לראשונה רשת מלונות תקים ברעננה מתחם עבודה משותף ליזמים ולסטארטאפים

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> לראשונה רשת מלונות תקים ברעננה מתחם עבודה משותף ליזמים ולסטארטאפים
לראשונה רשת מלונות תקים ברעננה מתחם עבודה משותף ליזמים ולסטארטאפים
מאת: מערכת Telecom News, 7.1.19, 11:52WORKING ROOM FREE
 
הרשת בחרה לפתוח את המתחם ברעננה, בין היתר, עקב נוכחות גדולה של חברות בינלאומיות הפועלות בה, כחלק מהאסטרטגיה לחבור לחברות בינלאומיות כדי לפתח את המיזם גם באירופה.
 
רעננה עברה זה מכבר את הרצליה כעיר מובילה בישראל בתחום היזמות כפי שדיווחנו – כאן, והיום עיריית רעננה הודיעה, שרשת המלונות הישראלית הבינלאומית 'פתאל', חתמה על עסקה להקמת מתחם עבודה משותף Working Rooms ענק המתפרס על שטח של 4,000 מ"ר ומיועד לאכלוס של יזמים, סטארטאפים ועוד, באזור התעשייה ברעננה.
 
הבחירה ברעננה לפתיחת המתחם התקבלה ,בין השאר, עקב מיקומה הגאוגרפי האסטרטגי, הנגישות התחבורתית הגדולה, נוכחות חברות גדולות בינלאומיות הפועלות בה והיכרותה של הרשת עם פעילותה של מנהלת העסקים העירונית.
 
כניסת הרשת לתחום מביאה קונספט חדש המשלב 2 תחומים:
Work & Hospitality, שמעניק לחללי העבודה ערך מוסף,
שירותים מעולם המלונאות, כגון: ארוחת בוקר ישראלית, שירותי קונסיירג', מועדון בריאות, בר משקאות ועוד.

מהלך זה נעשה כדי להפוך את הרשת לשחקן מרכזי גם בענף זה, מתוך אמונה, שחללי העבודה המשותפים יחוללו מהפיכה וישנו את תחום המשרדים המסורתיים.
 
את העסקה הוביל רון יריב, מנכ"ל  Working ROOMS by Fattal, בסיוע רואי דינוביץ, ראש מנהלת העסקים ברעננה.
 
חיים ברוידא, ראש העיר: "אני בטוח, שהשילוב בין אופי האוכלוסייה האיכותית בעיר לבין מתחם חדשני ברמה גבוהה יביא להגברת שיתוף הפעולה והצלחה של 2 הצדדים. החזון שלי הוא לעודד צמיחה של סטארטאפים ועסקים קטנים בעיר, לחזק את הכלכלה המקומית ולספק לה תשתיות ראויות".
 
 
 
 
 
 
  
 
Bookmark and Share