Telecom News - מהפכה: ביהמ"ש המחוזי בי-ם הוציא צו פירוק ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת"

מהפכה: ביהמ"ש המחוזי בי-ם הוציא צו פירוק ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת"

דף הבית >> דעות ומחקרים >> על סדר היום >> מהפכה: ביהמ"ש המחוזי בי-ם הוציא צו פירוק ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת"
מהפך של ממש ו"רעידת אדמה" בתחום "הטלפוניה הכשרה". בדיוק כפי שניתחתי וחזיתי, בית המשפט המחוזי בי-ם הוציא צו פירוק ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת" ומינה לה "מנהל מיוחד" מטעם בית המשפט. כבוד השופט המחוזי אביגדור דורות קיבל את ההחלטה הנכונה והצודקת לאור חוקי מדינת ישראל, שוועדת הרבנים ועסקניה עשו מהם צחוק. טרם ברור אם יוגש ערר על ההחלטה הזו.
עדכונים בתחתית הכתבה.
מאת: אבי וייס, 12.4.21, 23:50כבוד השופט אביגדור דורות - התמונה מאתר בית המשפט

ההחלטה הטרייה והמדהימה של כבוד השופט המחוזי אביגדור דורות, (בתמונה משמאל), נמצאת במלואה כאן - למתעניינים. 

השופט קיבל את כל טענות התביעה ("רשם העמותות"\משרד המשפטים) ודחה את ההסברים של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת".

עיקרי החלטתו יש כאן, והדברים מדברים בעד עצמם:
החלטת הפירוק ועדת הרבנים

טרם ברור אם יוגש ערר על ההחלטה. בכל מקרה, הסיכויים של ערר כזה להתקבל הם אפסיים, משום שהדיונים המשפטיים היו מעמיקים ומלווים באין ספור מסמכים המדברים בעד עצמם.

ההחלטה הזו הייתה צפויה. היא נותחה על ידי במאמר הקודם, שפורסם תחת הכותרת: הליך פירוק עמותת ועדת הרבנים לענייני תקשורת מתקרב לסיומו!

לסיכום:
הצפצוף על חוקי מדינת ישראל הפך ליותר ויותר בוטה, ולכן זה היה בלתי נמנע, שהנושא יגיע לפתחו של בית המשפט המחוזי, בבקשה להוציא צו פירוק לעמותה, עמותה מסתורית (מעולם לא קיבלתי מהעמותה תגובה החתומה ע"י אדם עם שם), עמותה, שיצאה מכל שליטה ומחוץ לכל מסגרת חוקית מוכרת במדינת ישראל.

החלטת בית המשפט, שקיבל את בקשת המדינה ומפרק את העמותה הזו וממנה לה מנהל מיוחד לשקם אותה מטעם בית המשפט, כמבוקש ע"י משרד המשפטים\רשם העמותות, בתמיכת "כונס הנכסים הרשמי" ממשרד המשפטים (וכמובן בתמיכת חברת "הלו-015", שצורפה לדיון), היא הישג אדיר לכל שוחרי החוק בישראל. 

אם אכן תהליך הפירוק וההקמה מחדש ימומשו, וההחלטה הזו לא תתהפך בערר (ככל שיוגש, בבית המשפט העליון), מדובר יהיה, ללא ספק, בבשורה מאוד חשובה לציבור הצרכנים החרדיש-52 אלף איש מתוכו חתמו על עצומה, שקראה וממזמן להפסיק מיידית את ההשתוללות הזו של "עסקני הוועדה". היום די ברור, שבקשתם תתממש בבית המשפט - ממש בקרוב. 

את עמדת רוב הציבור החרדי כנגד "ועדת הרבנים", כבר חשפתי לא אחת וגם בכתבה: "הציבור החרדי נגד המונופול של ועדת הרבנים ונגד החסימות של עסקני הוועדה!". 

תוצאת הדיון המשפטי הזה, היא תוצאה מוצלחת של מאבק של כ-8 שנים, שאתר Telecom News ניהל לטובת הציבור בכלל והציבור החרדי בפרט, בנושא "הקומה הכשרה".

בשנים הללו, הגשתי לא מעט בקשות ומסמכים לרשם התאגידים במשרד המשפטים, כדי שיחקור לעומק מה נעשה בתחום "הקומה הכשרה", לאור אין ספור של תלונות, שהגיעו אלי בתחום הזה. תלונות הוגשו גם ליועמ"ש, לגבי בעלי התפקידים הבכירים במשרד התקשורת, שנתנו גיבוי וחיפוי למעשי ההפקרות הבלתי חוקיים הללו.

באתר זה יש לא פחות מ-240 כתבות חשיפה על נושא "הקומה הכשרה" ופעילות "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת", כך אני מכנה את "ועדת הרבנים לענייני תקשורת", עמותה, ששכחה את תפקידה - לחלוטין, והפכה לגוף דורסני. מדובר במונופול בלתי מוכרז, שמפיק רווחים עצומים ועלומים על הגב והכיס של הציבור בישראל בכלל והציבור החרדי בפרט. 

היום הושם קץ להפקרות הזו (ככל שההחלטה לא תשתנה, אם יוגש ערר לבית משפט העליון). ניתוח מה יקרה הלאה - זה כבר לכתבה נפרדת. היום זה יום חג לשוחרי הצדק בישראל בכלל ולאתר Telecom News בפרט, ולכל מי שסייע במאבק הזה מאחורי הקלעים, במסירות אין קץ. 
JEWISH FREE
 
עדכון 13.4.21:
פרסום כל המסמכים המרכזיים, ששימשו כבסיס וכרקע להחלטת כבוד השופט המחוזי אביגדור דורות, מסמכים, שהוגשו לו על פי החלטת השופט, לאחר הדיון הקודם בנושא, כפי שפרטנו במאמר הקודם - כאן.
ואלה הם המסמכים החדשים, שהוגשו לשופט המחוזי, טרם קבלת ההחלטה על ידו אמש: 
  • תגובת "עמותת הרבנים לענייני תקשורת" לטענות המשיבים 2 (חברת הלו-015) - כאן
  • נספח מלא מסמכים נלווים, שצורף לתגובת "עמותת הרבנים לענייני תקשורת", במיוחד לגבי חברת הלו-015 ושאר הטענות, שעלו בדיון הקודם - כאן
  • תגובת משיב 4 יהודה דוויק והשלמת טיעונים נגד חברת הלו-015 ושאר הטענות, שעלו בדיון הקודם - כאן
  • תגובת משיב 5 אברהם ישעיהו דויטש לטיעונים, שעלו בדיון הקודם ובמיוחד נגד חברת הלו-015 - כאן
  • תגובת המשיב 6 יצחק סוקולובסקי, לטיעונים, שעלו בדיון הקודם, ותגובתו מכילה, בין היתר, עצומה, שאורגנה במגזר החרדי נגד התכנית למינוי עו"ד מלווה מטעם בית המשפט ל"ועדת הרבנים" - כאן
עדכון 19.4.21: המנהל המיוחד לעמותת "וועדת הרבנים לענייני תקשורת", עו"ד רונן מטרי, שיש לו ניסיון בתחום הזה (של עמותות חרדיות תחת צו פירוק), הוסמך ע"י בית המשפט והחל את עבודתו, לפי החלטת השופט - כאן 
 
Bookmark and Share