אובמה יעניק לדר' הררי מייסד סאנדיסק מדליה לאומית לטכנולוגיה וחדשנות

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> אובמה יעניק לדר' הררי מייסד סאנדיסק מדליה לאומית לטכנולוגיה וחדשנות
 אובמה יעניק לד"ר אלי הררי מייסד סאנדיסק את המדליה הלאומית לטכנולוגיה וחדשנות
מאת: מערכת Telecom News, 19.10.14, 12:11ד"ר אלי הררי
 
ד"ר הררי "אבי כרטיסי הפלאש" יקבל את אות ההוקרה הגבוה ביותר הניתן בארה"ב עבור הישגים וחדשנות בתחומי המדע והטכנולוגיה.
 
הנשיא אובמה הודיע, שיעניק לד"ר אלי הררי, (בתמונה), מייסד ענקית זכרונות הפלאש, חברת סאנדיסק, את ה-National Medal of Technology and Innovation, אות ההוקרה הגבוה ביותר הניתן בארה"ב עבור הישגים וחדשנות בתחומי המדע והטכנולוגיה. "מקבלי המדליה הם אנשי רוח וממציאים, שהרחיבו את הבנתנו לגבי העולם ותרמו תרומות חשובות בתחומם, כאלה המשפרות את חיי כולנו", אמר הנשיא אובמה במהלך ההכרזה על מקבלי המדליה. 
 
החזון של ד"ר הררי, ממציא, יזם ואיש חזון, שמוכר כיום בתעשייה כ"אבי כרטיסי זכרון הפלאש", החל לפני 26 שנה עם סטארטאפ צנוע. כיום סאנדיסק, שחברה ב-Fortune 500 ו-S&P500 ואחראית על מעל 5,000 פטנטים, מעסיקה 8,000 עובדים (בישראל מועסקים כ-600 איש ב-3 מרכזי פיתוח, בכפר סבא, עומר ותפן), עם מכירות של מעל 6.5 מיליארד דולרים בשנה.

הטכנולוגיות והמוצרים בתחומי הפלאש, שפותחו במשך השנים, פתחו שווקים חדשים ואפשרו להביא לעולם שורה של מוצרים, ממצלמות דיגיטליות, דרך כונני USB ועד סמארטפונים וטאבלטים ובשנים האחרונות גם לאחסון הארגוני ולדאטה סנטרס.

עדכון 23.11.14, 12:45: נשיא ארה"ב ברק אובמה העניק בסוף השבוע לד"ר אלי הררי את ה- National Medal of Technology and Innovation.

סאנדיסק 
 
Bookmark and Share