קרבן ראשון של שר התקשורת גלעד ארדן - סיפמי נסגרה

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> קרבן ראשון של שר התקשורת גלעד ארדן - סיפמי נסגרה
ראשונים לדווח: בהמשך לחשיפה שלנו על התנכלות שר התקשורת לסיפמי, הסתיימה היום הסאגה הזו באקורד צורם: סיפמי נסגרה. זו חברת ה-VoC השנייה (הראשונה הייתה פרי טלקום) שנסגרת בגלל מדיניות משרד התקשורת, שמטרתה הברורה: לחסל את התחרות בסלולר. 
מאת: אבי וייס, 13.1.14, 21:05טמיר אביגדור

התחזית שלנו (כמצויין, בין היתר, כאן וכאן), ששר התקשורת גלעד ארדן רוצה לחסל את התחרות בסלולר מתגשמת. הקרבן הפעם: חברת סיפמי. חשפנו כאן לפני פחות מחודש את התנכלות שר התקשורת וצוותו לתחרות שהחברה הזו ביקשה לבצע בשוק הסלולר באמצעות טכנולוגיית ה-VoC, ואת כל מה שקרה מאחורי הקלעים במשרד התקשורת בעניין זה.

את תגובת משרד התקשורת להתנכלות לספמי לא הצלחתי לקבל, די ברור למה. כעת, לאור המצב, הרים מנכ"ל סיפמי ידיים וסגר את החברה, בצורה מאוד חריגה וחריפה.

להלן מכתב הסגירה של החברה, שמנכ"ל סיפמי (טמיר אביגדור - בתמונה) שלח היום ל- 13,000 לקוחותיו:

***************************************************************************************************

לקהל לקוחותינו שלום רב,
חברת סיפמי מספקת שירות טלפוניה במסגרת ניסוי שיווקי במשך ארבע שנים.
הניסוי השיווקי אמור היה להמשך כשנה אך נמשך עד עצם יום זה עקב פעילות פלילית של משרד התקשורת ועובדיו, שעיוותו את החוק והצליחו לשלול מאיתנו את זכות הקיום בדמות מחסומים בירוקרטים שונים ומשונים ואוזלת יד מבישה מול בעלי ההון. זאת, כאשר החוק קובע במפורש כי עד תאריך 01/01/2011 יינתן רישיון קבע. אך הסתבר שהחוק איננו באמת קיים כאשר מדובר בהכנסת תחרות אמיתית כנגד בעלי ההון והשררה.

בשנה האחרונה ניסינו לדרוש ממשרד התקשורת לפעול כאמור בחוק אך ללא הואיל. עובדי המשרד שבויים לחלוטין בקשרי שוחד עם גורמים פליליים, ששולטים במדינה ללא בחירות.

חוק הריכוזיות והרבה חוקים אחרים הינם רק שלט עם מילים יפות, בפועל אין אכיפה של החוק וישנה שחיתות בכל פינה, מדינת רודנות, שמדכאת את נתיניה ופוגעת בזכויות בסיסיות כגון חוק יסוד כבוד האדם וחירותו.

חברת סיפמי השקיעה הון עתק בכדי הקמת השירות ולא הכניסה רווחים כלל ומוכרת כמעט במחירי עלות את שירותיה תוך עמידה מוחלטת בהוראות החוק, תוך חוויית ההתעללות של משרד התקשורת ועובדיו בחברה "חדשה" תוך שהם מכשילים במכוון כל פעילות. כל ההחלטות ניתנו לטובת אותם אנשים, ששולטים במדינה ללא בחירות.

התנהלות זאת הגיעה עד נפש ולא נוכל להמשיך לחוות את הביזיון השלטוני המתמשך ומכורח זאת החלטנו לסגור את השירות בישראל ואת הקידומת 078555 היום.

לקבלת סכום היתרה בחשבונכם תוכלו לעשות כך תוך ביצוע פנייה פשוטה למייל הידוע שלנו בכתובת support@sipme.me
לקוחות המרגישים מרומים מהתנהלות המשרד ומאיבוד מספר הסיפמי שלהם יכולים לפנות למשרד התקשורת בטענה שהנ"ל לא עמד בהוראות החוק ופעל בהסתרה, אי מענה, סילוף הנתונים, והחליט החלטות מנוגדות לחוק לחלוטין תוך הפקרת רכוש ופגיעה חמורה בחוקי יסוד בסיסיים.

תלונות ניתן לשלוח באמצעות הפייסבוק של שר תקשורת גלעד ארדן.

אני סיימתי, עכשיו זה בידיים שלכם וגם ההפסד כל כולו שלכם.
אני מודה לכם על השתתפותכם, ומודה לכם על סבלנותכם.

תודה
טמיר אביגדור

בתגובה, שלח משרד התקשורת לטמיר אביגדור את המייל להלן. הוא העביר את המייל הזה ללקוחותיו עם הערותיו בסוגריים.

משרד התקשורת לשכת היועצת המשפטית
הנדון: הודעתך אל לקוחות סיפמי מיום 13/01/2014

נודע לנו זה מקרוב ולתדהמתנו, (נדהמו, שאני דורש, שישיבו את מה שגנבו) כי מסיבות, שאינן מובנות לנו, (וזה גם לא מובן להם) שלחת לקהל לקוחותיך, שמקבלים שירות במסגרת רישיון הניסוי השיווקי, שניתן לחברת סיפמי בע"מ על ידי משרד התקשורת, הודעה לפיה חברת סיפמי מפסיקה החל מהיום לספק את שירותיה המופעלים במסגרת הרישיון האמור.

המכתב כולל השתלחויות חסרות רסן במשרד ובעובדיו, האשמות חסרות כל שחר ואמירות שקריות העולות לכאורה כדי הוצאת לשון הרע והעלבת עובד ציבור, שמהווה עבירה פלילית.

(אני מזמין אתכם לעימות בו אוכיח אתכם כי גנבתם, שיקרתם ומעלתם בתפקידכם הציבורי ולכן לא מדובר בהוצאת דיבה והעלבה אלא באמת פשוטה ומוכחת).

המשרד שוקל את אופן תגובתו להתבטאויות אלה לרבות בכל הנוגע לפעולתך כבעל רישיון מכח חוק התקשורת. (פתאום המשרד שוקל ועובד, וואלה איזה יופי).

הנך נדרש לשלוח לאלתר הודעה לכל לקוחותיך, ובה לכלול אמירה מפורשת לפיה הינך חוזר בך מכל האשמות, שנכללו בהודעה האמורה לעיל כלפי משרד התקשורת ועובדיו ומתנצל עליהם".

(הבנתם? כל מה שחשוב להם, שלא ידעו שגנבו את רכושי לאור יום. לתת לפעול כמו בן אדם זה לא כל כך חשוב).
טמיר אביגדור
******************************************************************************************************************************
אפילוג: נפילת סיפמי אינה הנפילה האחרונה הצפויה לנו בחודשים הקרובים בגלל המדיניות של השר גלעד ארדן לחיסול התחרות בישראל. בקרוב נחשוף חברה הרבה יותר גדולה וחשובה, שעומדת על "עברי פי פחת" בגלל הרגולציה השגוייה של השר וצוותו. 

עדכון 14.1.14, 17:00: ליאור בנאי, מנכ"ל פרי טלקום מסר: תיקון קצר לכתבה, Free לא נסגרה ולא מתכננת להיסגר. נשמח לקלוט לקוחות שנותקו במפתיע, ולספק להם שירותי VoC וגם VoB. לקוחות המעוניינים, יכולים לפנות לכתובת המייל שלנו info@free.net.il
 
 
 
Bookmark and Share