אורקל משיקה בישראל את תשתית הענן החדשה שלה Iaas Gen 2

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> אורקל משיקה בישראל את תשתית הענן החדשה שלה Iaas Gen 2
אורקל משיקה בישראל את תשתית הענן החדשה שלה Iaas Gen 2
מאת: מערכת Telecom News, 16.3.17, 20:11ענן אורקל

יוצגו חידושים בשירותי ה-PaaS  )כלי פיתוח בענן), שירות ביג דאטה חדש, שירות CASB חדש בתחום אבטחת המידע ופלטפורמת צ'אטבוט חדשה, ויתקיים משחק מירוץ מכוניות "הדור הבא", שידגים יכולות ושירותי ענן חדשניים כאשר השחקנים משתמשים בטאבלט והנתונים במשחק מועברים באמצעות חיישני .IoT
 
כנס הענן של אורקל Oracle Cloud Tech Day יתקיים ב-21.3.17, בו היא תשיק רשמית בארץ את הדור הבא של טכנולוגיות הענן שלה, כולל חידושים רבים בתשתית ענן ((IaaS וכלי פיתוח בענן (PaaS). התשתית החדשה (IaaS Gen 2) של אורקל היא פרי עבודתם של מיטב מפתחי הענן בעולם, שהצטרפו לחברה בשנים האחרונות כדי לתכנן את ארכיטקטורת הענן המתקדמת ביותר. היא מציעה שדרוג משמעותי בתחום תשתיות התקשורת והשרידות בענן, והיא תעמוד במוקד הכנס. עוד בכנס חידושים בשירותי ה-PaaS  כמו שירות ביג דאטה חדש, שירות CASB (ר"ת: Cloud Access Security Brokers) חדש בתחום אבטחת המידע ופלטפורמת צ'אטבוט חדשה.

כל אלה יוצגו ב-2 מסלולים:

מסלול Infrastructure & DevOps יתעמק בהעברת מערכות קיימות לענן של אורקל באמצעות תשתית ה-IaaS-דור 2. תוצג גם טכנולוגיית Oracle Ravello (ראבלו הישראלית נרכשה ע"י אורקל לפני כשנה), שמאפשרת ליצור במהירות ובקלות סביבות פיתוח ובדיקות.
 
מסלולCloud Platform  יציג פיתוח מערכות ושירותים חדשים בענן באמצעות שירותי הפלטפורמה (PaaS Oracle) ובאמצעות מגוון כלים המתאימים לסוגים שונים של מפתחים ומיישמים, שיכולים לשמש לבניית מערכות חדשות לחלוטין או להשלמה והרחבת אפליקציות עסקיות הרצות כבר במודל SaaS בענן. 
 
בזירת ה-demo ground יוצגו החידושים בשירותי הענן של אורקל והדגמות חיות של:

Database Cloud Services, Big Data Cloud, Analytics Cloud, Identity & API Management, Internet of Things, Mobile Cloud, Rapid Cloud Deployment with Oracle Ravello, Containers & Infrastructure, MySQL Cloud, Integration Cloud, Cloud Monitoring and insights
 
מה לחברת אורקל ולמשחק במכוניות מירוץ?

אורקל תציג משחק מרוץ מכוניות חכם במסגרת "כנס הענן" של החברה ב-21.3.17, כדי להדגים את יכולות הענן החדשות שלה. מירוץ מכוניות 'הדור הבא' מדגים כיצד טכנולוגיות ענן יכולות לגרום לדברים לקרות באמת: איך משחק הווידאו האהוב עובר מהמסך לעולם הפיסי, ומאפשר לשחק חכם, במכוניות אמיתיות.

אז איך זה עובד?
השחקנים משתמשים בטאבלט המתקשר ב-Bluetooth עם המכוניות על המסלול. במהלך המירוץ נרשמים אירועים שונים כמו: מהירות גלגלים ימניים/שמאליים, מעבר נתיב, פניות ימינה ושמאלה, ירידה מהמסלול ועוד. הנתונים הרבים מוזרמים ל-Oracle DB Cloud Service  באמצעות חיישני IoT שונים. הדאטה מועבר לOracle IoT Cloud Service  וכאן זה מתחיל להיות מעניין:

פרמטרים ודפוסי הנסיעה של ה"נהגים" המשחקים מוצגים על לוחות המחוונים ((dashboards, יכולות Machine Learning מאפשרות קבלת החלטות בזמן אמת. לסיום, המידע עובר למערכת ביג דאטה של אורקל המנתחת אותו כדי לבצע אופטימיזציה של הנהיגה ולשפר ביצועים למירוץ הבא, לקראת הביצוע המושלם. כי מה הטעם במידע, אם אי אפשר לעשות איתו משהו גם אח"כ?

סרטון המדגים את המשחק - כאן.

מירוץ המכוניות הדור הבא 
 
Bookmark and Share