נחשפו 7 סטארטאפים חדשים בוגרי החממה הטכנולוגית ביזלאבס בירושלים

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> נחשפו 7 סטארטאפים חדשים בוגרי החממה הטכנולוגית ביזלאבס בירושלים
נחשפו 7 סטארטאפים חדשים בוגרי החממה הטכנולוגית ביזלאבס בירושלים
מאת: מערכת Telecom News, 3.3.20, 15:35ביזלאבס צילום משרד החוץ

באירוע מיוחד במשרד החוץ, נפגשו דיפלומטים מכל העולם עם סטארטאפיסטים חרדים בוגרי החממה החרדית ביזלאבס, שהציגו את פיתוחיהם. השתתפו באירוע גם משקיעים, נציגי קרנות הון סיכון, נציגי חברות רב לאומיות ואנשי עסקים מקומיים.
 
אירוע יוצא דופן נערך במשרד החוץ בירושלים, שהפגיש בין סטארטאפיסטים חרדים בוגרי החממה הטכנולוגית של ביזמקס בירושלים – ביזלאבס (BizLabs) עם עשרות דיפלומטים מכל העולם המוצבים בישראל. לצד שגרירים, נספחים כלכליים, נציגי סחר ונציגויות דיפלומטיות שונות, השתתפו באירוע גם משקיעים, נציגי קרנות הון סיכון, נציגי חברות רב לאומיות ואנשי עסקים מקומיים, שמתעניינים בהשקעות ושת"פ עם סצנת הסטארטאפים החרדית המתעוררת כדי לסייע ליזמים החרדים לפתוח שווקים חדשים בינלאומיים.

האירוע התקיים ביוזמת 'ביזמקס – מתחם החדשנות החרדי' ומשרד החוץ ובהשתתפות כ-200 איש ובהם 40 נציגים ממדינות שונות בעולם כדי להציג לקהילה הבינלאומית את המשך הצמיחה של ה'סטארטאפ ניישן', בהשתתפות, בין היתר, של מנכ"ל משרד החוץ יובל רותם, סמנכ"לית רשות החדשנות נעמי קריגר כרמי, מנכ"ל קרן ק.מ.ח מוטי פלדשטיין, מייסד ויו"ר 'אחים גלובל' מוטי אייכלר, סמנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים אודי בן דרור.

בין הדיפלומטים שהשתתפו באירוע בלטו נציגי שגרירות ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה, פולין, יוון, ארגנטינה, אתיופיה ועוד נציגים ממדינות רבות מאירופה, אסיה, דרום אמריקה ואפריקה. הנספחים הכלכליים ונציגי הסחר הביעו את התפעלותם מהקדמה הטכנולוגית והיצירתיות של הסטארטאפיסטים החרדים.

תכנית הסטארטאפים BizLabs פועלת ממתחם היזמות והעסקים לחרדים – ביזמקס, שהוקם ע"י קרן ק.מ.ח, הרשות לפיתוח ירושלים, 'אחים גלובל' והמשרד לירושלים ומורשת. זו התכנית המקיפה ביותר, שנעשתה עד היום בתמיכה משמעותית, עבור סטארטאפים חרדים. בין יתר שותפי התעשייה נמצאים: AWS, Google Microsoft,, KPMG, GM, יגאל ארנון, האוניברסיטה העברית.  החממה מספקת תמיכה רחבת היקף הכוללת סדנאות מקצועיות, רכישת ידע וכלים רלוונטיים, שיתופי פעולה עם גופים בינלאומיים, מנטורים מקצועיים ופורום משקיעים רחב ופעיל.

7 הסטארטאפים שנחשפו באירוע:

Black-belt
חברת HRtech המפתחת פלטפורמה עם טכנולוגיית בינה מלאכותית לגיוס מועמדים טובים יותר, בזול יותר ובאופן המהיר ביותר דרך פלטפורמה אינטואיטיבית.
היזמים: דן חג'ג' ועזרא פאייה
https://www.black-belt.io/

bondoor
חברת Foodtech ו-Delivery בעלת אפליקציה חכמה ואינטואיטיבית להזמנת מזון נישתי בכל העולם באופן קל ומהיר. מאפשרת לכל אחד לבצע את ההזמנות לפי השפה שלו וההעדפות כשרות ו\או סוג מטבח. 
היזם: אלי ווייס
www.bondoor.co.il

Lunteer
חברת MarTech and Web Development המאפשרת פתרון מושלם לקמפיינים שיווקיים אפקטיביים ללא שינוי בקוד המוצר. המערכת מעלה את הדאטה מכל המערכות השונות בסנכרון עם פייסבוק וגוגל והצוות יכול בקלות להפעיל קמפיינים שיווקיים יעילים.
היזמים: קלמן לבוביץ ושחר הסי
https://www.lunteer.com
 
Pool Purity
חברת Watertech ו-Cleantech בעלת טכנולוגיה פורצת דרך בתחום של חיטוי וחמצון טבעי במים הפותר את משבר התברואה במי המקוואות. בעלת פטנט, באישור משרד הבריאות ומכון התקנים. 
היזמים: יונתן הלר ותומר לוי
www.poolpurity.com

SelfCAD
חברת 3D המעצימה יוצרים ומעצבים ומפתחת תוכנה מלאה ליצירת אובייקטים בתלת מימד (3D) בפשטות תקדימית במחיר שווה לכל נפש. המוצר כבר נמצא בשימוש ונותן פלטפורמה קלה ואינטואיטיבית לעיצוב והדפסה בתלת מימד. לראשונה אין צורך לדעת להשתמש בתוכנות עריכה גרפיות מתקדמות, אלא כל אחד יכול לעצב לעצמו ולהדפיס מה שהוא רוצה בתלת מימד.
היזם: אהרון ברייאר
https://www.selfcad.com

Snapp IP
חברת FoodTech המפתחת טכנולוגיה זולה, ירוקה ונקייה לייצור גז ממים עבור לחות. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת להעריך את חיי המדף של ירקות ופירות בצורה משמעותית וכך להביא לחסכון במשבר המזון העולמי.
היזם: אריה טנץ
https://www.crunchbase.com/organization/snapp-ip

ShanenLi
חברת Edtech המיישמת טכנולוגיה מתקדמת לזיהוי דיבור המסייעת לתלמידים לתרגל קריאה שוטפת, מדויקת והבעתית של טקסט. משוב מדויק ומפורט בקול ובצבע מעודד את התלמיד לתקן את עצמו, ומכוון את המורה להתערבות יעילה ומהירה.
היזם: הרב אליהו דורדק
https://shanen.li/
 
נעם כץ, סמנכ"ל דיפלומטיה ציבורית במשרד החוץ: "החדשנות והיצירתיות הפכה לסמל המסחרי של ישראל בעולם. כולם מכירים אותנו כ"סטארטאפ ניישן", עכשיו אנו צריכים להראות את המאמצים, שאנו עושים, כדי לשלב את כל קבוצות האוכלוסייה בתוך תעשיית ההייטק הישראלית. הסטארטאפים החרדים יכולים להיות חלון הראווה של החדשנות ושל תעשיית ההייטק הישראלית".

גיל שורקה, מנכ"ל חממת ביזלאבס: "כברת הדרך הארוכה, שעשו הסטארטאפים במהלך ההכשרה בחממה, הפכה אותם לראויים ביותר להציע את שירותיהם גם מעבר לגבולות המדינה. המיזמים הטכנולוגיים, שהוצגו באירוע, הם חוד החנית של תעשיית ההייטק החרדית. אנו מברכים את ההתעניינות של הקהילה הדיפלומטית בפיתוחים והיכולות הטכנולוגיות, שפותחו ע"י היזמים החרדים ,שתתורגם בעתיד לשיתופי פעולה של החברות במדינות שונות".
  
 
Bookmark and Share