Telecom News - ניצחון קטן בדרך לחקר האמת: החשודים הבכירים לא יחקרו את עצמם

ניצחון קטן בדרך לחקר האמת: החשודים הבכירים לא יחקרו את עצמם

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> ניצחון קטן בדרך לחקר האמת: החשודים הבכירים לא יחקרו את עצמם
הפרקליטות החליטה לחזור בה ולשנות את החלטתה הקודמת לפיה ראשי משרד התקשורת יחקרו את עצמם בחשדות (לכאורה) לאפליה באכיפה, שקרים, זיופים ותחמונים - במערכת הטלת הקנסות על בזק והוט. מה שמוכיח שהפרסומים ו"אור השמש" הם המחטאים הטובים ביותר במערכת הצדק הציבורית. ובנוסף, למה בזק והוט שותקות ומשלמות את הקנסות? תשובה מדהימה.
מאת: אבי וייס, 8.1.16, 12:00עו"ד דנה נויפלד

שופט בית המשפט העליון בארה"ב - לואיס דמביץ ברנדייס, כתב ב-1913 את המשפט, שמצוטט מאז בפסקי דין רבים בעולם (כולל בישראל): "אור השמש הוא חומר החיטוי הטוב ביותר".

המשפט הזה מתאים לפרשייה המדהימה, שחשפנו תחת הכותרת: "קליקת הפרקליטים במשרד התקשורת מכה שוב: חשודים בפלילים יחקרו את עצמם". 

תמצית הפרשה: לאחר שהעברתי חומרים לחשדות (לכאורה) בתחום האפליה באכיפה, שקרים, זיופים ותחמונים - במערכת הטלת הקנסות על בזק והוט של משרד התקשורת, החליט היועץ המשפטי לממשלה (עו"ד יהודה ויינשטיין), להעביר את הנושא לטיפולו של עו"ד אבי ליכט, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (כלכלי-פיסיקלי), שהעביר את הנושא כולו היישר לעוזרת שלו לשעבר ולבת טיפוחיו - עו"ד דנה נויפלד, (בתמונה), היועצת המשפטית של משרד התקשורת, כדי שהיא וכל החשודים האחרים יחקרו את עצמם ויחליטו מה לעשות עם עצמם, בחשדות הנוגעים לעצמם.

המהלך הזה היה הזריז ביותר שנתקלתי בו אי פעם במערכת אכיפת החוק במדינת ישראל: תוך פחות משבוע מפנייתי, העניין החמור הזה "טואטא מתחת לשטיח", כדי להגן על "החשודים". במאמר שלי, צרפתי את המסמכים המקוריים, שקיבלתי מהיועץ המשפטי לממשלה ומהפרקליטות, מסמכים, שחשפו את המנגנון הזה של "קליקת הפרקליטים", שמבצע מהלכים, שלא ייאמנו, כדי "לשמור על התחת, האחד על השני".

החשיפה שלי וההדים שהיא עוררה, הובילו את הפרקליטות לשנות את דעתה ולהוציא אלי מכתב חדש המצוי כאן להורדה, למתעניינים. אני שמח, שהפרקליטות בעצמה חזרה בה מהמהלך הבלתי הגיוני והבלתי חוקי של עצמה, של העברת החשדות היישר לחשודים, כדי שיחקרו את עצמם ויחליטו בעצמם מה לעשות עם החשדות הללו לגביהם.

ההחלטה החדשה של הפרקליטות, לעקוב אחרי הטיפול בתלונתי, שייעשה במחלקת החקירות והמשמעת של נציבות שירות המדינה, היא מעשה נבון ונכון מצד הפרקליטות, שתיקנה את עצמה די מהר, וניצחון קטן (קטן בלבד), בדרך לחשיפת האמת

אולם, שלא יהיה לאיש מהקוראים ספק, ואדגים זאת בהמשך הכתבה: עדיין קיימת האפשרות "למריחת החקירה" וסביר להניח שזה מה שיקרה, בנציבות שירות המדינה. השרשרת של "קליקת הפרקליטים" שולטת (עדיין) גם שם. 

בפרשה הנידונה כאן, הצגתי כבר לקוראים כמעט את כל הראיות שאספתי. למעשה, הכל מתועד עם מסמכים של משרד התקשורת עצמו, מסמכים, שהחלו להתגלות, לאחר שאילצתי את צמרת משרד התקשורת לחשוף לציבור את הפרוטוקולים של "ועדת הקנסות".

בסדרת כתבות ארוכה, שמנתה 17 מאמרים, סיכמתי בסוף מאמר האחרון בסדרה את כל הפרשה (כאן). לאחר פרסום המאמר האחרון הזה, פורסמו ב-4.1.16 עוד 2 מסמכים רשמיים של משרד התקשורת (שנותחו כאן), מסמכים, שמחזקים "שחור על גבי לבן" את החשדות לכאורה, שכבר הצגתי, כנגד צמרת משרד התקשורת.  


למה בזק והוט שותקות?
רבים שאלו אותי במהלך 17 הכתבושלמה פילברת (ובתוספת הכתבה הטרייה מ-4.1.16 זה יוצא 18 כתבות): "הכיצד בזק והוט שותקות ולא מתקוממות מול מה שאתה חושף"?.

התשובה שלי כבר ניתנה כמה פעמים במהלך סדרת הכתבות, וכעת אדגיש את התשובה במונחים כלכליים.

לבזק והוט כדאי מאוד לשתף פעולה עם הספינים של שלמה שפילבר (מנכ"ל משרד התקשורת, בתמונה משמאל), ספינים, שנעשים על הציבור, כאילו הוא קונס את בזק והוט ושהוא כביכול לא משרת את האינטרסים של בזק. 

הקנסות הבלתי חוקיים, כ"ספין תקשורתי" על הציבור, הם "כסף קטן" עבור בזק והוט ולכן הן שותקות.

אלה הרווחים הכלכליים שיש לבזק ולהוט מההחלטות האחרונות (כאן) של שלמה פילבר:

א. הוט מרוויחה כמיליארד ש"ח לפחות בכך, ששלמה פילבר מוותר לה על הצורך ב"פריסה אוניברסלית", בתמורה לכך הוט תהפוך למעין ספק OTT על רשת בזק.

כלומר: גם בזק וגם הוט מרוויחות המון כסף ועוצמה, במכה אחת, במהלך הזה, מול כל ספקי ה-OTT המתחרים, דהיינו: מול הקבוצות סלקום ופרטנר, שחשבו, שגישת משרד התקשורת היא: "מגרש משחקים מאוזן" בין 4-5 קבוצות תקשורת, וכעת מגלות, שעל המגרש נשאר שחקן אחד: בזק ושחקן הנלווה אליו - הוט. זהו.

סלקום ופרטנר סתם זרקו מיליארדים כדי לרכוש את נטוויז'ן-013 וסמייל-012 (בהתאמה) והשקיעו הון עתק כדי להיות "קבוצת תקשורת", וכעת הן מגלות שהכל ירד לטמיון, ב"ספין" אחד ענק

 ב. בזק מרוויחה ישירות בין 2 ל-3 מיליארד ש"ח בכך, שהיא תהפוך לרשת הסיבים הארצית בישראל, תמורת הסרת "ההפרדה המבנית" מעליה. המהלך הזה מחסל לא רק את הקבוצות סלקום ופרטנר (כאמור בסעיף הקודם), אלא גם מחסל סופית את Unlimited

כך, תוך שנה (אם התכנית של שלמה פילבר תמומש), בזק תהפוך לשחקן מוביל יחיד בשוק התקשורת הישראלי והוט תהיה לא יותר מאשר גרורה של בזק (מעין MVNO על רשת בזק). כמה חיסול התחרות בשוק שווה לבזק? מיליארדים. אין ספק. אך זה עדיין "מתגמד" מול הסעיף הבא. 

ג. השינוי, שביצע שלמה פילבר בתחום הטלפוניה ב"שוק הסיטונאי" והתכנית, שבזק תהיה ספק הסיבים הארצי של ישראל, מחסלים סופית את הדיונים והטיפול בנושאי העבר ששמם: "הרווחיות העודפת של בזק".

מדובר ב"רווחיות עודפת" בסדר גודל שבין 13 ל-14 מיליארד ש"ח, שבזק גבתה בעודף מהציבור, רק בגלל הרשלנות בטיפול של משרד התקשורת בתעריפי בזק שבפיקוח. בפעם הראשונה שחשפתי כאן, ב-2013 את הנושא, "הרווחיות העודפת" של בזק עמדה אז על כ-11 מיליארד ש"ח. איש לא סתר אז את הנתונים שנחשפו וגם איש לא עשה דבר כדי לתקן את המצב האומלל הזה.. מאז החשיפה עברו שנתיים וחצי, וכולם ראו את העודפים שבזק חילקה לבעלי מניותיה בשנתיים האחרונות. זאת, בנוסף ל"מתנה" של האישור לאיחוד הפיננסיי של בזק ו-YES.

אם נוסיף לזה את הרשלנות של משרד התקשורת בתחום של אי הורדת הקש"ג (קישורי גומלין בין הרשתות) הסלולרי והקווי כפי שנדרש - לאפס, תחום שגם הוא מביא לרווחים קלים וגדולים לבזק, מדובר ברווחים מדהימים בסדרי גודל של כ-15 מיליארד ש"ח לפחות לקבוצת בזק, בעשור החולף ועד סוף 2016, מכל הסעיפים, שציינתי לעיל.

