HTC One המתחרה בגלקסי 4S יגיע ביוני לארץ. 5 מיליון יחידות נמכרו בחודש

דף הבית >> לגיקים >> גאדג'טים >> HTC One המתחרה בגלקסי 4S יגיע ביוני לארץ. 5 מיליון יחידות נמכרו בחודש
HTC One המתחרה בגלקסי 4S יגיע ביוני לארץ. 5 מיליון יחידות נמכרו בחודש האחרון בעולם
 מאת: מערכת Telecom News 27.5.13, 14:30

מגזין Cnet מדווח, כי על אף המחסור ברכיבים בעולם, הגיעהHTC  ליותר מ-50% ממכירות סמסונג על הגלקסי 4s, ללא השקעה מהותית בשיווק בשונה מסמסונג.
 
הסמארטפון -HTC One  המתחרה ב-Galaxy 4S יגיע לארץ בסוף יוני, לאחר שבחודש הראשון למכירתו בעולם נמכרו ממנו 5 מיליון יחידות. בהחלט הישג מרשים. 

לפני הצגת התכונות הכלליות של הסמארטפון החדש, ולאור העובדה שלא ידוע בדיוק איזה דגם של הסמארטפון החדש יגיע לארץ, יש לשים לב, שיש הבדלים בין הגרסאות השונות שלו המסופקות ברחבי העולם. ההבדל המרכזי הוא בזכרון הפנימי של 1 או 2 ג'יגה עם הפרש במחיר בין הגרסאות. גרסת ה-1 ג'יגה חלשה יותר עם זמן סוללה חלש יותר. בנוסף, הזיכרון הוא של 32 ג'יגה בעוד שיש גרסה של 64 ג'יגה זיכרון חיצוני. כמו כן, תשומת לב, שהסוללה אינה נשלפת ואין מקום לתוספת זיכרון, בדיוק כמו במכשירי האייפון. כך, שיש לבחון היטב את הגרסה, שתסופק ללקוח בארץ בחודש יוני.
 
התכונות הטכניות של הסמארטפון החדש:
 
טכנולוגיית HTC BlinkFeed מציגה על מסך הבית עדכונים חיים ורלוונטיים למשתמש כגון עדכונים מרשתות חברתיות ומעולם הבידור והפנאי, חדשות ותמונות עם גרפיקה איכותית. HTC BlinkFeed אוסף את התכנים החמים מרוב ספקי התוכן הרלוונטי, ומאפשר למשתמש לצפות בהם במקום אחד, וללא צורך לדלג בין יישומים ואתרי אינטרנט. כדי לאפשר את התצוגה הדינאמית הזו בסביבת הסמארטפון, HTC תספק תוכן מקומי וגלובלי מיותר מ-1,400 מקורות מדיה עם יותר מ-10,000 מאמרים מדי יום, שמפרסמות חברות מדיה, כגון החברות במשפחת AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, רויטרס ועוד.
 
המצלמה בסמארטפון החדש, מדגם HTC UltaPixel Camera, HTC Zoe הוא פונקציה, שבה המכשיר מצלם סדרה של תמונות ברזולוציה גבוהה במשך שלוש שניות וכן סרטון קצר. רצפי התמונות (zoes) והסרטון מוצגים בדרך ההופכת את גלריית התמונות מאוסף תמונות סטטיות לגלריה של תנועה. האפליקציה גם יוצרת אוטומטית מרצפי התמונות סרטון של הרגעים העיקריים באירוע המוצג לצלילי מוזיקה עם מעברים ואפקטים מקצועיים. ניתן לערוך סרטונים אלו ולהעלות אותם לרשתות חברתיות, לשלוח בדוא"ל או לשתף בשירותים נוספים. כדי לאפשר את החוויה הזו פיתחה HTC מצלמה מותאמת הכוללת את עדשות f/2.0 וחיישן עם טכנולוגיית UltraPixels האוספת 300 אחוז יותר אור בהשוואה לחיישנים של מצלמות רגילות בסמארטפונים. העדשה הקדמית תומכת בצילום סרטוני וידאו ברזולוציה 1080p. ייצוב תמונה אופטי רב-צירי במצלמה האחורית מסייע להפיק סרטונים יציבים. המצלמה מוסיפה פנורמה 360 מעלות, מספר חשיפות באותה תמונה (time sequencing) ויכולת להסיר אובייקטים.
 
ה - HTC BoomSound בסמארטפון החדש מציע לראשונה בטלפון רמקולים סטריאופונים קדמיים עם מגבר ייעודי ותצוגת HD מלאה. הקלטת HDR משתמשת במיקרופון ועיבוד שמע כפולים כדי לקלוט צליל נקי המתאים לסרטונים ברזולוציה גבוהה. שיחות טלפון נשמעות היטב ב-HTC One הודות להוספת טכנולוגייתHTC Sense Voice™ , שמאיצה את עוצמת השמע ואיכותו בסביבות רועשות.
  
HTC Sense TV הופך את הסמארטפון ללוח משדרים אינטראקטיבי ולשלט רחוק לרוב הטלוויזיות, הממירים והמקלטים. בעזרת שימוש בעוצמת המחשוב בענן, Sense TV מאפשר לראות בקלות מה משודר.
  
גוף המכשיר עשוי מיחידת אלומיניום אחת, עם מסך 1080p בגודל 4.7 אינץ'. מערכת ההפעלה של  HTC One היא הגרסה האחרונה של אנדרואיד ג'לי בין, והמכשיר מצויד בטכנולוגיית רשת LTE לגלישה מהירה. המכשיר מגיע בצבעים כסף ושחור. ראה תמונה למטה. אנטנת המכשיר מבוססת על טכנולוגיה ייחודית של HTC להשגת קליטה ברורה. המסך דוחה שריטות ומפחית סנוור, וגם מציע רזולוציה של 468ppi וצבעים טבעיים. לא ידוע עדיין מה יהיה מחירו המדויק של הסמארטפון בארץ בחודש יוני. אולם, ההערכות הן שמחירו יהיה בין 3,200 ש"ח ל-3,400 ש"ח.
HTC One
Bookmark and Share