Telecom News - הסיפור המוזר של התערבות מנכ"ל מש' התקשורת בפלונטר של ערוצי הספורט

הסיפור המוזר של התערבות מנכ"ל מש' התקשורת בפלונטר של ערוצי הספורט

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> הסיפור המוזר של התערבות מנכ"ל מש' התקשורת בפלונטר של ערוצי הספורט
מה שמסתירים מהציבור בסיפור של ערוצי הספורט (שלא עלו עדיין לאוויר). המאבק מאחורי הקלעים בין יו"ר מועצת הכבלים (ד"ר יפעת בן-חי-שגב), שמזינה כמה עיתונאים בהודעות מוזרות, לבין מנכ"ל משרד התקשורת, שניסה להתערב אישית (ובצורה לא חוקית) בפרשה. עולם הפרסומות בטלוויזיה בישראל עלול להתמוטט. עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 14.8.16, 19:57ד"ר יפעת בן-חי-שגב

בלעדי: הסיפור של ערוצי הספורט החדשים של חברת צ'רלטון ("ספורט 3" ו"ספורט 4") כולל כמה שלבים, שאתאר אותם כאן ממש בקצרה, למי שלא מכיר לחלוטין את הנושא: 
  • חברת צ'רלטון (בבעלות אלי עזור ופנחס זהבי, שמשדרת אירועי ספורט מהארץ ומהעולם בערוצים "ספורט 1", "ספורט 1 HD" ו-"ספורט 2 HD" ב-HOT וב-yes), הגישה כבר לפני כמה שנים בקשות חוזרות ונשנות למועצת הכבלים והלוויין לקבל עוד 2 ערוצים, בטענה, שהערוצים הקיימים לא מספקים את היקף התוכן העומד לרשותה עבור הצופים. לטענת צ'רלטון, היא מנועה מלהעביר לצופים משחקים רבים, שיש לה זכויות עליהם, משום שרוב המשחקים מתקיימים בשעות סמוכות, בסופי השבוע, ולרשותה עומדים רק 2 אפיקי שידור.
  • העניין התחיל להסתבך, עם "הרעיון המבריק" של פרטנר: להיכנס לשוק שידורי הטלוויזיה באמצעות רכישת הזכויות של שידורי הספורט ישראליים. פרטנר החלה להילחם מול כולם בעניין הזה והפסידה, גם בבית משפט וגם במכרז. כך יצא, שפרטנר הציעה כ-120 מיליון ש"ח על הזכויות לשידורי ספורט בליגות לכדורגל בישראל, אך בסוף צ'רלטון זכתה במכרז הזה, גם כן בכ-120 מיליון ש"ח, ליתר דיוק ב-126.5 מיליון ש"ח לעונה, כפול מהמחיר, ששילמו בעונות שעברו. כעת נשארה שאלה אחת בלתי פתורה: מי ישלם את הסכום המדהים הזה, על עונה אחת של כדורגל?  שידורי הספורט התייקרו תלולות, רק בגלל שד"ר יפעת בן-חי-שגב נתנה (בהסכמה שבשתיקה) לפרטנר להתחרות במכרז על שידורי הספורט (בלי שפרטנר הייתה מפעיל שידורים, או בעלת איזה רישיון לשידורי טלוויזיה), מה שהקפיץ את המחירים בתלילות כזו.
  • לאחרונה, דווח בתקשורת שכביכול רוה"מ ביבי נתניהו בהיותו שר התקשורת אישר לצ'רלטון את העלאת 2 הערוצים המבוקשים על ידם ב-2 תנאים עיקריים: 1) שמירת המחירים של הערוצים הקיימים. 2) מניעת "זליגת תכנים" מהערוצים הקיימים לערוצים החדשים.
  • בכל מקרה, הערוצים הללו לא עלו לאוויר, בסדרת תרגילים מוזרים, שהפעילה יו"ר מועצת הכבלים והלוויין (ד"ר יפעת בן-חי-שגב, בתמונה), כמפורט במאמר תחת הכותרת: "במקום להתפטר החליטה יו"ר מועצת הכבלים והלוויין "להשתולל" על כל השוק". 
  • גם האוצר החליט להתערב בנושא, במסגרת "חוק ההסדרים למשק ל-2017-18", התערבות מיותרת לחלוטין (אותה נסביר במאמר נפרד). בכל מקרה, החקיקה הזו, במידה ותעבור בכנסת, לא נוגעת למצב הקורה כרגע בתחום בו אנו עוסקים, אלא לעתיד, שיגיע לאחר סיום החקיקה הזו
  • ד"ר יפעת בן-חי-שגב לא הסתפקה בטרפוד עליית ערוצי הספורט החדשים, היא החליטה להטיל קנסות ענק של כ-400 אלף ש"ח על צ'רלטון וגם על חברת RGE המתחרה בה, בטענה, שהן הפרו את כללי החסויות של ערוצי הספורט. בנוסף, פרסמה איומים נוספים כלפי החברות הללו. ככה היא רוצה "ללמד" את כולם (כולל את ביבי ומומו) "מי בעל הבית" בתחום ערוצי הספורט. 
הציבור אינו מקבל מידע מלא או נכון בפרשה הזו, מהסיבה הפשוטה: רק צד אחד מוציא הודעות לעיתונות ולא לכל כלי התקשורת, רק לכלי התקשורת המוכנים לפרסם ללא כל פקפוק ובדיקה את ההודעות של ד"ר יפעת בן-חי-שגב. אני למשל, לא מקבל שום הודעות ותגובות (בניגוד מפורש לחוק) מד"ר יפעת בן-חי-שגבככה זה מתנהל ולכן הציבור מקבל מידע מוטעה או חלקי ומוטה, כל הזמן, מהכיוון שלה.

