Telecom News - מהפכת הטלפוניה הווירטואלית תעמוד במרכז שירותי האינטרנט העתידים

מהפכת הטלפוניה הווירטואלית תעמוד במרכז שירותי האינטרנט העתידים

דף הבית >> חדשות עולם המרכזיות ומוקדי השירות >> מהפכת הטלפוניה הווירטואלית תעמוד במרכז שירותי האינטרנט העתידים
מהפכת הטלפוניה הווירטואלית תעמוד במרכז שירותי האינטרנט העתידים
מאת: אבי וייס, 15.12.13, 20:45שמוליק הבר
 
Data Center חדש במרכז הארץ ושירותי תקשורת מתקדמים לכל עסק הם הבשורות החדשות שנחשפות כאן, בעקבות החבירה בין אינטרנט בינת מקבוצת רד-בינת ל-IBC, ספקית שירות סיב לכל בית ולכל עסק בישראל, שמציגה שירותי ערך מוסף בפורטל לכל לקוח.
 
"אנו נביא את השירות הטלפוני לציבור העסקי והארגוני בצורה שונה, עם ערכים מוספים גבוהים המותאמים ללקוחות העסקיים. אני מקווה ששירות זה יהיה להיט", מדווח שמוליק הבר, מנכ"ל אינטרנט בינת. "אין ספק, שאחד השירותים הבולטים שנציג בפורטל של ,IBC יהיה טלפוניה וירטואלית, טלפוניה ב'מיקור חוץ'. אצלנו היא מכונה Hosted PBX. הלקוח לא צריך שום חומרה (מרכזיה) אצלו אלא רק טלפוני קצה המחוברים לרשת. זו יכולה להיות קפיצת מדרגה של עולם המרכזיות – PBX. זה שירות הניתן בשת"פ עם חברות אחרות בקבוצת רד-בינת, עם מגוון רחב של אפשרויות המותאמות לכל לקוח".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם שמוליק הבר (בתמונה), כדי לשמוע לאן הולכת אינטרנט בינת, וכיצד היא מתכוננת למהפכה הגדולה של שירותי אינטרנט הקוויים בישראל עם כניסת IBC לשוק עם פריסת סיבים לכל בית ועסק.
 
שאלה: מה מצבה של אינטרנט בינת בשוק ספקי האינטרנט בישראל?
שמוליק הבר: "אינטרנט בינת היא חלק מקבוצת רד-בינת והוקמה ב- 2001 במטרה להביא ערך מוסף גבוה בשירותי אינטרנט למגזר העסקי. אנו מרוכזים רק במגזר העסקי.
 
האינטרנט הפך למוצר קומודיטי בדיוק כמו חשמל ומים בשוק. מה שאנו מביאים אלו שני מרכיבים חשובים לעולם העסקי:
א. יציבות. זה בסיס לכל שירות וחלק בלתי נפרד מהשירות האיכותי.
ב.  שירותי ערך מוסף המותאמים למגזר העסקי על רשת האינטרנט.
 
מכאן, אנו ממוקדים, מעבר לאספקת שירותי אינטרנט בסיסיים, בהצעת שירותים נוספים בעלי ערך גבוה למגזר העסקי והארגוני בישראל. אלה כוללים מערכות תשתית, אבטחה, טלפוניה, אירוח ועוד".
 
שאלה: מה השירות המוביל שלכם?
תשובה: "השירות של Aryaka, אותו אנו מספקים מזה כשנתיים. השירות הזה מחליף את חיבורי ה-MPLS בין סניפים, מה שמאפשר לשפר את ביצועי הרשת הבינלאומיים על גבי תשתית MPLS בלי קופסאות, בלי התקנות ובלי בעיות של ניהול ושדרוגים. זאת, באמצעות שירות מבוסס ענן של Aryaka.
 
עד היום, הקמת חיבורים ב-MPLS לעסק עם סניפים מבוזרים יכלה להימשך עד 6 חודשים. כ"כ רוחבי הפס ב-MPLS אינם ניתנים לשינוי מהיר לפי הצריכה והצרכים. גם השרידות של חיבורי MPLS אינה גבוהה. הצורך של עסקים היום הוא גמישות תפעולית עם יציבות. עסקים רבים מתחברים לעננים של אמזון, גוגל, מיקרוסופט וכיו"ב וחיבורי MPLS אינם מתאימים לצורך הזה.
 
Aryaka היא חברה אמריקאית צעירה המאפשרת חיבור של VPN לענן הבינלאומי שלה. זה עניין של דקות. כך, העסק מקבל קישור מאובטח, רחב פס גמיש ויציב. ניתן גם להתחבר ליותר מספק אינטרנט אחד, ואז מקבלים Uptime של כמעט 100%.
 
בנוסף, היא מספקת יכולות של האצת ביצועים. זה צורך עסקי בגלל המרחקים של הקישורים בין סניפים והשלוחות ברחבי העולם. אקמאי לא מסוגלת לספק שיפור בביצועים לאפליקציות ארגוניות כמו ש- Aryaka מספקת".  
 
שאלה: למה שיפור ביצועים נעשה רק ברשת הבינלאומית?
תשובה: "משום שברשת המקומית אין בעיות של צווארי בקבוק או מחסור ברוחבי פס. ספקי אינטרנט מחוברים ביניהם בכל רוחב פס הנדרש והעלויות בתוך המדינה הן יחסית זניחות. הבעיה היא בחיבורים הבינלאומיים כשעוברים לרשתות אינטרנט זרות ברחבי העולם.
 
בגישה של Aryaka ניתן להגדיר תיעדוף לכל יישום בנתיבים הבינלאומיים ובמעבר ב'חומות האש' בנתיבים אלו לאורך המסלול של החיבור. הדבר הכי חשוב: להקטין את השיהוי – Latency לאפליקציות הסובלות משיהוי גבוה, כמו למשל האפליקציות ל-ERP של אורקל וסאפ. שיהוי של 350 מילישניות ומעלה פוגע בביצועים של אפליקציות ארגוניות רבות בחיבורים הבינלאומיים. Aryaka מספקת 'האצה כשירות' ללא כל צורך בקופסאות בשני הצדדים. זה הכוח של השירות הזה לעסקים".
 
שאלה: הצטרפתם לאחרונה להסכם של IBC, מה אתם מתכוונים לספק באמצעות תשתית הסיבים של IBC?
תשובה: "חברת IBC מביאה לשוק גישה חדשה לגמרי. זה Game Changing: שינוי כל כללי המשחק המוכרים. היא משנה את הדרך בה מחברים לקוחות לאינטרנט ולשירותים הרוכבים על רשת האינטרנט.
 
זה מאפשר לכל אחד, והדגש שלנו הוא על ארגונים ועסקים, לקבל שירותים ישירות מ-IBC, מפורטל הספקים והשירותים, אליו הצטרפנו.
 
מנקודת המבט שלי, כל שירות ציבורי המאפשר להביא שירות יותר יעיל, מהיר זול וטוב ללקוחות העסקיים, זה שירות מבורך. מבחינתי, IBC זו עוד תשתית, אבל בגישה עסקית אחרת. הצורך שלנו בתשתיות אחרות דוגמת בזק לא נעלם. אנו גם משתמשים בחלק מהחיבורים שלנו בתשתיות סלולר, בעיקר לצרכי שרידות של חיבורים. כך, ש-IBC מבחינתי היא Enabler.
 
אני מספק שירותים מכל סוג, למשל חיבור סניפים. זה היה וייעשה גם בעתיד ע"י אינטרנט בינת. נספק את כל מה שיש לנו כיום ובכלל זה: אינטרנט (תשתית ותוכן), טלפוניה, אבטחת מידע, ניהול תשתיות תקשורת, אירוח ושירותי תקשורת משלימים".  
 
שאלה: אין לכם חשש בכניסה לתחרות הזו?
תשובה: "התכנית העסקית של IBC היא הדבר החשוב כאן. זו גישה אסטרטגית חדשה במדינה. זה לא מקרה, שענקית בינלאומית כמו סיסקו נכנסת לתחום כשותפה למיזם, ביחד עם עוד שותפים חזקים. IBC מביאה לשוק קונספט לא סטנדרטי ומאוד אטרקטיבי מנקודת ראות של הלקוחות, בוודאי של הלקוחות העסקיים.
 
זה קונספט חדש, שלא מומש בצורה כזו על מדינה שלמה. יש הגיון רב לממש את האסטרטגיה הזו בישראל על מדינה שלמה, כי אנו מדינה לא כל כך גדולה מבחינה גיאוגרפית ויחסית קל להגיע לרוב האוכלוסייה ולעסקים".
 
שאלה: מה תציגו ותבליטו בפורטל של IBC?
תשובה: "הפורטל של IBC נועד להציג את השירותים לכולם. זה נגיש לכולם, במבט אחד, בעוד שכיום לקוח עסקי וגם לא עסקי צריך לעבור בין כמה מסכים כדי למצוא את מה שהוא מחפש אצל ספקי האינטרנט השונים. אנו נציע כמובן את האינטרנט כבסיס ומעל לזה נציע את כל מה שמעניין את הלקוחות העסקיים. למעשה, נציע את כל השירותים הקיימים עם דגשים לשירותים חדשים ואטרקטיביים העונים על צרכים עכשוויים כפי שאנו רואים אותם. הצורך בחיבור סניפים היה ויישאר, אך רק כאן, עלויות התשתית תהיינה זולות. הרבה יותר זולות.
 
עם התחלת החיבורים ללקוחות נראה במה הלקוחות מתעניינים ונתאים את הפורטל לדרישות. זה היופי במערכת גמישה, שאתה יכול להקשיב בזמן אמת לצרכים של הלקוחות ולענות להם מידית. אנו כחלק מקבוצת רד-בינת מעוניינים לראות לאחר פריסת התשתית החדשה, מה הלקוחות צריכים ומבקשים, ונתאים את עצמנו לביקושים הללו".
 
שאלה: מה היתרון הגדול במתן שירות דרך IBC?
תשובה: "IBC מביאה קודם כל מהפכה אדירה למגזר העסקי. כולם מדברים על החיבורים ללקוחות פרטיים, אבל לרוב הלקוחות הפרטיים אין כרגע הרבה מה להפיק מחיבורי של 100 מגה או 1 ג'יגה. לעומת זאת, עבור עסקים זו מהפכה, כי עד היום לא הייתה להם חלופה בחיבורים סימטריים. החלופה הייתה מאוד יקרה, גם בבזק וגם בהוט, או לחלופין בסלקום או בפרטנר.
 
הבשורה של 100 ₪ כולל מע"מ ל-100 מגה סימטרי - זה דבר מאוד חשוב לעסקים. עסקים רבים ייהנו מהשירות החדש הזה במחיר הזה. זה ישנה באופן מהותי את כל עולם חיבורי האינטרנט בעסקים. השוק, שאנו צופים לשירות הזה, הוא שוק גדול עם פוטנציאל מאוד מבטיח מנקות הראות שלנו".
 
שאלה: מי עיקר הלקוחות שלכם?
תשובה: "אנו עובדים עם כל מגוון הלקוחות העסקיים, בעיקר עם חברות גדולות וגדולות מאוד כמו הממשלה. יש בישראל הרבה חברות רב-לאומיות, שאנו מספקים להן מגוון של שירותים כולל אבטחה, שירותי אירוח והאצת ביצועים.
 
בתחום האבטחה, השירות המרכזי שלנו מבוסס על פתרון של ,Zscaler שזה שירות אבטחת מידע בינלאומי באמצעות שירות ענן. הלקוחות מקבלים זאת כשירות ללא כל צורך בהתקנת קופסאות בעסקים עצמם. התחלנו עם שירותי אבטחה בענן לפני כ-3 שנים והראנו כיצד זה חוסך במרכיבים רבים, שהיו קודם בעסקים, ומשיג תוצאות טובות יותר.
 
