נבחר צוות זוכה בתחרות ההאקתון החברתי IATI Social Impact Weekathon

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> נבחר צוות זוכה בתחרות ההאקתון החברתי IATI Social Impact Weekathon
נבחר צוות זוכה בתחרות ההאקתון החברתי IATI Social Impact Weekathon
מאת: מערכת Telecom News, 3.4.17, 13:44CHILDCARE
 
ההאקתון השנתי של האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות - IATI הוקדש השנה לפיתוח פתרונות טכנולוגיים בעלי השפעה חברתית.
 
האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות  -IATI ערך בשבוע שעבר את ההאקתון השנתי החמישי שלו, IATI Social Impact Weekathon, שהוקדש השנה לפיתוח טכנולוגיות בעלות יכולת השפעה חברתית. בהאקתון השתתפו 35 מפתחות ומפתחים ממרכזי המו"פ בישראל של החברות הרב-לאומיות המובילות: Motorola Solutions, Marvell, HPE SW, HP Indigo, Siemens, Nokia ו-ebay.

בהאקתון השתתפו גם מפתחים בוגרי התכנית של עמותת טק-קריירה, שמסייעת בהכשרה טכנולוגית של יוצאי אתיופיה וקידום העסקתם בתעשיית ההייטק בישראל.
 
במקום הראשון בתחרות זכה הפרויקט ChildCare למניעת שכחה של ילדים ברכב. הפרויקט מציע פתרון מתקדם וייחודי לתופעה הקשה, שגובה את חייהם של 4 ילדים בישראל מדי שנה בממוצע, באמצעות אפליקציה מקורית המשולבת עם חיישני מיקום הממוקמים בכניסה לגן הילדים וברכב של ההורים. חברי הצוות הזוכה הם: מאיר קריכלי, HP Indigo, חיים קספו, מוטורולה, מקסים זמסקי, סימנס, רז זמיר, HP Indigo, רוני גוטמן, מוטורולה.
 
פרויקטים נוספים, שפותחו בהאקתון הם:

Social Buddy - סייען אישי לילדים על הרצף האוטיסטי.
Learners For Learners - פלטפורמה ללמידה מותאמת אישית לתועלת הציבור.
Eat Smarter - אפליקציה לניטור מזון במסעדות כדרך לשיפור איכות החיים ובריאות הציבור.
אפליקציה להשבתת הסלולרי בזמן נהיגה.
 
המיזמים הטכנולוגיים הוצגו באירוע ה-Demo Day, שנערך ב-30.3.17 במשרדי HP Enterprise ביהוד, במעמד מנכ"לית IATI קרין מאיר רובינשטין, יו"ר IATI ארז צור, מנכ"לי חברות הייטק רב-לאומיות, מנהלי קרנות ובכירים נוספים.

קרין מאיר רובינשטין: "ההייטק הישראלי מוביל לא רק בחדשנות טכנולוגית, אלא גם ביכולת המיוחדת להניח את התחרות בצד ולשתף פעולה למען שינוי חברתי ויצירת עולם טוב יותר. ההאקתון החברתי של תעשיית ההייטק הישראלית, נועד לקדם מסר של שינוי חברתי באמצעות חדשנות טכנולוגית. אנו שמחים וגאים על כך, שעשרות מפתחים ומפתחות מוכשרים מ-7 תאגידי טכנולוגיה מהמובילים בעולם, שיתפו פעולה בצוותים מעורבים ויצרו יחד כלים בעלי יכולת השפעה חברתית. זהו מרתון הפיתוח היחיד בעולם, שמקיים שיתוף פעולה בין תאגידי טכנולוגיה גלובליים, שחלקם אף מתחרים ביניהם".

בתמונה למעלה: חברי הצוות המנצח, ChildCare, עם מנכ"לית IATI קרין מאיר רובינשטין וארז צור, יו"ר-משותף ב-IATI (במרכז).

בתמונה למטה: 
: משתתפי ההאקתון עם מנכ"לית IATI קרין מאיר רובינשטין וארז צור, יו"ר-משותף ב-IATI (במרכז).

קרדיט צילום: ניר שמול.

 

משתתפי ההאקתון 
 
Bookmark and Share