נחזור לתסבוכת החדשה של ערוצי הספורט החדשים: כדי לנסות ולפתור את הפלונטר בהעלאת הערוצים החדשים של צ'רלטון, אותם אישר (כביכול) ביבי נתניהו, החליט מנכ"ל משרד התקשורת, ללא כל סמכות חוקית בנושא, להתערב אישית בעניין. ולכן שלחתי את השאלה הבאה למנכ"ל משרד התקשורת:


"מנכ"ל משרד התקשורת (שלמה פילבר, בתמונה מששלמה פילברמאל) הופיע לפתע (ביום 4.8.16) בישיבת מועצת הכבלים והלוויין, שעסקה בעניין ערוצי הספורט החדשים (ספורט 3 וספורט 4).
1. לשם מה הוא הופיע לדיון (שכן המנכ"ל אינו חבר במועצה ורשום בתקנות הבזק (כהונתם של חברי המועצה לשידורי כבלים וסדרי עבודתה של המועצה) מי מופיע בדיונים ומי יכול להיות מוזמן?
2. מדוע נשלחה המלצה לרוה"מ ושר התקשורת (ביבי נתניהו) לאשר פרסומות בערוצי הספורט, ללא שימוע וללא כל בסיס חוקי למהלך הזה?
3. למה הפרוטוקולים של ישיבות מועצת הכבלים והלוויין לא עודכנו באתר משרד התקשורת מאז 17.3.16?".

קיבלתי תגובה קצת מוזרה ממשרד התקשורת והנה היא: "תפנה למועצה את השאלה השלישית".
לכן חזרתי ושאלתי: "ומהן התשובות לשאלות 1 ו-2?"

לזה לא קיבלתי תשובה. די ברור למה. אם אקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

את מועצת הכבלים והלווין שאלתי: "אודה להתייחסותכם, גם בהתייחס לתגובת משרד התקשורת כאן (שמפנה אותי למועצה, מדוע הפרוטוקולים של דיוני המועצה לא מפורסמים באתר משרד התקשורת באינטרנט מזה חצי שנה)".

תגובה לא הצלחתי לקבל. אם אקבל תגובה, אעדכן בהתאם. 

בנוסף, את יו"ר מועצת הכבלים והלוויין (ד"ר יפעת בן-חי-שגב) שאלתי את השאלה הבאה:
"האם יו"ר מועצת הכבלים והלוויין הזמינה את שלמה פילבר לדיון בנושא ערוצי הספורט 3 ו-4?
האם ההמלצה לרוה"מ לפרסומות בערוצי הספורט נעשתה על דעת יו"ר מועצת הכבלים והלוויין?"

תגובה לא הצלחתי לקבל. אם אקבל תגובה, אעדכן בהתאם. 

כ"כ, שלחתי את השאלה הבאה ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין: 
"האם מה שיש כאן בפרסום (הקנסות על צ'רלטון ו-RGE) הוא נכון?: אם כן, מדוע זה לא מופיע באתר משרד התקשורת, כנדרש בחוק?"

תגובה לא הצלחתי לקבל. אם אקבל תגובה, אעדכן בהתאם. 

סיכום עד כאן:
  • יו"ר מועצת הכבלים והלוויין (ד"ר יפעת בן-חי-שגב), שמזמן הייתה אמורה להתפטר, מנצלת את פסק הזמן בחקיקת החוק, שמכונה "ברית המועצות", כדי להמשיך בתעלוליה ולהצטייר כ"רובין הוד" של שוק הטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל. זה שהיא נכשלה עד כה בכל תכניותיה בסגנון "רובין הוד", לא מסיט אותה ממטרתה, כל עוד יש מספיק כלי תקשורת המוכנים למחזר את ההודעות של הדובר המתחזה והמושתל שלה. כעת, ערוצי הספורט נמצאים "על הכוונת" שלה.  
  • מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר הסתבך בכך שהופיע אישית בדיון של מועצת הכבלים והלוויין שעסק בנושא של ערוצי הספורט. ממילא יש לו במועצה זו כבר 2 נציגים (שמילה מימון ותמי לשם) הכפופים אליו. ההתערבות שלו אישית בפעילות מועצת הכבלים והלוויין, גוף שאמור להיות עצמאי על פי חוק, מריחה ריח חריף של "קשרי הון שלטון".  
  • הפנייה (אם אכן נעשתה) לביבי נתניהו לאשר שידורי פרסומות בערוצי הספורט, לא רק שסותרת את החוק הקיים, היא סותרת את ההגיון והאינטרס הצרכני. זאת, כי הרגולציה הישראלית בתחום הזה מאוד ברורה: הצרכנים אמורים לשלם פעם אחת על הערוץ בו הם צופים, לא פעמיים. אי אפשר לקחת גם דמי מנוי על הערוץ וגם לאפשר לו להתפרנס מפרסומות. המהלך הזה יכול לפגוע בכל הערוצים האחרים שמתפרנסים מפרסומות, ויכול לשנות לחלוטין את כל ה"עוגה" של הפרסום הטלוויזיוני בישראל ולספק כוח רב לערוצי הספורט מול המפרסמים. המהלך הזה, של שינוי כללי השידורים הטלוויזיוניים בישראל עבור ערוצי הספורט, הוא בלתי מתקבל על הדעת ונעשה ללא כל דיון ציבורי וללא כל שימוע. 
שורה תחתונה: סדרת מהלכים בלתי חוקיים, שמעורבים בהם גם מנכ"ל משרד התקשורת וגם יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, מובילים לתהום את כללי הרגולציה של עולם הטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל.

אנו כעת במצב של "איש הישר בעיניו ייעשה" והאינטרס הצרכני והציבורי בכלל התאדה לחלל. הציבור מקבל מידע חלקי של צד אחד, אין שום שקיפות בתהליכים והכל נעשה במחשכים תוך הפרות חוק מתמשכות. העצמאות של גופי פיקוח ציבוריים דוגמת מועצת הכבלים והלוויין הופכים למרמס, כשאינטרסים של הון-שלטון ומאבקי כוח אישיים נכנסים למשוואה. הפרשה הזו טרם הסתיימה וחשיפות נוספות - בדרך. 

עדכון 15.8.16, 00:30: באופן מפתיע, בעקבות החשיפה כאן, הועלו לאתר משרד התקשורת (כאן) 4 פרוטוקולים של דיוני מועצת הכבלים והלוויין (מאז מרץ 2016 ועד יוני 2016). הדיונים של יולי ואוגוסט 2016 עדיין לא הועלו לאתר. הדיון המעניין שעוסק בנושא שנדון כאן הוא הדיון מ-30.6.16 (כאן), שכולל אישור עקרוני להעלאת שני ערוצי הספורט הנוספים עבור צ'רלטון, אבל זה ייעשה לפי החלטת יו"ר המועצה (ד"ר יפעת בן-חי-שגב) שתסכם עם המעורבים בנושא את פרטי העלייה לאוויר. משום מה את ההחלטה לאשר את הערוצים הללו ייחסו כמה כלי תקשורת לביבי נתניהו כשר התקשורת ולא ליו"ר המועצה, מה שמסביר אולי חלק מהפלונטר שבו הנושא נמצא בו כרגע.  

עדכון 15.8.16, 18:00: באופן מפתיע, מה שמוכיח את החשיבות של חשיפת הנושא הזה כאן באתר, עלה כרגע לאתר משרד התקשורת הפרוטוקול של ישיבת המועצה מיום 4.8.16 (מצוי כאן), שדנה בנושא שני ערוצי הספורט החדשים, בהמשך לישיבה מיום 30.6.16, ישיבה שהפרוטוקול שלה פורסם במפתיע אמש. כצפוי, רשימת המשתתפים בישיבה היא לא חלק  מהפרוטוקול (כך הופעתו של מנכ"ל משרד התקשורת בישיבה - מוסתרת). הקריאה בפרוטוקול הזה מפזרת חלק מהערפל בנושא. עולה, שלמעשה המועצה ביטלה בפועל את האישור להעלאת שני ערוצי הספורט החדשים של צ'רלטון (אלא אם צ'רלטון תסכים לכל התנאים שהמועצה מכתיבה לה). פלונטר רגולטורי לא קטן. כ"כ עולה, שאת הפנייה לראש הממשלה ושר חצי התקשורת ביבי נתניהו, לאשר פרסומות בערוצי הספורט יזמה המועצה בעצמה, בלי סמכות, בלי להתייעץ עם מועצת הרשות השנייה, ללא כל שימוע ובניגוד לחוק, לרישיונות ולתקנות. פשוט מדהים. 
כדורגל 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים