Telecom News - "ועדת חקירת פגסוס" - איש לא ילך לכלא

"ועדת חקירת פגסוס" - איש לא ילך לכלא

דף הבית >> דעות ומחקרים >> מאמרי מערכת >> "ועדת חקירת פגסוס" - איש לא ילך לכלא
"ועדת חקירה פגסוס" - איש לא ילך לכלא ואיש לא יועמד לדין (פלילי, או אף משמעתי)!
מאת: אבי וייס, 3.9.23, 07:30מררי ואלשיך

לקראת תחילת עבודת "ועדת הבדיקה הממשלתית" (בהנחה שפעילותה לא תטורפד ע"י הבג"ץ), חשוב לחשוף את האמת והמציאות סביב ועדה זו. עיקר חשיבותה של "ועדת הבדיקה" מצוי במישור הציבורי. במישור המעשי, כרגע ובטווח הזמן הנראה לעין, לא סביר שמישהו ייחקר באזהרה או יועמד לדין פלילי (או אפילו משמעתי). גם לא יהיו "עדי מדינה". כלום. 

עדכונים בתחתית הכתבה. עדכון אחרון 21.11.23


בתחום "האזנות הסתר", רוגלות ושאר הפרות חוק, תקנות ונורמות בקנה מידה מפלצתי, לאורך שנים רבות, אבי וייס פרסם עשרות כתבות חשיפה, מאות סרטונים ואלפי מסמכים, חלקם בלעדיים ומקוריים. הפירוט המלא של הכתבות, הסרטונים והמסמכים מצוי בנספח א' כאן למטה. 

חשוב להבין, ש"וועדת הבדיקה" פועלת על פי החוק וכתב המינוי שקיבלה, ולכן, אינה "חוקרת באזהרה" (מעידים בפני הוועדה כמו בכל עדות בבית משפט). הוועדה אינה מספקת" הסכמי עד מדינה" ואף אינה מוסמכת לספק "צו הגנה על חושפי שחיתות". 

הוועדה רשאית להמליץ להדיח בעלי תפקידים ציבוריים וממשלתיים מכהנים. אולם, רוב הדמויות הקשורות ב"פרשות הרוגלות" כבר אינן פעילות כיום בשירות המדינה. לכן, אין משמעות מעשית לגביהם, בכל הקשור לממצאי הוועדה והמלצותיה. המשמעויות הן רק במישור הציבורי והתדמיתי, לגבי רוב המעורבים בשערוריות המחרידות הללו.

ממילא פרקליטים מוגנים מכל כיוון, גם השוטרים, השופטים לא מצויים במנדט של הוועדה (ממילא כל התלונות בעניין השופטים, שחתמו על "צווי פגסוס", נגרסו ביעילות ובזריזות אצל "נציב תלונות הציבור על שופטים", דוגמת מה שיש כאן), גם לא השב"כ (יודגש: אין האזנות סתר ללא השב"כ), מח"ש נתון למרות הפרקליטות ולא תתחיל לחקור עצמאית קציני משטרה בכירים ביותר ואם הוועדה תחליט להמליץ לפתוח בחקירה פלילית כנגד מי מאלה שהופיעו (או הוזמנו להופיע) בפני הוועדה, ההמלצה הזו מגיעה ליועמ"שית, עו"ד גלי בהרב מיארה, ש"גרסה במגרסה" (כמו קודמה בתפקיד), בזריזות וביעילות, כל תלונה שהוגשה לה, עד היום, בנושאים הללו, ואין כל סיכוי שזה ישתנה בעתיד הנראה לעין. זאת, כל עוד היא (עו"ד גלי בהרב מיארה) והמשנים שלה, פרקליט המדינה עו"ד עמית איסמן והמשנים שלו, מכהנים בתפקידם. אין מצב אחר. 

"הרמת מסך" על הנעשה בצמרת הפרקליטות בשנים האחרונות: כאן וכאן. הפתרון האפשרי לכאוס הנוראי הזה מפורט כאן

על פי מיטב הבנתנו וניסיוננו, האמת תנצח את השקר, כי האמת נהנית מתכונה פנימית בלתי ניתנת להכחשה, המקנה לה יתרון על פני השקר!
יפים לעניין זה דבריו של העיתונאי האמריקאי הנודע וולטר ליפמן בשנת 1920 ש: "לא תיתכן חירות לקהילה החסרה את האמצעים להבחין בשקרים".

כ"כ חשוב להזים כמה ספינים וטעויות שיש בכמעט בכל כלי התקשורת ואצל רוב הפרשנים:
1. "ועדת מררי" בדו"ח הראשון שלה לא מצאה 4 שימושים בפגסוס, אלא רק 2 (שניים) - כאן, מהם רק אחד הצליח (על שלמה פילבר).

בדו"ח המסכם של "ועדת מררי" אין כל מספר (של הפעלות פגסוס) וגם אין תיקון למספר של "2 הפעלות פגסוס" של דו"ח מררי הראשון).

המספר 4 ב"דו"ח מררי" המסכם, נוגע לנושא אחר לגמרי: כמות הטעויות ש"ועדת מררי" מצאה בצווים (לטענת המשטרה, "שגגות בתום לב"), צווים, שהמפעילים כשלו בהפעלתם - כאן

2. הפגסוס - פרי פיתוח של חברת NSO אינו הכלי הכי חשוב בחדירה לפרטיות של המואזנים וגם לא הכלי הכי נפוץ בשימוש והכי חודרני. יש כלים אחרים לאיסוף מידע על אזרחי ישראל, שנעשה בהם שימוש בכמויות עצומות (מעל ל-100 אלף צווים בשנה, כל שנה) ובראשם "סלברייט", "קוגניט" (מערכת "שיג ושיח") - 2 הכלים הכי חשובים והכי נפוצים בשימוש במערך האזנות הסתר של המשטרה, מערכת "עין הנץ" ומערכת "סימני דרך" (המערכת שנבנתה על בסיס "חוק נתוני תקשורת"). ויש עוד כלים ומערכות, גם מהשנים האחרונות, דוגמת פאראגון, דייזי - Daisy, רייזון, מגנט, ועוד.

אגב, ניסיון לקבל מידע על הכלים של סלברייט, TA9 (חברה קשורה לחברת רייזון) ו-NSO, לפי חוק חופש המידע, נדחה ע"י ביהמ"ש המחוזי בי-ם - כאן

תשומת לב לשני דוחות מקצועיים של חברת מטא (חברת האם של מיקרוסופט) לגבי חברות "סייבר התקפי" (חברות שמפעילות רוגלות) ישראליות ושפועלות גם בישראל: דו"ח 2021 חושף את קוגניט (Cognyte), Cobwebs Technologies ,Black Cube ,Bluehawk CI וחברות נוספות - כאן, דו"ח 2022 חושף גם את החברות הישראליות: Candiru ,CyberGlobes ,Quadream - כאן

רק לשם קבלת פרופורציות, יש כאן נתונים של מערכת אחת, מערכת "סימני דרך": מעל ל-50 אלף צווים והיתרים לשנה, כל שנה, בשנים האחרונות. 

יודגש שר המשפטים הוא הממונה על יישום "חוק נתוני תקשורת", כמופיע בתצלום כאן מתחת, ולכן לא פלא שהפרקליטות והמשנה ליועמ"ש "הזיזו את הגבינה" ל"חוק האזנות סתר", שכן על פי חוק זה ראש הממשלה הוא הממונה על יישום "חוק האזנות סתר".... כלומר: שביבי יהיה אחראי על ההאזנות הלא חוקיות שבוצעו כנגדו.... ולא משרד המשפטים ושר המשפטים....
אחריות לחוק נתוני תקשורת

בהערת אגב נציין שתעשיית הסייבר ההתקפי שמקורה בפיתוחים ישראליים נמצאת תחת לחץ רגולטורי וציבורי חזק ונמצאות (חלקן) בדעיכה, לא מעט חברות בתחום הזה פשוט קרסו, גם בגלל לחץ של הממשל האמריקאי, כמתואר בהרחבה בשתי הכתבות של "גלובס (באנגלית) כאן וכאן. התמוטטות "המימד החמישי" והצרות של NSO (שתי החברות היו קשורות זו בזו ותוכננו להתמזג) - היו בין הגורמים המרכזיים, למפולת הרגולטורית הזו.
כלומר: כפי שהפרשן יעקב ברדוגו אמר וכתב כמה פעמים: "בני גנץ מסוכן וסיכן את עם ישראל", גם בתחום הסייבר ההתקפי

3. הסמכות לאשר כלי האזנת סתר למשטרה אינה של היועמ"שית (סמכות ש"ועדת מררי" המציאה ללא כל בסיס חוקי, יש מאין, כמו כל הדו"ח ההזוי והמומצא של צוות מררי), אלא של רוה"מ.

אז מי אישר את הפגסוס ודחף להפעלתו? הפרכת השקרים וההטעיות הענקיות סביב ועדת החקירה לעניין הרוגלות, בראיון של כ-12 דקות של נצ"מ בדימוס אבי וייס ע"י ד"ר גדי טאוב בתכנית "שומר סף" ב-גלי ישראל". הלינק להאזנה לריאיון: https://bit.ly/GadiTaubAviWeiss.

למתעניינים במסמכים ובפרטים: אישור כלי האזנת סתר למשטרה, סעיף הלקוח מ"חוק האזנת סתר" (נושא הנתון בסמכות בלעדית של ראש הממשלה, אפשרי באישור ועדה מיוחדת של הכנסת) - כאן. נאום רוה"מ נתניהו בטקס החלפת מפכ"לים בסוף 2015 - כאן. קיטוע דבריו בנוגע לצורך בשימוש בכלים מתקדמים דוגמת סייבר ע"י המשטרה - כאן

כל הנראה, האישור של נתניהו ל"סיגינט-סייבר" (כלומר: עקרונית גם פגסוס) ניתן בתקופת כהונתו של המפכ"ל דודי כהן, שהיה מפכ"ל בין 2007 ל-2011 ואירח את נתניהו במטה הארצי (ראה למשל דיווח כאן וכאן), מפכ"ל שגם התגאה בקורות חייו בהכנסת הסיגינט למשטרת ישראל בכלל וללהב 433 בפרט - כאן. הקיטוע הספציפי הזה לקוח מכאן

תזכורת: ההחלטות המקצועיות על רכישת רוגלות מתקדמות דוגמת הפגסוס התקבלו ב-2012-13, ב-2013 החל תהליך הרכש והבדיקות וב-2014 המערכת כבר הייתה מבצעית ופעלה ביחידת הסיגינט-סייבר המשטרתית בשת"פ השב"כ.

כלומר: נעשתה כאן, לכאורה, מסכת הונאה ורמיה בקנה מידה מזעזע, ממש בלתי נתפס, על רוה"מ נתניהו, שאישר (מבלי להבין עד הסוף מה שהוא מאשר) ועודד, את הכלים החודרניים וההתקפיים, שהמשטרה רצתה, רכשה והפעילה באינטנסיביות - נגדו ונגד כל מקורביו, עובדיו וחבריו - כדי "לתפור" לו תיקים פליליים, בלי ראיות, תוך "סחיטת עדים" סיטונית. 

4. הטענה של היועמ"ש (הקודם, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט), המשנה ליועמ"ש הקודם (עו"ד עמית מררי) ושאר בכירי לשכת היועמ"ש וצמרת הפרקליטות ש"לא ידענו על הפגסוס לפני 2018", היא טענה שקרית.

הזמתי את הטענה הזו בעבר בכתבה כאן בסעיף 1, וגם בהרחבה כאן בסעיף 3, עם אסמכתאות לרוב, וכאן אני מביא אסמכתה חדשה וטרייה יחסית, שמגיעה היישר ממשרד המשפטים עצמו, במסמך תגובה לפי "חוק חופש המידע", תגובה המדברת אודות חוות דעת, שהוכנה במחצית 2018 עבור המשטרה, ע"י בכיר הפרקליטות בשם היועמ"ש (עו"ד ד"ר חיים ויסמונסקי, מנהל מחלקת הסייבר בפרקליטות מאז 2015). זאת, עבור שופט, שהתעקש לדעת את הבסיס החוקי לאישור צו, שבאמצעותו מופעלת רוגלה (מה שמוכיח, שיש שופטים, שכן ידעו מהרוגלות, כי הם קיבלו את חוות הדעת הזו מהפרקליטות, דרך המשטרה).

