טיוח שקרי חדש של עו"ד מומי למברגר כדי לחסום חשיפת שחיתויות!

דף הבית >> עולם ה-ICT >> חדשות משרד התקשורת >> טיוח שקרי חדש של עו"ד מומי למברגר כדי לחסום חשיפת שחיתויות!
למי שחשב, שההחלטה של מ"מ פרקליט המדינה והיועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, לאשר למשטרה לחקור 3 פרשיות שחיתות, לכאורה, נגד שר התקשורת לשעבר, יועז הנדל, ונגד היועמ"שית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, תמומש, חי באשליה. אמש נקט עו"ד מומי למברגר, המשנה לפרקליט המדינה לעניינים פליליים, בצעד די צפוי: המציא שקר הזוי, מצחיק ומדהים, כדי לקבור את 3 החקירות הללו. פועל כאן הכלל הידוע: "מה שלא ביבי לא חוקרים". 
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 10.2.21, 06:00שלמה (מומי) למברגר, אתר משרד המשפטים

לאחר שפרסמתי (במקביל לאלי ציפורי) את ההחלטה של מי שהיה בזמן ההחלטה, מ"מ פרקליט המדינה (וגם יועמ"ש), עו"ד אביחי מנדלבליט, לאשר למשטרה לפתוח ב-3 חקירות ב-3 נושאים שונים, שניים כנגד יועז הנדל, לשעבר שר התקשורת ואחד כנגד עו"ד דנה נויפלד, היועמ"שית של משרד התקשורת, חיכיתי בסבלנות, מתי יומצא השקר החדש - כדי לקבור את החקירות הללו.

מהניסיון ארוך השנים שלנו, ידוע לנו ולא רק לנו, ש"מה שלא ביבי לא חוקרים". 

כידוע, ולפי החוק והנהלים, חקירה פלילית כנגד שר (וגם כנגד יועץ משפטי במשרד ממשלתי), יכולה להתבצע ע"י המשטרה רק אחרי אישור בכתב מהיועמ"ש\פרקליט המדינה.

כך, שאין טעם לפנות קודם למשטרה בתלונה כנגד שר או יועמ"ש במשרד ממשלתי, כי ממילא האישור לפתיחה בחקירה למשטרה צריך להגיע מהיועמ"ש\פרקליט המדינה. 

את ההחלטה על פתיחת החקירה בעקבות תלונותיי, הפירוט של נושאי החקירה (3 פרשיות שחיתות ענקיות במשרד התקשורת) ואת 3 ההחלטות להעביר את הפרשיות הללו לחקירת המשטרה, פרסמתי בכתבה בלעדית תחת הכותרת: "חשיפת החקירה הפלילית כנגד השר יועז הנדל והיועמ"שית במש' התקשורת".
מומלץ לקריאה למי שפספס.

מאז הפרסום, חיכיתי בסבלנות לראות, מתי אקבל את השקר הבא, שיקבור את 3 החקירות הללו.

ואכן זה בא אמש, כ-5 חודשים אחרי שההחלטות (הנמצאות כאן) על העברת הפרשיות הללו לחקירת המשטרה - התקבלו.

לקח להחליט לעו"ד שלמה (מומי) למברגר, (בתמונה למעלה משמאל), המגרסהמשנה לפרקליט המדינה לעיניינים פליליים, (סביר להניח, שההחלטה הזו נעשתה בתיאום עם היועמ"ש, וכמובן התקבלה ביחד עם יד ימינו עו"ד אלון סיון, מי שממונה גם על המגרסה במשרד ("המגרסה של שמילה" שתצלומה נמצא כאן משמאל) וחתום על המסמך, שנשלח אלי בשמו), כ-5 חודשים תמימים, מה השקר המתאים לגריסת התלונות ו"קבורת חמור" של החקירה, ולשלוח אלי את המכתב המדהים הנמצא כאן.  

במרכז השקר החדש הומצא טיעון ממש חדש ומדהים, שקר, שטרם נתקלתי בשכמותו בעבר.

כדי שלא תחשבו, שהמצאתי את זה אז אני מביא כאן את התצלום של השקר:
נפלה טעות

כלומר: 3 המכתבים (ש-2 מהם נשלחו לר' אח"מ [ראש אגף חקירות ומודיעין] במשטרה ב-22.9.20 ואחד נשלח ב-17.11.20) פשוט נשלחו בטעות. טעות מנהלית במזכירות של פרקליטות המדינה.

דהיינו: כלב אכל את הכובע של המזכירה בפרקליטות המדינה, והיא בטעות נבהלה מהכלב, ושלחה 3 תיקים פליליים לחקירת המשטרה לראש אגף החקירות...

זה קרה פעמיים, העניין הזה עם הכלב והכובע של המזכירה: פעם אחת ב-22.9.20 כשנפלו לה מהיד 2 תיקים היישר לדואר של ראש אגף החקירות במשטרה, ופעם אחת ב-17.11.20 כשנפל לה מהיד (מהבהלה מהכלב, ששוב חזר לאכול לה את הכובע) תיק אחד, ובמקרה שוב התיק הזה נפל ישר לשק הדואר, שנשלח לראש אגף החקירות. 

הבעיה: כל 3 התיקים, שנשלחו לר' אח"מ במשטרה, לא נשלחו בטעות, ולא בגלל שהכלב אכל את הכובע של המזכירה וזה כתוב במפורש בכל 3 הפניות הללו:
העברה למשטרה

במציאות: קודם הפניות שלי נבדקו ע"י היועמ"ש (כי כל 3 הפניות הללו נשלחו על ידי ליועמ"ש ביולי 2020, והוא החליט לא לגנוז אותן, לאור הראיות הברורות שצורפו לתלונות). לאחר בדיקה ראשונית בלשכת היועמ"ש, הפניות הועברו על ידי היועמ"ש ללשכת פרקליט המדינה להמשך טיפול ומשם - לאחר עיון בכל פניותיי, הן הועברו למשטרה.

התהליך הזה לקח חודשים. זה לא היה דבר חפוז. בכלל. וגם לא טעות מנהלית. 

שום טעות ושום כלב ושום מזכירה אין כאן.

רק שקר מהזן הכי ירוד.

אלו מערכות אכיפת החוק במדינת ישראל. פשוט עולם שלישי. אפילו גרוע יותר. 


למה הייתי בטוח, שאקבל שקר חדש מעו"ד מומי למברגר, שיחסל את ההחלטות על החקירה הפלילית במשטרה?
זה פשוט בא מהנסיון עם היועמ"ש ובמיוחד עם עו"ד מומי למברגר, יד ימינו המסור של ד"ר מנדלבליט לענייני טיוחים, פיברוקים ותפירת תיקים (רק לנתניהו תופרים תיקים בשנים האחרונות. לשקר: זה לכולם, כל הזמן).

הנסיון הזה - רק בשנה החולפת, מפורט היטב עם הרבה חשיפות ומסמכים חד-ערכיים המדברים בעד עצמם, בכתבות הבאות: אם עו"ד עמית איסמן, (בתעו"ד עמית איסמןמונה משמאל)), מ"מ פרקליט המדינה, מי שמונה אך לאחרונה ע"י שר המשפטים בני גנץ, אכן מעוניין לשקם את אמון הציבור בפרקליטות, כפי שהצהיר כמה פעמים כולל אמש, עליו להתחיל לעקור את תרבות השקר, הטיוח והכזב מהפרקליטות, להפסיק לתפור תיקים (או לגרוס תיקים למי שכן מגיע לו תיק), להתחיל לדווח אמת לבתי המשפט, לציבור וגם לי, להפסיק להדליף הדלפות פליליות (בתיקי האלפים וגם בנושאים רגישים אחרים) לכתבים, ששכחו מזמן מה זה להיות עיתונאים, ולהתחיל לקיים את חוקי מדינת ישראל, תקנותיה ונורמות ההתנהלות שיש בתקשי"ר, בהתייחס לעובדי המדינה. לפרקליטות יש "קוד אתי" (כאן). אני פשוט מציע, שעובדי הפרקליטות יתחילו להתייחס לכך ברצינות. אין סעיף שלא הופר על ידם. בלי לעקור את התרבות הקלוקלת מתוך הפרקליטות - שום אמון ציבור בפרקליטות לא יחזור. 

בכל מקרה, לאור מכתבו של עו"ד מומי למברגר אלי, הוגשה גם תלונה למשטרה. אישור קבלת התלונה - כאן. נדווח לקוראינו על התפתחות התלונה הזו למשטרה, ככל שנקבל תשובות (אם נקבל) מהמשטרה. כ"כ, תוגש בהמשך תלונה (על התשובה השקרית שקיבלתי), לנציב, השופט בדימוס דוד רוזן. נעדכן בקרוב גם על התפתחות זו. 

למי שבמקרה לא יודע ולא מכיר, בתו של שופט בית המשפט העליון העליון נעם סולברג, נשואה עם בנו של המשנה לפרקליט המדינה עו"ד שלמה (מומי) למברגר. כך ש"הכל נשאר במשפחה". 

לסיכום:
"מה שלא ביבי לא חוקרים". זה לא חדש.

עו"ד מומי למברגר משוכנע, שהוא יכול להמציא כל שקר, העיקר לתת גיבוי וחיפוי מתמידים, גיבוי ל"קליקה" ויקיריה, "קליקה" הנמצאת מעל לכל חוק ונורמה

ככה גם תפרו את "תיק 4000" ושני תיקי האלפים האחרים (1000 ו-2000) - המצאת שקרים על גבי שקרים. בטונות. 

CORRUPTION FREE

 
עדכון 8.3.21: מצ"ב כאן פניה של עו"ד איתי לשם לנציב, השופט בדימוס דוד רוזן, בוא גם הוא מוכיח "שחור על גבי לבן" שעו"ד מומי למברגר הוא שקרן ומשקר חופשי לנציב (וגם מקבל החלטות בלי לקרא את מה ששולחים אליו). לא פלא. 

עדכון 9.3.21: אלי ציפורי עדכן כאן: "הקומבינה של מנדלבליט: השופט בדימוס הרן פיינשטיין עלה היום אצל אבי רצון בגלי ישראל ואמר דבר מדהים -  שעל פי חוק הפרשנות מינוי ל-3 חודשים (כמו של עמית איסמן למ״מ פרקליט המדינה) הוא מינוי ל-3 חודשים ולא יום אחד פחות! מנדלבליט האריך בתחילה בחודשיים בלבד את מינוי מ״מ פרקליט המדינה, כדי להאריך לו אתמול (תום החודשיים) לפני הבחירות, הפעם ב-3 חודשים. 
המשמעות: מנדלבליט שוב צפצף על החוק, בקטנות כמו בגדולות."

עדכון 23.3.21: הכתב אברהם בלוך פרסם כאן פנייה של: "התנועה למשילות ודמוקרטיה הדורשת מהמשנה לפרקליט המדינה, שלמה (מומי) למברגר, לדעת האם התקבל מידע חדש שהביא לשינוי עמדת הפרקליטות וסגירת 'פרשת מין תמורת מינוי' בלא כלום - ואם כן, מהו המידע." אני מניח שהקוראים מבינים וממזמן, שהאדם האחרון על פני כדור הארץ, שישיב לפניה זו תשובה נכונה (או בכלל), זה עו"ד מומי למברגר

עדכון 2.8.21, 18:00: יואב פרנק פרסם כאן שהגיש תלונה בזו הלשון: "שר התקשורת יועז הנדל, אחה"צ הגשתי נגדך תלונה בחשד לביצוע עבירת תיווך לשוחד ועבירת רישום כוזב במסמכי תאגיד – קבלת 83,000 ₪ שהועברו ב- 2014 מעמותת "איילים" למכון לאסטרטגיה ציונית בו כיהנת כיו"ר. זו נמצאת לרשותך בענן". פרטי התלונה - כאן

עדכון 26.8.21: לאחר שהתלוננתי ביום 16.8.21 בפני יחידת פניות הציבור במשטרת ישראל במטה הארצי בי-ם על כך שאני לא קיבלתי שום עדכון בהתייחס לתלונתי בנוגע ליועמ"ש משרד התקשורת מ-10.2.21, קיבלתי את המענה הבא המצ"ב, שמכדרר את התשובה ליחידת פניות הציבור של מחוז ת"א, שטרם השיבה. ככה עברה כבר חצי שנה מאז שהגשתי התלונה ומאומה לא קרה. ככה עובדת לא רק הפרקליטות, אלא גם משטרת ישראל. לכן, כתבתי על כך מאמר ב-2.5.21 בשם: "אין תקומה למשטרה ולפרקליטות ללא עקירת "תרבות השקר והטיוח" מתוכן!", מאמר מומלץ לקריאה, כדי להבין את עומק הבור והתהום ששלטון החוק במדינת ישראל - נפל בו. 

עדכון 30.8.21: לאחר שהתלונה שלי נעה בין יחידות, ובפעם האחרונה קיבלתי תשובה (כאן מעל) מהמטה הארצי, המודיעה לי שאקבל תשובה ממחוז ת"א, קיבלתי בתגובה לכדרור הזה מהמטה הארצי לת"א, עוד כדרור: עו"ד רפ"ק ניר גטניו, ע. יועמ"ש וקת"צ (קצין תלונות הציבור) במחוז ת"א מדווח לי (כאן) שהנושא של התלונה שלי חזר למטה הארצי, לידי ראש אגף חקירות ומודיעין. כך, חזרתי לנקודת האפס, אחרי חצי שנה של אי טיפול. נראה מה יהיה התירוץ השקרי הבא של משטרת ישראל, של אי טיפול בתלונה על מעשים פליליים (לכאורה) בהיקף אדיר, בצמרת המשרד התקשורת.  
 
Bookmark and Share