פרטנר תאפשר למשקיעים להגיש הצעות השקעה בתשתית הסיבים האופטיים

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> פרטנר תאפשר למשקיעים להגיש הצעות השקעה בתשתית הסיבים האופטיים
פרטנר תאפשר למשקיעים להגיש הצעות השקעה בשותפות בתשתית הסיבים האופטיים 'פרטנר פייבר'
מאת: מערכת Telecom News, 18.11.20, 09:35FIBER FREE
 
זאת, בעקבות הזינוק בביקוש לתשתית אינטרנט מהיר.
 
צעד זה בא בהמשך להתעניינות גורמים להיכנס כשותפים בפרויקט הסיבים של פרטנר, ולזינוק של עשרות אחוזים מתחילת הקורונה בחיבור לתשתית הסיבים.

פרטנר פייבר הוא פרויקט תשתית בפרישה ארצית, שלאור ההאצה והשימושים הגוברים בטכנולוגית האינטרנט המהיר על גבי סיבים אופטיים מעורר עניין בקרב משקיעים מוסדיים וקרנות השקעה בתשתיות, וזאת בדומה למהלכים דומים הנעשים בארה"ב ובאירופה.

פרטנר החלה בפרישת תשתית 'פרטנר פייבר' ללקוחות פרטיים לפני כ-3 שנים, ועל פי דיווחי החברה לרבעון השני של השנה, היא מגיעה עם תשתית סיבים אופטיים פעילה ליותר מ-657 אלף משקי בית בעשרות ערים ברחבי הארץ.

בחודשים האחרונים קיימת האצה משמעותית בחיבור לקוחות חדשים והעברה של לקוחות קיימים מתשתית נחושת וכבלים לתשתית הסיבים של החברה.

במסגרת הפניה, שיצאה היום ע"י זרוע בנקאות ההשקעות של חברת MNS Consulting ודיסקונט קפיטל, משקיעים יוכלו להגיש הצעה לאחזקה בשיעור של עד 20% בשותפות חדשה, אליה יועברו זכויות השימוש בתשתית הסיבים לאינטרנט ביתי מהיר.
שותפות הסיבים החדשה תמכור את זכות השימוש בתשתית הסיבים לפרטנר ולקוחותיה, וכן לחברות נוספות במסגרת שוק סיטונאי.

פרטנר תתחייב לידע פרישה ולרכישת קווים מהשותפות. בכך תובטח הכנסה למשקיע, כאשר הוצאות ההקמה, התפעול, השדרוג והתחזוקה של הרשת יבוצעו ע"י פרטנר.
 
דיווח החברה לבורסה - כאן.
 
הערת המערכת: כרגע, פריסת הסיבים של פרטנר נעשית בניגוד לחוק ובניגוד לתנאי רישיונה. 
 
  
 
Bookmark and Share