סמסונג השיקה בישראל את סדרת הדגל Galaxy S8

דף הבית >> לגיקים >> גאדג'טים >> סמסונג השיקה בישראל את סדרת הדגל Galaxy S8
סמסונג השיקה בישראל את סדרת הדגל Galaxy S8
מאת: חיים חביב, 25.4.17, 13:59

עדכונים בתחתית הכתבה.גלקסי 8S

"הסמארטפון שאינו יודע גבולות" (כהגדרת החברה) מציע למשתמשים לערוך קניות, לחפש תמונות ולקבל מידע על מקומות סמוכים הודות לטכנולוגיית זיהוי התמונות של Bixby.

סמסונג אלקטרוניקס ישראל הכריזה הבוקר בתל אביב על השקה בישראל של סדרת הדגל ה-Galaxy S8. למשתמשים מובטחת גלקסיה של אפשרויות הפורצת את הגבולות המוכרים בעולם הסמארטפונים. בין היתר, לצד שירותים ואפליקציות חדשים, צג Infinity מרהיב לחוויית צפייה ייחודית ורמה חדשה של פונקציונליות ונוחות.

סדרת ה- Galaxy S8זמינה ב-2 דגמים: Galaxy S8 עם צג של 5.8 אינץ' ודגם Galaxy S8+ עם צג של 6.2 אינץ'. העיצוב נטול המסגרת של צג ה-infinity יוצר משטח חלק ורצוף ללא כפתורים או זוויות. אלה הופכים את ביצוע ריבוי המשימות לנוח מתמיד. העיצוב הייחודי של ה- Galaxy S8 מאפשר הפעלה נוחה ביד אחת. זכוכיתCorning Gorilla Glass 5  בחזית ובגב המכשיר מקנות לו עמידות וגימור שובה עין.

סמסונג ממשיכה להפגין גם בסדרה החדשה טכנולוגיה חכמה, לרבות מצלמה מתקדמת וביצועים משופרים. דגמי הסדרה צוידו במצלמה קדמית 8 מגה פיקסל ופוקוס אוטומטי חכם F1.7 ובמצלמת דואל פיקסל אחורית של 12 מגה פיקסל F1.7 המאפשרות איכויות צילום, זום ומניעת טשטוש טובות גם בתאורה נמוכה ועיבוד תמונה משופר.

לדגמי ה- Galaxyמעבד 8 ליבות עוצמתי, ה-10 ננומטר הראשון בתעשייה, שמאפשר מהירות ויעילות גבוהות. כמו גם הכנה ל-gigabit LTE ו-gigabit WiFi עם תמיכה בעד 1Gbps כדי שהמשתמשים יוכלו להוריד קבצים במהירות שיא. בנוסף, זה ההתקן הנייד הראשון בעולם, שזכה להסמכת UHD Alliance כהתקן MOBILE HDR PREMIUM. ה- Galaxy S8מאפשר לראות צבעים וניגודיות חדים בדיוק כפי שיוצרי הסרטים התכוונו. המכשיר מציע חווית משחק עם טכנולוגיית גרפיקה ייחודית, כמו גם את Game Pack, חבילה של כותרי המשחקים המובילים.

ברמת האבטחה, שובצו בסדרת ה- Galaxy S8יכולות ה-Samsung Knox - פלטפורמת אבטחה המידע האיכותית למובייל. בנוסף לאלו, מוצעות מגוון טכנולוגיות ביומטריות לרבות סורק טביעות אצבע וסורק קשתית העין כדי שהמשתמשים יוכלו לבחור במנגנון אימות זהות ביומטרי המתאים להעדפותיהם.

לראשונה שולב בסדרה ה-Bixby, ממשק חכם המסייע למשתמשים להפיק יותר מהטלפון. כפתור Bixby מאפשר להגיע ל-Bixby בקלות ולנווט בשירותים ובאפליקציות באמצעות פקודות קול, מגע וטקסט. הפונקציה הקולית של Bixby משולבת בכמה אפליקציות ומאפיינים טבעיים של סמסונג לרבות המצלמה, אנשי הקשר, הגלריה, ההודעות וההגדרות.

בהמשך מתעתדת סמסונג להרחיב את היכולות ולשלב את Bixby באפליקציות נוספות של סמסונג ושל צדדים שלישיים. יכולות של מודעות הקשרית (context awareness) מאפשרות ל-Bixby להציע עזרה מותאמת אישית על סמך המידע, שהוא צובר על תחומי העניין, המצב והמיקום של המשתמש.

בסדרת ה- Galaxy S8החדשה נכללו גם מאפייני היסוד של ה-Galaxy, שהמשתמשים כבר למדו להכיר ולהעריך, בהם: עמידות IP68 לאבק ולמים; כרטיס MicroSD עם עד 256 ג"ב.; צג Always-on וטעינה מהירה ואלחוטית.

שימוש ייחודי בסדרה הוא ה-Samsung DeX - פתרון ייחודי המנצל את עוצמת העיבוד של ה- Galaxy S8 להשגת יעילות משופרת, שהופכת את הסמארטפון לתחנת עבודה שולחנית עם חוויית שימוש מאובטחת המזכירה את המחשב השולחני. משתמשי ה-Samsung DeX יכולים להציג ולערוך נתונים בקלות מהטלפון, כפי שהיו עושים במחשב שולחני.

מידע נוסף על המכשירים - כאן.

ה-Galaxy S8  והGalaxy S8+ יהיו זמינים לרכישה החל מ-3.5.17 ברשת חנויות סמסונג, במפעילות הסלולריות ובערוצי שיווק ברשתות נבחרות. המכשירים יוצעו בצבעי שחור חצות, אפור סחלב וזהב מייפל. שירות Bixby בשפה האנגלית ומצלמת הGear 360 צפויים להגיע לישראל בחודש יוני הקרוב.

כפי שצוין – כאן, מחיר מומלץ לצרכן לדגם S8 יעמוד על כ-3,300 ₪ (ייתכנו שינויים במחיר בין ערוצי השיווק לרבות בהטבות נלוות).

קריין קו (Mr. Crane Koh), מנכ"ל סמסונג ישראל: "ההבטחה של עולם מחובר היא למעשה הבטחה לעולם של חוויות אישיות, אינטואיטיביות ומאובטחות, וכאלו המאמצות כל מה שחשוב לצרכן בכל המכשירים והשירותים בהם הוא משתמש. היום, אני מתרגש להציג לכם מכשיר המגדיר מחדש את ערכי החדשנות והעיצוב פורצי הדרך שלנו".

סאני תקשורת מדווחת על ביקוש חסר תקדים במכירה המוקדמת למכשיר ה-S8 של סמסונג – כפול מזה של דגם ה-S7: במהלך ה-Pre-sale של מכשירי ה-8Galaxy S, שהחל באפריל 2017, התקבלו הזמנות מחייבות בכמות המשקפת גידול בשיעור של כ-100% ביחס להזמנות בתקופת ה-Pre-sale של מכשיר ה-7S, שהושק בישראל במהלך מרץ 2016.
 
החברה צופה, שביטול מס הקנייה יוביל לירידה במחיר טלפונים סלולריים, ובהתאם לעלייה בביקוש בתקופת הוראת השעה, ובכך ישפיע לחיוב על תוצאותיה של החברה. העובדה, שהחלטת משרד האוצר התקבלה קודם להשקה הרשמית של מכשיר ה-,S8 תסייע למכשירי ה-8Galaxy S ליהנות מהשלכות ביטול מס הקניה.

עדכון, 16:59: חברת פלאפון מסרה את מחירי המכשירים אצלה למשלמים במזומן או עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי:
 
3,199 ₪ - גלקסי S8
 
3,599  ₪ - גלקסי S8 פלוס
 
צבעים: זהב מייפל, שחור, אפור סחלב

עדכון 27.4.17לאור ביקושים גבוהים מהצפוי בהשקה המוקדמת של מכשירי Galaxy S8 ו- Galaxy S8+, וכדי לענות על כלל הביקושים בערוצי המכירה, יגיעו המכשירים לחנויות בכלל הערוצים בתאריך ה- 7.5.17.  

עדכון 2.5.17:  בנוסף לתצוגה של גוון אדום מדי וקושי בהפעלת ביקסבי, 
משתמשים דיווחו על תקלה בגלקסי S8   ובגלקסיS8 פלוס הגורמת להם לאתחל את עצמם. כלומר, הם עוברים למסך הבית ומבצעים הדלקה מחדש.
 

גלקסי S8
 
המכשיר באקווריום:

S8 באקווריום
  
 
Bookmark and Share