טיפ סטופ-Tip Stop-אפליקציה לקשר בין נהגי/מדריכי טיולים לעסקים/ מסעדות

דף הבית >> אפליקציות בחינם >> תוכנות חופשיות לעסקים >> טיפ סטופ-Tip Stop-אפליקציה לקשר בין נהגי/מדריכי טיולים לעסקים/ מסעדות
מאת: מערכת Telecom News
01/12/15,  15:06
מטרת / הייעוד של התוכנה: לספק לנהגי האוטובוסים ולמדריכים דרך קלה ומהירה לבחור מתוך מגוון רחב ומעודכן בזמן אמת את בית העסק או המסעדה שבהם הם מעדיפים לעצור ומאפשרת לכל נהג לבחור את הזמן, המקום וחוויית הלקוח המתאימים לו ולנוסעיו. האפליקציה היא של הסטארטאפ  TIP STOP משדרות.
שם התוכנה: לאנדרואיד: טיפ סטופ. לאייפון: Tip Stop.
קישור להורדה: לאנדרואיד
לאייפד, אייפוד ואייפון.
מאפייני התוכנה: האפליקציה בחינם לנהגי אוטובוסים ומדריכים,ראשונה מסוגה בארץ וככל הידוע גם בעולם, 
מחברת באופן אוטומטי, מהיר וקל בין בתי עסק ומסעדות לבין נהגי אוטובוסים, מיניבוסים וטיוליות המסיעים קבוצות. זו האפליקציה הראשונה מסוגה בארץ וככל הידוע גם בעולם, שמאפשרת  לנהגי האוטובוסים המובילים קבוצות מהארץ ומחו"ל להגיע במהירות לבתי העסק ולמסעדות, שמספקים ארוחות ומוצרים לקבוצות נוסעים ומציעים בתמורה תמריצים לנהגי האוטובוסים ולמדריכי הקבוצות. באופן זה אלפי מסעדות ובתי עסק שבהסדר יוכלו להגדיל מדי חודש את הכנסותיהם ולהזניק את כמות הלקוחות, שיפקדו אותם, באמצעות כ-5,000 נהגי האוטובוסים המסיעים קבוצות בישראל. 

 עפ"י המודל העסקי של הסטארטאפ, ייגבה סכום קטן מבתי העסק עבור כל כניסה של אוטובוס המסיע קבוצה. 

הסטארטאפ כבר גייס כלקוחות בתי עסק ומסעדות במתחמים מסחריים ברחבי הארץ. בין הלקוחות: גרנד קניון באר שבע, פונדק 101 שבבעלות כושי רימון, מתחם קיבוץ עינת, מסעדת בארכה בגדרה,  גריל 443 בצומת שילת, ארומה צומת גן יבנה ועוד עשרות בתי עסק ברחבי הארץ. הסטארטאפ מסנן את בתי העסק והמסעדות, שיכולים להצטרף לאפליקציה, בתהליך מסודר, שמוודא פרמטרים כגון חנייה לאוטובוסים, חווית לקוח מיטבית לנהג ולקבוצת הנוסעים, גישה לנכים ועמידה בדרישות סף נוספות.

האפליקציה מאפשרת לנהג האוטובוס לאתר את כל המסעדות ובתי העסק שבהסדר באזור שלו או במסלול נסיעתו. היא מציגה את שם בית העסק, סוג האוכל, הכשרות, שעות הפתיחה, תמונות מהעסק, התמריצים לנהג ולמדריך, ההטבות וההנחות לקבוצה, טלפון של איש הקשר והמרחק של בית העסק מהנהג. לחיצה על כפתור הניווט מאפשרת לנהג לנווט ישירות לבתי העסק בעזרת אפליקציית ווייז. במידה והנהג מחליט לבצע את העצירה במסעדה או בבית העסק, ביכולתו לדווח על מיקום המוצא שלו, שעת ההגעה המשוערת וכמות הנוסעים הנמצאים באוטובוס. בית העסק מקבל התראה בצליל של צופר המסמן את ההגעה הצפויה של האוטובוס, מה שמאפשר לבית העסק להתארגן כראוי לקליטת הנוסעים.

בארץ יש כ-15,000 נהגי אוטובוסים, מתוכם מעל 5,000 נהגים אשר מסיעים קבוצות.  

בעל בית העסק או המסעדה נחשף באמצעות האפליקציה לפרטי האוטובוס, הנהג והקבוצה, שעתידים לבקר אצלו, וביכולתו להחליט אם לאשר את הגעת האוטובוס בשעה המשוערת.   היא מציגה בפני בתי העסק את פרטי הנהגים הנמצאים בדרך במיקום קרוב ומאפשרת להזמין בעזרת האפליקציה את הנהג עם הקבוצה. כך לדוגמא, נהג אוטובוס המוביל קבוצה מתל אביב לקריית שמונה, יכול לקבל במהלך הדרך הצעות אישיות מבתי עסק, ובכללן הצעות משודרגות. כאשר נוצרת עסקה, נהג האוטובוס מקבל נקודה במערכת החברה ובאפשרותו לצבור נקודות ולקבל עבורן מתנות ממנה.

ההכנסות, אסנת ראסדשתיווצרנה לבתי עסק בישראל כתוצאה מביקור מתואם של קבוצות נוסעים מוערכות ב- 500 מיליון שקלים בשנה. לבעלי העסקים מוצעת פלטפורמה שיווקית יוצאת דופן שתאפשר להם להיפגש עם קהל מאסיבי של עשרות אלפי מבקרים מידי חודש תוך ניצול מיטבי של תקציבי ומשאבי השיווק הנוספים שברשותם.

היזמת של האפליקציה והמנכ"לית של TIP STOP היא אסנת ראסד משדרות (בתמונה).

הסטארטאפ 
הוקם בינואר 2015 וגייס עד כה כ-400,000 ש"ח ממשקיעים פרטיים.
הוא מנהל כיום מו"מ עם שורה נוספת של מרכזי קניות ומתחמים מסחריים, חנויות נוחות בתחנות דלק, רשתות מסעדות, ועסקים.  
הערה חשובה: אין לראות בפרסום התוכנה באתר בגדר המלצה, או להצביע על כך שהיא נבדקה על ידי האתר. מומלץ לכל קורא לבחון התאמת כל תוכנה, שירות או יישום לצרכיו ולדרישותיו, גם אם הם מסופקים בחינם. 
 
Bookmark and Share