חוות הדעת הזו הופנתה לצמרת המשטרה (ומשם זה הועבר לשופט, שביקש זאת, שמו כרגע לא ידוע, ואח"כ כנראה חוות דעת זו הועברה לעוד שופטים). כך, שגם בצמרת המשטרה לא יכולה להעלות הטענה של: "לא ידענו". הקצינים המרכזיים במשטרת ישראל, שעסקו ברכש, אישור, קידום והפעלת מערכות הרוגלה ואיסוף המידע הפרטי והאינטימי של תושבי ישראל - נמצאים בתכתובות כאן וכאן ומפורט בהרחבה בכתבת החשיפה הנוקבת כאן.

המסמך המלא מ- 2023 ממשרד המשפטים, שנשלח לאורי סולד מ"התנועה לחופש המידע" (ע"ר) - כאן.

במסמך זה של משרד המשפטים, יש נספח של "פרפרזה" (תקצור) של חוות הדעת, שהכין אז ד"ר חיים ויסמונסקי בשם הפרקליטות והיועמ"ש, ובנספח זה קיימת הפסקה הבאה המדברת בעד עצמה.

זו פסקה התואמת במדויק את מה שכבר חשפתי בכתבות הקודמות: כאן סעיף 1 וכאן סעיף 3, שהמשנה ליועמ"ש קיבלה, כל השנים, מידי חודש, דיווח מלא על הכל, כולל חדירות - החדרה ("כניסה סמויה" "לצורך התקנת רכיב האזנה"), כלומר: החדרה של רוגלות למחשבים ולסמארטפונים, וזה בדיוק מה שמופיע בכתוב בתצלום כאן למטה, הלקוח מחוות הדעת הזו של הפרקליטות\מד"ר ויסמונסקי, שהועברה למשטרה ולבית המשפט:
ממשרד המשפטים

לסיכום: לוועדת הבדיקה בתחום הרוגלות (בהנחה שלא "תטורפד" ע"י הבג"ץ), מצפה עבודה בקנה מידה עצום, כדי "להרים את המסך" מעל סודות ההונאה הפלילית, לכאורה, החמורה ביותר, שהייתה אי פעם בתולדות מדינת ישראל, הונאה מחרידה, מטרידה ומחוץ לכל חוק, תקנה או נורמה, שפגעה כמעט בכל תושבי ישראל. 

נספח א':
רשימת חשיפות קודמות ב"פרשת פגסוס" ושאר תופעות ה"שטאזילנד" השזורות בהתנהלות משטרת ישראל בעשור האחרון (לעיתים בשילוב הדוק עם השב"כ ומערכותיו, כמפורט בנספח ב' כאן, וכמובן עם הפרקליטות והיועמ"ש).

מדובר כאן בסדרת כתבות חשיפה מלאות במסמכים וגילויים בלעדיים, שהחלה בינואר 2022 (לאחר חשיפה ראשונה ב-2014. כתבה מקדימה פורסמה בטלקום ניוז כבר ב-2013 - כאן). כתבות נוקבות מומלצות לקריאה, למתעניינים בפרשה המחרידה הזו, שפוגעת ישירות ובעקיפין בכל אזרחי המדינה:

מאמר החשיפה הראשון ב-2014: "חשיפת יחידת הסיגינט (מודיעין אותות אלקטרוני) של משטרת ישראל" - כאן. 

הפרק הראשון בסדרה של 2022 פורסם תחת הכותרת: תפירת תיק 4000: 6 גילויים המוכיחים שהשימוש בתוכנת הריגול היה בלתי חוקי כאן.
הפרק השני פורסם תחת הכותרת:
 תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן. 
הפרק השלישי פורסם תחת הכותרתרעידת האדמה של תפירת תיק 4000: ריגול בלתי חוקי וקשירת קשר להפלת שלטון כאן
הפרק הרביעי פורסם תחת הכותרת
5 ספינים של הפרקליטות גם לגלגל על המשטרה את האחריות בפרשת הריגול בסמארטפונים - כאן.
הפרק החמישי פורסם תחת הכותרתהשלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים ולמחשבים? הפעולות בנוסח השטאזי והשאלות שלא רוצים לענות לי עליהן, איך המשטרה שילמה ל"מימד החמישי" בפטור ממכרז 4 מיליון ש"ח (תוכנן לשלם להם 50 מיליון ש"ח) על מערכת קוד פתוח חינמית מול מערכות בשלות של חברות אחרות שהיו באותה העת, ועל מערכת "הפיוז'ן סנטר", שרוני אלשייך (כיום שותף בקרן AWZ, שעומדת, בין היתר, מאחורי הפעילויות מהסוג הזה), תכנן לשדרגה באמצעות "המימד החמישי" - כאן.
הפרק השישי פורסם תחת הכותרת: אי אפשר למכור לאיש שמערכת סיגינט של עשרות מיליוני ₪ לשנה המופעלת ע"י מאות אנשים הפיקה רק חדירה אחת לשלמה פילבר במשך 8 שנות הפעלתה כאן. 
הפרק השביעי פורסם תחת הכותרת: חשיפת "השחיטה הגדולה" של המשטרה בהחלה להתבצע בפרקליטות המדינה - כאן.
הפרק השמיני פורסם תחת הכותרת: ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן(כולל מצגת להפצה אודות שקרי דו"ח צוות מררי).
הפרק התשיעי פורסם תחת הכותרתהשלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

הכתבות המשלימות והשוטפות בשנת 2022: 
משפט תיקי האלפים ופרשת האזנות הסתר - עדכונים שוטפים פברואר 2022 - כאן. 
משפט תיקי האלפים ופרשת האזנות הסתר - עדכונים שוטפים מרץ 2022 - כאן.
הכתבה המשלימה: 2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

הכתבה החשובה: פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ - כאן.
הכתבה החשובהחשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשויות - כאן.
הכתבה המשלימה: 
יותר מ-100,000 חתמו על עצומה לעצור השימוש בתוכנות ריגול, שתוצג באו"ם - כאן
הכתבה המשלימה: "תיק 4000: היום השלישי בחקירת תנ"צ יואב תלם והמשך עדכונים בתיקי האלפים" - כאן. 

בסרטונים הקשורים לנושא ניתן לצפות, בין היתר: בכתבה: משפט תיק 4000 התפור: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב ומצגות - פברואר 2022 - כאן. ובכתבה: משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ראיונות - מרץ 2022 - כאן

כלל סרטוני היוטיוב של אבי וייס מצויים כאן (מעל ל-300 סרטונים, רובם בסוגיות של האזנות סתר ו"תפירת תיקים"), ויש סרטונים רבים נוספים חלקם מאוד מפורטים וארוכים, (מעל ל-200 סרטונים), באתר "פורום קפה שפירא" - כאן. מעל ל-130 סרטונים קיימים ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס", מהם עשרות בנושא הרוגלות - כאן

סרטון  יוטיוב חשוב שפורסם תחת הכותרת: "מי משקר בנוגע לפגסוס? למה המשטרה הפעילה למעלה מאלף פעמים את הפגסוס על אנשים תמימים שלא עברו שום עבירה, דוגמת אמילי מורן שגב, עקרת בית מחדרה??" אבי וייס מדהים את חברי ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת בנתונים שסותרים את כל השקרים והטיוחים של המשטרה ועו"ד מררי (המשנה ליועמ"שית). סרטון קצר (5 דקות) קיטוע מתוך הדיון בוועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת מיום 13.3.23 - כאן. קיטוע רחב יותר מהדיון, של 10 דקות: כאן

סרטונים מעמיקים של ד"ר גדי טאוב (מראיין את אבי וייס):
1. השימוש באמצעי ביון נגד אזרחים הוא סיטונאי. הפרקליטות שותפה. שומר סף #111 עם נצ"מ בדימוס, אבי וייס - כאן.
2. העבריינות היא השיטה. משטרת ישראל מאז מסמך יצחקי. שומר סף #122 עם אבי וייס - כאן.
3. מי שיבין מה באמת קרה סביב פרשת המימד החמישי יתקשה לישון בלילות. שומר סף #179 עם אבי וייס - כאן. 

כתבות חשיפה החל מסוף 2022 ובמהלך 2023:
הכתבה: חשיפת "קליקת עמ"מ 5" במשטרת ישראל שתפרה את "תיקי האלפים" לנתניהו - כאן.

הכתבה: האם ניתן לחסל את "תפירת התיקים" ותופעת "קליקת עמ"מ 5" במשטרה? - כאן
הכתבה: ה"סכסוך" עם המפכ"ל שבתאי הוא סיפור כיסוי לפעילות ערן קמין עם בן כספית - כאן
הכתבה: רביב דרוקר וניר חפץ עובדים על כולם בעיניים: חשיפות מדהימות ובלעדיות - כאן. 
הכתבה: מחקר: גרסה טרויאנית של טלגרם מאפשרת ריגול אחר המשתמשים - כאן. 
הכתבה: שערורייה: בוצעה האזנת סתר בפגסוס לראש הממשלה נתניהו ללא אישור כחוק - כאן
הכתבה: גילויים חדשים ומזעזעים משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה - כאן
הכתבה: 
האם המשטרה מטעה שופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר? - כאן
הכתבה: חשיפת 5 שקרי הפרקליטות לגבי הפעלת הפגסוס על אמילי מורן שגב ב"פרשת חדרה" - כאן.
הכתבה: חשיפת המספרים המפלצתיים של חדירות מ"י לסמארטפונים ולמחשבים שלכם - כאן.
הכתבה: מי חתם על צו האזנת הסתר להפעלת הפגסוס על אמילי ושמו מוסתר? - כאן.
הכתבה: 
האם המשטרה רשאית להתקין אצלכם בבית/משרד מצלמת האזנת סתר? כאן.
הכתבה: 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן.
הכתבה:  
איך מערכות האכיפה שודדות את המידע שלנו מהעננים, מזהות את כל המחוברים אלינו ומגיעות אפילו לחשבונות הבנק שלנו? כאן.
הכתבה: הסרת ההשחרות בצווי האזנת הסתר של המשטרה - מה נחשף בצווים? - כאן

הכתבה: ​הסתרת עבירות פליליות (לכאורה) שבוצעה בתיקי האלפים נתמכה ע"י בנט וכחלון - כאן
הכתבה: צייצתם נגד היועמ"ש? אכלתם אותה ותקבלו טיפול מודיעיני מיוחד מהמשטרה! - כאן
הכתבה: מי הניע את חקירת "תיק הצוללות" (תיק 3000)? - לא מה שחשבתם! - כאן.
 
הכתבה: חשיפות חדשות בפרשת "המימד החמישי". דרישה להקמת ועדת חקירה! - כאן. 

עדכונים:
עדכונים 4.9.23
א. חשיפה שהדהימה את המראיין: האם יש סיכויים לוועדת הבדיקה של הרוגלות לצאת לדרך ולחשוף את כל האמת? מה מסתירים גם כעת מהציבור? אבי וייס בריאיון נוקב אצל אבי רצון בתכנית "אבי רצון בבוקר" ב"רדיו גלי ישראל". קובץ השידור הקולי (6 דקות) כאן: https://bit.ly/RatzonWeiss

ב. הוגשה בקשה לבג"ץ מטעם "התנועה למען איכות השפיטה בישראל" \ יהונתן קפאח בעניין "עדת הבדיקה לרוגלות". הבקשה לפסול את השופט עמית וכל שופט אחר, שהתלונן במשטרה על פגיעה במוניטין שלו בחקירות, שבהן הופעלו רוגלות (מובא כאן המקרה של לורי שם טוב). המסמך הנוקב ביותר והדי מדהים של יהונתן קפאח נמצא במלואו כאן

ג. 
הוצאת ספרים בריטית גדולה בשם Macmillan הוציאה בינואר 2023 ספר על מערכת הריגול "פגסוס" בשם: Pegasus: The Story of the World's Most Dangerous Spyware - כאן. המחברים הם שני עיתונאים חוקרים בשם: Laurent Richard ו- Sandrine Rigaud. מרתק למתעניינים בנושא. 

עדכון 5.9.23: 
א. הוגשה עתירה נוספת לבג"ץ כנגד הפעלת רוגלות ע"י משטרת ישראל והשב"כ: האגודה לזכויות האזרח בישראל ביחד עם הקליניקה לפרטיות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א הגישו "עתירה למתן צו על תנאי ובקשה לצו ביניים" - המסמך המלא של העתירה נמצא כאן.
יצוין, שבג"ץ קודם בנושא זה, שהתמקד בשב"כ, מהאגודה לזכויות האזרח בישראל (בג"ץ 3659/22) - טרם הסתיים הדיון בו. כעת העתירה החדשה הזו - כוללת גם את המשטרה והיא מעודכנת עם כל ההתפתחויות והחשיפות החשובות, שהיו בשנה החולפת. 

ב. הכתב מרדכי לבל מ"יתד נאמן" פרסם מאמר מקיף של ראיונות, שערך עם עו"ד פיני פישלר ועם בני הזוג שרן בהקשר לשימוש ברוגלות כנגדם. המאמר - כאן

ג. פורסם ע"י TOV כאן בטוויטר: "נצ"מ בדימוס אבי וייס: נדב ארגמן מתנגד לחקירת פגסוס כי הוא מבין שזה עניין שלו: הוא נתן לאלשיך להפעיל עמדות פגסוס בשב"כ, בתקופתו השב"כ האזין לראש הממשלה, ובתקופתו אחד משומרי הראש של נתניהו היה מדליף לבן כספית". 

עדכון 7.9.23עומר כביר פרסם כאן ב"כלכליסט" (כותרת בלבד): "ועדה של הסנאט הפולני: הרשויות ביצעו שימוש לא חוקי בתוכנת פגסוס.
לפי הדו"ח,שהתפרסם היום, התוכנה מבית NSO הישראלית שימשה נגד יעדים, שלא היו חשודים בפשע כלשהו, כולל אנשי אופוזיציה, אנשי עסקים ותובעת בפרקליטות של פולין; חמור מכך: הדבר פגע בתקינות הבחירות ב-2019."

עדכון 9.9.23: בהמשך לעדכון מ-4.9.23 (עתירה לבג"ץ מטעם "התנועה למען איכות השפיטה בישראל"\יהונתן קפאח- העתירה כאן), אותו עותר הגיש בקשה להצטרף לבג"ץ בעניין הפעלת הרוגלות, שהגישו קבוצה של עותרים ובראשם נדב ארגמן (עדכון מ-30.8.23, העתירה כאן). הפנייה החדשה לבג"ץ הכוללת חלקים נרחבים מהעתירה המקורית של יהונתן קפאח - כאן

ביום 20.9.23 כבוד השופט י' כשר מבית המשפט העליון דחה את בקשת "התנועה למען איכות השפיטה בישראל" להצטרף לעתירת בג"ץ "ועדת הרוגלות" - כאן. בעקבות זאת, "התנועה למען איכות השפיטה בישראל" הגישה ביום 22.9.23 בקשה לעליון שהשופט י' כשר יפסול את עצמו מעיסוק בעניינים הללו - כאן

עדכון 10.9.23: הסנגוריה הציבורית (יחידה במשרד המשפטים) פרסמה את דו"ח 2022 שלה, בדו"ח זה יש עדכונים קצרים לגבי נושא הרוגלות - כאן, בהמשך לדו"ח החריף של הסנגוריה בנושא זה ("פרק במיקוד") בדו"ח 2021, בהמשך לעמדה שהסנגוריה הציבורית הציגה בכנסת במרץ 2023 - כאן, ובהמשך לכך, שהסנגוריה הציבורית הוציאה 2 מכתבים דחופים וחשובים ביותר ליועמ"שית, במאי 2023: 
1) דרישה להפסיק מיידית את השימוש בפגסוס ע"י המשטרה עד שייחקק בעניין זה חוק מתאים - כאן
2) דרישה ליידע כל חשוד\נאשם\עד שהופעל כנגדו פגסוס על כך, שזה הופעל כנגדו והסנגוריה הציבורית מבקשת לקבל לידיה את רשימת כלל התיקים בהם נעשה שימוש ברוגלה - כאן.
לא ידוע מה הייתה תגובת היועמ"שית, לפניות הללו, אם בכלל הייתה תגובה. 

בעניין זה פורסם ע"י עמיר קורץ ב"כלכליסט" כאן (כותרת בלבד): "הסנגורית הציבורית: "אנחנו נחשבים למדינה מתוקנת, אבל קורים כאן דברים אפלים".
עו"ד ענת מיסד כנען לא ישנה בגלל תנאי המאסר בארץ. לדבריה, "מעצר עד תום ההליכים פוגע ביכולת להוכיח חפות", "השימוש המשטרתי ברוגלות צריך להטריד את כולנו", "בתי המשפט מכוונים ליעילות שבאה לעתים על חשבון הצדק" ו"טועה מי שחושב שזה לא יפגע בו"."

עדכון 13.9.23: תומר גנון פרסם ב"כלכליסט" כתבה תחת הכותרת: "המשטרה שאבה מידע חסוי באמצעות רוגלה בחקירת שחיתות ברכבת ישראל. הנייד של לאוניד פורטנוי, מהנדס שהועסק ברכבת, הודבק ברוגלה על ידי משטרת ישראל ובעקבות המידע שנשאב מהמכשיר הוא זומן לשימוע בגין קבלת שוחד" - כאן.

מה שמוכיח שהשימוש ברוגלות היה כלי עבודה שגרתי של המשטרה בתיקים רבים, בלי שום קשר ל"תיקי האלפים". 

עדכונים 14.9.23:
א. עומר בן יעקב מ"הארץ" פרסם מאמר נרחב ומרתק על עולם הרוגלות בישראל. המאמר המלא - כאן, או כאן (אם הוא נעלם מהאינטרנט).

ב. ועדת הבדיקה הממשלתית לעניין הרוגלות העלתה אתר - כאן. ופרסמה קול קורא לציבור - כאן.
כל 34 המאמרים שפורסמו עד היום ב"טלקום ניוז" בעניין הרוגלות ונושאים משיקים: כאן. הפניה של אבי וייס לוועדה - כאן

עדכון 17.9.23: נשלחה תזכורת בעניין נצ"מ שמואל שרביט והופעתו בבימ"ש לשלום בחיפה ב"פרשת חדרה" - כאן

עדכון 20.9.23: עו"ד פיני פישלר התראיין כאן ב-104.5fm "רדיו צפון" בתכנית "קפאין" עם השדר יואב מינץ, תחת הכותרת: ""המשטרה מפעילה את מערכת זיהוי הפנים בלי חוק ובלי תקנות, הרבה שנים בלי רישום במאגר"."

עדכון 21.9.23: ראש חטיבת המודיעין במשטרה, תנ"צ דרור אסף מדווח בראיון ב"ישראל היום" כאן (ראה בתצלום משמאל, לחיצה על התצלום מגדילה אותו), עין הנץ בחקירותשכמעט בכל תיקי החקירה במשטרה הראיות המרכזיות מבוססות על מידע שהגיע ממערכת "עין הנץ".
כלומר: הוא מודה שמזה יותר מעשור תיקי החקירה במשטרת ישראל מבוססים על ראיות שהושגו ממידע שהושג בכלי מודיעיני שאין לו שום בסיס חוקי (עד עצם היום הזה! מתי הצעת החוק בנושא תעבור בכנסת? - זה לא ידוע), ולכן רוב ההרשעות בתיקי החקירה מבוססות, מזה שנים, על ראיות שאין להן שום בסיס חוקי. מדהים. 

עדכון 24.9.23: חשיפה מדהימה ראשונה: מה יוצג לוועדת הבדיקה של הרוגלות? מה מסתירים (המשטרה, השב"כ והפרקליטות) גם כעת מהציבור?
אבי וייס ועו"ד פיני פישלר בריאיון נוקב ב-24.9.23 אצל אבי רצון בתכנית "אבי רצון בבוקר" ב"רדיו גלי ישראל" 94fm. השידור המלא (קובץ קול) של 11 דקות כאן: https://bit.ly/RatzonWeissFishler

עדכון 28.9.23: בערוץ 7 פורסמה ידיעה תחת הכותרת: הטבח בצפון: היועמ"שית אישרה שימוש ברוגלת פגסוס - כאן. הערה חשובה: ממתי יש לה סמכות כזו ומה הבסיס החוקי לכך?

עדכונים 29.9.23:
א. פורסם כאן ע"י אנה ברסקי ב"מעריב" (כותרת בלבד): ""היועמ"שית בניגוד עניינים": לוין דורש ייצוג פרטי בעתירות נגד ועדת הרוגלות.
שר המשפטים שיגר מכתב למשנה ליועמ"שית בנושא ועדת הבדיקה הממשלתית לפרשת פגסוס, ודרש לקבל ייצוג פרטי בעתירות: "עומד על כך שמנדט הוועדה לא יוגבל". המכתב של השר יריב לוין - כאן

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ג. דו"ח מבקר המדינה באירועי "שומר חומות"' שפורסם ב-2022, דו"ח חמור ביותר, הנמצא במלואו כאן, חשף ליקויים חמורים במערך המודיעין המשטרתי בכלל וביחידות הסיגינט-סייבר בפרט, סביב אירועי "שומר חומות". להלן פסקה אחת חשובה מהדו"ח:
"מודיעין גלוי וניטור רשתי –
(א) מערכת מרכזית להפקת מודיעין גלוי מרשתות חברתיות הותקנה במערכות המשטרה בשנת 2018, נפרסה ביחידות ארציות ובמחוזות ונעשה בה שימוש באגף החקירות והמודיעין. את המערכת סיפקה חברה שההתקשרות עימה בוצעה בפטור ממכרז.
בתקופת ההתקשרות הנוגעת למערכת המרכזית נערכה המשטרה לביצוע רכש של מערכת אחרת שהייתה אמורה לספק מענה רחב יותר לאיסוף מידע גלוי, ולפיכך לא פעלו במשטרה לפרסום מכרז לרכישת מערכת לאיסוף מידע מרשתות חברתיות
בלבד. בסופו של דבר, בשל פערי תקציב לא רכשה המשטרה את המערכת הרחבה. ב- 8.6.20 נדונה בקשה להאריך את ההתקשרות בעניין המערכת המרכזית בשנתיים נוספות, עד ליציאה למכרז בנושא. בדיון שנערך בנושא ביום 22.6.20 עלו קשיים משפטיים בנוגע להליך של בקשה לפטור ממכרז. בסיכום הדיון החליט ממלא מקום המפכ"ל כי לא תהיה פנייה להליך פטור נוסף, וכי המערכת תסיים את פעילותה ב- 1.7.20.
כפועל יוצא מכך, במשך תקופה של יותר מעשרה חודשים, מ- 1.7.20 ועד אירועי שומר החומות במאי 2021 - משלא הושלמו הליכי מכרז ולא הוסדר פתרון שיבטיח רציפות תפקודית - לא פעלה מערכת מרכזית להפקת מודיעין גלוי. המערכת הותקנה שוב רק לקראת סופם של אירועי שומר החומות ולא הייתה בשלה להפעלה במהלכם."

הערות: למשטרת ישראל היו 2 מערכות להפקת מודיעין רשתי גלוי (לקוח מכאן ומכאן):
1) אבריקון מחקר ופיתוח - מערכת אומגה, שפעלה במשטרה מ-2016 עד 2020 וכנראה גם בהמשך.
2) ביוניק - ויג'אר שפעלה מ-2018 עד 2020. המשטרה המשיכה (חלקית בלבד) ב-2021 עם מערכת אבריקון - אומגה בפטור נוסף (כאן) לעוד שנה (עד 2022 כולל) וב-2022 המשטרה יצאה למכרז למערכת חדשה (כאן, כאן וכאן). זאת, במקביל להפעלת מערכת ידנית (כאן) ע"י שוטרים, איסוף מידע ידני בשיטה שלא תלויה במערכת מסחרית ממוחשבת. לא ידוע מי זכה במכרז הזה, יש הטוענים' שזו חברת סלברייט.
בכל מקרה, ב-7.8.23 המשטרה ביקשה פטור נוסף (ראה כאן) למערכת אבריקון-אומגה עד 30.11.23. כלומר: כרגע, המשטרה עדיין טרם החליטה סופית בעניין זה ואין אפילו כיום מערכת מבצעית שעונה לצרכי איסוף מודיעין וניטור רשתי.
בדיון שהתקיים בכנסת (כאן) ביום 31.12.21, ראשי המשטרה שיקרו לכנסת לגבי היערכות המשטרה והסתירו את העובדה שמערכות המודיעין של המטרה (וגם השב"כ) לא פעלו. יתרה מכך, נחשף שהמשטרה הייתה בחשש להפעלת תכנית "כונס נכסים" (פלישת החמאס לתוך ישראל מלווה בטילים ורקטות) והקצתה לכך כוחות גדולים מאוד כולל הימ"מ (כאן), לטובת צה"ל, במקום להקצות את הכוחות הללו ל"ערים המעורבות", שם נדרשו באמת - הכוחות הללו. 
יש לציין, שלמשרדי הממשלה באמצעות מנהל הרכש הממשלתי, יש מערכת דומה פועלת בתחום הזה, של חברת בוזילה. כנראה, המערכת הזו של בוזילה לא עונה לצרכים של המשטרה ולכן המשטרה מעוניינת במערכת התפורה בדיוק לצרכיה, וכך נשארה די עיוורת, במשך שנים, לאיסוף מידע מקצועי, מדויק ושיטתי, בשיטת "המודיעין הרשתי הגלוי", והתוצאות של המחדל החמור והמתמשך הזה נראות היטב, במיוחד במגזר הערבי.   

1.10.23
א. היועמ"שית גלי בהרב מיארה אישרה לשר המשפטים יריב לוין ייצוג נפרד גם בעתירות נגד הקמת ועדת הבדיקה לרוגלות. כ"כ נכתב ללוין, שהטענה לפיה הייעוץ המשפטי לממשלה מצוי בניגוד עניינים היא "חסרת כל ביסוס". המסמך של היועמ"שית - כאן

ב. פרופ' טליה איינהורן פרסמה בטוויטר:
טליה איינהורן 

ג. התקבלה באיחור רב (נשלח בדואר רגיל, המכתב מ-13.9.23) החלטה של מחלקת העררים בפרקליטות בנוגע לערר שהגשתי (אבי וייס) בנוגע לסגירת תיק מח"ש 842/22 (התלונה של אבי וייס מצויה כאן, מפברואר 2022, בעניין צווי האזנת הסתר עם פגסוס), ומחלקת העררים דוחה בפעם השנייה את המועד לקבלת החלטה בערר והמועד הצפוי כעת לקבלת החלטה קפץ ל-17.11.23. המכתב של מחלקת העררים בפרקליטות - כאן

2.10.23:
אמוטי קסטל צייץ כאן: "פרסום ראשון: היועצת המשפטית לממשלה לועדת הפגסוס: "מסרבת להופיע בפניכם". במכתב ששיגרה בהרב מיארה בתגובה לזימוניה לוועדה כתבה בין היתר כי מכיוון שישנה עתירה תלויה ועומדת בבג"צ שתבחן את סמכויות הוועדה בתיקים פתוחים ואת עצם קיומה ובעקבות לו"ז צפוף היא איננה סבורה כי הופעתה כעת נחוצה."

מכתבה של עו"ד גלי בהרב- מיארה - כאן

ב. בהקשר זה אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

3.10.23: אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

4.10.23
א. נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) לאבי רצון הבוקר: "היועמ"שית החליטה שיש לה סמכויות - שאין לה". ניסיונות החסימה, ההסתרה והטיוח של שערוריות הרוגלות ו"המימד החמישי" - מתעצמים. אבי וייס ועו"ד פיני פישלר בריאיון נוקב ב- 4.10.23 אצל אבי רצון בתכנית "אבי רצון בבוקר" ב"רדיו גלי ישראל". השידור המלא (קובץ אודיו) בן 11 דקות כאן: https://bit.ly/FishlerWeissRatzon. לינק לשידור ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/item?id=29716. פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה: https://bit.ly/PegasusInquiryCommittee.
רדיו גלי ישראל פרסם בטוויטר:
גלי ישראל

ב. פרקליטי הנאשם אבריאל בר יוסף ובראשם עו"ד ז'ק חן מ"תיק הצוללות" פנו ל"ועדת לבדיקת הרוגלות" - ושלחו מסמך חריף וחשוב ביותר בדבר "מסירת מידע על הפעלה לא חוקית של רוגלות". המסמך של עורכי הדין במלואו - כאן

צילום ההודעה לעיתונות של פרקליטי אבריאל בר יוסף - כאן.

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
הצילום של חלק זה במכתב עורכי הדין - כאן.

ד. אבי וייס פרסם בטוויטר:
אבי וייס

5.10.23דניאל דולב פרסם כאן סדרת תחקירים ב"שומרים" סביב חברת הסייבר ההתקפי Intellexa (כותרת הכתבה הראשית בלבד): "חשיפה: רה"מ לשעבר אהוד אולמרט עבד עם חברת הרוגלות אינטלקסה.
ממסמכים, שנחשפים במסגרת "תיקי פרדטור" עולה, כי החברה תכננה ש"ראש ממשלה ישראלי לשעבר" יגיע כנציג שלה לפגישה עם ראש סוכנות ביון גרמנית. אינטלקסה הוכנסה לאחרונה לרשימה השחורה של הממשל האמריקאי לאחר שנעשה שימוש ברוגלות שלה נגד פעילי זכויות אדם, עיתונאים ופוליטיקאים. אולמרט: הקשר עם החברה נפסק לפני מספר חודשים. תחקיר שומרים."

אמנסטי אינטרנשיונל סניף ישראל הוציאו הודעה לתקשורת בעברית ובאנגלית לגבי החשיפה של פעילות חברת אינטלקסה - כאן. בהודעה מצוין, ש"ב-9 באוקטובר המעבדה הפורנזית של אמנסטי-טק תפרסם דו"ח מקיף ונרחב של ממצאיה בהמשך לתחקיר "תיקי פרדטור" [שם המוצר של החברה].

6.10.23:
א. בהמשך לדווח מ-5.10.23, דניאל דולב מ"שומרים" עדכן ב-6.10.23 את סדרת התחקירים שלו - כאן ופרסם פרק חדש תחת הכותרת: "תיקי פרדטור: ארסנל הסייבר של נקסה ואינטלקסה נחשף. הדבקה סלולרית מבלי שבעל המכשיר נקט בשום פעולה. רוגלה מתקדמת שנשארת על המכשיר גם לאחר אתחול. מכשיר שמתחזה לאנטנה סלולרית. מערכת מעקב המונים שמסוגלת לנטר תעבורת אינטרנט של מדינה שלמה, ועוד ועוד. תיקי פרדטור חושפים את ארגז הכלים של נקסה ואינטלקסה."

ב. האתר 9to5mac האמריקאי פרסם כאן חשיפה אודות שימוש בלתי חוקי בנתוני מיקום של סמארטפונים, ע"י מספר סוכנויות ממשלתיות - כולל השירות החשאי האמריקאי. הדו"ח חושף, ש-3 סוכנויות ממשלתיות אמריקאיות נפרדות הפרו את החוק ע"י הפרת הגנת הפרטיות. הדו"ח במלואו כפי שנחשף כעת לציבור - כאן

ג. בהמשך לעדכון מ-7.9.23, השופט העליון י. כשר דחה את הבקשה, שיפסול את עצמו מלקבל החלטות בעניין "ועדת הרוגלות". החלטת השופט - כאן

ד. עו"ד פיני פישלר מתכוון להציג בפני "ועדת הרוגלות" את אחד הכלים הסמויים ומעוררי המחלוקת המוסתרים ע"י המשטרה, כלי "הפרופיילינג" המופעל בנתב"ג (ובמעברי הגבול האחרים של ישראל), ומוסתר היטב בצווי איסור פרסום ובתעודות חיסיון. עוד פרטים על הנושא המעורר מחלוקת הזה נחשפו בעיתונות (כאן, כאן וכאן), ובדיון שנערך בוועדת החוקה של הכנסת. המסמכים של "האגודה לזכויות האזרח בישראל" בנושא זה - מצויים כאן. ב-21.5.23 התקיים דיון בנושא בוועדת החוקה של הכנסת וסיכום הדיון הזה מצוי כאן

11.10.23: ברוך קרא צייץ כאן: "בעקבות סירובו התמוה של השופט משה דרורי, יו״ר ועדת הבדיקה של הרוגלות, להקפיא את עבודת הוועדה בתקופת הלחימה, בקשה בהולה של העותרים בהובלת ראש השב״כ לשעבר, נדב ארגמן, מבית המשפט העליון למתן צו ביניים שיקפיא את עבודת הוועדה עד תום הלחימה. הבקשה הוגשה על ידי עו״ד יוסי בנקל."

14.10.23: פורסם בוואלההממשלה מאשרת כעת במשאל טלפוני חריג תקנות חירום שיאפשרו לצה"ל לקבל גישה מהירה למצלמות שמותקנות במקומות רגישים. נדרשת הסמכת חיילים בצה"ל בעלי מיומנות נדרשת לבצע חדירה ופעולה בחומר מחשב, אף ללא ידיעת בעל חומר המחשב, לצורך סיכול או מניעה של גישה למידע חזותי המופק ממצלמה נייחת. לא ניתן באופן סביר ובפרק הזמן הדרוש, לקבל את הסכמת בעל חומר המחשב לחדירה ולפעולה; ולא ניתן, באופן סביר ובפרק הזמן סביר להשיג את מטרת הפעולה בדרך אחרת שפגיעתה בזכויות פחותה.
הערה: הממשלה לא הצליחה להעביר את חוק "עין הנץ" וכעת מעבירים סעיף אחד שמאפשר את הסמכויות הללו לצה"ל בלי חוק בגלל מצב המלחמה.

7.11.23: פורסם בהארץ
משרדי הביטחון והמשפטים מקדמים: צה"ל ושב"כ יוכלו לחדור למצלמות אבטחה פרטיות. לפי תזכיר החוק, שמקודם כהוראת שעה למשך חצי שנה, צה"ל ושב"כ יוכלו לחדור למצלמות ללא ידיעת בעליהן. הערה: משרד הביטחון ומשרד המשפטים מנצלים את המלחמה כדי להעביר חוק שלא הצליחו להעביר בכנסת בשגרה.

8.11.23: פורסם בכלכליסט: קובעים עובדות בחסות המלחמה: הפיקוח על המאגר הביומטרי יוחלש בהוראת שעה. הערה: מנצלים את מצב המלחמה כדי לשנות חוקים ולהוריד חסמים במאגרי מידע רגישים תחת סיסמאות שכביכול זה דרוש למאמץ המלחמתי.

20.11.23: עומר כביר מ"כלכליסט" פרסם כאן (כותרת בלבד): "עוד מכה ל-NSO: ביהמ"ש בארה"ב מסרב להעביר את התביעה שהגישה נגדה ווטסאפ לישראל.
בתביעה שהוגשה לפני כארבע שנים טוענת ווטסאפ כי מפתחת הרוגלות הישראלית ניצלה באג באפליקציה של להטמנת רוגלת פגסוס. NSO קיוותה כי העברת הדיון לישראל תאפשר לה להציג ראיות חסויות במעמד צד אחד, שכן במקרים דומים בעבר החליט בית המשפט בישראל לדחות את התביעה."

21.11.23: למרות המלחמה, התקיים דיון ראשון מקדים בבית משפט השלום ת"א בתביעתה של אמילי מורן שגב (בת זוגו של ראש העיר לשעבר של חדרה, צבי גנדלמן, הנאשם היחיד ב"תיק חדרה") כנגד מדינת ישראל, זאת, עקב השימוש ב"פגסוס" כנגדה. כבוד השופט גד מינא החליט, באישור נשיא בתי המשפט לשלום בת"א כבוד השופט צחי עוזיאל, לאור מצב המלחמה - כמפורט כאן, על קיום דיון מקדים ב"היוועדות חזותית" בווידיאו. הדיון הדי צולע הזה בראשות השופט גד מינא בווידיאו ובטלפון - כאן, הסתיים בכך שנקבע מועד ל"קדם משפט" ב- 11.2.24. 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
19.2.23 - ועידת ישראל לעסקים 2023

29.1.24 - Telco 2023

5-7.2.24 - AI Week

2
7.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים