Telecom News - משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני יולי-אוג' 2023

משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני יולי-אוג' 2023

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני יולי-אוג' 2023

משפט תיקי האלפים התפורים והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ראיונות ומצגות - יולי - אוגוסט 2023
מאת: אבי וייס, 4.7.23, 10:00
אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיקי נתניהו ולגבי קריסת עדי התביעה בזה אחר זה, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News, מובאים להלן, עבור הציבור, לחודשים יולי - אוגוסט 2023, סרטוני ראיונות ומצגות מאירות עיניים, שמפשטות את התיק המורכב, עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000.

הסרטונים והמצגות של חודש יולי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוגוסט 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ספטמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוקטובר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש נובמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש דצמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2023 - כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש מרץ 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2023 - כאן.

הייתי הראשון לחשוף את תפירת תיק 4000, הראשון שהטמיע את המושג "תיק תפור" לגבי "תיק 4000" כבר לפני יותר מ-4 וחצי שנים. הפרקליטות עשתה טעות מרה שלא הקשיבה לי באותה העת. הכתבה "ההיסטורית" בה הוזכר "תיק תפור"כאן. שבוע לאחר מכן פרסמתי את הכתבה עם המושג "אני מאשים" של אמיל זולא לגבי אלפרד דרייפוס, ביחס ל"תיק 4000" כאן. מאז ועד היום כתבתי מאות מאמרים ב-Telecom News עם אלפי מסמכים מזמן אמת, שהפרקליטות נמנעה מלקרוא ולהציג אותם.

בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן.
4) ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - 
כאן

רקע נוסף, מסמכים ולינקים למקורות מידע נוספים ורבים יש בסעיפים א'-ה' 
כאן. בתחתית הכתבה הזו מצויה רשימת הפרוטוקולים, שפורסמו מאז 30.11.21. 
רקע נוסף מי זו הפרקליטות ומיהם תופרי התיקים המתחבאים מאחורי הקלעים - יש כאן
לוגו ערוץ

ב-9.1.23 יצא לדרך ״הערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס״ - מיזם לדיווחים ופרשנויות ממשפט נתניהו. ערוץ היוטיוב העביר כל בוקר בו התקיימו הדיונים בשידור חי את הטקסטים - הדיווחים המתומללים של אלי ציפורי מביהמ"ש על המסך ללא צורך בהקראתם וכן שידר דיוני סיכום בערבים. השידורים הסתיימו ב-6.7.23. הלינק לערוץ היוטיוב לצפייה בשידורים (134 סרטונים ס"ה)   https://www.youtube.com/@elizipori.aviweiss/streams    

4.7.23:  השידור המרתק ב- 4.7.23 של אבי רצון בתכניתו "אבי רצון בבוקר", ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/program?id=5.
נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) ביחד עם השופט בדימוס הרן פינשטיין לאבי רצון: "תיק 1000 לא היה צריך לבוא לעולם והתנהלות התביעה היא בלתי מתקבלת על הדעת. על זה מגישים תיק פלילי במדינת ישראל? בכל מקרה, אין בזה קלון".
הלינק לקובץ (של 7 דקות) (אודיו) של הריאיון - כאן: https://bit.ly/RatzonWeissFinshtein.
פרטים נוספים יש בכתבה - כאן.

8.7.23
א. הסיום הדרמטי של "טבח ברייטון", בו נקברה סופית העלילה שמאחורי תיק 1000 וחשיפת מי המציא את הסיפור המופרך הזה. בנוסף: איך יש להתייחס למפקד מחוז ת"א ניצב עמי אשד. לא מה שחשבתם. זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-7.7.23. כ-13 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/grO5lJhiKzY. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MilchenHozeretDay7.ב. חשיפת הקשרים בין ההתמוטטות הפנימית של משטרת ישראל, לבין הכיאוס של התמוטטות תיק 1000 בברייטון. הטעויות הקריטיות של התובעת הראשית עו"ד ליאת בן ארי שהובילו לקרקס משפטי הזוי, שמעולם לא היה בישראל. עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-7.7.23 (כ-16 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.
הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/nc5S_M9ibbs. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MilchenNegditDay6.12.7.23: פורסמו כתבה וסרטון (11 דקות) מ-10.7.23 באתר TOV (כותרת בלבד): "נצ"מ בדימוס אבי וייס: היה צריך להעמיד לדין את עמי אשד. נצ"מ בדימוס אבי וייס בביקורת קשה על עמי אשד שגם כשל בתפקידו בפיזור ההפגנות וגם הפר נהלים וחוקים כשיצא נגד המפכ"ל ונגד השר שלו". זאת, בראיון בתכנית "אקטואליה יהודית" ע"י הדר מילר. הלינק לכתבה ביוטיוב: https://youtu.be/f4CWdssq7Cc. הלינק לסרטון באתר TOV - "אקטואליה יהודית": https://tovnews.co.il/97320.
פרטים נוספים וטריים יש בכתבה: https://bit.ly/IsraelPoliceFail.15.7.23:
א. איך הגענו ל-63 עדי תביעה שהפכו חיש קל לעדי הגנה מובהקים? למה הקרקס הדמיוני שנקרא "שוחד בתיק 4000" ממשיך בביהמ"ש המחוזי בי-ם? מה קרה לאתיקה העיתונאית של עיתונאי אתר "וואלה!" לשעבר, שמעידים כעת? עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-14.7.23 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן.
הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/N7MLTZaCDfw. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: 
https://bit.ly/3POda3Mבאמיל זולא במהדורת 2023 זועק: "אני מאשים". ביהמ"ש העליון והפרקליטות במסע לסתימת פיות בכוח כדי למנוע מהציבור את הכרת האמת והצדק ואגב כך להרתיע את הימין מפני המשך חקיקה בתחום "הרפורמה המשפטית". זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-14.7.23. כ-17 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים לא רק לנתניהו, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/292S-4lLCPc. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3POda3M.

19.7.23: פורסם ע"י פורום קפה שפירא בראשות גלי בן חורין סרטון של 13 דקות באתר הפורום וביוטיוב תחת הכותרת: "אבי וייס הזהיר כבר ב-2020: "'פגישת הנחייה' - בין נתניהו לפילבר לתיאום ה'שוחד' לא היתה יכולה להתקיים". הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/0nky3JTb-YY.10.8.23:
א. חשיפות מדהימות: תיק 3000 הולך ל"משפט זוטא" על קבילות העדויות שנסחטו בכוח ממיקי גנור (עד המדינה שחזר בו), החיפוי והטיוח של "עוקץ" פרשות "המימד החמישי" ו"קטארגייט", ו"גריסת" התלונות בעניינו של אילן ישועה, מי שהיה אמור להיות "עד המפתח" והציר המרכזי להוכחת השוחד ב"תיק 4000", שפך במהירות לעד הגנה מובהק, אבל מוגן (מאותרג), ללא הסכם כתוב. זאת ועוד, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-28.7.23. כ-16 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים לא רק לנתניהו, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/Ywuh00XJgEo. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3Y1WXd8.ב. חשיפות מדהימות גם בפגרת בתי המשפט: חשיפות חדשות ומזעזעות בעניין "המימד החמישי" כעולה מממסך שקיבל עו"ד פיני פישלר, חשיפת המסמכים לקראת "משפט זוטא" על קבילות העדויות שנסחטו בכוח ממיקי גנור (עד המדינה שחזר בו), "העלמת עדים" בתיקי האלפים ע"י הפרקליטות, תחזית לקראת סיום משפטו של צחי ליבר מ"תיק הצוללות" (המתנהל במקביל לתיק העיקרי בעניין הצוללות), ועוד. זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם מייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-4.8.23. כ-9 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים לא רק לנתניהו, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/Hae1NRm5Ul4. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3NYBYU7.


ג. חשיפת סודות פרשת "קטארגייט" וניסיונות הטיוח של פרשה ביטחונית ופלילית (לכאורה) חמורה ביותר זו. זאת ועוד, בריאיון (14 דקות), של אבי וייס וח"כ טלי גוטליב ע"י אבי רצון ברדיו "גלי ישראל" 94fm, בתכנית: "אבי רצון בבוקר" ב-8.8.23. חשיפות מדהימות ומזעזעות - מה שלא תשמעו בשום כלי תקשורת אחר בישראל. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/ffduAPypr9U. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PiniFishler. כל המסמכים הנוגעים לחלקו של בני גנץ בפרשה: https://bit.ly/Gantz5Dimention.


13.8.23: חשיפות חדשות ב"תיק הצוללות". האם המשטרה והפרקליטות פעלו ופועלים רק על בסיס מידע שהם מקבלים מעיתונאים? חשיפות מזעזעות גם בעניין היעלמות עדים ב"תיקי האלפים" והשקרים שמאכילים את הציבור לגבי מעמדו של תיק 1000 והאם הוצעה לנתניהו "עסקת טיעון" ע"י השופטים. זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-11.8.23. כ-13 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים לא רק לנתניהו, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/XrJ9Z1FV1xk. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3Y1WXd8.


18.8.23: חשיפות חדשות ב"פרשת המימד החמישי וקטארגייט". האם מסמכי "הפטור ממכרז" ל"מימד החמישי" מפוברקים? חשיפות מזעזעות גם בעניין "תיק הצוללות", בו הפרקליטות לראשונה מציבה את עצמה מעל לחוק יסוד וטוענת שאין צורך באישור יועמ"ש לחקירות נגד ראש הממשלה וטוענת שמיקי גנור (עד המדינה שחזר בו) "ממציא קונספירציות". האם יש סיכוי ל"קליקה" לנצח את האמת? זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-18.8.23. כ-13 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים לא רק לנתניהו, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/AG_mg_DoHsY. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PiniFishler.


23.8.23: הניסיון הנואל לחסום את הקמת ועדת החקירה ל"פגסוס" ע"י היועמ"שית נחשף. אבי וייס וח"כ טלי גוטליב בראיון נוקב 12 דקות אצל אבי רצון בתכנית "אבי רצון בבוקר" ברדיו "גלי ישראל". השידור כאן: https://www.gly.co.il/item?id=26693
לינק לקובץ הריאיון אודות ההתנגדויות להקמת ועדת החקירה ל"פגסוס" בהשתתפות של ח"כ טלי גוטליב ואבי וייס, בריאיון נוקב בן 12 דקות ב- 23.8.23 אצל אבי רצון בתכנית "אבי רצון בבוקר" ב"רדיו גלי ישראל": https://bit.ly/WeissGotlibRatzon.  

25.8.23: אם הממשלה תאשר את הקמת ועדת החקירה לעניין פגסוס, זו תהיה ההחלטה הראשונה שיכולה להוביל לתיקון מערכות אכיפת החוק והתביעה בישראל. עד כה, כל צעדי הממשלה בתחום "הרפורמה המשפטית" לא שינו דבר. למה? האם המשטרה יכולה לקבל מודיעין כמו השב"כ במגזר הערבי? זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-25.8.23. כ-9 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים לא רק לנתניהו, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/oHCF1QtCAZw?si=wCMWQSHATcojGDgz. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3NYBYU7.28.8.23חשיפה שהדהימה את המאזינים: מיהם בעלי התפקידים הבכירים שקשורים ברכש והפעלת הפגסוס ומערכות רוגלה נוספות דוגמת "המימד החמישי"? אבי וייס ביחד עם סנ"צ בדימוס, עו"ד פרץ רצון וח"כ טלי גוטליב, בריאיון נוקב אצל אבי רצון בתכנית "אבי רצון בבוקר" ב"רדיו גלי ישראל" . השידור המלא בן 20 דקות כאן: https://www.gly.co.il/item?id=26823. השידור של אבי וייס וטלי גוטליב בלבד (11 דקות): https://bit.ly/3QZmAKs.

30.8.23
החשיפות שידהימו אתכם: מי אישר את הפגסוס ודחף להפעלתו? הפרכת השקרים וההטעיות הענקיות סביב ועדת החקירה לעניין הרוגלות, בראיון של כ-12 דקות של נצ"מ בדימוס אבי וייס ע"י ד"ר גדי טאוב בתכנית "שומר סף" ב-גלי ישראל". הלינק להאזנה לריאיון: https://bit.ly/GadiTaubAviWeiss.
הלינק לשמיעת כל התכנית של "שומר סף" ב-30.8.23: https://www.gly.co.il/program?id=3148.
 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים