האם מהפכת איוב קרא בדואר מתקרבת לקיצה? - לא צריך את דואר ישראל...

דף הבית >> לגיקים >> חדשות עולם האפליקציות >> האם מהפכת איוב קרא בדואר מתקרבת לקיצה? - לא צריך את דואר ישראל...
האם מהפכת איוב קרא בדואר מתקרבת לקיצה? - לא צריך את דואר ישראל...
מאת: מערכת Telecom News, 14.5.18, 14:39GETPACKAGE

GetPackage - מהפכה בעולם המשלוחים של מיזם ישראלי: שירות משלוחים, באמצעות אפליקציה, שמבוסס על רעיון הכלכלה השיתופית, מאפשר הזמנת שליחויות מיידיות ועתידיות לחברות, עסקים ולקוחות פרטיים. במקביל, השירות מאפשר לכל אדם להיות שליח פוטנציאלי בזמנו הפנוי ולהרוויח כסף "על הדרך". ה-Uber של עולם השליחויות.

עולם השליחויות עובר בימים אלה טרנספורמציה מהכלכלה הישנה והמוכרת המנוהלת ע"י חברות שליחויות מסורתיות וותיקות לכלכלה חדשה המבוססת על פלטפורמות אינטרנטיות ואפליקטיביות, באמצעותן שולחים ומקבלים חבילות מרחבי העולם.

כעת משיק הסטארטאפ Getpackage מראשון לציון שירות משלוחים חדשני הפעיל בכל רחבי הארץ, שמאפשר לכל משתמש ליהנות מ-2 העולמות, הן בתור שליח והן בתור שולח, תחת פלטפורמה אחת חינמית חדשנית ומתקדמת. השירות, שהוקם על בסיס רעיון הכלכלה השיתופית, מאפשר הזמנת שליחויות מיידיות (תוך רבע שעה) ועתידיות לחברות, עסקים ולקוחות פרטיים.

השירות, בו פעילים כיום כבר מאות שליחים בפריסה ארצית, מציע לכל אדם להפוך לשליח בזמנו הפנוי. בין אם בתור השלמת הכנסה או כהכנסה עיקרית, ובין אם בדרך לעבודה, בנסיעה לטיול או בהסעת הילדים לבית הספר, ניתן לבצע משלוחים ולהרוויח כסף.

במקביל, השירות פונה גם אל השולחים, שיכולים להזמין את שירות השליחויות מתוך האפליקציה, לקבל מענה מידי, ליהנות מאחריות על המשלוח ולצפות ולהתעדכן בכל רגע נתון בסטטוס המשלוח ושלביו הכוללים: איתור, ציוות, איסוף, ומסירה. באפשרות הלקוח ליצור קשר עם השליח ולצפות בתמונה שלו לצורך זיהוי. השירות מתבצע באמצעות האפליקציה או הממשק האינטרנטי, החל מהזמנת המשלוח, דרך מעקב אחר השליח ועד לקבלת המשלוח.

המיזם החדשני, פרי פיתוחו של ניר בנגל, הוקם מתוך השינוי שעבר עולם המשלוחים ומתוך ההבנה, שהניידות של כל אחד מכלל האוכלוסייה מייצרת שוק פוטנציאלי שלם המסייע לנצל את השגרה היומיומית כדי לספק שירותי משלוחים ולהוות מקור הכנסה נוסף.
במעמד הרישום, כל שליח מחוייב למסור את פרטיו האישיים הכוללים צילום רישיון נהיגה/תעודת זהות, תמונה לצורך זיהוי וכן פרטי כרטיס אשראי, אליו יופקדו כספי הכנסתו. צוות החברה בודק כל אחד מהנרשמים ולאחר אימות הנתונים מאפשר לו הצטרפות לצוות השליחים. 

כדי להגביר את האמון בשירות ולהבטיח את איכותו, GetPackage מעניקה אחריות על המשלוחים בהיקף של עד 100 ש"ח, ללא עלות, על כל משלוח. כמו כן, בתוספת פרמיה למחיר המשלוח, ניתן להגדיל את היקף האחריות עד ל-1,200 ש"ח. בנוסף, כדי לוודא את המסירה וכהגברת הביטחון בשירות, מאפשר הממשק לשליח לצלם את המשלוח בעת מסירתו והלקוח יוכל לצפות בתיעוד זה בכל רגע נתון.

כיצד הפלטפורמה עובדת?
השולחים: נכנסים לאפליקציה, מזינים את פרטי המשלוח, שכוללים כתובת מוצא ויעד, גודל חבילה, אנשי קשר ומועד איסוף - מיידי או במועד הנקבע מראש. לאחר ההזמנה, המערכת משקללת את הנתונים ומציגה את עלות המשלוח. במקביל היא מאתרת את השליח הזמין והקרוב ביותר, שיגיע לאסוף את החבילה תוך מספר דקות וייסע ישירות לנקודת היעד. לאחר יציאתו של השליח לדרכו ניתן לעקוב אחר מיקומה של החבילה ובכל רגע נתון ליצור קשר עם השליח. 

הסטארטאפ פעיל מזה מספר חודשים ומספק שירות למגוון רחב של לקוחות. בזכות השירות המוצע, עסקים, שמעולם לא היו חשופים לשליחויות, אף הקימו מערך במיוחד כדי להרחיב את פעילותם במטרה לתת מענה לדרישת לקוחותיהם באמצעות הפלטפורמה.

השליחים: כל שליח יכול לקבל הצעה לשליחות מיידית או להירשם מבעוד מועד למשלוח, שהוזמן מראש. פרטי המשלוח מוצגים מראש וכוללים את כל הפרטים הנדרשים לביצוע המשלוח. לאחר קבלת הצעה לביצוע משלוח, השליח מעדכן בזמן אמת בכל שלב בתהליך ובמקביל, הלקוח מקבל התראות כדי שיוכל להישאר מעודכן. בתום ביצוע ההזמנה ובשלב מסירת החבילה, השליח מחייב את הלקוח באמצעות האפליקציה וצובר לזכותו יתרה, שאותה ימשוך אחת לחודש,בלחיצת כפתור.

הורדה בחינם לאנדרואיד - כאן.
הורדה בחינם לאייפון - כאן.

מסך GETPACKAGE
 
  
 
Bookmark and Share