זאת, עוד לפני שהתייחסתי בכלל לשאר ההקלות וההטבות המפליגות, שתגענה בקרוב לקבוצות בזק והוט, בעניין שידורי הטלוויזיה וערוצי החדשות בטלוויזיה. 

אז כעת אני מקווה, שזה יותר ברור, למה כדאי מאוד לבזק ולהוט לשתוק, לשתף פעולה עם הספינים התקשורתיים של שלמה פילבר, ולשלם בשקט את הקנסות, שהוא מטיל עליהן ברעש ציבורי, רעש, שנועד לטשטש את עיני הציבור מלהבין מה בדיוק מתרחש כאן. 

לצערי, יש מעט מדי אנשים הקוראים לעצור את הכאוס הזה, למשל דני רוזן, מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר (כאן). כל השאר, או שלא מבינים או שלא רוצים להבין, מה שקורה בשוק התקשורת הישראלי. 

למה אני משוכנע, שנציבות שירות המדינה "תמרח" את החקירה כנגד צמרת משרד התקשורת?
זה פשוט נובע מהנסיון שצברתי בטיפול של נש"מ בפרשיות שהיו וישנן במשרד התקשורת.

לצורך המחשה אביא כאן פרשה טרייה ביותר, שטרם חשפתי אותה לציבור (רמז די עבה: הפרשה החדשה קשורה לפרשת "מספרי הפרימיום", שכיכבה באתר זה בעשרות כתבות).

בעניין זה הגשתי את כל הראיות למחלקת החקירות של נציבות שירות המדינה. הנה התוצאה הלא מפתיעה של "החקירה המהירה והזריזה", שנעשתה בנושא החמור, שהונח על שולחן הנציבות:

תצלום נציבות שירות המדינה

בפרשה הזו, שמות החשודים (לכאורה) נמחקו מתצלום המסמך שהבאתי כאן. אולם, שם של חשוד אחד (לכאורה) אני כן יכול לפרסם, זה שלמה פילבר בכבודו ובעצמו, שנותן לכאורה כיסוי (או חיפוי, תלוי בנקודת המבט), למעשים מאוד חמורים המתרחשים במשרד התקשורת.

כפי שכל אחד יכול לראות מהתצלום, שהבאתי כאן, נציבות שירות המדינה עשתה בדיוק מה שהפרקליטות עשתה, בעניין הקנסות על בזק והוט: העבירה את כל חומר הראיות לחשודים עצמם, כדי שיחקרו את עצמם. אכן, החשודים חקרו את עצמם והחליטו חיש מהר שהם זכאים, לא דבק בהם רבב ולא צריך לעשות מאומה.

פשוט מהלך גדול. ענק. זה פטנט יותר גדול מכל "אומת הסטארטאפים" הישראלית - היכולת של חשודים לחקור את עצמם ולזכות את עצמם מכל אשמה, בהינף קולמוס. 

אני ממתין עוד יום או יומיים, כדי שאנשים רציניים ואחראיים, גם בנש"מ, ילכו בעקבות הפרקליטות ויפסיקו עם השיטה הבלתי חוקית הזו, לתת לחשודים לחקור את עצמם ולהחליט מה לעשות עם החשדות שיש נגדם. 

לצערי, במערכות של הפרקליטות טרם הפנימו את החשיבות של הערך, שהחוק חל על כולם, גם על אלה הממונים על אכיפת החוק. תהליכי הטיהור ו"החשיפה לאור השמש", התרחשו בכמה גופי אכיפת חוק בישראל דוגמת: משטרת ישראל (כשמח"ש קמה), בשב"כ (בעקבות פרשת קו 300), במערכת בתי המשפט עצמה, בשירות בתי הסוהר ועוד. כעת, הפרקליטים בשירות המדינה נלחמים בחריפות כנגד נבת"ם, כי הם רוצים להישאר "מעל לחוק".

לשרת המשפטים, איילת שקד, שדוגלת בשקיפות ובעשיית צדק, יש עוד עבודה רבה לבצע, עד שהנורמה הזו של "שוויון בפני החוק", תחלחל לכל מערכת הפרקליטות במדינת ישראל, מהיועץ המשפטי ופרקליט המדינה בראש, ועד אחרון היועצים המשפטיים במשרדי הממשלה, לרבות בנציבות שירות המדינה ובמשרד התקשורת. 

עד שהחוק בישראל יחול גם על הפרקליטים, בהחלט ייתכנו מצבים כאלה, כמו שאני חושף פעם אחרי פעם, שבהם החשודים מקבלים לידם את כל חומר הראיות וחוקרים את עצמם ומחליטים על עצמם שהם "כליל השלמות". 

בימים הקרובים נחשוף לקוראינו את הפרשה החדשה, שנוגעת למספרי הפרימיום, ושהחקירה בעניינה "טוייחה" עד כה ע"י נציבות שירות המדינה ומשרד התקשורת. צפו להפתעות נוספות.  
אכיפת החוק 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים