CA השיקה את ה- CA CloudMinder

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> CA השיקה את ה- CA CloudMinder
CA Technologies משפרת את ניהול הזהויות והגישה עבור ארגונים עם השקת ה-CA CloudMinder
CA IAM-as-a-Service  מרחיב את התמיכה ביישומים בענן ובארגון, ומסייע לארגונים לחזק את קשרי הלקוחות.
מאת: Telecom News, 28/02/13, 20:45
CA
 
חברת CA Technologies הכריזה על ההשקה של פתרון לניהול זהויות וגישה IAM: 
 CA CloudMinder .CA CloudMinder כולל תמיכה בזהויות חברתיות ויישומים נוספים לארגון ולענן מחשוב דוגמת Microsoft Office 365. הפתרון מסייע לארגונים לחזק את קשרי הלקוחות שלהם, תוך שיפור הניהול של המשתמשים ושל הגישה - מה שמוביל להתייעלות בתפעול ובעלויות.
 
ה-CA CloudMinder מספק ניהול זהויות וגישה ברמה ארגונית הן עבור יישומים מבוססי ענן מחשוב והן עבור יישומים בבית הלקוח, כל זאת בכלי IAM-as-a-Service מרובה דיירים (multi tenant) ובעל סקלביליות גבוהה. שלושת הרכיבים של CA CloudMinder יכולים להיות מותקנים באופן פרטני או יחדיו במסגרת שירות יחיד ומשולב:
 
  • CA CloudMinder Advanced Authentication מגן כנגד גישה בלתי מאושרת ובלתי מורשית, תוך שימוש בתצורות רבות של הזדהות חזקה ושל ניתוח סיכונים, על מנת לתקף את זהות המשתמש.
 
  • CA CloudMinder Identity Management מספק הקצאת משתמשים וביטול הקצאה לקשת רחבה של יישומים בארגון ושל שירותי ענן, כמו גם יכולות מקיפות של ניהול משתמשים. ל-CA CloudMinder Identity Management יש יכולת לפעול ולהסתנכרן עם מאגרי זהות הקיימים כבר בארגון, כגון Active Directory או directories תואמי-LDAP. ה-CA CloudMinder Identity Management מבוסס על הפתרון הקיים והבשל של החברה.
 
  • CA CloudMinder Single Sign-On - SSO  תומך בארגונים המשלבים פתרונות CLOUD אחרים או המשתפים זהות עם ארגונים אחרים לצרכים עיסקיים. באמצעות יצירת TRUST בין ארגוני. ה-CA CloudMinder Single Sign-On ממנף את טכנולוגיית ה-Federation והוא פתרון סקלבילי השולט בגישה למיליוני משתמשים מתוך הארגון או מחוץ לארגון.
  
חברות כבר חוו את התועלות שה-IAM (מנהל זהות וגישה) כשירות יכול לספק. "במבחן אחד, ה-CA CloudMinder אפשר לצוות להשיג בשלושה ימים בלבד מה שלקח בעבר כמעט חודשיים של בנייה, התקנה, הגדרת תצורה ובדיקה בגישה המבוססת על מתקן", אמר דרו קניג, נשיא קהילת האבטחה העולמית של CA. "החברה בה מומש הפתרון העריכה שהיא יכולה להשתמש ב-CA CloudMinder כדי להשיג עלויות נמוכות יותר ולקבל שלושה מערכי יכולות IAM לעומת מערך יכולות אחד, וכן לשחרר זמן של הצוות. אותו צוות לא נזקק לעבוד על מנת לתחזק תשתית בתוך המתקן ויכול כעת להתמקד ביוזמות אסטרטגיות יותר בתחום הזהות".
 
ה-CA CloudMinder ממנף את טכנולוגיית ניהול הזהות והגישה החכמה של CA Technologies ועושה שימוש בניסיון שנצבר במשך יותר מעשור במתן הזדהות כשירות (Authentication as a Service). הפתרון מספק מקור יחיד של זהות ושל בקרת גישה לרוחב הארגון ההיברידי, ויוצר חסכון בעלויות בזכות התקנה מהירה, יכולת לצפות את ההוצאות וצמצום בצרכי התשתית והניהול.
 
"הדרישות בתחום ניהול הזהויות והגישה מתפתחות ככל שארגונים משתמשים בדרכים שונות בכדי לחסוך כסף ולהגדיל את העסק, צרכים כגון שירותי ענן, מדיניות בתחום ה-BYOD (Bring Your Own Device) ותמיכה בזהויות חברתיות, כדרך להתקרב ללקוח", אמר מייק דנינג, מנכ"ל תחום האבטחה ב-CA Technologies. "התפתחות זו והביקוש מצד לקוחות הובילו את ה-CA CloudMinder לכלול בחזון שלו את היכולת לתפקד כגשר היחיד אשר מנהל את הזהויות ואת הגישה עבור עובדים, שותפים ולקוחות המקושרים ליישומים במתקן או בענן, בלי קשר לשאלה באיזה מכשיר או זהות הם בוחרים להשתמש".
 
היכולות החדשות ב-CA CloudMinder כוללות:
 
תמיכה בזהויות חברתיות: ה-CA CloudMinder כולל תמיכה ב-OpenID, OAuth, WS-Federation ו-SAML. הוא מספק Single Sign-On (SSO) והרשמה עצמית לאתרי הספק תוך שימוש בזהויות של פייסבוק וגוגל, דבר שמסייע להפעיל קמפיינים שיווקיים במדיה חברתית. ה-CA CloudMinder Advanced Authentication אף מוסיף מדרגת אבטחה מעבר למסך הכניסה הטיפוסי הכולל שם משתמש וסיסמה. התמיכה של CA CloudMinder הורחבה כך שתאפשר ליצור מעורבות לקוחות וכן לשפר את שביעות הרצון והשימור של לקוחות. מהלך זה משפר את הערך של מנהל הזהויות והגישה לארגון, מעבר לדרישות המסורתיות של אבטחה, ציות לתקנות והתייעלות תפעולית.
 
תמיכה מורחבת ביישומים במתקן ובענן: ה-CA CloudMinder מסייע לארגונים לחסוך כסף בכך שהוא מקצר את הזמן הנדרש להתקין יכולות ניהול זהות. פתרון ה-CA CloudMinder כולל תוספת של יותר מ-30 קונקטורים עבור הקצאה, ובכלל זה תמיכה ב-Office 365, במחשבי מיינפריים וביישומים ארגוניים פופולריים אחרים. החברה הגדילה את מספר הקונקטורים מהקופסא על מנת לקצר זמני היישום.
 
אפשרות לבחור מבין פתרונות הIAM: פתרון ה-CA CloudMinder מעניק ללקוחות בחירה בדרך בה ימצאו פתרון לצורכיהם בתחום ניהול הזהות והגישה. פתרוןן ה-CA CloudMinder מתחבר לפתרונות הקיימים בארגון של CA Technologies בתחום ה provisioning, הfederation והזיהוי  המתקדם. בכך, הוא משמר את ההשקעה בהגדרת התצורה של פתרונות אלה, תוך שהוא מאחד את מימשקי הניהול לתוך ממשק ה-CA CloudMinder. מהלך זה מעניק ללקוחות בחירה: הם יכולים להשתמש רק ב IAM כשירות (IAM as-a-service), כדי לנהל את כל יישומי הארגון או הענן - או שהם יכולים להשתמש בשילוב (Mix)של CA CloudMinder עם פתרונות ה-IAM שבתוך הארגון – כאשר הכול ניתן לניהול מתוך ממשק משתמש יחיד.
 
הזדמנות לשותפים
 
פתרון ה-CA CloudMinder אף מציג מגוון של הזדמנויות עבור שותפים, כולל אירוח אתר השירות של ה-CA CloudMinder בדטה סנטר שלהם (בין כזיכיון ובין כ CSP – Cloud Service Provider) ו\או ביצוע יישום וניהול שוטף של הפתרונות עבור הלקוח בסביבת אתר הלקוח. אופציות אלה מאפשרות לשותפים להתמקד בנקודות החוזק שלהם, תוך מינוף הידע והניסיון של CA בתחום ניהול הזהויות והגישה.
 
"ניהול יעיל של זהויות ושל גישה בארגון ההיברידי, תוך תשומת לב לעתיד, הוא אתגר מורכב ועתיר משאבים עבור רבים מהארגונים שאנו עובדים איתם כיום", אמר ג'רמי בריטון, מנהל בפרקטיקת האבטחה והפרטיות של דלויט אנד טוש. "דבר זה נכון בפרט לנוכח המספר הגדול של משתמשים חיצוניים שעסקים מביאים כיום לתוך היישומים שלהם. ארגונים יכולים לשלב שירות IAM המסוגל להסיר מהם את נטל התפעול והחומרה יחד עם הפתרון של דלויט לניהול יישומים, אשר מספק את הצוות ואת הידע הדרושים לניהול זהויות וגישה. באופן זה ארגונים יכולים לבצע מיקור חוץ של פונקציית ה-IAM שלהם ולהקצות משאבים לתחומים אחרים לצורך שיפור הצמיחה העסקית".
Bookmark and Share