Telecom News - משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - אפריל 2023

משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - אפריל 2023

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> משפט תיקי האלפים והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטונים - אפריל 2023
משפט תיקי האלפים התפורים והאזנות הסתר: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ראיונות ומצגות - אפריל 2023
מאת: אבי וייס, 8.4.23, 10:45
אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיקי נתניהו ולגבי קריסת עדי התביעה בזה אחר זה, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News, מובאים להלן, עבור הציבור, לחודש אפריל 2023, סרטוני ראיונות ומצגות מאירות עיניים, שמפשטות את התיק המורכב, עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000.

הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2022 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יולי 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוגוסט 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ספטמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אוקטובר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש נובמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש דצמבר 2022 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2023 - כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש מרץ 2023 - כאן.

הייתי הראשון לחשוף את תפירת תיק 4000, הראשון שהטמיע את המושג "תיק תפור" לגבי "תיק 4000" כבר לפני יותר מ-4 שנים, הפרקליטות עשתה טעות מרה שלא הקשיבה לי באותה העת. הכתבה "ההיסטורית" בה הוזכר "תיק תפור"כאן. שבוע לאחר מכן פרסמתי את הכתבה עם המושג "אני מאשים" של אמיל זולא לגבי אלפרד דרייפוס, ביחס ל"תיק 4000" כאן. מאז ועד היום כתבתי מאות מאמרים ב-Telecom News עם אלפי מסמכים מזמן אמת, שהפרקליטות נמנעה מלקרוא ולהציג אותם.

בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן.
4) ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - 
כאן

רקע נוסף, מסמכים ולינקים למקורות מידע נוספים ורבים יש בסעיפים א'-ה' 
כאן. בתחתית הכתבה הזו מצויה רשימת הפרוטוקולים, שפורסמו מאז 30.11.21. 
רקע נוסף מי זו הפרקליטות ומיהם תופרי התיקים המתחבאים מאחורי הקלעים - יש כאן


ב-9.1.23 יצא לדרך ״הערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס״ - מיזם חדש לדיווחים ופרשנויות ממשפט נתניהו. ערוץ היוטיוב מעביר כל בוקר בו מתקיימים הדיוניםערוץ בשידור חי את הטקסטים - הדיווחים המתומללים של אלי ציפורי מביהמ"ש על המסך ללא צורך בהקראתם.

כ"כ,  מדי יום דיונים, בין 19:00 ל-20:00 משודרת תוכנית לסיכום העדות באותו יום ופרשנויות בהשתתפות מומחים: שידורי הערב הם בימים שני, שלישי, רביעי (סיכומים יומיים) וביום חמישי (סיכום שבועי). 
החל מהשבוע המתחיל ב-28.5.23, ישודרו הדיווחים היומיים של התמלול מביהמ"ש, אולם לא יהיו בערבים סיכומים יומיים. יהיו סיכומים שבועיים רק בימי חמישי בין 19:00 ל-20:00.

הלינק לערוץ היוטיוב הקבוע לצפיה בשידורים (גם השידורים החיים)   https://www.youtube.com/@elizipori.aviweiss/streams 

לשידורים החיים כל יום יש גם לינקים ספציפיים, שמופצים ברשתות החברתיות. 

הדיווחים מהדיונים בבוקר ותכניות הסיכום בערב ייתחדשו בערוץ בתום הפגרה בביהמ"ש החל מ-17.4.23.


8.4.23
א. 
מפלצת האזנות הסתר על כל תושבי ישראל נחשפת. השיטה של שאיבת מידע החל מהעננים בארה"ב ועד חשבון הבנק שלכם - יוצאת לאור. ההפקרות של החסיונות גם היא מתרסקת מול שפע הגילויים על שיטות שאיבת המידע עליכם ע"י המפלצת. חשיפות חשובות ומזעזעות מ"מדינת השטאזילנד", שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-7.4.23 (15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/aPMPrz9gU_o. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PegasusNumbers.ב. "מתנת החג" בערב חג הפסח, שבני גנץ קיבל מפרקליט המדינה שמונה לתפקיד על ידו. כיצד החוק והצדק נרמסים יום יום ע"י אלה המבצעים בעצמם עבירות בלי הפוגה, רק בגלל שהם יכולים. כל הפרטים על מדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן. זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-7.4.23. כ-21 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים וסגירת תיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/q1rdfkqX714. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן:  https://bit.ly/PegasusNumbers.
 


10.4.23: ריאיון של ח"כ טלי גוטליב ואבי וייס אצל אבי רצון בנושא האזנות סתר גם לנתניהו, בתכנית "אבי רצון בבוקר", ברדיו "גלי ישראל", ב-10.4.23. הלינק להקלטת כל התכנית - כאן.

11.4.23: הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/9JKXadnEDLY של הריאיון הנ"ל של אבי וייס ע"י אבי רצון ב-10.4.23, כ-14 דקות: עוד מידע מרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/43lAiLp


13.4.23: מי שיבין מה באמת קרה סביב פרשת המימד החמישי יתקשה לישון בלילות. שומר סף #179 עם אבי וייס. ראיון של אבי וייס ע"י ד"ר גדי טאוב , 59 דקות. הלינק לסרטון ביוטיוב - כאן. מידע נוסף למתעניינים יש כאן. עדכון 3.5.23: הסרטון שותף גם  ע"י אתר TOV 
תחת הכותרת: ""המימד החמישי": התיק נסגר, הפרשה נמשכת - "שומר סף" עם ד"ר גדי טאוב ואבי וייס. תיק הרכש בפרשת "המימד החמישי" נסגר ללא הסברים אך הפרשה עדיין לא הסתיימה - כאן.


14.4.23:
א. פורסמו כתבה וסרטון (8 דקות) כאן באתר TOV (כותרת בלבד): "אבי וייס חושף: לא כל חלקי פרשת ״המימד החמישי״ נחקרו. נצ"מ בדימוס אבי וייס משוחח עם ללי דרעי על הסגירה התמוהה של פרשיית ״המימד החמישי״."

ב. חשיפת ההשחרות בצווי האזנות הסתר לכלל תושבי ישראל. מה המשטרה יודעת עליכם ואיך? מפלצת האזנות הסתר על כל תושבי ישראל נחשפת. ההפקרות של הפגיעה הנמשכת בפרטיות ובכל הסודות שלכם, מתרסקת מול שפע הגילויים על שיטות שאיבת המידע עליכם, ע"י המפלצת, שתופחת כל יום. חשיפות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-14.4.23 (כ-615 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/b1B_vgJYyR8. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PoliceExposed.

 
 ג. מה הקשר בין המשפט של דונלנד טראמפ בארה"ב לפרשת "המימד החמישי" ולאהוד ברק? למה תיק "המימד החמישי" נסגר? חשיפות שלא תשמעו בשום מקום אחר.כל הפרטים על מדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהם. זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-14.4.23. 15 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים וסגירת תיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/AGvfB3PQ4G0. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/PoliceExposed.


15.4.23: הקשר בין פרשת המימד החמישי וסרסור הסוהרות בבתי הכלא הביטחוניים-מצמרר! ריאיון של אבי וייס ע"י שירן רז, שעה ו-16 דקות. הלינק לסרטון - כאן. עוד מידע למתעניינים - כאן.


16.4.23: סרטון של ברוך רוזנברג על חידוש דיוני משפט נתניהו מחר (17.4.23), בערוץ היוטיוב של אלי ציפורי ואבי וייס, 17 דקות. הלינק לסרטון היוטיוב - כאן.
ברוך רוזנברג

17.4.23
א. פורסמו כתבה וסרטון (12 דקות) כאן באתר TOV (כותרת בלבד): נצ"מ בדימוס אבי וייס: המשטרה העבירה ל"מימד החמישי" חומר רגיש על אזרחים. נצ"מ בדימוס אבי וייס בראיון לללי דרעי על האזנות סתר שמקיימת המשטרה, תוך התעלמות מוחלטת של השופטים מתפקידם".

ב. ריאיון של אבי וייס ברדיו סול ע"י יובל ענתבי על  שטאזילנד שנוצרה עם חוקים שלא מכובדים ועל הפרטיות שלנו. מי שומר עלינו? מה ההבדל בין האזנה, מעקב ופתיחת תכנים, פרשת פגסוס. כשלושת רבעי השעה בהקלטה, מתחילת השידור  - כאן.

21.4.23:
א.מי אישר להפעיל מערכת מעקבים והאזנות נגד היועמ"ש דאז ד"ר מנדלבליט באמצעות האזנות למקורבי נתניהו, בגלל החשד שמנדלבליט מדליף לנתניהו פרטים חסויים מתיקי החקירה נגדו ובמיוחד בתיק 2000? מי אישר את 3 צווי האזנת הסתר הלא חוקיים נגד נתן אשל, מקורבו של נתניהו? פרטי השערורייה שלא תיאמן שכלי התקשורת מסתירים מהציבור בישראל. חשיפות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-21.4.23 (כ-15 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/edi6qtEn_k0. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MomyMeshulam6.ב. למה המשטרה החלה לעקוב ולהאזין לד"ר מנדלבליט? האם יש בישראל Deep State (ממשלת צללים של הפקידים)? למה ניצב אלי כזרי יפרוש בזעף מהמשטרה? כל הפרטים על מדינת השטאזילנד שלא סיפרו לכם בעיתונים ובטלוויזיה. זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-21.4.23. כ-14 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים וסגירת תיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/CwNusOPeEyU. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן:  https://bit.ly/MomyMeshulam6.


ג. "כמות מפלצתית של צווים להאזנות סתר מוצאים כנגד אזרחי ישראל״ - ריאיון של נצ"מ בדימוס אבי וייס ע"י שירן רז, שעה ו-5 דקות. הלינק לסרטון - כאן. עוד מידע למתעניינים - כאן.


22.4.23: סרטון של ברוך רוזנברג על חשיפת האמת בתיקי האלפים של משפט נתניהו - סיכום שבועי - 17.4.23 עד 20.4.23 כ-4 שעות. הלינק לסרטון היוטיוב - כאן

24.4.23: למה ד"ר מנדלבליט היה במעקב ע"י "קליקה" שבתוך "הקליקה"? האם יש ראיות בתיק 1000? מי אישר את 3 צווי האזנת הסתר הלא חוקיים נגד נתן אשל, מקורבו של נתניהו? פרטי השערורייה שלא תיאמן שכלי התקשורת מסתירים מהציבור בישראל. חשיפות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן עד היום בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י ד"ר גדי טאוב ברדיו "גלי ישראל" ב-24.4.23 (כ-12 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/3kL_k7ecRY4. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MomyMeshulam6.
 


26.4.23: הופק סרטון בן 19 דקות תחת הכותרת: "האם בזק ואלי קמיר הם שהכתיבו לשלמה פילבר את מועד חתימת השר על "המיזוג"?  - כאן.

28.4.23:
א. הופק סרטון של 17 דקות תחת הכותרת: "אישורי חקירה מפוקפקים, נגד יאיר נתניהו מהדיון ב-2.2.23" - כאן

ב. הסודות של שיחות נוני מוזס נחשפים!! עם מי ולמה מוזס שוחח כל כך הרבה שיחות במקביל לפגישותיו עם נתניהו, בתקופת הניסיון להעביר בכנסת את "חוק ישראל היום"? מה מסתירים מאתנו כל השותפים לשערורייה הזו ולמה? חשיפת פרטי האזנות הסתר שלא תיאמנה, שכלי התקשורת מסתירים מהציבור בישראל.
עובדות חשובות ומזעזעות ממדינת השטאזילנד, שהציבור הרחב לא שומע עליהן בכלי התקשורת - בכוונה. זאת, בריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-28.4.23 (כ-14 דקות). כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, תקבלו כאן. הלינק לסרטון ביוטיוב: https://youtu.be/E0sqjK04vt0. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MumyMeshulam7.ג. הופק סרטון של 17 דקות תחת הכותרת: "אלי ציפורי ואבי וייס משוחחים עם פרופ' טליה איינהורן על המשפט, הרפורמה והמערכת המשפטית"- כאן.

30.4.23
א. הופק סרטון 17 דקות תחת הכותרת: "
חלק ראשון: יום דיונים של 28-02-23 - החוקר של פילבר מודה כי הגשת כתב האישום היתה מאוד בעייתית" - כאן.

ב. הופק סרטון 15 דקות תחת הכותרת: "חלק שני: יום דיונים של 28-02-23 - הגשת כתב האישום היתה מאוד בעייתית יל פי העדויות והראיות בתיק" - כאן.
בהקשר זה אלי ציפורי פרסם בטוויטר: "אבי וייס ואלי ציפורי מסכמים את יום הדיונים מ-28.2 בו החוקר שלומי חכמון מודה כי פילבר לא סיפק עדות שאפשר לבסס עליה כתב אישום. הראיות מלמדות כי לא היה מקום להגשת כתב אישום על בסיס עדותו של פילבר ולמעשה תיק 4000 הוא פייק תיק".

ג. ההטעיה הענקית של הציבור כאילו נתניהו מחפש "עסקת טיעון" (דרך פטנט הנקרא "גישור") וכאילו כל "הרפורמה המשפטית" נועדה לאפשר לו לבחור את שופטי ביהמ"ש העליון שיעסקו בערעור (ככל שיורשע ויערער). כל הפרטים על מדינת השטאזילנד שלא סיפרו לכם בעיתונים ובטלוויזיה. זאת, בריאיון של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-28.4.23. כ-18 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום תפירת התיקים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות והיועמ"ש. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/JK8hGPsIoZM. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MumyMeshulam7.

Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים