תמיכה בתצוגות Quad HD - 2K והזרמה אלחוטית ב-full HD.
 
חיישנים שוטפים בעלי צריכת חשמל נמוכה: מנוע החיישנים הייעודי Qualcomm Hexagon DSP תומך במצבי זמן אמת ומופעל כדי לספק חישה של תנועה, מיקום, בריאות וסביבה ומפחית את הצורך בהתקן חיישנים חיצוני, בהיותו תומך בביצועים מעולים תוך צריכת חשמל נמוכה בהרבה מהתקן חיצוני.
 
חוויית שמע משובחת: טכנולוגיית Qualcomm Immersive Audio מאפשרת לצרכנים ליהנות מסרטים ומוסיקה בסאונד קולנועי, משחקים עם תמונה ריאליסטית וחוויית שמע המקיפה את המאזין ללא צורך באוזניות. תומך גם בהשמעת מוסיקה היי-פידליטי 192 קה"ץ/24 סיביות, לחובבי מוסיקה ואודיופילים תובעניים.
 
החברה גם מציעה את ה-Snapdragon 425 עם החיבוריות המתקדמת של X8 LTE ומאפייני פרימיום למצלמה, שמע ומולטימדיה. ה-Snapdragon 425, שכולל LTE Cat 7 משולב מדור רביעי (4G) עם מהירויות הורדת מידע של עד 300 Mbps ומהירויות העלאה של עד 100 Mbps, בנוי לתמוך ברמה גבוהה של מהירויות רשת, יציבות וכיסוי, במכשירים סטנדרטיים. הודות לשילוב עם Qualcomm RF360 Front End Solution, ערכת השבבים שלו תומכת בכל מצבי הפעולה העיקריים ובכל רצועות התדרים הקיימות, כולל 5 מצבים (5-mode) ועומדת בדרישות הטכנולוגיות החדישות ביותר כמו dual SIM, LTE Broadcast ותמיכת VoLTE.
 
עם ה-Adreno 405 GPU, 8 יחידות CPU מדגם ARM Cortex-A53 ב-64 סיביות, ומנוע וידאו מעולה עם תמיכה בתצוגת Full HD 1080p וחומרת HEVC decode, ובנוסף מאפייני מולטימדיה ברמת פרימיום כמו מצלמה עם ISP כפול ושמע ברמת היי-פידליטי – ה-Snapdragon 425 מציע את המיטב כדי להוביל את מגזר המכשירים הנמכרים ביותר בשוק.
 
היות שרשתות  LTE דור 4 מגבירות את המהירויות ומספקות כיסוי חוצה-אזורים בנקודות מחיר שונות, מעבד Snapdragon 415 הכולל X5 LTE משולב מסייע לצרכנים, שהמחיר הוא גורם חשוב עבורם, לקבל גישה למהירויות ולאמינות של LTE.
 
ערכת השבבים Snapdragon 415, שפותחה לסמארטפונים וטאבלטים סטנדרטיים, תומכת בצילום ותצוגת וידאו ברמת full HD 1080p, כוללת 8 ליבות 64 סיביות מסוג ARM Cortex-A53 ומציעה את ה-Adreno 405 GPU לגרפיקה איכותית ביותר.
 
החברה מצפה להוציא גרסאות Qualcomm Reference Design QRD של מעבדי Snapdragon מדגמים 620, 618, 425 ו-415 עם תמיכה ב-Qualcomm RF360 Front End Solution. תכנית QRD מציעה חדשנות טכנית, אפשרויות של התאמה קלה לצורכי הלקוח, ואת ה-Qualcomm Global Pass, שכולל חבילות תוכנה אזוריות, תצורות מודם שונות, בדיקות ומוכנות לקבלה עפ"י הדרישות של מפעילים אזוריים וגישה למערכת אקולוגית רחבה של ספקי רכיבי חומרה ומפתחי אפליקציות תוכנה. במסגרת תכנית QRD, הלקוחות יכולים לספק במהירות סמארטפונים ברמות שונות לצרכנים המחפשים חלופות במחיר נוח. עד כה היו למעלה מ-1,080 השקות של מוצרים מבוססי QRD ב-21 מדינות.
 
החברה ממשיכה לספק פתרונות חיבוריות מתקדמים במהירויות גבוהות באמצעות קו מוצרי המודמים הנפרדים שלה, למגוון רחב של יישומים, מסמאטרפונים והתקני מחשוב משובצים ועד לנתבי מובייל ומערכות תקשוב לרכב. ערכת השבבים המתקדמת ביותר שלה למודמים, הידועה בשמה הקודם Gobi 9x45, השתלבה במותג המודמים Snapdragon וכוללת את הטכנולוגיה לחיבוריות מובייל – X12 LTE – במהירויות העלאה/הורדה של עד 450 ו-100 Mbps, בהתאמה.
 
אלכס קטוזיאן, סמנכ"ל בכיר ניהול המוצר בקוואלקום טכנולוגיות: "מאז ומתמיד האסטרטגיה שלנו הייתה להציג מאפיינים מובילים ברמת מעבדי הפרימיום Snapdragon 800 תחילה, ולאחר מכן להרחיב את הפריסה של מאפיינים אלה למוצרי Snapdragon ברמות 600, 400 ו-200. כך, שנוכל לסייע ללקוחות לספק חוויית משתמש מעולה לצרכנים המחפשים תמורה גבוהה למחיר. אנו נרגשים להודיע על מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 הכוללים טכנולוגיות גרפיקה, מצלמה, וידאו 4K וחיבוריות מהדור הבא, כולם מאפיינים של רמת הפרימיום, שנכללו בעבר רק במוצרי ה-Snapdragon שלנו ברמת 800. מעבדי Snapdragon בדגמים 620 ו-618 מגיעים גם עם X8 LTE, וכך גם ה-Snapdragon 425, מה שמציין את הפעם הראשונה, שאנו תומכים במהירות המדהימה הזאת ברמת ה-400".

 
מכשירים ניידים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים