Bynet Expo 2018 - מפגן כוח של חדשנות והצדעה לתעשייה הישראלית

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> Bynet Expo 2018 - מפגן כוח של חדשנות והצדעה לתעשייה הישראלית
Bynet Expo 2018 - מפגן כוח של חדשנות והצדעה לתעשייה הישראלית
מאת: חיים חביב, 16.5.18, 14:20אלון בן צור

העתיד טמון בגישה של היברידיות עסקית וטכנולוגית. נמצאו לאחרונה מתקפות מתוחכמות וקשות להגנה-החלום הרע של הסייבר מתממש. האימוץ של אמצעי הגנה דור 5 צריך להיות מהיר יותר. 150 מיליון אנשים יצאו ממעגל העבודה בתוך 7 שנים בשל החלפתם ע"י רובוטים ומערכות ממוכנות. המהפכה הדיגיטלית היא מהפכה של עננים.

כנס Bynet Expo 2018, שמתקיים ברציפות זו השנה ה-15, משך אליו השנה למרכז הירידים בגני התערוכה בת"א למעלה מ-6,000 משתתפים מהארץ ומהעולם. הכנס עמד בסימן 70 שנות חדשנות בישראל, ונרשמה בו נוכחות מרשימה של שרים, בכירי התאגידים, גופי הממשל, צבא, ארגונים ורשויות. במסגרת 9 מסלולי תוכן ובמליאה נדונו מגמות והתפתחויות מרכזיות בעולם הטכנולוגיה, לרבות: העתיד של ערים ומדינות, עתיד הבנקאות, עתיד שירותי הבריאות, עתיד הדיגיטל בצבא ומערכת הביטחון, עתיד החינוך, עתיד אבטחת הסייבר, עתיד ה-IT ועתיד הדיגיטל וחווית הלקוח.

בין הדוברים המרכזיים בכנס: יהודה זיסאפל, יו"ר קבוצת רד בינת; אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים; גיל שוויד, מנכ"ל ומייסד צק פויינט; ליז קנטוני, סגנית נשיא בכירה בסיסקו העולמית; איל וולדמן, מנכ"ל ומייסד מלנוקס; אופיר אקוניס, שר המדע, הטכנולוגיה והחלל; גילה גמליאל, השרה לשוויון חברתי; פרופ' ארי שמיס, מנכ"ל אסותא; שי לי שפיגלמן, ראש מטה ישראל דיגטלית; אל"מ טליה גזית, מפקדת ממר"ם ועוד.

אלון בן צור, (בתמונה למעלה), מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים, פתח את הרצאת הפתיחה בכנס  בהצדעה ל-70 שנות חדשנות טכנולוגית בישראל ולתעשייה יוצרת ערך ונושאת פרי: "90% מהמידע, שהצטבר בעולם, הצטבר רק בשנתיים האחרונות.העולם הטכנולוגי מתקדם בקצב מעריכי מאז שהחל עידן הדיגיטל. המודלים העסקיים, שיוצרות הטכנולוגיות המשבשות. הצליחו מאוד מאחר שהם מאוד נוחים ויעילים לשימוש, ודוגמא מצוינת לכך זו ההצלחה של אמזון בכיבוש השוק בזכות הטכנולוגיה המשבשת שפיתחה. לעומת זאת, חברות, שלא השכילו להצטרף למהפכה, שצפויה עוד להתעצם נמצאות בבעיה.

ההערכות הן, ש-4 מתוך 10 חברות, שפועלות כיום, צפויות להיעלם, ואלו תהיינה החברות, שלא תשכלנה להתאים את עצמן מבחינה טכנולוגית לעידן הדיגיטל.

מדד חברות הפורצ'ן 500 השתנה מאוד ב-15 השנים האחרונות, כאשר 52% מהחברות בו הוחלפו באחרות ומשך החיים של החברות במדד זה התקצר מאוד. עד 2020 מחצית מכוח העבודה בעולם יהיה מקרב בני דור המיליניום, שהם שונים בהרבה מובנים מבני הדור הקודם, לטוב ולרע.

150 מיליון אנשים בעולם הולכים לצאת ממעגל העבודה בתוך 7 שנים בשל החלפתם ע"י רובוטים ומערכות ממוכנות. אין ספק, שהעולם משתנה בעידן הדיגיטל ואנו חייבים לנסות למצוא את נקודת האיזון החדשה בין הסדר של התאגידים לבין הכאוס של הסטארטאפים, תוך הבנה, כי שהדיגיטל לא יכול לעבוד לבד מאחר שחווית הלקוח היא חלק חשוב ביצירת הערך המוסף המוביל להצלחה".

גיל שוויד, (בתמונה משמאל), מייסד ומנכל צ'ק פוינט התייחס בראיון במליאה המרכזית לסיכוני הסייבר הגוברים: "אנו רואים בתקופה האחרונה, שהחלום הרע של מה שיכול לקרות בעקבות מתקפות סייבר - מתממש. יש זיהומים רבים ואיומים, שמתחבאים בתוך המערכות הדיגיטליות, והיקפם רק הולך וגדל. איום הסייבר הוא לא תאורטי יותר - הוא המציאות.גיל שוויד

מתקפות סייבר משביתות ארגונים, בתי חולים, נמלים, מערכות עיתונים וערים. למשל, העיר אטלנטה הושבתה לאחרונה למשך שבוע בשל מתקפת סייבר על כלל השירותים העירוניים. זה מתרחש כל יום, בכל מקום. מצאנו בתקופה האחרונה מתקפות מתוחכמות וקשות להגנה, שאם היו הגנות של דור 5, הן לא היו קורות. האימ וחץ של אמצעי הגנה דור 5 צריך להיות מהיר יותר. עקב אכילס כיום הוא ההגנה על מכשירי המובייל.

לגבי האקזיטים הישראליים הגדולים בתקופה האחרונה אני אמביוולנטי. יש בי חלק ,שמרגיש גאווה על ההצלחה הישראלית וחלק, שמרגיש אכזבה, כי חלק מהחברות שנמכרו היו יכולות לצמוח יותר כישראליות ולהפוך לחברות גדולות יותר".

יהודה זיסאפל, (בתמונה משמאל), יו"ר קבוצת רד בינת:המהפכה הדיגיטלית, שאנו עדים לה, היא מהפכה של עננים, כאשר ענן יהודה זיסאפלשירותי התקשורת הוא לב המערכת. קבוצת רד בינת מקדמת כיום מספר פתרונות, שהמודל העסקי שלהם הוא של רשת שטוחה, שמאפשרת גישה ליותר משתמשים לכל העולם, מה שיוצר הגדלה של ההכנסות.

המהפכה הדיגיטלית מונעת ע"י ההייטק, אבל יש לה השפעה גם על החברה וגם על העסקים. המהפכה הדיגיטלית מייתרת את כוח האדם וזה תהליך שילך ויתגבר, אבל המהפכה הדיגיטלית גם דורשת יותר עובדים מיומנים כלומר מהנדסים.

במסגרת תרומה לקהילה, אנו עוסקים בהכשרה של אנשים כהכנה למהפכה הדיגיטלית, יש לנו מגוון תכניות להכשרות, שתאפשרנה לבוגריהן להשתלב בהייטק. תכנית ארצית לתלמידים ללימודי מתמטיקה ברמה של 5 יחידות, הכשרות של עולים חדשים לסייבר, תכנית הכשרה למהנדסים בני 45+, תכנית להכשרת מהנדסים מהפריפריה החברתית וגם תוכנית הכשרה לבוגרי חטיבת גולני. החזון שלנו הוא, שהפערים החברתיים בארץ יצטמצמו בזכות המהפכה הדיגיטלית".

אופיר אקוניס, (בתמונה משמאל), שר המדע והאופיר אקוניסטכנולוגיה: "אני שמח להיות בכנס של רד בינת, שהיא אחת מהחברות פורצות הדרך של ההייטק הישראלי, שמפארת את ההצלחה הישראלית. החברה הניחה יסודות בשנות ה-70 וסללה את הדרך לחברות רבות נוספות.

אני שמח להיות פה ביום ירושלים וגם ביום (תאריך לועזי) בו נוסדה מדינת ישראל. זו חגיגה של 70 שנות חדשנות. אדאג לכך, שגם בעשור הבא ישראל תמשיך להיות מעצמת טכנולוגיה ומדעית. המוחות המבריקים בישראל נמצאים בכל מקום ולא רק בת"א ובהרצליה, וצריך לתת להם להיות חלק מהפלא הזה, שנקרא ההייטק הישראלי".

איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס, בראיון עמו במליאה המרכזית: "אנו עושים דבר מאד פשוט. מה שיש לכל החברות ענק  - זו תשתית ענק, אלו מערכות ענק. אנו עושים את החיבורים בין המחשבים, מחשבי על. אנו מעבירים את הנתונים הכי מהר וזה מאפשר סקלבליטי (מדרגיות) לכל הלקוחות שלנו. אנו היום מוכרים סדר גודל של מיליארד דולרים. אין הרבה חברות, שהגיעו לסכומים כאלה.

יש לנו עוד הרבה מה לעשות. אנו לא מספיקים לעשות את מה שאנו רוצים לעשות. אנו רצים מאוד מהר. זה כמו מסע כומתה. כל הזמן יש עוד ועוד מטרות. אנו נמצאים בהרבה מאוד חברות, מוכרים מאות אלפי נקודות קצה ברבעון, ועדיין אנו לא מיינסטרים. כשנהיה שם אז כולם יעבדו אתנו.

היום רק החברות היותר חכמות, שיודעות לבנות תשתית חכמות, משתמשות במוצר שלנו. יותר ויותר חברות מבינות, שאם הן משתמשות במלנוקס הן מקבלות 30% יותר מהמכשור שלהן.

הכי חשוב הם האנשים. ככל שיש צוות יותר טוב אתה מצליח. אתה צריך להבין לאן הטכנולוגיה הולכת, מה הבעיות שתהיינה בעוד שנתיים שלוש כדי לפתח את הפתרונות. לכן, אנו בונים צוותים להרבה שנים. חלק גדול מהחברה הם אנשים, שעובדים אצלנו מעל 10 שנים. יחד עם זאת, האנשים הצעירים הם יותר טובים מאתנו, למדו טכנולוגיה יותר מהר. הדור שאחרי הוא יותר טוב מאתנו.

אני שואל את עצמי ,האם אני רוצה, שהבן שלי יהיה מנכ"ל. אני לא יודע. אם אתה מצליח זה טוב ואם אתה לא אז אתה יכול להרגיש רע. אתה עובר דברים מאוד קשים. הרבה מאוד מנכלים יכולים להרגיש לבד. יש סיכון בכל מה שזז. כל מה שקורה בחברה זה באחריותך".

עמוס ידלין, (בתמונה עמוס ידליןמשמאל), ראש המכון למחקרי ביטחון לאומי, הרצה וסקר את מציאות חיינו בתחום צבא וביטחון: "הסבב הנוכחי מול אירן בסוריה נראה שנגמר, אבל אל לנו לזלזל באומה האיראנית, הם יכולים לעשות הרבה יותר מ-20 טילים. הפעם זה לא הצליח להם.

האיראנים נחושים להתבסס בסוריה וישראל נחושה למנוע את זה וההתנגשות תהיה צבאית. אני לא דואג, יש לנו מודיעין מדהים וחיל אוויר מדהים בריבוע.

האמריקאים מכוונים את הלחץ למשטר האיראני והם מקווים, שהוא ייפול. אתמול שמעתי את נסראללה משקר במצח נחושה, אז אמרתי לעצמי, שמצבנו טוב. בעידן טראמפ אנו לא לבד. כרגע אנו מספיק חזקים, אבל אם יתחיל עימות מול אירן, האמריקאים יהיו לצידנו, אפילו לא צריך יהיה לבקש מהם".
 
תובנה (אישית):
הטכנולוגיה היא כלי מתוחכם, ובעידן הדיגיטלי היא הופכת ליותר ממוכנת ונוטה להוציא את האדם (גורם היצור האנושי) ממעגל העשייה, אבל הטבע האנושי חזק מכל - אנשים אוהבים אנשים ועדיין רוצים את הקשר האנושי והוא כנראה יימשך גם בעתיד.
כך לדוגמא, למרות החיסכון העצום בסגירת סניפי בנקים ובמעבר לבנק דיגיטלי, עדיין מעדיפים רובנו לשוחח עם פקיד מוכר לנו בבנק על פני שיחה עם רובוט. כך גם לקוחות מפעילי הטלקום יעדיפו צ'ט אנושי על שיחה עם רובוט.

המסקנה המתבקשת: צריך לאמץ את הגישה המאזנת של ההיברידית בטכנולוגיה ובעסקים ןלזכור, שגם הגורם האנושי מעורב, יש לו עדיין תשוקה ואהבה ורגשות. רק גישה המשלבת את הטוב שב-2 העולמות מבטיחה הצלחה. "היברידיות" היא העתיד והיא התנאי להצלחה של כל פרויקט.  

צילום 2 תמונות עליונות: ניב קנטור
צילום 2 תמונות תחתונות: חיים חביב
 
כנס בינת 2018

כנס בינת 2018 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19-22/7/21 - Cyber Week 2021 

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים