אורבוטק מקימה יחידות חדשות

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> אורבוטק מקימה יחידות חדשות
אורבוטק מקימה יחידות חדשות
 מאת: מערכת Telecom News, 11.7.13, 19:30מנכ"ל אורבוטק
 
נערכת לצמיחה ומרחיבה את מערך הפיתוח העסקי שלה.
 
חברת אורבוטק - שחקן מוביל בשרשרת האספקה של תעשיית האלקטרוניקה העולמית - הודיעה היום על הקמת שתי יחידות חדשות: יחידה ל- "אסטרטגיה ופיתוח עסקי" ויחידת "מוצר גלובלי" אשר יתמכו בתהליכי הצמיחה בחברה.
 
יחידת "אסטרטגיה ופיתוח עסקי" תתמקד בניצול הזדמנויות בתחומים חדשים ומשלימים לתחומי פעילותה של החברה, ושיחזקו את מעמדה של החברה בפתרונות לשיפור היעילות ויכולות הייצור בקרב יצרני מעגלים מודפסים (PCB), יצרני הצגים השטוחים (FPD) ורכיבים אלקטרוניים אחרים. המהלך יאפשר לאורבוטק למנף את יכולות הליבה שלה בתחומי המכונות, אלקטרו אופטיקה, מכאניקה עדינה וטכנולוגיות הדמיה, ולהתרחב לתעשיות חדשות.
היחידה תנוהל ע"י ריצ'ארד קלפהולץ, שיכהן כסגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ופיתוח עסקי באורבוטק. קלפהולץ בעל וותק של כ-15 שנים באורבוטק, במהלכן כיהן בתפקידי ניהול בכירים, בהם נשיא חטיבת PCB, נשיא אורבוטק פסיפיק ועוד. בתפקידו האחרון כיהן כסגן נשיא בכיר לעסקי אלקטרוניקה.

היחידה השנייה שתוקם היא יחידת "מוצר גלובלי" שתרכז את פעילות המחקר והפיתוח של החברה, ותתמקד בייזום ויישום אסטרטגיית המחקר והפיתוח לטווח הקצר והארוך, בדגש על איתור הזדמנויות עסקיות חדשות.  השינוי צפוי לייצר ערך מוסף ללקוחות אורבוטק, ע"י קיצור זמן הגעתם של מוצרים חדשים וחדשניים לשוק, ויאפשר להם לעמוד באתגרים המתהווים בהליכי הייצור של מכשירים אלקטרוניים מתוחכמים.
 
היחידה תנוהל ע"י יובב שמח, שיכהן כסגן נשיא תאגידי ומנהל מוצר ראשי. שמח בעל וותק של 14 שנים בחברה ובתפקידו האחרון כיהן כסגן נשיא בחטיבת ה-PCB למוצרי ייצור רכיבים אלקטרוניים .
 
אשר לוי, מנכ"ל אורבוטק (בתמונה): "מהלכי הארגון מחדש ימנפו את נכסי הליבה של החברה על מנת להבטיח גמישות והאצת זמן ההגעה לשוק, הנדרשים כדי לנצל את ההזדמנויות המתהוות וההתעוררות בתעשיית האלקטרוניקה והמגזרים המשיקים  לה. אני מצפה שמהלך זה יתורגם לעסקים חדשים עבור אורבוטק החל משנת  2014, וכמובן מעבר לה. אורבוטק תמשיך להשקיע כדי לשמר את המובילות הטכנולוגית שלה, להקדים את המגמות הטכנולוגיות ולספק פתרונות חדשניים המבוססים על תשתית חזקה של מחקר ופיתוח המתמשכים גם בתקופות של מחזורים כלכליים".
 
השינויים הארגוניים באורבוטק ייכנסו לתוקף החל מ-1 בספטמבר 2013. אורבוטק סיימה את הרבעון הראשון של 2013 עם הכנסות בסך כ-95.5 מיליון דולרים ורווח נקי של כ-6.8 מיליון דולרים. החברה צופה עלייה בהכנסותיה ברבעון השני של 2013 לכ-105 מיליון דולר.
Bookmark and Share