הושקו טכנולוגיות לטיפול בנתונים והגנתם במסגרת הטרנספורמציה הדיגיטלית

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> הושקו טכנולוגיות לטיפול בנתונים והגנתם במסגרת הטרנספורמציה הדיגיטלית
הושקו טכנולוגיות לטיפול בנתונים והגנתם במסגרת הטרנספורמציה הדיגיטלית
מאת: מערכת Telecom News, 20.5.17, 18:20מייקל דל
  
כאשר ארגון מוביל יוזמות דיגיטליות חדשות, צריכה להיות לו אפשרות לטפל בצמיחה מסיבית של נתונים מובנים ולא מובנים, לתחזק את הביצועים והאמינות של יישומי מפתח, לפרוש סוג חדש של יישומי ענן ולתמוך בעומסי עבודה ההופכים לסבוכים יותר.
 
בכנס 2017 Dell EMC World, שהתקיים בשבוע שעבר בלאס וגאס, הכריזה ,Dell EMC זרוע תשתיות ניהול המידע בדל טכנולוגיות, על טכנולוגיות חדשות, לצד דורות חדשים של מוצרי הדגל שלה. החברה הודיעה על עדכונים לכל רוחב פורטפוליו האחסון שלה, שנבנה כדי לספק למחלקותIT  את הטכנולוגיה הנדרשת למודרניזציה של הדאטה סנטר ולטרנספורמציה של ה-IT בארגון.
 
החברה הכריזה על מספר חידושים בפלטפורמת הדגל שלה לאחסון בסביבה ארגונית, VMAX, כמו גם במערך האחסון XtremIO המציע פתרונות All-Flash. בנוסף, היא הכריזה על הדור הבא של מערך ה-All-Flash למחשוב ביניים (midrange) ועל ה-SC5020 עם מערך היברידי, כמו גם מערכי Isilon  ושרתי NAS המאפשרים התרחבות  משמעותית. הטכנולוגיות החדשות הללו, פונות לשוק ה-high end ולשוק הביניים.
 
VMAX 950F All Flash Array
VMAX 950F הוא המוצר החדש במשפחת ה-VMAX All Flash, מוצר הדגל בתחום האחסון לשוק ה-high end, שהציב סטנדרט חדש בתעשייה למערכי אחסון ארגוניים בעשורים הקרובים, עם ביצועים מהירים ב-68% וזמני תגובה קצרים ב-30% בהשוואה לדור הקודם. המוצר קובע רף חדש לגבי כל ביצועי האחסון All-Flash, והוא מהיר עד פי 4 בהשוואה למתחרה הצמוד ביותר שלו, במבדקים, שהתבצעו בעומסי עבודה בשטח.
 
Isilon Scale-out NAS
ארגונים נאבקים כדי לעמוד בקצב הצמיחה הגובר של ייצור הנתונים, כמו גם בצורך לתמוך ביישומים תובעניים יותר ויותר, שהם חיוניים לאספקת תוצאות עסקיות טובות. כדי להתמודד עם אתגרים אלה, הציגה החברה דור חדש של מערכות Isilon המאפשרות התרחבות על שרתי NAS. זאת, על בסיס ארכיטקטורת Infinity. הדור החדש כולל תצורות All-Flash היברידיות ותצורות ארכיב, שתוכננו ליישומי קבצים תובעניים במגוון רחב של סקטורים, כולל בידור, מדיה ותקשורת, מדעי החיים ושירותים פיננסיים.
 
IoT בהפשטה
החברה הכריזה בכנס על מוצרים חדשים ושותפויות חדשות בתחום האינטרנט של דברים -IoT , שיסייעו לארגונים להפחית את המורכבות, שבפריסות ה-IoT אצלם, ולממש מהר יותר את הטרנספורמציה הדיגיטלית. עפ"י מחקר של גרטנר, 20.4 מיליון מכשירים בעולם יהיו מחוברים לאינטרנט עד 2020. כך, שהחברות זקוקות לאנליזה מהירה יותר בזמן אמת של כמות הנתונים המסיבית, שכל ה"דברים" יפיקו על גבי הרשתות. לחלק מהחברות יהיה יקר מדי להעביר את כל הנתונים מקצה הרשת דרך המכשירים המחוברים אל הדאטה סנטר. מחשוב הקצה יסייע לקבוע איזה מערכי נתונים הם מעניינים ורלוונטיים ואמורים להישלח בחזרה אל הדאטה סנטר או אל הענן לשם ניתוח מקיף יותר ואחסון לטווח ארוך, מה שיחסוך רוחב פס ויפחית עלויות וטרדות הקשורות באבטחה.
 
Data Centers מודרניים
החברה הכריזה בכנס על גל של חידושים בתחום מרכזי הנתונים - Data Centers, שכל אחד מהם ממלא תפקיד מוגדר ומשמעותי בסיוע ללקוחות לגבש את היעדים שלהם לקראת הטרנספורמציה הדיגיטלית, שצפויה לשנות מן היסוד את דרך התכנון והפעולה של כל העסקים בכל התעשיות. הכמויות חסרות התקדים של משתמשים, אפליקציות ונפחי נתונים, צפויים לערער את התשתית המסורתית. כדי להצליח בעולם הדיגיטלי החדש של היום, תצטרכנה החברות לבצע טרנספורמציה ב-IT. החברה תסייע לארגונים בדרכם במסלול הזה, תוך ביסוס טכנולוגיות המידע שלהם על ארכיטקטורת מחשוב מודרנית, כבסיס לענן היברידי. הם יוכלו לשדרג את סביבות העבודה שלהם ולשלם רק על מה שיעשו בו שימוש מתוך הרכיבים או הדאטה סנטר.
 
החברות, שנמצאות מאחור על העקומה של טרנספורמציית ה-IT, הן אלו, שהתשתיות המסורתיות שלהן מעכבות אותן. כאשר ארגונים מעוניינים לעבור טרנספורמציה דיגיטלית, רמת הבשלות של ה-IT בארגון עשויה להטות את הכף בהחלטה אם לעבור או לא. למעשה, מחקר חדש בשם "עקומת הבשלות בטרנספורמציה דיגיטלית של ארגונים" (2017) של ESG מראה, ש-85% מהארגונים הבשלים ביותר מאמינים, שהם נמצאים בעמדה תחרותית "חזקה מאוד" או "חזקה" בכל הנוגע לתחרות ולהצלחה בשוקי המטרה שלהם בשנים הקרובות. זאת, לעומת 43% מהחברות הבשלות פחות.
עם זאת, כל התקדמות, שהיא בבשלות טכנולוגיות המידע בארגון, מגבירה גם את הגמישות והחדשנות ומתבטאת בתוצאות עסקיות משופרות.
Dell EMC 
 
Bookmark and Share