רד האט מרחיבה את חווית מפתחי Kubernetes עם Red Hat OpenShift 4.2

דף הבית >> חידושים הכרזות >> רד האט מרחיבה את חווית מפתחי Kubernetes עם Red Hat OpenShift 4.2
רד האט מרחיבה את חווית מפתחי Kubernetes עם Red Hat OpenShift 4.2 
מאת: מערכת Telecom News, 27.10.19, 14:48אשש באדני יחצ

הגרסה החדשה מספקת יכולות חדשות לעולם הפיתוח ומציידת את פלטפורמת ה-Kubernetes הארגונית בכלים ויכולות המקלים על פיתוח חדשנות בסביבות הענן ההיברידי.
 
רד האט (Red Hat), ספקית פתרונות קוד פתוח, הכריזה על Red Hat OpenShift 4.2 - הגרסה העדכנית ביותר לפלטפורמת Kubernetes ארגונית של רד האט, שתוכננה לספק חווית מפתחים עוצמתית יותר. הגרסה החדשה באה לפשט ולמכן שירותים בסדר גודל ארגוני ברחבי הענן ההיברידי, תוך העצמת מפתחים בחדשנות ויצירת ערך עסקי דרך יישומי Cloud-native.

הגרסה העדכנית נועדה להקל על השימוש בטכנולוגיות Cloud-native ולהפוך אותן לנגישות יותר דרך יכולות הממכנות את ההקמה והניהול של סביבות Kubernetes. הדבר מאפשר למפתחים להתמקד בבניית הדור הבא של יישומים ארגוניים בלי לדרוש מומחיות עמוקה ב-Kubernetes.

הגרסה העדכנית מוסיפה למפתחים שירותים קלים לשימוש העונים לצרכים של Service Mesh (שכבת תשתית ייעודית המנהלת את התקשורת בין המיקרו-שירותים של האפליקציה הרצים ברשת), Serverless, ופיתוח אוטומציה של מחזור חיי התוכנה, CI/CD.
המהדורה החדשה מקרבת עוד יותר את המפתחים אל OpenShift עם Red Hat CodeReady Containers המאפשרת למפתחים להתקין סביבת OpenShift בנויה מראש על מחשב נייד, עבור פיתוח מקומי. כך קל יותר לבנות באופן מקומי יישומים Cloud-native, וכאשר מוכנים לכך לפרוס אותם לסביבת OpenShift ארגונית.

כדי לסייע להקל על המעבר לענן היברידי תוכננה הגרסה העדכנית לספק חוויה מאוחדת יותר ברחבי משאבי IT מבוזרים, כשהיא מוסיפה:
  • התקנות פשוטות, אוטומטיות ומהירות יותר של OpenShift Container Platform ברחבי עננים ציבוריים, כולל AWS, Azure ו- Google Cloud Platform (GCP), ועננים פרטיים כמו OpenStack, מגובים ע"י חוויית אנטרפייז עקבית.
  • כלי מיגרציה כדי לסייע ללקוחות לשדרג מ-OpenShift 3 ל-4 בצורה פשוטה, מהירה ואוטומטית יותר להעתקת האפליקציות והשירותים מ-OpenShift אחד לאחר.
  • דרייברים של ממשק אחסון קונטיינרים (CSI) המקנים לספקי אחסון חיצוניים דרך עקבית יותר כדי להתחבר לאקוסיסטם של Kubernetes. מהדורה זו תומכת גם ב-OpenShift Container Storage 4, כיום בבטא.
כאשר ארגונים פועלים לשימוש ב-Kubernetes ארגוני במאמצי טרנספורמציה דיגיטלית, עלולים להופיע מחסומים ומגבלות עקב תקני אבטחה מחמירים ו/או רגולציה. דרישות אלו מגבילות לעתים קרובות את הקישוריות לרשת האינטרנט ואף מחייבות סביבה מנותקת מהרשת הארגונית הרחבה יותר. בעוד הדבר טוב לאבטחה, הוא הופך את תהליך המיגרציה ועדכון של יישומים ושירותים לתהליך ידני ומאתגר עם עשרות שלבים.

כדי לעזור לשפר את חווית OpenShift ברחבי הטמעות ומערכות הטרוגניות, כולל אלו המטפלות במידע רגיש ומחייבות ניתוק מהרשת, מוסיפה הגרסה העדכנית הרחבות ושיפורים בתהליך ההתקנה, כולל אפשרות התקנה בסביבה מנותקת מהרשת. זה מאפשר ללקוחות להטמיע בקלות את הגרסה העדכנית בסביבות, שאינן נגישות דרך האינטרנט או כאלו המקושרות אך שומרות על מדיניות מחמירה של בחינת Container Images.

אשש באדני, (בתמונה למעלה), סגן נשיא בכיר לפלטפורמות ענן ברד האט: "יותר ויותר ארגונים סומכים על Red Hat OpenShift להרצת היישומים העסקיים הקריטיים שלהם. אנו ממשיכים להעניק עדיפות לעשיית הדור הבא של טכנולוגיות קוד פתוח ארגוניות כמו Kubernetes, ליותר נגישות למפתחים תוך שמירת איזון עם עדיפויות מנהלי מערכת. מתוך מטרה זו מספקת הגרסה החדשה יכולות המסייעות ללקוחות להאיץ פיתוח יישומים ואספקתם".

DIGITAL FREE 
 
Bookmark and Share