פרטנר החלה להקים את רשת הסלולר Partner 5G

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> פרטנר החלה להקים את רשת הסלולר Partner 5G
פרטנר החלה להקים את רשת הסלולר Partner 5G
מאת: מערכת Telecom News, 13.7.20, 10:515G FREE
 
פרטנר מקימה ליבת רשת מותאמת דור 5. במעבדות החברה נמדדה גלישה סלולרית בקצב של יותר מ-1 ג'יגה ממכשיר סלולרי.

קבוצת פרטנר הודיעה, שהיא מקימה רשת דור 5, וחשפה את התקדמות פרויקט Partner 5G, שכולל הקמת ליבת סלולר חדשה עם יכולות מתקדמות עבור רשת הדור ה-5 של פרטנר.
 
בחודשים האחרונים קיימה פרטנר בדיקת יכולות גלישה בדור 5 ובחינת טכנולוגיות שונות שהוטמעו במעבדת החברה, והגיעה לקצב גלישה של יותר מ-1 ג'יגה ממכשיר סלולרי.
 
בימים אלה משלימה פרטנר את הטמעת מתג ליבה חדש עם יכולות תמיכה בטכנולוגיות מתקדמות קיימות ועתידיות. הליבה המשודרגת של פרטנר מאפשרת בניית יכולות דור 5, בכפוף להתקדמות רגולטורית ולהתקדמות פריסת אנטנות דור 5.
 
רשתות דור 5 מאפשרות לצד גלישה מהירה בסלולר, גם שימושים נוספים בעולמות ה-IoT (האינטרנט של הדברים), וכן יכולות לשמש לגלישה ביתית מהירה במיוחד במהירות של עד 1 ג'יגה, ללא תלות בהימצאות תשתית קווית.
 
במקביל, מבצעת פרטנר שדרוג לליבת הרשת הסלולרית הקיימת, במהלך שנועד לבניית יכולות חדשות, הרחבת היכולות הקיימות של שירותים מתקדמים בתחום השיחות הקוליות כמו VoLTE (שיחות קוליות על גבי רשת דור 4), WiFi Calling והטמעת טכנולוגיות נוספות בליבת הדאטה לגלישה סלולרית.
 
על פי דו"ח OpenSignal הבינלאומי, שפורסם בחודש יוני 2020, שהתבסס על נתוני 77,486 מכשירים בישראל, 148 מיליון מדידות בין התאריכים 1.3-29.5 2020, כפי שכבר שפרסמנו - כאן, ושבחן את רשתות הסלולר בישראל, פרטנר מובילה ברשת הדור ה-4 בישראל, במדדי מהירות הורדה, זמינות דור 4, מדד כיסוי ופריסה של הרשת, חוויית הצפייה בווידאו ועוד.
 
איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר: "ההכרזה של פרטנר, שהיא מקימה רשת דור 5 היא בשורה אמתית ללקוחות הסלולר של פרטנר ולשוק התקשורת בישראל, ותתמוך בפיתוח טכנולוגיות ויישומים מתקדמים בתחומים כמו בריאות, ביטחון, תחבורה, חינוך ועוד".

עדכונים על הוט מובייל ופלאפון לגבי דור 5 כאן.

פרטנר
 
 
 
 
  
 
Bookmark and Share