"ציונות ERP" – זה המוטו של One1ERP הצומחת בקצב מדהים

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> "ציונות ERP" – זה המוטו של One1ERP הצומחת בקצב מדהים
"ציונות ERP" – זה המוטו של One1ERP הצומחת בקצב מדהים
מאת: אבי וייס, 01.6.14, 01:30רונן בנבניסטי
 
ERP 'כחול לבן' גובר בקלות על כל המתחרים הענקיים מחו"ל, אולי בזכות הרקע "הקיבוצניקי" של המערכת הקרויה כיום OneView מבית One1.
 
"יש כאן תוכנה ישראלית המותקנת כיום בכ-15 אלף עמדות של משתמשי קצה בכ-600 הארגונים המובילים במשק", מתאר רונן בנבניסטי, מנכ"ל One1ERP. "אני חושב ומאמין, שכדאי לארגונים, שמשתמשים במערכות ERP מחו"ל, ללכת בעקבות הארגונים, שכבר בחרו 'כחול לבן'. כדאי להם לבחון את החלופות ולהצטרף ל'ציונות ה-ERP בישראל'. זו האמת שלי: ציונות ERP. אני מאמין בכל ליבי במסר הזה".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם רונן בנבניסטי (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של מערכת ERP מצליחה מתוצרת ישראל, שחיה ודוחקת את כל המתחרים לפינה ועובדת (כמובן) בענן.
 
שאלה: מהיכן הגעת לתפקיד הזה?
רונן בנבניסטי: "אני כבר שנה חמישית ב-One1. רוב הקריירה המקצועית שלי הייתה בעולם ה-ERP. לפני One1 הייתי במל"מ כ-10 שנים וניהלתי שם את אגף ה-ERP, שעסק ביישום של כל שחקני ה-ERP הגדולים הקיימים בשוק. בנוסף לניסיון הרב יש לי 2 תארים מאוניברסיטת ת"א.
 
מה שעניין אותי במעבר ל-One1 היה, שהמערכות הקלאסיות של ה-ERP לא נתנו מענה ללקוחות וארגונים גדולים בישראל, שהיו מעוניינים ב-ERP, למשל מפעלי חקלאות, מפעלי ייצור, אקדמיה ועוד. פתרון 'כחול לבן' כן התאים להם. ראיתי אתגר להביא את ה-ERP לקווי הייצור של כל מפעל, לעולם האמיתי של מפעלים המייצרים ומייצאים. תוכל לראות לדוגמה את המכרז האחרון והטרי ל-ERP של אוניברסיטת אריאל. הם הציבו כתנאי למכרז, שזו תהיה מערכת תוצרת 'כחול לבן'. השוק כבר מקבל את היתרונות במערכת ERP ישראלית 'כחול לבן' מול מערכות מחו"ל".
 
שאלה: למה אוניברסיטאות ומפעלי ייצור צריכים בכלל ERP?
תשובה: "היו כאלה, שזה היה אצלם עניין של מיצוב. מנכ"לי מיחשוב רוצים להציג בקורות החיים שלהם פרויקטים מרשימים. מי שעובר יישום של ERP ואם זה עם שם בינלאומי, שזה "עדיף", זה נראה להם אטרקטיבי.
 
אולם, זה היה בעבר. מי שהתנסה ביישומים קלאסיים כמו של סאפ ואורקל, קולט מיד את ההבדל כשעוברים ל-OneView. מדובר בפתרון ברמה אחרת וטובה יותר, למשל, בניהול נכסים, ניהול התקציב, ניהול תזרים המזומנים וכך הלאה.
 
יש לנו כיום למעלה מ-600 לקוחות גדולים בשוק הישראלי מהם מעל ל-100 לקוחות מאוד גדולים. הם כוללים רשתות קמעוניות, רשתות של בתי מלון, חברות גדולות מכל רחבי המשק, החל מנגב קרמיקה דרך קק"ל, רד, דורגז, סופרגז, איקיאה, אלון, מגה הריבוע הכחול, ישרוטל וכלה בחברת דן. כולם יכלו לבחור בסאפ או אורקל, או באחד המתחרים האחרים, אבל הם בחרו במערכת 'כחול לבן' שלנו. מבחינת עלות תועלת, הלקוחות שלנו הגיעו למסקנה, שבכל התחומים, החל מזמן היישום ועד רמת הביצועים והמחיר, הפתרון שלנו עדיף.
 