הגבולות של העסקים היטשטשו כשמנהלים ועובדים מתחברים לרשת בכל מקום ומכל מכשיר קצה. הנושא של 'אבטחת פנים' מול 'אבטחת חוץ' נעלם ולכן צריך מדיניות אבטחה ארגונית המגנה על העובד והמכשירים שלו בכל מקום ועל כל רשת גישה. זו גישה המביאה לחסכון רב ברכישת קופסאות ובניהולן. ניתן לספק 'אבטחה כשירות' קצה לקצה, כשהעדכונים של מערכות אבטחת המידע נעשים באופן שקוף וכל השירותים הם דינאמיים. יש לנו כמה הצלחות בתחום זה למשל שטראוס מים (תמי 4) ועוד חברות גדולות".
 
שאלה: מהם כיווני ההתפתחות שלכם, מלבד השת"פ עם IBC?
תשובה: "אנו בשלבי הקמת Data Center שני גדול שלנו באזור המרכז, כשאנו מצפים שהוא יושלם ביולי 2014. זה Data Center נוסף ל-Data Center הגדול שבינת תקשורת מקימה בירושלים. אנו נענים לגידול בצורך בעוד Data Center במרכז הארץ, כאשר מבחינתנו, ה-Data Center בירושלים ישמש כאתר גיבוי ללקוחות, אלו שירצו 2 אתרים לצרכי גיבוי, המשכיות עסקית והתאוששות מאסון. יש לנו גם שירותי אירוח בחו"ל, שנרחיב אותם. יש לנו מתקני אירוח בפרנקפורט, לונדון וניו-ג'רסי, העונים על הצורך של ביזור שרתים ושירותים ללקוחות רב לאומיים.
 
ה-Data Center החדש שלנו המצוי כעת בשלבי בנייה מואצים, ייענה בעיקר על הצורך בגידול של הביקוש ל- Co-Location. עסקים מוציאים כיום את חדרי השרתים מהעסק שלהם ומעבירים אותם אלינו. המתקן, שאנו בונים, עונה על כל התקנים המתקדמים והוא גם תת-קרקעי. כך, שהלקוחות יקבלו שירותים של אירוח ברמה הכי גבוהה שיש"
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
שמוליק הבר: "אני חושב ומאמין, שהחזון שלנו הוא להיות חברה המספקת פתרונות חדשים ומתקדמים ללקוחותיה, בדגש על חדשני. ההבנה שלנו לגבי הקריטיות של שירותים עסקיים היא גבוהה ואנו רואים באינטרנט כלי עסקי נדרש ראשון במעלה. אני רואה מול עיני כל הזמן את הצורך לתת שירות ושרידות של 100%. זה האתגר הכי גדול שלנו, לעמוד ב- 100%. קל להגיד את זה אבל קשה לממש את זה.
 
אני מעוניין ושואף להגיע לרגע בו אוכל להעביר חיבור באופן שקוף מרשת לרשת, אם רשת אחת נופלת, בלי שהלקוח ירגיש. זה עדיין לא קיים בעולם האינטרנט, בעיקר בגלל שכל הפרוטוקולים של ספקי האינטרנט אינם יכולים להבטיח את המעבר השקוף הזה. נפילה של דקה בקישוריות, זו הבעיה, שאני רוצה לפתור. אני מעוניין לספק אמינות כזו, שהלקוחות יקבלו 100% של Uptime. אני שואף לפחות מ- 2 דקות של נפילה \ ניתוק בשנה. זה דורש יתירות ושרידות ברמה הכי גבוהה. כל המרכיבים ברשת קצה לקצה צריכים להיות עם שרידות. אני כמנכ"ל חברת שירותי אינטרנט רוצה להבטיח, שכל המערכות שלנו תהיינה עם שרידות כפולה ובמקומות מסוימים אפילו משולשת. אנו עובדים קשה כדי לממש את הכיוון הזה של 100% זמינות".
אינטרנט בינת 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים