Telecom News - באר שבע – עיר הסיבים האופטיים הראשונה של ישראל

באר שבע – עיר הסיבים האופטיים הראשונה של ישראל

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> באר שבע – עיר הסיבים האופטיים הראשונה של ישראל
באר שבע – עיר הסיבים האופטיים הראשונה של ישראל
מאת: מערכת Telecom News, 21.9.14, 13:09אנלימיטד

עד כה נפרסו הסיבים במספר שכונות בב"ש ע"י חברת החשמל ועשרות בנינים מחוברים לרשת התקשרות החדשה של UNLIMITED.  מספר משמעותי של לקוחות פרטים ,עסקיים ובתי ספר בבאר שבע נהנים ממהירות גלישה הגבוהה ביותר בישראל של גיגה ביט 1000 מגה ביט סימטרי. במהלך החגים תגיע הפריסה למאות לקוחות נוספים, שיחוברו לתשתית התקשורת המתקדמת בעולם.

דני לאובר, מנכ"ל UNLIMITED: "ספטמבר 2014 הוא חודש היסטורי בשוק התקשורת הישראלי. לאחר תקופה ארוכה של הכנות ובדיקות הופכת חברת תשתיות תקשורת שלישית בישראל למבצעית. זוהי תחילתה של מהפכה טכנולוגית וצרכנית, שתטיב עם אזרחי ישראל. זהו לא רק עולם התקשורת החדש זו מציאות תשתית חדשה, שתשנה את כל אורח החיים של אזרחי ישראל".

יפתח רון טל, יו''ר חברת החשמל, אלוף במיל: "חברת החשמל מתחייבת להוביל את המהפכה ההיסטורית המתרחשת ממש בימים אלה במדינת ישראל בתחום תשתיות התקשורת. כשותפה מלאה בחברת UNLIMITED, חברת החשמל עתידה להביא לתושבי מדינת ישראל אינטרנט מהיר, שמעבר להשפעתו העסקית ולמהפך באיכות החיים ובכלכלת המדינה יסייע לקידום שיוויון ההזדמנויות במדינת ישראל ויחבר פריפריה למרכז. על כן גם הוחלט להתחיל את הפריסה בעיר הדרומית באר שבע".
 
אלי גליקמן, מנכ"ל חברת החשמל: "עובדי חברת החשמל המשיכו את פריסת התשתית בבאר שבע במהלך כל מבצע "צוק איתן" תחת אזעקות וטילים, וזאת על מנת לעמוד בלוחות הזמנים ולאפשר את חיבורם של הלקוחות הראשונים לרשת הסיבים האופטיים המתקדמת. אין לי ספק, שהלקוחות הראשונים יהפכו להיות השגרירים של חווית הגלישה החדשה בישראל".
 
לאחר פריסה ניסיונית ותקופת הרצה בטירת הכרמל UNLIMITED החלה בפריסה נרחבת של רשת הסיבים והתקשורת שלה בבאר שבע. פריסת הסיבים מתבצעת ע"י עובדי חברת החשמל במקביל במספר מוקדים בעיר תוך שימוש בעבודות לילה נרחבות בכדי למזער למינימום את ההפרעה לתושבי העיר. עובדי חברת החשמל פורסים את סיבי UNLIMITED על גבי תשתית החשמל של החברה תחת מתח חשמל חי בכדי להמנע מהפסקות חשמל.  פריסת רשת הסיבים של,Unlimited  שנמשכה גם בתקופת מבצע "צוק איתן", מביאה לתושבי באר שבע ובקרוב לעוד ערים בישראל את תשתית התקשורת המתקדמת ביותר בעולם "עד הבית" המציעה מהירות של 1000 מגה ביט לשנייה בקצב סימטרי הגבוה בישראל ובעולם וזאת על גבי סיב אופטי אמין ובטוח. תשתית התקשורת של UNLIMITED הופכת את האינטרנט לכלי המאפשר את כל שירותי התקשורת (טלפון, וידאו ונתונים) באיכות וקצבים, שאינם אפשריים ע"ג התשתיות הקיימות בישראל והמאפשרים פיתוח ומתן שירותים חדשים.

חברת UNLIMITED גם יוצרת מציאות צרכנית שיווקית שלא הייתה קיימת בעבר בעולם התקשורת בישראל - כללי המשחק משתנים והכוח עובר לצרכן תוך שקיפות ותחרות אמיתית. ההרשמה לסיבים האופטיים נמצאת בעיצומה וחברת UNLIMITED מזמינה את כל המעוניין בחיבור לסיב אופטי אמיתי להירשם באתר UNLIMITED ואף להציע לשכניו להתחבר כדי להגדיל את הביקוש באזורו ולזרז את החיבור. האתר מאפשר לצרכנים השוואה בין מגוון השירותים והמחירים ובחירה חופשית ומידית בין חברות התקשורת השונות, מהירויות שונות ושירותים נוספים וכל זאת בקצבים סימטריים ובמחירים הוגנים. שיטת המעבר בין חברות שהייתה נהוגה עד כה באמצעות יצירת קשר טלפוני ושלל פקסים היא נחלת העבר. מהיום, בתים המחוברים לתשתית UNLIMITED בוחרים בשירותי תקשורת ועוברים ביניהם בהליך אוטומטי "ללא מגע יד אדם" באתר החברה . מספר ספקיות האינטרנט המחוברות צפוי לעלות בימים הקרובים.

מייד לאחר החגים ובמקביל להרחבת הפריסה בטירת הכרמל תרחיב חברת UNLIMITED  את הפריסה למספר ערים במרכז הארץ ובצפונה במקביל לחיבור פארקים תעשייתיים ולקוחות עיסקיים, שייהנו מספק תקשורת נוסף וממחירים אטרקטיביים במיוחד. בחירת איזורי הפריסה נעשית עפ"י מודל הביקושים הייחודי של UNLIMITED  באתר  unlimited.net.il שהושק במקביל להשקת המותג UNLIMITED.
 
אנלימיטד 
 
Bookmark and Share