פרטנר תחל השבוע בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתית הוט

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> פרטנר תחל השבוע בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתית הוט
פרטנר תחל השבוע בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתית הוט
מאת: מערכת Telecom News, 13:42 ,9.7.18TV

השקת שוק סיטונאי בפרטנר על גבי תשתית הוט תקל על לקוחות הטריפל של הוט לעבור לחבילות של פרטנר TV ללא צורך בהתקנת תשתית חדשה. עדכון חשוב בסוף הכתבה.

קבוצת פרטנר, תשיק בהמשך השבוע חבילות אינטרנט (ספק ותשתית) ופרטנר TV, על גבי תשתית הוט.
בפרטנר הושלם השבוע בהצלחה פיילוט נרחב, שכלל חבילות משולבות של שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפוניה של פרטנר, על גבי תשתית הוט.
 
כבר השבוע, יוכלו לקוחות המעוניינים להצטרף לשירותי האינטרנט של פרטנר ולשירות פרטנר TV, לשלב את השירותים בחבילה אחת הכוללת תשתית אינטרנט של הוט, שתשווק ע"י פרטנר. זאת, בכפוף לבדיקת יכולות התממשקות וחיבור לשוק הסיטונאי.
 
השקת שוק סיטונאי בפרטנר על גבי תשתית הוט, בנוסף לשיווק חבילות אינטרנט על גבי תשתית בזק ותשתית הסיבים האופטיים של פרטנר, תקל על לקוחות הטריפל של הוט לעבור לחבילות של פרטנר TV ללא צורך בהתקנת תשתית חדשה.
 
יובל קינן, המשנה למנכ"ל קבוצת פרטנר: "היכולת שלנו להקל על מעבר הלקוחות לחבילות פרטנר TV, ללא צורך בהתקנת תשתית אינטרנט חדשה בבית הלקוח, תאפשר מעבר מהיר יותר, עם טכנאי אחד ובכל סוגי התשתיות" .

עדכון 10.7.18: בעקבוות הודעת פרטנר שלחתי את השאלה הבאה לפרטנר: "לא ברור מההודעה האם פרטנר תספק ללקוחות השוק הסיטונאי על רשת הוט נתב משלה (ואם כן, איזה נתב) ואם לא, האם פרטנר מפעילה את הסדר הזמניות (גם כאן) שבו הלקוח ממשיך
להשתמש בביתו בנתב של הוט, למרות שהוא עבר לפרטנר?
תגובת פרטנר: "הלקוח יקבל מפרטנר נתב תואם לתשתית הוט, בעת הגעת המתקין, במודל השכרה. הוט משכירים ומשאילים נתבים שלהם ללקוחות שלהם, אז מן הסתם הלקוח צריך להחזיר להם את הציוד שלהם, כשהוא מתנתק".

על פי הידוע לנו, הנתב של פרטנר הוא מתוצרת חברת הענק Arris - כאן

עדכון 13.7.18: פורסמו החבילות והמחירים של פרטנר על תשתית הוט - כאן

עדכון 5.10.18: נחשף שיש עכשיו פיילוט ללקוחות של הוט על גבי תשתית של הוט, ללקוחות ששמצטרפים לסלקום - טריפל טלוויזיה+אינטרנט של סלקום, על גבי תשתית של הוט ב-99₪ לחצי שנה. זאת, עדיין בלי טלפון. אחרת זה לא אפשרי (בגלל הויכוח בין משרד התקשורת בשליחות סלקום מול הוט, בעניין טלפוניית ה-VoB של סלקום). על פי התכנית הזו, התשתית של הוט היא בלעדית ללקוחות שעוברים מהאינטרנט של הוט-נט על גבי תשתית של הוט, לחבילה החדשה של סלקום 
  
 
Bookmark and Share