פרטנר החלה בהטמעת טכנולוגיית MIMO 4x4 להכפלת מהירות גלישה בסלולר

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> פרטנר החלה בהטמעת טכנולוגיית MIMO 4x4 להכפלת מהירות גלישה בסלולר
פרטנר החלה בהטמעת טכנולוגייתMIMO 4x4  להכפלת מהירות הגלישה ברשת הסלולרית
מאת: מערכת Telecom News, 2.8.17, 10:56איציק בנבנישתי

צעד זה בא בהמשך להשלמת ניסוי בטכנולוגיה המתקדמת. החברה מתכננת תכנית פריסה שנתית, שתכלול התאמת מאות אתרים לטכנולוגיית MIMO 4x4.
 
פרטנר ממשיכה לפתח את הרשת הסלולרית המהירה בישראל והודיעה היום על השלמת ניסוי בשטח בטכנולוגיית MIMO 4x4, שמאפשרת הכפלת קצב גלישה במכשירים תומכים באמצעות שדרוג אתרי השידור ברחבי הארץ.

הטכנולוגיה החדשה נתמכת בתדרים גבוהים בלבד (1800,2100,2600), ובאמצעות הכפלת כמות המשדרים והמקלטים באנטנה סלולרית, תאפשר ללקוחות פרטנר לגלוש במהירות של עד 400Mbps במכשירים תומכים, בהשוואה למהירות של 100Mbps ברשת דור4 (LTE) ו-150Mbps ברשת דור 4.5 (LTE-A) של פרטנר.

איציק בנבנישתי, (בתמונה), מנכ״ל קבוצת פרטנר: "רשת הסלולר של פרטנר היא המתקדמת ביותר בישראל, עם הפריסה הרחבה ביותר של דור 4 ודור 4.5. בשנה האחרונה השקנו פיתוחים ייחודיים לפרטנר, כמו רשת ה-IoT Pro הראשונה בישראל, וטכנולוגיית WiFi Calling המאפשרת הרחבת הכיסוי עבור מנויי הסלולר של פרטנר באמצעות רשתות WiFi, גם לאזורים ללא גישה לרשת הסלולרית, כמו חניונים תת קרקעיים.

ההשקעה של פרטנר בתשתיות תקשורת היא חלק מהאסטרטגיה ארוכת טווח לאפשר ללקוחות ליהנות מהשירותים המתקדמים ביותר, בכל היבט של החיים המחוברים – בסלולר, בשירות פרטנר tv, בתשתית הסיבים האופטיים, שאנו מקימים בימים אלו, בטלפוניה ובשירותי ענן, סייבר ושירותי ערך מוסף נוספים לעסקים ולפרטיים״.

רז ברטוב, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בפרטנר: "בשבועות האחרונים ביצענו ניסויים מתקדמים באתרים שונים של החברה, ובהמשך לניתוח תוצרי הניסוי, קיבלנו החלטה להתקדם בפריסה בשטח. כבר בשנה הקרובה, אנו מתכננים להשלים התאמה של מאות אתרים לטכנולוגיה החדשה, ובמקביל, לפתח יישומים מתקדמים למיצוי מקסימלי של היכולות החדשות. אנו גאים להיות הראשונים בישראל להוציא את טכנולוגיית MIMO 4x4 ממרחב הניסוי במעבדה, ולהטמיע את היכולות החדשות בשטח עבור לקוחות פרטנר". 

כך זה נראה:
 
פרטנר


ראו גם הודעת פלאפון בנושא זה  - כאן.
הכתבהמה זה MIMO 4X4? לפי GSA זה "ישראבלוף" (או "ספין" על הציבור) - כאן.
  
 
Bookmark and Share