ברכת שנה טובה ומוצלחת לכל קוראי Telecom News

דף הבית >> מאגר כתבות ראשיות >> ברכת שנה טובה ומוצלחת לכל קוראי Telecom News
שנה טובה, שנת שפע, שגשוג והגשמת חלומות - לכל קוראינו!
מאת: מערכת Telecom News, 16.9.20, 11:30ראש השנה FREE

מערכת Telecom News מאחלת לקוראים שנה טובה ומתוקה, מלאה בחדשות תקשורת והייטק, חדשות מעניינות, בלעדיות ומספקות ערך לקוראים.  

האתר יתעדכן עד כניסת החג ולאחר מכן במוצאי ראש השנה ויפעל גם בחול המועד סוכות.

למצגת ברכת החג לקוראים - כאן

אפליקציות בחינם לראש השנה ויום כיפור שפרסמנו כבר בתשע"ט- כאן

האתר יצא לדרך אך לפני כשבע וחצי שנים וסוגר את שנת תש"ף עם כ-21 אלף ידיעות, סקירות ומאמרים, רובם מקוריים, ראשוניים או בלעדיים, שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר, שמכסים את כל התחומים, שהבטחנו, שיהיו במוקד הדיווח עבורכם  דהיינו: אין נושא ותת-נושא בעולם הייטק והיזמות, שאין בו בין עשרות עד מאות פריטי מידע חדשותיים.

אתר טלקום ניוז סוגר את שנת תש"ף סביב 100 אלף "קוראים ייחודיים" לחודש. התחלנו מאפס במרץ 2013. זאת, תוך עלייה מתמדת ורציפה בהיקף הקוראים ובנאמנות של הגולשים לאתר, מכל קצוות הקשת של מקצועות ההייטק בארץ ובעולם. בזכותכם ובזכות צוות הכתבים המתנדב והמסור (המפורט במדור "מי אנחנו"), הפכנו לעיתון מקוון מוביל בכתבות מקוריות בהייטק הישראלי.

השנה (תש"ף) הצטיינו בתרומת ידיעות ומאמרים מקצועיים לקוראינו: חיים חביב, מיכאל פנחס וישי טנצר. כל אחד מהם מביא לקוראים עשרות שנות ניסיון בעולם הטלקום. בנוסף, יש כותבים רבים נוספים. תודתנו לכל הכותבים, שבלעדיהם לא היינו יכולים להיות אתר בולט בעולם הטלקום וההייטק בישראל. 

שני כותבים ותיקים ומנוסים שכתבו מאמרים מקצועיים באתר הלכו לעולמם בשנה החולפת: צבי שחם ז"ל וגיא חורש ז"ל. נזכור לעד את תרומתם הייחודית וההתנדבותית לקהילת הטלקום של כולנו. יהי זכרם ברוך. 

האתר מכיל את כל הכלים החברתיים החדישים ביותר הקיימים ומספק לקוראים יכולות משוב, דיווח, תגובה וקישור מתקדמים, ברוח עולם ההייטק והסטארטאפים (Startup Nation).  
 
NEWS WEB FREE

שילחו מאמר לחברים - אם אתם חושבים שזה יעניין אותם. טקבקו - אם יש לכם מה לספר לאחרים בטוקבק ו\או בשילוב פוסט בפייסבוק או ציוץ בטוויטר. מעוניינים לכתוב ברכה או מסר אישי לאתר? פתחו את "ספר האורחים". יש לכם דבר חשוב ובלעדי לדווח לנו - השתמשו ב"מייל האדום". מחפשים אירועים, מפגשים וכנסים בתחומי ההייטק? תמצאו אותם בלוח האירועים. מעוניינים לכתוב "כתבת אורח" באתר? הנחיות לכתיבה תמצאו כאן.

התכנים המקוריים והבלעדיים והכיסוי הרחב של עולם ההייטק, על כל היבטיו, עם אלפי מאמרים מקצועיים, נמצאים בתפריטים הפנימיים של האתר (עשרות תפריטי משנה, מסודרים לפי נושאים). כך, שתוכלו למצוא בקלות מה שמעניין אתכם. יש גם כלי חיפוש פנימי באתר, אם אתם מחפשים ומתעניינים בנושא ספציפי, כי לעיתים קשה לאתר נושא ספציפי מסוים בגוגל חיפוש. המענה לצרכי הקוראים ולתחומי העניין של הקוראים הם הדבר היחיד שמכווין את צוות הכותבים באתר. 

בשנת תשפ"א אנו מקווים לצעוד להישגים נוספים - עבורכם ובתמיכתכם, קוראים יקרים!. שנה טובה!

ראש השנה FREE

  
 
Bookmark and Share