מלם-תים זכתה במכרז ענק לתפעול ותחזוקת תשתיות המחשוב של בתי המשפט

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> מלם-תים זכתה במכרז ענק לתפעול ותחזוקת תשתיות המחשוב של בתי המשפט
מלם-תים זכתה במכרז ענק לתפעול ותחזוקת תשתיות המחשוב של בתי המשפט
מאת: מערכת Telecom News, 2.6.15, 12:08אודי וינטראוב
 
מלם-תים גברה במכרז זה על IBM ,HP ונס טכנולוגיות.
 
מלם-תים, קבוצת טכנולוגיית מידע בתחום ה-IT, שמספקת תחת קורת גג אחת, מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה, הודיעה היום, שזכתה בפרויקט מיקור חוץ לתפעול ותחזוקה לתשתיות המחשוב של בתי המשפט.
 
ההסכם נחתם ל-6 שנים עם הארכה ל-6 שנים נוספות, בהיקף כספי של כ-100 מיליון ₪, במסגרתו תנהל מלם-תים את כל פעילות התשתית של הנהלת בתי משפט ובכלל זה הפעילות הכרוכה בתחזוקה ותפעול מערך תשתיות המחשוב והתקשורת בחוות השרתים המרכזית, אתר ה-DRP, לרבות אספקת ציוד ותוכנה, הבטחת ביצועים תקינים של המערכות, תפעול שוטף למערכת נט המשפט ולמערכות הייעודיות. בנוסף תגבש מלם-תים עבור הלקוח Roadmap טכנולוגי לעדכון תשתיות וארכיטקטורת המערכות בשנים הקרובות.
 
אודי וינטראוב, (בתמונה), מנכ"ל חברת תים, מקבוצת מלם תים: "מדובר במכרז חשוב ומשמעותי, שמצטרף לזכיות נוספות שלנו בחודשים האחרונים. אנו מודים להנהלת בתי המשפט על האמון, שנתנו בנו, לאחר שבחנו את החלופות האפשריות. הניסיון המקצועי שלנו, במגוון פתרונות, לצד מיומנות הצוותים שלנו, יספקו את המענה הנדרש להנהלת בתי המשפט".

הערת המערכת: יודגש, שבעבר חשפנו כאן את ההתנהלות הקלוקלת של הנהלת בתי המשפט, שבמשך שנים רבות (כעשור) נמנעה מביצוע מכרז לתחום המיחשוב וחידשה "פטור ממכרז" פעם אחרי פעם. תוצאות המכרז הזה מצביעות, שהיה צורך כזה, שכן העלות של מלם-תים היא כרבע (25%) מול מה ששילמה קודם הנהלת בתי המשפט עבור אותו שירות, שניתן בפטורים מתגלגלים ממכרז. 

 
דאטה סנטר 
 
Bookmark and Share