Telecom News - זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!

זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!
ביממה האחרונה יועז הנדל יצא חוצץ נגד האנרכיסטים מכל הצדדים, אך במקביל הוא מעודד במו ידיו אנרכיסטים (בתחום חסימת קווים) ובמיוחד עבריינים הפורסים סיבים ללא רישיון ועוברים על לפחות 9 עבירות, חלקן פליליות, בחסותו ובעידודו המלא. בנוסף, גם עובדי המשרד (אחרי הגמלאים) איבדו את אמונם בשר ומצפים (לשווא) לישועה מהמנכ"לית החדשה. 
מאת: אבי וייס, 29.7.20, 17:50ציוץ של יועז הנדל

שר התקשורת, יועז הנדל, צייץ מיד אחרי ההפגנות אמש בת"א וקיבל מיד ממני תגובה, כמופיע בתצלום משמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו).

אם לא די בכך, השר יועז הנדל העלה ביממה האחרונה עוד 2 פוסטים בנושא זה (כאן וכאן). 

הבעיה היא, שמעטים יודעים, שיועז הנדל הוא מפר החוק הגדול ביותר מבין שרי הממשלה כיום והאיש שנותן גיבוי וחיפוי להפרות חוק בקנה מידה עצום.

על הפרות החוק בתחום חסימת המספרים הבלתי חוקית ההמונית, שגברה בגללו, הוא אמור לתת דין וחשבון לכנסת (ועדת הכלכלה), ביום שלישי הקרוב, כמופיע בתצלום כאן:
ישיבה בכנסת חסימת קווים

לקראת הישיבה הזו, שבה בטוח שהשר יבצע כמה וכמה ספינים על יו"ר וחברי הוועדה, בדיוק כמו שעשה בדיון הקודם על תחום פריסת הסיבים לבתים, אחשוף עוד כמה סיפורים מזעזעים על הפרות החוק הללו ועל שקרי המשרד בראשותו של יועז הנדל בתחום זה. בינתיים, מי שמתעניין, יוכל לקרוא את החשיפות הקודמות שלי בתחום המופקר הזה: כאן וכאן

בהקשר לפריסת הסיבים הבלתי חוקית של סלקום ופרטנר ברחבי הארץ, כתבתי על כך מאות פעמים ופרסמתי את רשימת 9 העבירות, שהחברות הללו מבצעות בחסות שר התקשורת כאן, כשרשימת העבירות הללו, שחלקן פליליות, היא רק בתחום החוקים, שבתחום האחריות של משרד התקשורת. זאת, כי 2 החברות הללו מפרות עוד חוקים, שבטיפול משרדי ממשלה אחרים. 

לכן, ביום 28.7.20 שלחתי את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת, יועז הנדל, ולצמרת משרד התקשורת (כולל המנכ"לית החדשה, לירן אבישר בן-חורין, שמייד אתייחס אליה בנפרד) בזו הלשון:
"הנדון: קבוצת פרטנר מחברת את העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים - שר התקשורת ביקר בנהריה וסייר עם ראש העיר ומנכ"ל פרטנר באתר פריסת סיבים.
שלום רב,
על פי ההודעה שיש כאן (עם התצלום המצורף), השר יועז הנדל ממשיך לתת גיבוי וחיפוי לחברות הפורסות תשתיות ומספקות שירותים ללא כל רישיון ובניגוד לחוקים רבים בספר החוקים של מדינת ישראל, וכמובן בניגוד לרישיונן.

למה שהשר לא ייתן גיבוי לשאר עבריינים שיש בעולם התקשורת (וגם בתחומים אחרים, אפשר למשל לבטל את המשטרה ושירות בתי הסוהר, אם הכל הפקר), ושהשר יודיע לעם ישראל שאין יותר חוקים בעולם התקשורת, בגישה של "איש הישר בעיניו ייעשה"?
אודה להתייחסות למה שעולה מההודעה הזו כאן למטה".
**********************************************************************************************************
הודעת דובר השר:
*שר התקשורת ויו״ר דרך ארץ חה״כ יועז הנדל בחניכת אינטרנט מהיר בנהריה ועכו: ״חייבים תקציב מדינה. בשביל היציבות, בשביל הציבור, בשביל התשתיות״*
מדברי שר התקשורת:
״כמו שהבטחתי בכל מקום שבו יפרסו בפריפריה ובאזורי הגבולות אינטרנט מהיר, סיבים, אני אהיה שם. כל חברה שתעשה את זה תקבל את תמיכתי המלאה
״אנחנו נמצאים בתקופה משברית פוליטית. 
מדינת ישראל חייבת תקציב. חייבים תקציב מדינה. בשביל היציבות, בשביל הציבור, בשביל התשתיות. המשמעות של העדר תקציב היא חוסר יציבות. המשמעות של העדר תקציב היא שלא נצליח לפרוס אינטרנט מהיר לבתים, לאזורי הגבולות ולפריפריה. המשמעות של העדר תקציב זה משרדי ממשלה שלא מצליחים לתפקד ובפגיעה באזרחים הישראלים שזקוקים לנו עכשיו. 
״דווקא בתקופה הזאת, כשיש מיליון מובטלים, משבר קורונה. משבר כלכלי עצום הפוליטיקאים לא יכולים לברוח מהאחריות הזאת.
״מדינת ישראל לא יכולה להישאר מאחור. היא צריכה להוביל את העולם, לא רק בתחום היוזמה הטכנולוגית אלא גם במימוש שלה.
 ולכן אנחנו כאן״.