בד"כ אנו מיישמים פתרון ERP ב-8 חודשים. זה לא פשוט להיכנס עם פתרון כזה לקונצרנים, למשל לאלון אחזקות עם כ-500 משתמשים. שום מערכת בינלאומית לא מסוגלת לספק יישום כזה מהיר של ERP".  
 
שאלה: למה זה לוקח כל כך הרבה חודשים ליישם ERP?
תשובה: "בעולם ה-ERP אין פתרון מהיר, בעיקר בארגונים הגדולים. מדובר במערכת מיחשובית קריטית. ERP מהיר אפשרי רק בשוק של העסקים הקטנים עם 5 עד 30 משתמשים. שם אפשר ליישם את המוצר כמות שהוא, רק את החלקים הרלוונטיים לעסק הקטן. זה ניתן ליישום או בתוך העסק או בענן. ברמת העסקים הקטנים התהליך לוקח עד 3 חודשים.
 
אולם, בארגונים גדולים של מאות ואלפי משתמשים זה לא יהיה כל כך מהיר. תיקח למשל את מודול התקציב. כשאתה נכנס רק עם מודל אחד כזה, נניח לרשת של בתי מלון, יש צורך לבנות כללי עבודה אחידים בכל הרשת, ליצור תהליכי עבודה חדשים, להכשיר את העובדים, להריץ את המערכת, לבטל תהליכים וניירת קודמת, להזין נתונים בהיקפים וכך הלאה. בראש וראשונה זה שינוי ארגוני פנימי.
 
היות וזו מערכת מיחשוב מרכזית וקריטית, היא באה לספק ללקוח יכולת לשפר משמעותית את הביצועים העסקיים שלו. זה הבסיס למערכת ERP. לכן, טווח זמן של עד שנה ליישום ERP למאות משתמשים הוא פרק זמן סביר ואף די מהיר בהשוואה למערכות הבינלאומיות.
 
ב-ERP שלנו יש 54 מודולים עם תתי מערכות רבים, המיושמים לפי הצרכים של הלקוח. כל התהליכים הללו נעשים בסדרי גודל משמעותיים של מאמץ מחשובי, ניהולי וארגוני. זה לא יכול להתרחש תוך שבוע או שבועיים.
 
הכנסת ERP היא פרויקט משמעותי לכל ארגון כי הוא צריך לעבור שינוי ארגוני ושינוי בתהליכי העבודה. כל זה נעשה במתודולוגיה מאוד סדורה הכוללת 8 שלבים. רק אצל לקוחות קטנים אפשר לקצר את הזמן, לא אצל גדולים".
 
שאלה: מה אתם בעצם מוכרים ללקוח?
תשובה: "עד לאחרונה מכרנו בעיקר רישיונות. אולם, נכנסנו לעידן הענן. יש לנו גרסת ענן משלנו שעובדת מזה כשנתיים. גרסת הענן מאפשרת למשתמשים עם דרישות ממוצעות להתחיל לעבוד תוך ימים, אם כל התהליכים החדשים ברורים ומוטמעים. יש לנו כבר כמה מאות משתמשים במערכת הענן.
 
בענן, הלקוחות משלמים תשלום חודשי על פי השימוש בתוכנה ובהיקף השימוש באירוח באתר שלנו. המחיר הוא כמה מאות ש"ח בודדים לעמדה לחודש. היתרון בשימוש בענן: הלקוח יכול להשתמש ללא כל הגבלה או תשלום נוסף, בכל המודולים הקיימים במערכת – שישתמשו בכל מה שיחפצו. אנו מעוניינים לעודד את הלקוחות להשתמש בכמה שיותר מודולים. השאיפה שלי, שלקוח יגיע לשימוש של כ-50% מהפונקציונליות של המערכת. עבורי ועבורו זה יהיה הישג וזה גם מחזק את הקשר בינינו, שאנו מאפשרים ללקוח להשתמש בכל המודולים בענן".  
 
שאלה: מהם היתרונות המרכזיים במערכת שלכם?
תשובה: "אם יש משהו ייחודי אצלנו, זה ERP 'כחול לבן'. יש כאן רוח אחרת לגמרי בתחום ה-ERP. זו מערכת, שפותחה ע"י גרנות, אגודה שיתופית של הקיבוצים, כבר בשנות ה-80, מערכת, שנבנתה לצרכי התעשייה הקיבוצית, שהחלה אז להתפשט ולצמוח כמעט בכל הקיבוצים. הפתרונות שלERP  מחו"ל לא ענו לצרכים שלהם, לא מבחינת הפונקציונליות ולא מבחינת העלויות. למערכת קראו אז 'עמיגר'. היא הפכה בשנים האחרונות ל-OneView. כבר אז, כ-100 מפעלים אימצו והפעילו את המערכת בקיבוצים. הדור השני של המערכת נקרא OneERP, דור שהחל ב-1995, וב-2010 החל הדור השלישי של המערכת, שהושקה לפני כשנתיים תחת השם OneView.
 
בית התוכנה נרכש מגרנות ע"י בעלי One1, למעשה ע"י בעלי 'מחשוב ישיר', שהפכה ל-One1. שי אוזון הוא מנכ"ל One1. כל העובדים של גרנות, שעסקו בפיתוח נקלטו ל-One1. גם היום יש לנו בקרב העובדים 35 חברי קיבוצים מסך ה-150 איש רק בחטיבה הזו, רובם בתפקידי ניהול ובתפקידי מפתח אחרים בחטיבה.
 
התוצאה של ההתפתחות ההיסטורית הזו, שיש לנו קשר מאוד חזק עם הלקוחות בגלל האופי "החצי קיבוצי" שלנו. זו רוח אחרת של קשר עם הלקוח. זה דבר הנשמר לאורך שנים ומוכיח את עצמו".
 
שאלה: לאן אתם מתפתחים?
תשובה: "יש לנו 5 כיווני התפתחות משמעותיים ומרכזיים במוצר ואלה התחומים המרכזיים ביותר שקבענו לפיתוח:
א. המשך פיתוח הפורטל.
ב. Smart Service. מדובר בשילוב אפליקציות לאייפונים, אייפדים ושאר המכשירים החכמים הניידים, עבור אנשי מכירות, מחסנאים וכיו"ב, שעובדים בצורה ניידת.
ג. BPMWork Flow. לניהול התהליכים בארגון.
ד. המשך פיתוח תחום ה-BI.
ה. אינטגרציה מלאה עם אופיס 2013.
 
אנו משקיעים הרבה אנרגיה בפיתוח התחומים הללו. הלקוחות מאוד נלהבים מהפיתוח הזה. המערכת בביטא והיא כבר מותקנת עם 30 התקנות.
 
כיוון התפתחות אחר הוא הרחבת מעגל הלקוחות והגדלת כמות העמדות אצל לקוחות קיימים. זה קורה למשל עם מודי קרמיקה עם 100 עמדות, מגה הריבוע הכחול, פארק המים והמלון של שפיים, מרכז הגז ועוד חברות. סה"כ יש לנו כ-50 לקוחות חדשים מידי שנה וכל הלקוחות החדשים נכנסים היישר למערכת החדשה, לא מעט מהם למערכת בענן. יש הרבה רעש בשוק סביב המערכת החדשה ואנו מקבלים הדים חיוביים מכל כיוון".
 
שאלה: איך זה קורה שדווקא אתם נמצאים בצמיחה כה מהירה?
תשובה: "הלקוחות החדשים באים אלינו כי הם רואים, שאנו משקיעים מיליוני דולרים לפתח ולהוציא כל הזמן גרסאות חדשות התואמות את הצרכים החדשים בשוק. בנוסף, לרוב המתחרים שלנו אין גרסת ענן. זה יתרון מאוד משמעותי. אנו גורמים למתחרים הבינלאומיים להזיע ולהתאמץ. נתח השוק שלנו כל הזמן בעלייה וכעת אנו מובילי שוק עפ"י STKI.
 
הגידול הזה הוביל אותנו לגייס ב-3 השנים האחרונות כ-70 מהנדסים וכלכלנים, בעיקר צעירים, שבנינו להם מודל יפה, שבו כל מהנדס צעיר מקבל חונכות ממהנדס ותיק. הסוד שלנו טמון בבני אדם ובמוצר המביא ערך ללקוחות".
 
שאלה: מדוע שהלקוחות ייקחו פתרון כזה כולל וכבד, שמקיף את הכל, ממש הכל לרבות CRM, בילינג וכל פעילות אחרת הקיימת בעסק?
תשובה: "שם המשחק הוא 'בסיס נתונים אחיד' ותחזוקת בסיס הנתונים הזה. פעם היו מערכות תוכנה לכל תחום בארגון. בכל ארגון היית מוצא לפחות 4 או 5 מערכות תוכנה, לרוב מספקים שונים. היו בעיות של ממשקים בין כל המערכות, בעיות של תשלום נפרד ותחזוקה נפרדת. כל מנהל, לעולם לא היה בטוח, שהנתונים בכל המערכות שלו מעודכנים או מסונכרנים בינם לבין עצמם. כיום נמצאים כל הנתונים בבסיס נתונים אחד, מעודכן, קל לתחזוקה וזול יחסית. הכל מגיע מספק אחד בתשלום מאוד ברור ונוח.
 
לכן, ארגונים מקבלים החלטה על ERP כהחלטה של השקעה לטווחי זמן של עשור. לא מחליפים ERP כל שנה. אין דבר כזה.
 
במקביל, אנו כל הזמן מקבלים בקשות לשיפורים, להרחבות ולתוספות. יש לנו 35 אנשי R&D העוסקים בפיתוח תוספות ושיפורים כאלה לפי בקשת הלקוחות".
 
שאלה: מהן עיקר הבקשות של הלקוחות?
תשובה: "יש לנו בקשות בכמות די משמעותית בתחום רצפת הייצור. יש גם הרבה בקשות בתחומי הרכש והמלאי. אחד הדברים, שאנו רואים, שלארגונים המבצעים רכישות ומיזוגים יש בקשות חדשות לתחום ניהול קונצרן. ניהול קונצרן זה תהליך שונה מניהול חטיבות בתוך חברה אחת. יש בשוק בשנים האחרונות לא מעט רכישות ומיזוגים. הלקוחות מבקשים מערכת ניהול רב- חברתית עם ראייה מערכתית לניהול במקביל של כמה חברות בקבוצה. אז פיתחנו פתרונות גם לכיוון הזה.
 
יש לנו לקוחות לא רק בישראל. יש לנו כמה לקוחות בינלאומיים דוגמת ג'ונסון אנד ג'ונסון, חברות הדורשות, שנעמוד בתקני SOX. לכן, אנו תומכים באופן מלא בכל התקנים הבינלאומיים, בתקני אבטחת מידע הבינלאומיים, ברגולציה על ניהול ספרים ושמירת מסמכים וכך הלאה. אנו עונים על כל דרישה של הלקוחות במהירות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
רונן בנבניסטי: "אני מקווה, שחברות, שיש להן מערכות סאפ ואורקל, שמשלמות היום בין מאות אלפי ₪ למאות אלפי דולרים לחודש עבור ה-ERP, ושמרבית פעילותן מצויה בישראל, תגענה להכרה, שאין כל הצדקה להעשיר את הקופה של האמריקאים או של הגרמנים.
 
אם תחבר את כלל הלקוחות החדשים של סאפ ואורקל יחד, לא תגיע להיקף הלקוחות החדשים שלנו. הנתונים שלנו גדולים יותר בכל קנה מידה. השוק מתחיל להבין את היתרונות במוצר 'כחול לבן'. אנו בקשר ישיר עם הלקוחות המצביעים ברגליים ובוחרים בנו.
 
אני מצוי כרגע בנקודת זמן, שהחלטתי לגייס עוד 10 עובדים, בגלל ההצלחה שלנו בשוק. הגידול הזה מוריד את האבטלה בישראל. גיוס עוד עובדים חדשים מהווה עבורי גאווה. אנו לא מעבירים כסף לחו"ל. אנו עובדים ומתפרנסים כאן בישראל ומשקיעים בחזרה במשק הישראלי. אנו משקיעים גם בלקוחות וגם בעובדים".
 
ONE1 LOGO 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים