TechExit IS US (Israel-USA) - launched

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> TechExit IS US (Israel-USA) - launched
חשיפה: הושק מיזם TechExit IS US שהוא One Stop Shop לכל מה שיזמים, סטארטאפים וחברות זקוקים לו כדי להיכנס לשווקים בצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה), לרבות השקעות, שת"פים, שיווק ומכירות, מיוזמתם של ארנון ועירית שפלן (מניו-ג'רסי).
מאת: אבי וייס, 24.1.15, 18:00אירית שפלן

את ארנון שפלן ואשתו עירית (בתמונה מימין), מכירים קוראי האתר, כשנחשף כאן לפני שנה המיזם החדשני שלהם: אתר רשת המשקיעים הפרטיים הגדול בעולם (עם מעל ל-40 אלף אנג'לים), פלטפורמה מקוונת, שמיועדת לגיוסי הון והשקעות עבור יזמים ישראליים, בכל שלבי החיים של המיזם.

לאור ההצלחה של היוזמה הזו, ולאור הנסיון שנצבר, החליטו בני הזוג שפלן להרחיב את היוזמה ולבנות פלטפורמה חדשה (גם ברשת וגם פיזית), שתספק את כל מה שיזמים צריכים, כדי להיכנס ולהצליח בארה"ב וקנדה, בגישת ה-One Stop Shop.

בגישה זו, היזם יוכל לבחור איזה שירותים הוא צריך, והוא יקבל אותם בארץ ובארה"ב, לרבות מפגש פנים אל פנים עם משקיעים, שותפים פוטנציאליים, ערוצי שיווק ומכירות, או לבחור כל שירות אחר, לרבות פתיחת נציגות ונוכחות פיזית בארה"ב. לצורך מימוש היוזמה, ארנון ועירית שפלןהגיעו לישראל כדי לחנוך את פתיחת הסניף הישראלי של היוזמה החדשה הזו.

בקרוב מאוד יעלה האתר ויפורסמו כל הסדרי ההרשמה, התהליכים, המידע וכל הנדרש ליזמים הישראליים, שרואים את צפון אמריקה כיעד המרכזי שלהם בכל תחום:  גיוס הון מכל סוג, שיווק, הפצה, מכירות, לקוחות, אתרי בטא, שותפים, רישום פטנטים, עמידה ברגולציות לרבות FDA, פיתוח עיסקי, מימון בנקאי, הלוואות, ייעוץ משפטי, ייעוץ פיננסי, שירותי ראיית חשבון, שירותי מס, הנפקות, מיזוגים ורכישות, פתיחת משרדים, וכל תחום אחר שיידרש, הכל תחת קורת גג אחת. 

ארנון שארנון שפלןפלן, (בתמונה משמאל), מייסד משותף ומנכ"ל TechExit: "היוזמה החדשה שלי ושל רעייתי עירית, שעוסקת בכל הצדדים הטנולוגיים של המיזם, שיוצא כעת לדרך תחת השם: TechExit IS US, זו יוזמה הממוקדת בקשר האישי והשותפות עם היזמים הישראליים.

האתר באינטרנט היה הצלחה, אבל ראיתי, שיש צורך למלא אותו במגע אישי, פנים אל פנים, בגישת העבודה המשותפת, עם שותפות אמיתית עם כל מיזם ישראלי, שמעוניין בשוק האמריקאי. זה סוג של מגע אישי מתמשך, שנועד להוביל להצלחה של הסטארטאפ בארה"ב ובקנדה. 

לכן, הקמנו שלוחה של החברה בישראל, שכוללת את המנכ"ל אברי משגב, ואיריס גולני היא סמנכ"לית פיתוח עסקי. שלוחת החברה הישראלית יוצאת כעת לדרך, יחד עם שותפים עסקיים רבים, שנחשוף בקרוב.

בארה"ב, יש לנו צוות של 12 איש, שיושב בניו-יורק, ושלוחה קטנה בעמק הסיליקון בחוף המערבי, עם ניסיון, ידע וקשרים בכל תחומי השוק של צפון אמריקה. אנו עובדים כבר מעל לשנה בישראל, ועד היום פעלנו בישראל 'מתחת לרדאר', כדי להכיר את הצרכים של השוק ולמצוא את השותפים המתאימים בישראל. כעת, אנו עוברים לפעילות גלויה ברמה לגמרי אחרת, עם אוסף מלא של שירותים, שכבר ניתן לספק אותם ליזמים.

בתקופה הקרובה נתמקד במספר תחומים, שהיזמים הישראליים ביקשו מאתנו:
א. קיום אירועים בוטיקיים אינטימיים וסגורים, מפגש של יזמים ישראליים נבחרים עם משקיעים מכל סוג ועם מנהלים מחברות הענק הקיימות בארה"ב.
ב. פיתוח עסקי בארה"ב.
ג. סל שלם של פתרונות ותשובות לסטארטאפים, עם חיבור לכל צורך של הסטארטאפים, שמכוונים את עצמם לשווקים בצפון אמריקה. 

בהמשך, נרחיב את היכולות שלנו לאיזורים אחרים בעולם ויש לנו כבר כמה חיבורים ראשוניים, כדי לסייע ליזמים להיכנס לשווקים אחרים בעולם, לרבות שווקים, שיש בהם מעט יזמים ישראליים, דוגמת דרום אפריקה. גם נרחיב את קשת השותפויות שלנו, כך שנכסה כל צורך אפשרי עתידי, ממש הכל. 

הכיוון שלנו ברור: שירות בוטיק איכותי, שבו היזם בוחר מה הוא צריך וזקוק לו בארה"ב. זה יכול להתחיל במפגש עם שותף אפשרי, דרך איתור משקיעים אפשריים וכלה בהקמת נציגות בארה"ב.

האירועים שלנו יתקיימו בשלב ראשון בניו-יורק, במקום מאוד מרשים, שמוכן לנושא. כל אירוע יהיה בן יומיים, כשביום הראשון אנו מבצעים הכנה של הסטארטאפיסטים למפגש, ביחד עם מומחים, כדי להבין מה המשמעות של יזם ישראלי בכניסה שלו לשוק האמריקאי וכדי להביא ואתו לידי כך, שיהיה מוכן להציג את עצמו בצורה הטובה ביותר, מול האדם או הגורם אותו הוא יפגוש ביום השני. ביום הראשון נערוך גם Workshop עם היזמים, עם תרגול המסר שלהם, כך שהמפגשים ביום השני יהיו מוצלחים.

בשנה שעברה גייסנו כספים רבים עבור יזמים ישראליים, גם בהשקעות ישירות, גם בשת"פים וגם במכירות מוצרים ושירותים, ובכל דרך אפשרית אחרת. זה כולל גם ייצוג סטארטאפים במערכות 'מימון המונים', שבהם נדרשת 'תושבות אמריקאית' כדי להיכנס למערכת מימון ההמונים בארה"ב. אנו מוכנים כעת לספק כל צורך, ככל שיוצג בפנינו. 

אנו עובדים צמוד עם המדען הראשי בארץ, מכון הייצוא, עם גורמי הממשל ברמות השונות בארה"ב, ועם גופים ציבוריים כמו קרן בירד. הקשרים הללו מאוד חשובים להצלחת הסטארטאפים שם.

יש היום נטייה ברורה של ארגונים ועסקים גדולים בארה"ב להשקיע ביזמות, כדי שיפותחו עבורם מוצרים או שירותים, שהם יוכלו למכור. לכן, הם מחפשים את הסטארטאפיסטים הישראליים. מכאן, שכל אחד יכול למצוא את השותף המתאים ליוזמה שלו בארה"ב, כי כולם משקיעים היום ביזמות. 

מאחורינו יש ניסיון של הפעלת שתי פלפורמות של השקעות ומשקיעים: האחת עם כ-40 אלף משקיעים מכל רחבי העולם, והשנייה היא פלטפורמה יותר סגורה, שהיא בת כאלף משקיעים מצפון אמריקה, משקיעים שאנו מכירים ממש ברמה האישית. 

אנו נעשה הכל ביחד עם היזמים, כדי להתאים את היוזמה למשקיע או לשותף, כדי למנוע תשובות שליליות. זאת, כי אנו מכירים אישית את האמריקאים, שנביא למפגשים עם היזמים. 

בנוסף, נציע שירותים מכל סוג, החל ממחקרי שוק, ליווי משפטי, ליווי עסקי ועוד. אנו יודעים לחבר את המיזם עם האדם המתאים, שייתן לו את המענה בתקציב, שהוא יכול לעמוד בו, עם רמת השירות הטובה ביותר, שניתן להשיג בארה"ב וגם בישראל. 

במפגשים, שאני מקיים כל הזמן עם יזמים ישראליים, אני מדגיש בפניהם את אוסף המכשולים, שיש להם בדרך להצלחה בארה"ב. אם אני צריך למקד את שתי הבעיות העיקריות העולות מהניסיון שלי אזי הן: הערכת שווי גבוהה מדי בשלבים מוקדמים של המיזם, וחוסר יכולת לדבר באנגלית רהוטה ברמה המתאימה למו"מ עם מנהלים בארה"ב.

אנו מציעים ליזמים פלטפורמה, שבה נוכל לספק להם כל שירות שהם זקוקים לו. ברוב המקרים, הייעוץ הראשוני ייעשה ללא עלות, כדי לספק הכוונה ראשונית נכונה ליזם. אם היזם הישראלי אינו יכול להגיע לפגישה בארה"ב מכל סיבה, אנו מוכנים עם נציגים מיומנים ובעלי ניסיון בעולם ההייטק, שיודעים להציג טכנולוגיות, שיקבלו את המצגת והחומרים המתאימים מהיזם הישראלי וייצגו אותו בפני המשקיע, או השותף, או הלקוח האמריקאי וינהלו את המו"מ הראשוני בשם היזם הישראלי. אנו גם יכולים להמשיך את המו"מ בהתאם לרצון של היזם, לכל כיוון ולכל תקופת זמן.

בנוסף, נוכל להכניס ללא עלות נוספת את היזמים הישראליים לאירועים אחרים (שאינם שלנו), אירועים המתקיימים בחוף המזרחי של ארה"ב כל הזמן, ואף בחוף המערבי, כדי שיזכו לחשיפה נוספת לשוק, מעבר לאירוע הבוטיקי שלנו.

אני חייב להדגיש, שאנו לא לוקחים כל אחד כשותף לדרך הזו. שותפות היא דבר של התאמה בין השותפים. היזם צריך להיות מתאים ביוזמה שלו לצרכים של השוק האמריקאי והוא חייב להביא ערך לשוק הזה. אנו לא מעוניינים לבזבז זמן בחברות ויוזמות לא מתאימות, שיקלקלו את שמנו ושם מדינת ישראל. אנו לא יכולים להרשות לעצמנו לשרוף את הגשרים, שבנינו עם השותפים שלנו בארה"ב.

לכן, המיון של החברות ע"י הצוות הישראלי, הוא שלב חשוב מאוד בתהליך היציאה לארה"ב. במקרים שלחברת הסטארטאפ ממש אין כסף, נהיה מוכנים לקבל אחזקות, תמורת השירות שלנו.

אנו יוצאים לדרך חדשה עם ביטחון מלא, שנצליח ונביא הצלחות למיזמים, שיעבדו בשותפות עימנו, בדרך החדשה והמלהיבה, שהתחלנו לצעוד בה".  
TechExit IS US Logo 
 
Bookmark and Share


 


לוח מודעות
יזמים? יש לכם רעיון מבריק? נמשכת ההרשמה למחזור הבא של TLV Generator. ההרשמה - כאן

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


ניוזלטר שלישי של האתר הופץ לנרשמים לאתר - ניתן לצפייה כאן.

ניוזלטר שני של האתר הופץ לנרשמים לאתר - ניתן לצפייה כאן.

ניוזלטר ראשון של האתר הופץ לנרשמים לאתר - ניתן לצפייה כאן.

מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

12/12/17 - Video Trends For 2018 Conference   

29-31/1/18 - CybertechTLV 2018  

8/2/18 - Beyond Agile 

13-14/2/18 - Muni Expo 

5/3/18 - GoforIsrael Investment Conference 

13-14/3/18 - NOAH Tel Aviv 2018 

19/3/18 - כנס Teleco 2018    

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לנובמבר 2017 עפ"י Business Insider - כאן

מה כן מקדם אתרים ועסקים באינטרנט? לא העלוקות שחיות סביב גוגל ופייסבוק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

מה שלא מספרים לכם: כיצד בזק תמרנה את מחירי השוק הסיטונאי עד 2018 - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

כל מי שכביכול "נטש את בזק" ב"שוק סיטונאי" יחזור לבזק תוך שנה-שנתיים - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

TLV Generator נולד - התכנית שהופכת כל רעיון למוצר (MVP) תוך 120 יום - כאן

למה 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלו, נכשלים וימשיכו להיכשל גם בעתיד - כאן

מה חלקו ואחריותו של ה-CTO למצב בו 95% מהסטארטאפים בישראל נכשלים? - כאן

האם ניתן לרפא את המחלה של כישלון מעל ל-95% מהמיזמים בישראל? - כאן

העסקה הבעייתית של בזק-Yes לא הייתה מתבצעת בלי משרד התקשורת - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בנוגע לחקירת "פרשת בזק-YES" ולמה ביבי לא בעניין - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

פרשת "השחלת הסיבים" בתשתיות בזק ע"י סלקום ופרטנר - הולכת ומסתבכת - כאן

 
זרקור חברות
 
TLV-GENERATOR
 
TLV-Generator
 
מידע
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Ruckus
 
TLV-GENERATOR
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
 מפת הביטקוין   מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים