עדכונים שוטפים מהחקירה הנגדית של עד המדינה שלמה פילבר ע"י עו"ד ז'ק חן

דף הבית >> עולם ה-ICT >> חדשות משרד התקשורת >> עדכונים שוטפים מהחקירה הנגדית של עד המדינה שלמה פילבר ע"י עו"ד ז'ק חן
ריכוז עדכונים חשובים מהחקירה הנגדית של שלמה פילבר בביהמ"ש המחוזי בירושלים, והסברים בנושאי עדותו. כבר לפני 4 שנים בפברואר 2018, כתב אבי וייס את הכתבה "שלמה פילבר עד מדינה?-הצחקתם אותי!"
מאת: מערכת Telecom News, 26.4.22, 10:00פילבר צילום מסך

כתבת העדכונים מהחקירה הראשית של שלמה פילבר- כאן.
הכתבה: משפט תיק 4000 התפור והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ריאיונות ומצגות  - מאי 2022  - כאן.
הכתבה: משפט תיק 4000 התפור והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ריאיונות ומצגות  - אפריל 2022  - כאן.


הקדמה
על "עד המדינה המדומיין" שלמה פילבר (בתמונה משמאל, צילום מסך), כתב אבי וייס כבר לפני 4 שנים, בפברואר 2018, את הכתבה "שלמה פילבר עד מדינה?-הצחקתם אותי!" - "הפיכתו של שלמה פילבר ל'עד מדינה' (דהיינו: שהוא מפליל את 'הבוס שלו' - נתניהו), היא נקודת שפל, שלא הייתה כמוה בהיסטוריה של עולם התקשורת. רוב כלי התקשורת כלל לא מבינים על מה מדובר והם מפרשים לא נכון את המצב", ובמרץ 2018 הוא הזהיר, שפילבר מכר "לוקשים" לפרקליטות וביצע "תרגיל כיפה אדומה" לתיק 4000, ואף לא אחד רצה לשמוע. הכתבה הזו "האם פילבר הפיל בפח את משטרת ישראל ב"תיק 4000"? "מתוך היכרות של כל ההתנהלות של שלמה פילבר בהיותו מנכ"ל משרד התקשורת, והחומרים, שפרסמתי אודותיו, מסתמן, שככל הנראה, הוא ביצע 'תרגיל כיפה אדומה' (תרגיל חיסול) ל'תיק 4000'. הוא, למעשה, 'שכב על הגדר' עבור חברו נתניהו וגם הציל את עצמו. מה שנקרא: "שני כרטיסים במחיר אחד" נמצאת - כאן.
בתקופה שעברה מזמן הפיכתו של שלמה פילבר ל"עד מדינה" הוא צייץ עשרות רבות של פעמים בנושא משפט נתניהו. ציוץ חשוב וקריטי במיוחד הוא הקדיש לכתבה של אבי וייס, בה וייס הכריז, שתיק 4000 הוא "תיק תפור":


פילבר צייץ ב-6.1.19 Like לכתבה של אבי וייס מ-1.1.19 תחת הכותרת: "המסמכים בנושא בזק-Yes מוכיחים 'תפירת תיק' לאיש הלא נכון" - המצויה כאן.

צילום מסך של ה"לייק", שעבור אבי וייס הוא כלל לא היה מפתיע:
פילבר LIKE ראשון

במהלך החקירה הראשית פילבר הצליח לעבור גם את החקירה הנגדית של החקירה הראשית מבלי שיוכרז כ"עד עוין". זה חשוב, כי כעת, בחקירה הנגדית של ההגנה, תוכל להתברר האמת על תיק 4000 התפור מבלי הסכנה לעד בכל מה שכרוך ב"עד עוין". כבר בחקירה הראשית פילבר הפך, למעשה, לעד הגנה. פילבר שתל בעדותו זרעים בולטים לנפילת הפרקליטות. פילבר הכניס לתביעה "עיזים", שתומכים בתזת ההגנה, כדי למוטט את כתב האישום, שמרוב טיפשות ושקרים התובעת עו"ד יהודית תירוש לא הבינה אותם. פילבר טמן מוקשים כדי שההגנה תפוצץ אותם. פילבר צילום אלי ציפורי

26.4.22: (היום הראשון של החקירה הנגדית)
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: דגשים עיקריים לקראת החקירה הנגדית של שלמה פילבר, (בתמונה משמאל, צילום אלי ציפורי) עד המדינה במשפט נתניהו, שמתחילה היום. השורה התחתונה: עורכי הדין של נתניהו ושל אלוביץ' לא הולכים לעשות הנחות לפילבר - כאן.

החקירה הנגדית מנוהלת ע"י עו"ד ז'ק חן, העו"ד של אלוביץ', שמתחיל בחשיפת השקרים של פילבר (במשטרה ובחקירה הראשית) והפרקליטות.

ב. אלי ציפורי פרסם מביהמ"ש בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

כלומר, בעדות פילבר היום הוא אמר, ש"מיזוג בזק-יס" אושר אצל אבי ברגר ולא היה קשור אליו (לפילבר)(וממילא זה אושר לפני "פגישתו" עם נתניהו).

ציפורי
פילבר למד לעומק את נושאי הרגולציה במשך שבועות רבים לפני המינוי הרשמי והגיע לאחר הלימוד מוכן עם מדיניות עצמית מגובשת משלו (למען רווחת אזרחי ישראל). לפילבר הייתה גם מדיניות ברורה לעבוד בשת"פ עם כל חברות התקשורת במשק, ולצורך זה נפגש עם נציגיהן, כולל של בזק והוט:
ציפורי
וכאמור לעיל, הפגישה עם אלי קמיר הלוביסט של שאול אלוביץ' (אותו פילבר הכיר שנים קודם) לא הייתה יוצאת דופן אצל פילבר. (הוא, למעשה, במהלך הלימוד המעמיק שלו לפני המינוי, נפגש עם בכירים שונים, כמו למשל, עם יפעת בן חי שגב יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ולא היה צורך בשום מעורבות של נתניהו במהלכי ההכנה התקינים שלו לתפקיד והפגישות שלו).
ציפורי

ג. עו"ד כנרת בראשי פרסמה הטוויטר:
כנרת בראשי

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ה. במהלכים שהתקיימו לגבי "המיזוג", יפעת בן חי שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ביקשה וטענה, שיש צורך במינוי יועץ כלכלי לבחינת התהליך ב"ועדת מחקרים וסקרים".
בחקירה הראשית הוצג, שפילבר אמר בחקירה במשטרה, שהוא ישב בוועדה לבחירת היועץ הכלכלי ל"מיזוג בזק-יס".
היום הוא נתפס משקר, כי בפרוטוקול הוועדה, שהוצג כעת ביהמ"ש, ועדה שהתכנסה לפני הגעתו וכניסתו לתפקיד, הוא לא נרשם כלל כנוכח, ואין שום קשר לנתניהו. כלומר, הפרקליטות ניסתה להציג מצג שווא, שהוועדה התקיימה לאחר המינוי שלו ולאחר הנחיה של נתניהו, והשתילה במוחו, שהוא השתתף בדיוניה. היום הוכח, שפילבר אכן שיקר.

ו. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
* "החוקר במקום "החוקרים"

ז. עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
עו"ד כנרת בראשי

ח. החשיבות בפגישה של פילבר עם אלוביץ' טמונה בעובדה, שבפגישה של פילבר ואלוביץ' לא דובר כלל על איזה הוראות של נתניהו או על איזו הנחיה. אלא, זו היתה פגישת היכרות בלבד. בסרטון העימות אלוביץ' הטיח בפילבר, שפילבר לא אמר לו בפגישה שום דבר בעינייני רגולציה מטעמו של נתניהו.

ט. עו"ד יוסי פוקס סיכם בטוויטר:
יוסי פוקס

י. עו"ד בן צור, העו"ד של נתניהו, הטיל פצצה ואמר דקה לפני סיום הדיון, שלא היתה שום פגישת הנחייה של נתניהו (במועד שהמציאו פילבר והפרקליטות - לפני הפגישות עם אלי קמיר ואלוביץ'), ושהוא יפרע את השטר!
השטר הזה נפרע כבר ע"י אבי וייס, כמה פעמים, ולאחרונה בכתבה: "גם על פי היומן של נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000" מ-24.9.21 - כאן.

י"א. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
אלי ציפורי

י"ב. גם גיא לוי פרסם בטוויטר:
גיא לוי
* Motty53@ הוא אבי וייס.

י"ג. גם עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
עו"ד כנרת בראשי
* Motty53@ הוא אבי וייס.

פרטים נוספים נמצאים בכתבה המוזכרת בסעיף י' לעיל, ובעוד כ-10 כתבות באתר Telecom News, ביניהן הכתבה החשובה המוזכרת בציוץ בסעיף י"ב לעיל: "חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו" מ-27.5.20 - כאן.

י"ד. ברוך קרא לא היה ראשון מ"מדבררי הפרקליטות" לחשוף את ההדלפה המשונה הזו (בבחינת "גול עצמי") של הפרקליטות, שלא הייתה "שיחת הנחייה", שהיא הבסיס ל"תיק 4000". הקדים אתו גידי וייץ (כאן), בכתבה שפרסם אמש בבוקר ב"הארץ", אבל הוא (גידי וייץ, שהוגדר ע"י יואב יצחק כאן, כ"סוחר סמים" ו"מסומם") הצניע את הגילוי המרעיש הזה שקיבל מהפרקליטות, בתוך הכתבה ולא בכותרת והוא גם לא האשים את המשטרה במחדל החמור הזה, אלא דיווח על כך במעין ניתוח סמי-משפטי. מה שכן שעשה ופרסם אחרי הצהריים, ברוך קרא, שהתחיל את החשיפה שלו בהאשמת המשטרה בפשלה. ברור שזה לא סוף פסוק והמשטרה כנראה עוד תגיב, על הפרובוקציה השקרית הזו של הפרקליטות.  

27.4.22: (היום השני של החקירה הנגדית)
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבת סיכום של 8 הנקודות המרכזיות, שעלו אתמול ביום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר תחת הכותרת: אתמול התחילה החקירה הנגדית של שלמה פילבר. הוביל את החקירה עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של שאול אלוביץ', שלקח את עד המדינה צעד אחר צעד במסלול השקרים אל העובדות. וזאת רק ההתחלה - כאן.

ב. תומר גנון פרסם בטוויטר:
תומר גנון

פרטים נוספים בעניין חמור ביותר זה יש כאן. זה לא מקרי שבדיוק כעת, המסמך הזה מודלף. 

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי

ד. לסיכום היום השני של החקירה הנגדית של פילבר: הוכח, שהחקירה של פילבר במשטרה הייה מגמתית - הוסתרו ממנו מסמכים חיוניים, הושתלו בזכרונו פרטים לא נכונים, כולל שימוש בהדלפות שקריות מהמשטרה והפרקליטות לתקשורת, הוא אולץ להודות במעשים שלא עסק בהם -  מה שהוביל להפיכתו לעד מדינה.

28.4.22
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: היום השני לחקירה הנגדית של המדינה שלמה פילבר. התובעת יהודית תירוש הפריעה לפרקליט עו"ד ז'ק חן פעם אחר פעם, ותדרכה את שופריה שפילבר "מתמסר להגנה". הפרקליטות בהיסטריה - כאן.

ב.אלי ציפורי פרסם בטוויטר:

ציפורי

29.4.22
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: עו"ד בעז בן צור, פרקליטו של בנימין נתניהו, הטיל השבוע "פצצה" באולם המשפט, שהכניסה את התובעת יהודית תירוש ללחץ, אם לא להיסטריה ממש. הפרוטוקולים מגבים את בן צור, ומוכיחים כי תירוש שיקרה על פגישת ההנחיה המדומיינת - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: תהליך הרגרסיה של שלמה פילבר, עד המדינה במשפט נתניהו. הדברים המפחידים שצפו השבוע, בימים הראשונים לחקירה הנגדית של שלמה פילבר, ממחישים את התהליך שעובר עד המדינה. עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של אלוביץ', מוביל את פילבר ביד אמן - כאן.

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

1.5.22: אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: האם שב"כ היה מעורב בתפירת התיקים לראש הממשלה בנימין נתניהו? אבי וייס כבר חשף בעבר שפעילות פגסוס בוצעה ע"י שב"כ. הפרוטוקולים מוכיחים, שהתובעת יהודית תירוש בעצם הפילה את עצמה ואת הפרקליטות בפח בעניין פגסוס. גם בן כספית חשף מעורבות של שב"כ בתפירת התיקים - כאן.

2.5.22: (היום השלישי של החקירה הנגדית)
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת ההכותרת: השערורייה הגדולה: שלומית ברנע פרגו, שהיתה שותפה לתפירת התיקים נגד בנימין נתניהו, מכהנת כיועצת משפטית של משרד רה"מ כבר כ-19 שנים, בניגוד לרוח החלטת ממשלה לכאורה - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר מביהמ"ש:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי

ג. גם עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת בראשי
כנרת בראשי
כנרת בראשי

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
* צריך להיות: רשות ני"ע קיבלה את כל המסמכים מהמבקר.

ה. עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת בראשי

ופילבר הבהיר חד משמעית, שכל הצד המקצועי במדיניותו כלפי בזק והוט ותפיסת העולם שלו והשיקולים שלו, היו אצלו העיקר - ויוזמה שלו בלבד, באמונה מוחלטת, ושום דבר לא השפיע עליו. מעשיו לא היו לטובת בזק אלא לטובת המדיניות שלו עצמו למען הציבור. ז'ק חן שאל אותו אם הוא דן על כך עם נתניהו. פילבר ענה, שלא דן על כך עם נתניהו אלא עם צחי הנגבי. [הערה: יש לכך משמעות לא רק לגבי קיום "פגישת ההנחיה המדומיינת" אלא גם לגבי "שיחת המעקב", שלא הייתה, אם פילבר לא דן במשך הזמן במדיניותו עם נתניהו].

ז. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ח. האמירה הנ"ל בסעיף ז' זו אמירה מאוד דרמטית, שהגיעה לאחר תהליך מובנה של חקירה נגדית, שהובילה שלב אחר שלב את פילבר לתאר את המדיניות המקצועית והרגולטורית שלו עצמו בלבד וההתנהלות שלו עצמו בלבד, בלי קשר לנתניהו או לאלוביץ'. ז'ק חן אמר, שצ'פחה על הכתף [הערה: גם היא לא הייתה] לא יכולה להוביל לכתב אישום תקדימי.

ט. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

3.5.22: (היום הרביעי של החקירה הנגדית)
אאלי ציפורי פרסם בלוג שלו כתבה תחת הכותרת: החקירה הנגדית של שלמה פילבר מתקדמת. עו"ד ז'ק חן מפרק לאט לאט את עד המדינה, את כתב האישום ואת הפרקליטות. הדיון אמנם היה על פניו טכני, אבל חשף שוב עד כמה כתבי האישום הם פארסה - כאן.

בלגל הירש תפרו תיק בשיטה זהה לתפירת תיקי נתניהו, ע"י צוות בראשות עו"ד ליאת בן ארי ובמקביל לתפירת תיקי נתניהוהסרטון המטלטל של אילה חסון על גל הירש - כאן.

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר מביהמ"ש:
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי

ד. פילבר העיד, שבמשרד התקשורת הייתה מדיניות איתרוג של IBC (אנלימיטד). [ההערה: זאת, בגלל עו"ד דנה נויפלד, היועמ"שית של המשרד, שהיו לה ב-IBC אינטרסיים אישיים].

ה. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ו. עו"ד ז'ק חן אמר לפילבר: "מינו אותך למנכ"ל. מזל שלא מינו אותך למפכ"ל". [הערה: זאת, בעקבות תפירת התיק לגל הירש ע"י אותו הצוות בפרקליטות בראשות עו"ד ליאת בן ארי].
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
הערה: "טיפול ה-VIP" נאמר בציניות.

ז. שוב מתברר, שהסתירו, ולא הציגו, ולא הזכירו, ולא רעננו את זכרונו של פילבר בחקירתו ברשות ני"ע ביחס למידע ומסמכים חשובים ורלוונטיים, כמו שהשר צחי הנגבי ידע וקיבל את מכתב הכוונות שלו מדצמבר 2016 לבזק, על הורדת ההפרדה התאגידית תמורת פרישת סיבים. 

ח. היום הזה של דיון רגולטורי התמקד בהורדת ההפרדה התאגידית בבזק תמורת פרישת סיבים ברוב המדינה תוך 3 שנים, וב"מחבלים" במשרד התקשורת, שניסו להפריע למהלך. עו"ד ז'ק חן הוכיח, שההחלטות של פילבר היו תוך ייעוץ עם השר צחי הנגבי. הוא הראה, שרשות התחרות אישרה זה מכבר את ההפרדה התאגידית ולכן בכתב האישום יש סעיף של טענה שיקרית, "שזו לא הייתה החלטה מקצועית". בכל מקרה, בכל מה שדנו היום לא היה קשר לנתניהו, כפי שרשום בכתב האישום.

ט. אלי ציפורי פרסם סיכום בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

י. ח"כ גלית דיסטל אטבריאן פרסמה בטוויטר התנעה של הקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לחקירת אותו הצוות, שתפר גם את תיקי נתניהו:
גלית דיסטל

4.5.22אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: עו"ד ז'ק חן, פרקליטושל אלוביץ', הוביל אתמול את עד המדינה, שלמה פילבר, בנפתולי הרגולציה הסבוכה. השורה התחתונה: הוא הצליח להוכיח שטענות הפרקליטות כי התהליכים היטיבו עם בזק הן חסרות יסוד. עוד סדקים בכתב האישום התפור, עם בונוס של עקיצות לתובעות, בן ארי ותירוש - כאן.

6.5.22
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: כתב האישום נגד נתניהו, שבעיקרו מאשים את נתניהו כי היטיב עם 'בזק' לטובת אלוביץ', מצליח להציג גם החלטות נגד 'בזק', כלומר החלטות שגורמות לה נזק, כחלק מהמתת. כלומר, לא חשוב מה באמת היה, העיקר להאשים את נתניהו - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: "בן ארי, תירוש ופילבר לא המציאו רק את "פגישת ההנחיה", הם המציאו גם את "תיאוריית הזיהום". אחרי שהם הבינו שיש בעיה עם התזה של "פגישת ההנחיה", הם התחילו להטמיע, יחד עם העד, תיאוריה חדשה שתאפשר להם להחזיק את העד בגרון ולהאשים את נתניהו. לוליינות מילולית ומשפטית" - כאן.

 

8.5.22:
אאבי וייס פרסם כתבה באתר זה Telecom News תחת הכותרת: למה "עד המדינה המדומיין" פילבר טמן "עז" והמציא "מכתב חופשה" שלא קיים? - כאן.

ב. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבתה תחתה כותרת: 
עד המדינה, שלמה פילבר, המציא את "פגישת ההנחיה" ששימשה בסיס לכתב האישום נגד נתניהו בתיק 4000. הוא גם המציא "טופס חופשה בחתימת נתניהו". בכך תרם, אם לא הביא, להפלת שלטון נתניהו. הכל ייחשף בחקירתו הנגדית ע"י עו"ד בן צור, פרקליטו של נתניהו - כאן.

ג. פורסם - כאן: נתניהו לראשי האופוזיציה: עסקת טיעון לא על הפרק, הממשלה תיפול תוך זמן קצר.

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

מסמך רענון העד - כאן.

9.5.22: (היום החמישי של החקירה הנגדית)
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: החקירה הנגדית של שלמה פילבר מתקרבת לרגע האמת. עו"ד ז'ק חן כבר פירק את העדות של פילבר, וביום שלישי יעלה עו"ד בעז בן צור כדי לרסק אותה. לב העניין הוא "פגישת ההנחיה" שלא היתה אבל שימשה בסיס לכתב האישום. העימות בין אלוביץ' לבין פילבר מספק רמזים עבים - כאן

ב. דורון קורן פרסם ב"הארץ" כתבה תחת הכותרת: גל הירש הוא הדרייפוס בדרך להפיכתנו למדינת משטרה - כאן.

ג. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר מביהמ"ש:
ציפורי
ציפורי
ציפורי

2 המסמכים הם כאן וכאן. נוגעים להחלטת "הוועדה המייעצת לעניין פריסה אוניברסלית", בה הוט קיבלה הטבה של כמיליארד ש"ח בפריסה שלה משלמה פילבר

ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי
ציפורי

ד.לסיכום היום אחרון של החקירה הנגדית של עו"ד ז'ק חן: פרקליטו של אלוביץ' הוכיח, ששלמה פילבר בכל הנושאים המרכזיים המופיעים בכתב האישום, קיבל החלטות נגד האינטרסים של בזק ונגד הרצון של מנהליה. הפוך מתזת כתב האישום. בנוסף, שלמה פילבר עצמו צמצם עוד יותר את השפעת "שיחת ההנחיה" (שלא הייתה), בכך, שטען בפני השופטים, שהחלטותיו התקבלו על בסיס מקצועי בלבד ולא קשורות למה שאמר לו או שלא אמר לו נתניהו.

10.5.22:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה לקראת החקירה הנגדית היום של פילבר ע"י עו"ד בן צור תחת הכותרת: עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של שאול אלוביץ', סיים אתמול את חלקו בחקירה הנגדית של שלמה פילבר. גם הפעם הוא הצליח לחשוף את האמת שמאחורי כתב האישום המופרך, כולל גילוי שחסרים עשרות מסמכים (יותר מדי מסמכים נעלמו בתיק הזה). הכל מוכן לחקירה הנגדית של עו"ד בעז בן צור, פרקליטו של נתניהו - כאן.

ב. ב"כלכליסט" פורסמה כתבה תחת הכותרת: התביעה של NSO מופרכת צינית ומסוכנת. זה ניסיון השתקה של העיתונות החוקרת - כאן.

הכתבה מ-10.5.22 והלאה: עדכונים שוטפים מהחקירה הנגדית של עד המדינה שלמה פילבר ע"י עו"ד בן צור - כאן.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס