Telecom News - תיקי אלפים, האזנות סתר והמלחמה: אבי וייס בסרטוני ינואר-פברואר 2024

תיקי אלפים, האזנות סתר והמלחמה: אבי וייס בסרטוני ינואר-פברואר 2024

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיקי אלפים, האזנות סתר והמלחמה: אבי וייס בסרטוני ינואר-פברואר 2024
משפט תיקי האלפים התפורים, האזנות הסתר והמלחמה: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ראיונות ומצגות - בינואר-פברואר 2024 כולל על המחדל המודיעיני שקדם למלחמת חרבות ברזל, נושא החטופים ופרשת הריגול החוסה תחת חיסיון.
מאת: אבי וייס, 13.1.24, 17:29
אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיקי נתניהו ולגבי קריסת עדי התביעה בזה אחר זה, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News, מובאים להלן, עבור הציבור, לחודשים ינואר-פברואר 2024, סרטוני ראיונות עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000, וגם סרטונים על המחדל המודיעיני שקדם למלחמת חרבות ברזל, נושא החטופים ופרשת הריגול החוסה תחת חיסיון.

הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2023 - כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש מרץ 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודשי יולי - אוגוסט 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודשים ספטמבר עד דצמבר 2023 - כאן.


ב-9.1.23 יצא לדרך ״הערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס״ - מיזם לדיווחים ופרשנויות ממשפט נתניהו. ערוץ היוטיוב העביר כל בוקר בו התקיימו הדיונים בשידור חי את הטקסטים - הדיווחים המתומללים של אלי ציפורי מביהמ"ש על המסך ללא צורך בהקראתם וכן שידר דיוני סיכום בערבים. השידורים הסתיימו ב-6.7.23. הלינק לערוץ היוטיוב לצפייה בשידורים (134 סרטונים ס"ה): https://www.youtube.com/@elizipori.aviweiss/streams   

בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן.
4) ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - 
כאן

13.1.24
א
הרמת מסך נוספת מעל המקרה שמזעזע אמות סיפים ונמצא תחת צו איסור פרסום חמור, סיפור שמזכיר סרט ריגול. וגם: איך עוצרים את מסכת השקרים המופצים ב"ערוצי התבהלה" והאם נתניהו יפרש מתפקידו עקב כך? זאת, בריאיון נוקב ביותר של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י ליאור שוורץ. באולפן גם יוסי פרטוק ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-12.1.24. כ-19 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/WRP5GyvC7H8?si=1xL0nw4yKlg4gMuq. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.


ב. נצ"מ בדימוס אבי וייס חושף (5 דקות הקלטה) ב-12.1.24 אצל ד"ר גדי טאוב בתכנית "משמר הסף - אולפן סופ"ש" של אתר "מידה" - פרטים חדשים ממה שניתן לפרסם ולדווח לציבור בעניין "הפרשה הסודית", שמריחה כמו "סרט ריגול מקולקל". הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/OE8QYC9yKk8?si=AW5E9_2SMDsfWZmx. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.17.1.24: נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-17.1.24: "כמה מקרי ריגול חמוראבי פיני מרגלית התגלו בצה"ל מאז תחילת המלחמה?", "מדוע החמאס בחר לפתוח במלחמה דווקא בשביעי של סוכות (חג 'שמחת תורה'\יום לאחר 'הושענה רבה')"?

השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-10 דקות כאן מדקה 10:38 עד דקה 20:58: https://did.li/WeissFishlerPiniTzanani.

או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-01-17/?play=12:10:38.  

פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.

19.1.24: חקירה בלתי חוקית של ח"כ אלמוג כהן כדי למנוע את פרסום הפרשה הנמצאת תחת צו איסור פרסום חמור, סיפור שמזכיר סרט ריגול קלוקל. וגם: מה היה השבוע בתיקים התפורים: תיקי האלפים ותיק הצוללות? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-19.1.24 כ-9 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/UFGFY3VmMY8?si=aEbJciusMVLYiplt.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.20.1.24: שערוריית החקירה הבלתי חוקית של ח"כ אלמוג כהן כדי לסתום לו את הפה, בפרשה בה היועמ"שית והפרקליטות החליטו שתימצא תחת צו איסור פרסום חמור בתוספת "דלתיים סגורות". וכן: כיצד היועמ"שית "השתלטה" על מחבלי הנוח'בה שנפלו בידינו והפכה את כל הטיפול בהם להליך אזרחי, מחוץ לכל מסגרת הגיונית, חוקית או אחרת. תערובת של שטאזילנד עם דיפ-סטייט. זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי ישראל" ע"י ארז תדמור ועו"ד יסכה בינה. בתכנית "פעמיים הפוך עם ארז תדמור ויסכה בינה" ב-19.1.24 כ-15 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, הטיפול הלקוי בחטופים והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/0nIIdiMSb74?si=UkSADFKFop7miFjA.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.21.1.24: נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-21.1.24: "למה רוצים להשתיק ולסתום את הפה לח"כ אלמוג כהן?" חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-11 דקות בלינק מדקה 08:24 עד דקה 19:19: https://did.li/FishlerWeissTzanani.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-01-21/?play=12:08:26
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
 
22.1.24: סקופ: מה נראה שייעלה בגורל "פרשת הריגול\התחזות" שמסתירים בכוח מהציבור מזה 3 חודשים כדי למנוע מבוכה מהדרג הצבאי הבכיר? מהם החורים הענקיים בטיפול במחבלי הנוח'בה שנתפסואבי קול חי בידינו ולמה? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ בדימ. אבי וייס ברדיו "קול חי" ע"י עו"ד נתנאל לאופר ב-22.1.24, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, הטיפול הלקוי בשבויים והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.

הלינק לקובץ האודיו (כ-11 דקות) כאן: https://did.li/93fmAviWeiss.

מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.

26.1.24: אבי וייס עושה סדר בשלל פרשיות ההתחזות\ריגול\בגידה שרצות בכל כלי התקשורת ובכנסת, עם שלל ספינים מדהים. וגם: האם הצמרת החדשה של משרד התקשורת מתאימה לאתגרי המשרד המקצועי והחשוב הזה? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-26.1.24. כ-18 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/qJy85vvnj10?si=Xncn3TlaV1ZezL7n.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.28.1.24: נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-28.1.24: "למה רוצים להשתיקאבי פיני מרגלית ולהעלים את החשוד בריגול חמור בבית חולים לחולי נפש?" חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין בישראל.

השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-10 דקות מדקה 10:00 עד דקה 20:55: https://did.li/P-FishlerWeissTzanan.

או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-01-28/?play=12:10:02

פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
 
3.2.24: למה ראש הממשלה, השר לביטחון לאומי, שר המשפטים, ראש המל"ל ושאר חברי הקבינט, לא קיבלו שום עדכון או מידע מ"הפרשה הסודית" ("פרשת המרגל") ולמה היא מוסתרת מזה כ-4 חודשים מהציבור? האם שוב הרשויות משקרות לנו כמו ששיקרו בעניין הרוגלות?
זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-2.2.24. כ-10 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/ZVuMU4Y2Cko?si=CEg309a8UERUd8eZ.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.10.2.24: מה חלקו של הרמטכ"ל לשעבר אביב כוכבי בנטרול יכולות איסוף המודיעין של מדינת ישראל בכל הנוגע לחמאס ולרצועת עזה? מה קרה לתומר אייגס ז"ל (היה קצין ב-8200) ואיך זה משליך על פרשת "המרגל הסודי" שעדיין מוסתרת היטב? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י  יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-9.2.24. כ-13 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/pl2D_0svtuA?si=2rdYep0N4O_FcB-H.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.
 


12.2.24: הסודות מאחורי הקלעים של "פרשת המרגל הסודי". נצ"מ בדימוס אבי וייס בתכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה". "למהאבי ומרגלית רוצים להשתיק ולהעלים את החשוד בריגול חמור? כל האמת תיחשף במוקדם או במאוחר, כי אי אפשר להשתיק את האמת".חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-12 דקות כאן מדקה 10:22 עד דקה 22:17: https://did.li/WeissTzanani.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-02-12/?play=12:10:22
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
יוטיוב של השידור - כאן

אבי וייס מרגלית צנעני
אבי וייס מתי טוכפלד


13.2.24: מה שמסתירים מהציבור ב"פרשת המרגל הסודי". נצ"מ בדימוס אבי וייס בתכנית "יומן הצהריים של גלי ישראל עם מתי טוכפלד", ב-12.2.24: "למה ח"כמתי טוכפלד אבי וייס אלמוג ואבי וייס לא ישתקו ויהיה ערר בעליון על הסתרת החלקים הכי משמעותיים בפרשה המזעזעת הזו? - אי אפשר להשתיק את האמת". חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-8 דקות כאן: https://did.li/WeissTuchfeld.
או ישירות באתר השידורים ב"רדיו גלי ישראל" כאן: https://www.gly.co.il/program?id=34.
לינק לשידור הריאיון ביוטיוב - כאן
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
 
16.2.24: מה עשה "המרגל הסודי" בכנסת? איך זה משליך על "הפרשה הסודית", שרוב הציבור כבר מכיר אותה, למרות הניסיונות להסתיר אותה ואת הנזקים שנגרמו בגללה למדינת ישראל? בנוסף: האם עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט היה יכול להתמנות ליועמ"ש?
זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-16.2.24. כ-9 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/oXP4FY08N6o?si=wnNn3JpN9ZL0YiRU.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.צנעני

18.2.24: קריאה לחדש את החקירה של "פרשת המרגל הסודי". נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני,וייס פישלר צנעני ב"רדיו לב המדינה" ב-18.2.24: "האם המרגל הסודי הוא איש שמאל? האם בנה של חברת כנסת מפורסמת קשור לפרשה הסודית הזו?" חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-13 דקות כאן מדקה 11:48 עד דקה 24:25: https://did.li/TzananiTheSecretSpy.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-02-18/?play=12:11:48
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
לינק לשידור מהריאון ביוטיוב - כאן.


23.2.24: איך "המרגל הסודי" פיברק תעודת הוקרה שכביכול קיבל מהכנסת? למה "המרגל הסודי" החליט לגייס קצינות חמ"ל ומבצעים ביחידות מיוחדות לארגון הפיקטיבי שהקים? בנוסף: מי למעשה שולט על מינוי ניצבים במשטרה?
זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-23.2.24. כ-12 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/CSeQKDumLNw?si=SuPqEJywPP3LLNYs.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.27.2.24: האם ארנון מילצ'ן שימש כסוכן מוסד בעשור האחרון? לינק לסרטון כ-6 דקות ביוטיוב של ראיון של נצ"מ בדימ. אבי וייס אצל אראל סג"ל ב-26.2.24 ברדיו 103FM - כאן.

צנעני פישלר וייס

28.2.24: "מה הקשר בין 'פרשת הסימים אצל המחבלים בעזה' לשב"כ ולמוסד? מה עוד מסתירים מהציבור? למה מסתירים חודשים רבים את כל סיפורי המרגליםוייס פישלר מנעני והסוכנים?". נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-28.2.24: חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-13 דקות כאן מדקה 11:08 עד דקה 24:03: https://did.li/TzananiSecretSpy.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-02-28/?play=12:11:09
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
לינק לשידור הריאיון ביוטיוב - כאן.
 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס