Telecom News - משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - יוני 2023

משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - יוני 2023

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - יוני 2023
משפט תיקי האלפים התפורים והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ראיונות ומצגות - יוני 2023
מאת: אבי וייס, 2.6.23, 13:49
אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיקי נתניהו ולגבי קריסת עדי התביעה בזה אחר זה, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News, מובאים להלן, עבור הציבור, לחודש יוני 2023, סרטוני ראיונות ומצגות מאירות עיניים, שמפשטות את התיק המורכב, עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000.

הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2022 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יולי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוגוסט 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ספטמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוקטובר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש נובמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש דצמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2023 - כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש מרץ 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2023 כאן.

הייתי הראשון לחשוף את תפירת תיק 4000, הראשון שהטמיע את המושג "תיק תפור" לגבי "תיק 4000" כבר לפני יותר מ-4 שנים. הפרקליטות עשתה טעות מרה שלא הקשיבה לי באותה העת. הכתבה "ההיסטורית" בה הוזכר "תיק תפור"כאן. שבוע לאחר מכן פרסמתי את הכתבה עם המושג "אני מאשים" של אמיל זולא לגבי אלפרד דרייפוס, ביחס ל"תיק 4000" כאן. מאז ועד היום כתבתי מאות מאמרים ב-Telecom News עם אלפי מסמכים מזמן אמת, שהפרקליטות נמנעה מלקרוא ולהציג אותם.

בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן.
4) ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - 
כאן

רקע נוסף, מסמכים ולינקים למקורות מידע נוספים ורבים יש בסעיפים א'-ה' 
כאן. בתחתית הכתבה הזו מצויה רשימת הפרוטוקולים, שפורסמו מאז 30.11.21. 
רקע נוסף מי זו הפרקליטות ומיהם תופרי התיקים המתחבאים מאחורי הקלעים - יש כאן


ב-9.1.23 יצא לדרך ״הערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס״ - מיזם חדש לדיווחים ופרשנויות ממשפט נתניהו. ערוץ היוטיוב מעביר כל בוקר בו מתקיימים הדיוניםערוץ בשידור חי את הטקסטים - הדיווחים המתומללים של אלי ציפורי מביהמ"ש על המסך ללא צורך בהקראתם.

הלינק לערוץ היוטיוב הקבוע לצפיה בשידורים (גם השידורים החיים)   https://www.youtube.com/@elizipori.aviweiss/streams 


לשידורים החיים כל יום יש גם לינקים ספציפיים, שמופצים ברשתות החברתיות. 

2.6.23:
א
. ראיון נוקב וקצר (כ-5 דקות) של אבי וייס אצל שי גולדן בתכנית "ישראל הבוקר עם שי גולדן" בערוץ 14, חושף מה צפוי לנו במסגרת עדותו הקרובה של יאיר לפיד בבית המשפט המחוזי בי-ם.
הריאיון מדקה 52:19 עד 57:30 בלינק כאן: https://bit.ly/Shay14Weiss010523. פרטים נוספים למתעניינים בסיפור ההזוי של יאיר לפיד והפטור ממיסים של ארנון מילצ'ןhttps://bit.ly/Taxes1000.

ב. האם עד התביעה אליהו ג'סליט הוא פנטזיונר? הסיפורים שלא ייאמנו השבוע מאחורי הקלעים של עדויות עדי התביעה שהפכו חיש מהר לעדי הגנה וסתרו, בין היתר, את עדותו במשטרה של יאיר לפיד, שייעלה בקרוב על דוכן העדים. עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-2.6.23 (כ-23 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.
הלינק לסרטון ביוטיוב: 
https://youtu.be/trdv3Il3Oek. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/2000And1000.
 


3.6.23
א. כל הסודות שלא רוצים שתדעו אודות יאיר לפיד וארנון מילצ'ן. מהם העדויות והמסמכים שכבר נחשפו בקשר הזה בין לפיד למילצ'ן? מה צפוי בעדותו של מילצ'ן בלונדון (יעיד אחרי יאיר לפיד)? מתי יסתיים המשפט המכונה "תיקי האלפים"? זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י ליאור שוורץ. באולפן גם מייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-2.6.23. כ-11 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/mKHuWOm9oLU. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/2000And1000.ב. הוכנה ע"י מתנדב מצגת מדהימה ומעודכנת בנושאים של האזנות הסתר ("שטאזילנד"), מבוססת על סדרת החשיפות הנרחבת המסתיימת בכתבה כאן. מומלץ לצפייה ולהפצה בכל דרך אפשרית לציבור הרחב שלא מכיר את האמת. לינק להורדת המצגת: כאן


ג. סרטון של ברוך רוזנברג על חשיפת האמת בתיקי האלפים של משפט נתניהו חלקם של יאיר לפיד ובן כספית בתפירת התיקים - סיכום שבועי - 29.5.23 עד 1.6.23, כ-1:19 שעות. הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/ne47pWxtjWg.

6.6.23
א. פורסמו כתבה וסרטון (12 דקות) מ-5.6.23 באתר TOV (כותרת בלבד): אבי וייס: יאיר לפיד מכיר את הסיגרים של מילצ'ן לא פחות טוב מנתניהו. לקראת העדות של יאיר לפיד בתיק 1000, חושף ניצב משנה בדימוס אבי וייס את קשריו הקרובים של לפיד עם מילצ׳ן". ניצב משנה בדימוס אבי וייס, מהעוקבים האדוקים אחרי ההתפתחויות במשפט נתניהו, מציג במהלך הריאיון כיצד טיפח יאיר לפיד קשרים הדוקים עם מילצ'ן, בראיון בתכנית "אקטואליה יהודית" ע"י יגאל מלכה.
הלינק לכתבה: https://tovnews.co.il/86576. הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/gOXgjAQ5rAE.
פרטים נוספים וטריים יש בכתבה: https://bit.ly/Taxes1000.

ב. השידור המרתק ב- 6.6.23 של אבי רצון בתכניתו "אבי רצון בבוקר", ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/program?id=5. ח"כ טלי גוטליב ביחד עם נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) לאבי רצון: "יש לחקור את כל המעורבים בהוצאת הצווים הבלתי חוקיים דוגמת הפגסוס ולבטל את כל הראיות שהושגו בגין צווים לא חוקיים הללו". הלינק לקובץ (של 12 דקות) (אודיו) של הריאיון - כאן: https://bit.ly/RatzonWeissGotlib. פרטים נוספים יש בכתבה - כאן: https://bit.ly/PoliceExposed.
 
7.6.23
א. השידור המרתק ב- 7.6.23 של אבי רצון בתכניתו "אבי רצון בבוקר", ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/program?id=5.
אלי ציפורי ביחד עם נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) לאבי רצון: "יאיר לפיד ממשיך לעבוד על כולם. מינוי בודק חיצוני לעניין הסכם עד מדינה של שלמה פילבר הוא פשלה נוראית שדורשת ביטול מיידי של תיק 4000".
הלינק לקובץ (של 10 דקות) (אודיו) של הריאיון - כאן: https://bit.ly/RatzonWeissZipory.
פרטים נוספים יש בכתבה - כאן: https://bit.ly/Taxes1000.

ב. הוכנה ע"י מתנדב מצגת מדהימה ומעודכנת בנושא עדותו של יאיר לפיד בתיקי האלפים, מבוססת על סדרת החשיפות הנרחבת (שנעשתה ע"י אבי וייס בשת"פ עם אלי ציפורי) המסתיימת בכתבה כאן: https://bit.ly/Taxes1000.
מומלץ לצפייה ולהפצה בכל דרך אפשרית לציבור הרחב שלא מכיר את האמת.
לינק להורדת קובץ המצגת: https://bit.ly/LapidTik1000.
סרטון יוטיוב של המצגת כאן: https://youtu.be/-p13ATH3tV0.
 


9.6.23: אבי וייס בריאיון של 15 דקות ע"י אלי ציפורי בתכנית "בלי חשבון" ברדיו "גלי ישראל" - כאן, מדקה 19:35 עד 34:25. "בשבוע הבא ההצגה הטובה ביותר בעיר: עדותו של יאיר לפיד, שהיה אמור לעמוד לדין על מעשיו המתועדים היטב. כ"כ, העדות של ארנון מילצ'ן בלונדון עדיין לא סגורה. בנוסף, מינוי בודק זוטר לביטול הסכם עד המדינה של שלמה פילבר הוא שערורייה".

14.6.23: השידור המרתק ב- 14.6.23 של ד"ר גדי טאוב בתכניתו "שומר סף", ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/item?id=24635.
נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) לגדי טאוב: "עדות לפיד הייתה קרקס". בנוסף: "לא בטוח שנגיע החודש לשמיעת עדותו של ארנון מילצ'ן בלונדון".
הלינק לקובץ (8 דקות) (אודיו) של הריאיון - כאן: https://bit.ly/YLapidTaubWeiss.
פרטים נוספים יש בכתבה: https://bit.ly/YairLapid1000.
 
16.6.23:
א. העדות ההזויה והמבדרת של יאיר לפיד בבית המשפט המחוזי. למה שרה נסעה ללונדון והאם תצטרך להגיע לברייטון? מתי תקום ועדת חקירה לעניין הפגסוס ולנושאים חשובים נוספים? זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-16.6.23. כ-10 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/UtrKV95SnHI. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/YairLapid1000.ב. למה עדותו הצפויה של ארנון מילצ'ן הועברה מלונדון לברייטון? הסיפורים שלא ייאמנו מאחורי הקלעים של עדותו המבולבלת של יאיר לפיד, עד התביעה שהפך תוך כמה דקות לעד הגנה וסתר, בין היתר, את הכתוב בכתב האישום נגד נתניהו. עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-16.6.23 (כ-18 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.
הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/spYZ8lewU_k. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/YairLapid1000.ג. איך מסתירים ומעלימים תפירת תיקים ושאר מעשים פסולים של המשטרה והפרקליטות? 
הוכנה ע"י מתנדב מצגת מדהימה ומעודכנת בנושא "תעודות חיסיון", מבוססת על סדרת החשיפות הנרחבת (שנעשתה ע"י אבי וייס בשת"פ עם אלי ציפורי) המסתיימת בכתבה כאן: https://bit.ly/BenetCachlon. מומלץ לצפייה ולהפצה בכל דרך אפשרית, לציבור הרחב שלא מכיר את האמת. 
לינק להורדת קובץ המצגת ולהפצתה: https://bit.ly/PoliceConfidentiality
סרטון יוטיוב של המצגת, קל לצפייה ולהפצה: https://youtu.be/ZZ1QtrMGaWs22.6.23: מהו הקו המקשר בין עדותו המבולבלת של יאיר לפיד לעדותו הצפויה של ארנון מילצ'ן בברייטון? 
הוכנה ע"י מתנדב מצגת מדהימה ומעודכנת בנושא תיק 1000 והשלכותיו, מבוססת על סדרת החשיפות הנרחבת (שנעשתה ע"י אבי וייס בשת"פ עם אלי ציפורי) המסתיימת בכתבה כאן: https://bit.ly/YairLapid1000
מומלץ לצפייה ולהפצה בכל דרך אפשרית, לציבור הרחב שלא מכיר את האמת. 
לינק להורדת קובץ המצגת ולהפצתה: https://bit.ly/LapidMilchen
סרטון יוטיוב של המצגת, קל לצפייה ולהפצה: https://youtu.be/OzSkNyWoLWg26.6.23
א. ראיון נוקב וקצר (כ-5 דקות) של אבי וייס ב- 26.6.23 אצל שי גולדן בתכנית "ישראל הבוקר עם שי גולדן" בערוץ 14, חושף ומזים את השקרים שמדווחים רוב כלי התקשורת לציבור, בנוגע לעדותו של ארנון מילצ'ן בברייטון. הריאיון בקובץ בלינק כאן: https://bit.ly/ShaiGoldanWeiss.
פרטים נוספים למתעניינים בעדותו של ארנון מילצ'ן, שהפך מעד תביעה לעד הגנה ממש מתחילת עדותו: https://bit.ly/MilchenBrighton.
שי גולדין

ב. השקרים והספינים של תיק 1000 נחשפים בשידור של מתי טוכפלד ב- 26.6.23 בתכניתו "יומן צהרים" ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/item?id=24975.
נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) למתי טוכפלד: "מסתירים מהציבור את האמת בתיק 1000, שזה תיק של רכילות והמצאות של אנשים דוגמת בן כספית ועדות מילצ'ן בבריטניה היא עדות לטובת ההגנה". הלינק לקובץ  (של 12 דקות) (אודיו) של הריאיון: https://bit.ly/TuchfeldWeiss.
פרטים נוספים יש בכתבה: https://bit.ly/MilchenBrighton.

27.6.23: "תיק 1000 הוא לא תיק מתנות, כי אין מתנות". ראיון מדהים ונוקב בדיון סוער של אבי וייס ע"י אראל סג"ל ברדיו fm103 על תיק 1000 וגם על התיקים התפורים האחרים, תוך ניפוץ השקרים שכלי התקשורת מפמפמים בלי הרף לציבור. באולפן גם יריב אופנהיימר.
לינק להקלטה, 13 דקות: https://bit.ly/NoGifts.
פרטים נוספים יש בכתבה: https://bit.ly/MilchenBrighton.
אראל סגל

28.6.23:
א. הסודות של ארנון מילצ'ן ולמה עדותו הועברה מלונדון לברייטון? כמה ספינים אפשר להמציא כדי לא לקיים את החוקים בישראל ובבריטניה? בנוסף, הסיפורים שלא ייאמנו מאחורי הקלעים של האיום המוזר על "עד המדינה" שלמה פילבר. עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-23.6.23 (כ-14 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.
הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/YPHmhasFUso. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/YairLapid1000.
 

 
ב. האם הניצחון בו גם השופטים במחוזי מבינים שאין שוחד בתיק 4000 יוביל לביטול כתבי האישום בתיקי האלפים? האם טענות "הגנה מן הצדק" יתקבלו ומתי? מתי תקום ועדת חקירה לעניין הפגסוס ולנושאים חשובים נוספים? זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-23.6.23. כ-12 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/js7KVtjqIg0. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/YairLapid1000.ג. הספינים של רוני אלשיך נחשפים בשידור של מתי טוכפלד ב- 28.6.23 בתכניתו "יומן צהרים" ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/program?id=34.
הלינק לקובץ (של 9 דקות) (אודיו) של הריאיון: https://bit.ly/WeissTuchfeld. נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) למתי טוכפלד: "רוני אלשיך הקים במו ידיו את 'השטאזילנד' והוא פעל להפוך את משטרת ישראל לשב"כ. בנוסף, בברייטון מילצן בעדותו ממשיך לקבור את שרידי תיק 1000".
פרטים נוספים כאן (מעדות מילצ'ן): https://bit.ly/MilchenBrightonNegdit, וכאן בענייני רוני אלשיךhttps://bit.ly/IsraelPoliceFail.

30.6.23:
א. השבוע המדהים והמפתיע בו תיק 4000 התנפץ לרסיסים בהחלטת הרכב השופטים ושאר התיקים התפורים וההזויים גם הם באותו מסלול התרסקות. כ"כ, המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך חשף את המניעים והרקע להחלטות לתפירת התיקים. אם לא די בכך, עדות מילצ'ן בברייטון מחסלת כל שריד מתיק 1000 וסיבכה קשות את יאיר לפיד. זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-30.6.23. כ-36 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/pjMdcr1Hxm8. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MilchenBrightonNegdit.ב. התאדות התיק ההזוי הקרוי "תיק 1000 החדש", בחקירת מילצ'ן מברייטון. הטעויות הקריטיות של התובעת הראשית עו"ד ליאת בן ארי שנוספות לדברי המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך, שמסביר בקולו למה התיק הזה (כמו שאר התיקים) - נתפר בתפרים גסים. עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-30.6.23 (כ-17 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/Qufb3q_1vPs. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MilchenBrightonNegdit.


ג. "תיקי האלפים קורסים": סרטון של ברוך רוזנברג על חשיפת האמת בתיקי האלפים של משפט נתניהו - סיכום חודשי ושבועי מרתק, כ-17 דקות. הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/2o3lNU_pf_M
הרשמה לערוץ השידורים לקראת השידורים הבאים: https://www.youtube.com/@elizipori.aviweiss. מומלץ בחום להפצה.

4.7.23:
א. השידור המרתק ב- 4.7.23 של אבי רצון בתכניתו "אבי רצון בבוקר", ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/program?id=5.
נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) ביחד עם השופט בדימוס הרן פינשטיין לאבי רצון: "תיק 1000 לא היה צריך לבוא לעולם והתנהלות התביעה היא בלתי מתקבלת על הדעת. על זה מגישים תיק פלילי במדינת ישראל? בכל מקרה, אין בזה קלון".
הלינק לקובץ (של 7 דקות) (אודיו) של הריאיון - כאן: https://bit.ly/RatzonWeissFinshtein.
פרטים נוספים יש בכתבה - כאן: https://bit.ly/MilchenNegditDay5.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים