אבי גלנץ מונה למנהל שירות SOC MSSP ב-Comm-IT

דף הבית >> מינויים >> אבי גלנץ מונה למנהל שירות SOC MSSP ב-Comm-IT
אבי גלנץ מונה למנהל שירות SOC MSSP ב-Comm-IT על רקע התרחבות בשירותי אבטחת מידע
מאת: מערכת Telecom News, 14.4.19, 16:55אבי גלנץ

חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים במגוון תחומים וטכנולוגיות וייעוץ וניהול פרויקטי מחשוב גדולים ומורכבים, מינתה את אבי גלנץ למנהל שירות ה-SOC MSSP של החברה. הוא מונה על רקע גידול בפעילות של החברה בתחום שירותי אבטחת המידע.

במסגרת תפקידו הוא יהיה אחראי על תפעול מרכז ה-SOC לניטור, שליטה ובקרה אחר אירועי סייבר עבור חברות מובילות בארץ ובעולם בתחומי אנרגיה, בנקאות, ביטוח, אינטרנט ועוד.

בנוסף יהיה אחראי על ניהול צוות האנליסטים האמונים על זיהוי הפעילויות החריגות, פיענוח והתמודדות עם האיומים עבור לקוחות החברה, הן בסביבות ענן והן בסביבות On-Premise.

כ"כ, הוא יהיה אחראי על ניהול הפעילות העסקית של שירותי ה-MSSP, שכולל גיוס לקוחות חדשים ומתן שירות ומענה ללקוחות הקיימים.

גלנץ הוא בעל 18 שנות ניסיון בניהול מערכות מידע, תקשורת וסייבר. לפני הצטרפותו ל-Comm-IT הוא שימש כמקים וכמנהל מרכז הסייבר של משרד האנרגיה. לפני כן שירת כקצין בדרגת רס"ן ביחידת התוכנה והמחשוב המרכזית של חיל האוויר, בין היתר, בתפקידי ניהול גף טכנולוגיות מידע, ניהול גף תפעול וניהול גף מרכז תקלות חיילי מבצעי.

גלנץ הוא בעל תואר הנדסאי במגמת אלקטרוניקה ומחשבים ממכללת "הולץ", חיל האוויר, בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מהקריה האקדמית אונו ובעל תואר שני (M.P.H) בניהול מצבי אסון וחירום, מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. 
פרחים וברכות
צילום: ש. וייס 
 
Bookmark and Share