הודעת דוברות פרטנר:
לקראת פתיחת שנת הלימודים וההיערכות ללמידה מרחוק, קבוצת פרטנר מחברת את העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים
הבוקר ביקר שר התקשורת יועז הנדל בעיר נהריה וסייר עם ראש העיר רונן מרלי ועם מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי באתר פריסת סיבים אופטיים של פרטנר בשכונת 'נהריה הירוקה'
קבוצת פרטנר החלה הבוקר בחיבור העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים הארצית 'פרטנר פייבר', וכבר בחודש הקרוב, עוד לפני פתיחת שנת הלימודים, יוכלו רבים מתושבי העיר להתחבר לגלישה במהירות של עד 1,000 מגה. 
שר התקשורת יועז הנדל וראש העיר נהריה רונן מרלי, סיירו עם מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי בשכונת 'נהריה הירוקה' בה החלה הפריסה של פרטנר לקראת חיבור בתי התושבים לתשתית הסיבים האופטיים. צוותי ההנדסה של פרטנר השלימו את ההיערכות לחיבור השכונות השונות בעיר לתשתית הארצית של פרטנר, והחלו השבוע בפריסה בכמה מוקדים במקביל.
בכך, מתחברת העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים של פרטנר שפרוסה כבר בעשרות ערים ברחבי הארץ, ומגיעה כבר ליותר מ-625 אלף משקי בית שיכולים להתחבר לגלישה איכותית ומהירה במיוחד, התומכת באופן אופטימלי בלימודים מרחוק, עבודה מהבית, גיימינג, צפייה בסטרימינג ובתכני וידאו על גבי האינטרנט, חיבור הרשת הביתית למצלמות אבטחה ולמכשירים חכמים (IoT) כמו מזגן חכם, יישומי 'בית חכם' ועוד.
שר התקשורת יועז הנדל מסר: "שמח לחנוך היום את הסיבים האופטיים, האינטרנט המהיר, בנהריה. כמו שהבטחתי, בכל מקום שבו יפרסו בפריפריה ובאזורי הגבולות אני אהיה שם. כל חברה שתעשה את זה תקבל את תמיכתי המלאה."
השר הנדל הוסיף: "בנוגע למה שאנחנו רואים כאן, זה תהליך חשוב. אני שם דגש במשרד התקשורת גם על פריסת התשתיות המתקדמות, בדגש על אזורי הגבולות. ושוב אני אומר, קו המחרשה הוא קו הגבול וקו הסיב הוא קו הגבול. איפה שיש סיבים אפשר לייצר מקומות עבודה ופיתוח כלכלי..בהשוואה לעולם אנחנו יודעים שהתמ"ג צומח איפה שיש תשתיות תקשורת מתקדמות ב1%, ושוק התעסוקה צומח ב3%. אנחנו צריכים את המקומות עבודה האלה. ולכן אני שמח שחברת פרטנר וחברות נוספות נרתמות לעניין."
ראש עיריית נהריה רונן מרלי מסר: "תשתיות תקשורת מתקדמות הן בסיס חשוב ומרכזי לצמיחה של עיר על כל תחומיה. בחודשים האחרונים הערוצים הדיגיטליים הפכו לדרך התקשרות מובילה בתחומים רבים כמו: חינוך, תעסוקה, תיירות תרבות וניהול תהליכים. פריסת הטכנולוגיה המתקדמת תהיה הדרגתית ברחבי העיר ותשפר את איכות חיי התושבים". 
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר מסר: "בחודשים האחרונים האצנו את חיבור משקי הבית ברחבי הארץ לתשתית הסיבים האופטיים של פרטנר, עם העלייה בביקוש מצד צרכני תקשורת לתשתית שתומכת בצורה אופטימלית בעבודה מרחוק, לימודים מהבית, צריכת תוכן גבוהה ושימושים גוברים ברשת האינטרנט. פרטנר קיבלה החלטה אסטרטגית להגיע לכמה שיותר יישובים ברחבי הארץ, ללא תנאים מוקדמים, ככל שהמשאבים, הטכנולוגיה, הרגולציה והבירוקרטיה מאפשרים לנו." בנבנישתי הוסיף: "בתחילת החודש פגשתי את שר התקשורת באילת, כשחיברנו את העיר הדרומית ביותר בישראל לתשתית הסיבים של פרטנר, והזמנתי אותו להגיע לחיבור העיר נהריה, הנקודה הצפונית ביותר עד כה על מפת הפריסה של פרטנר."  
בחודשים האחרונים, פרטנר מאיצה את הרחבת הפריסה של התשתית גם אל ערים נוספות, כמו עפולה, כרמיאל, אילת ונהריה, ובמקביל מרחיבה משמעותית את הפריסה בתוך הערים לכמה שיותר שכונות ומשקי בית. הטכנולוגיה המתקדמת של פרטנר, מאפשרת היום פריסה בסוגי מבנים שונים, בבנייה חדשה, בניה ישנה, פריסה עילית ופריסה בגובים תת קרקעיים. במהלך השנה הקרובה תורחב הפריסה עוד יותר גם למבנים חד קומתיים בזכות הטמעת טכניקות פריסה חדשות שפותחו בפרטנר. 
תשתיות תקשורת מתקדמות הן בסיס לצמיחה כלכלית, והאצת הפריסה של הסיבים האופטיים של פרטנר בנהריה תסייע לקידום עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חברות טכנולוגיה, מרכזים רפואיים, מוסדות חינוך ומחקר, ועוד. תשתיות סיבים אופטיים מאפשרות לגולש הביתי ליהנות מגלישה איכותית בקצב של עד 1,000 מגה, וברמת העיר, התשתיות תומכות בהטמעה של יישומי 'עיר חכמה', לניהול בטוח, מתקדם וכלכלי יותר של העיר לרווחת התושבים והמבקרים.
תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר מגיעה כבר ליותר מ-625 אלף משקי בית, שהם יותר מ-30% מהבתים שמחוברים לאינטרנט בישראל, בעשרות ערים בכל רחבי הארץ, בהן אילת, עפולה, קריית ביאליק, חיפה, נתניה, הוד השרון, כפר סבא, רחובות, אשדוד, אשקלון, יבנה, ראש העין, קריית גת, מודיעין, ירושלים, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, נס ציונה, ועוד, ומהיום גם נהריה.
בתמונה המצורפת (מימין לשמאל): ראש עיריית נהריה רונן מרלי, מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, ושר התקשורת יועז הנדל.עברייני תקשורת בנהרייה
צילום: Ritvo photography.
******************************************************************************************

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.

קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

הפרסום הזה בא מיד לאחר פרסום של ביקור השר יועז הנדל בעכו (שפורסם בהרחבה גם ע"י IBC\אנלימיטד ו"אנשים ומחשבים"). כך, השר הפך את עצמו ל"פרזנטור" של חברות התקשורת בישראל, בניגוד לחוק ולהנחיות היועמ"ש. 

לצפצף על עוד כמה חוקים באי מענה לשאלותיי - זה כבר דבר פעוט ערך, מול הצטברות העבירות, שיש סביב הסתרת מסמכים רשמיים בעניינים המוסדרים היטב בחוקי מדינת ישראל, בפסיקה ובהנחיות היועמ"ש, בצפצוף על חוקי התקשורת, תקנות התקשורת והרישיונות של החברות.

כך זה מתנהל אצל יועז הנדל ולא מהבוקר. למעשה מיומו הראשון במשרד - כשר התקשורת

פרטים נוספים יש בעשרות כתבות נוספות באתר. לממהרים מומלץ לקרוא כתבה חשובה משלימה בנושא זה: "חשיפת המפעל להפרות חוק בפרהסיה בחסות שר התקשורת יועז הנדל".

גם עובדי המשרד, שעליו ממונה השר יועז הנדל, איבדו את אמונם בו, אחרי שנוכחו לדעת מי השר הזה.
ביום 28.7.20 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה למנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, (בתמונה לירן אבישר בן-חוריןלמטה) ולידיעת שר התקשורת, יועז הנדל, בזו הלשון:
"הנדון: שאלה בעניין פנייה אישית ואנושית, שהתקבלה אצלי היום. 
שלום רב
1. קיבלתי היום פנייה אישית (פרטי הפנייה כמובן חסויים), מתוך המשרד וזו לשונה:
יש עובדים ממורמרים במשרד התקשורת, שממתינים כבר שנים רבות לקידומים והפכו אותם לשקופים!!!
האם שומרים את התקנים רק לחברי הקליקה ולקרובים לצלחת?!
הגיע הזמן, שהמנכ"לית החדשה תכנס לתמונה.
2. האם יש רצון לספק הסבר או איזו התייחסות לפנייה?"

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

גמלאי משרד התקשורת, כולל כאלו שפרשו מהמשרד אך לאחרונה, איבדו לגמרי את האמון בשר יועז הנדל והחריפו את תביעתם המשפטית כנגדו (כמפורט למשל כאן), לאחר שנוכחו שהשר משקר להם (ולציבור) בלי למצמץ

לעובדים, שאמרו לי במפורש, שהם איבדו את אמונם בשר ותולים כעת את יהבם במנכ"לית החדשה, יש לי חדשות לא בדיוק משמחות עבורכם: היא לא יותר טובה ממנו. הוא הביא אותה.

יועז הנדל
הפעיל כאן את "העיקרון הפיטרי", עיקרון בסיסי בתורת הניהול, שלפיו (בקצרה) נמצא במחקרים שבראש הפירמידה בארגונים יושבים אנשים שהגיעו לרמת אי הכשירות המרבית שלהם. יש הטוענים, שיש גרסה ישראלית מקורית ל"עיקרון הפיטרי" והיא: "העיקרון הפיטרי" איננו תקף בישראל. כאן מגיעים לתפקידים הבכירים אנשים שלא הוכיחו יכולת באף רמה. חלק מרכזי ביישום "העיקרון הפיטרי" הוא, שמנהל כושל וחסר כישורים ממנה תחתיו אנשים עוד פחות מוכשרים ממנו, כדי שלא "יאפילו" עליו ולא "יציגו אותו במערומיו".

פרטים נוספים יש בכתבה: "מסמך הזוי ראשון בחתימת מנכ"לית משרד התקשורת בתחום (אי) פריסת הסיבים". 

תזכורת:
מבחר זעיר מהכתבות הקודמות בעניין אי חוקיות פריסת הסיבים לבתים של סלקום ופרטנר: שורה תחתונה:
השר יועז הנדל ממשיך ליישם כל מה שה-Deep State מכתיב לו. השר ממשיך להיות מובל - במקום להוביל.

כך גם המנכ"לית שלו. 


חוק, תקנות, נהלים, רישיונות, הנחיות היועמ"ש, ממשלה, טובת הציבור, כספי הציבור - זה לא מעניין את השר יועז הנדל - בכלל. 

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי החשיפה המצויה כאן למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".

ANARCHISM FREE 
 
Bookmark and Share