מה הקשר בין נתניהו, פטריק דרהי ואישור שניתן ב-18.11.20 להוט?

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> מה הקשר בין נתניהו, פטריק דרהי ואישור שניתן ב-18.11.20 להוט?
תיק 6000 שרוצים כעת להפיל על נתניהו: "הרמת מסך" מעוד פרשה "מסריחה" ביותר של צמרת משרד התקשורת, הפעם בחתימת מנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן חורין, שחתמה על אישור מיזוג בקבוצת הוט על סמך אישור של נתניהו מ-13.9.16 (כן, מ-2016, כששר התקשורת הקווי היה דווקא צחי הנגבי). איך זה קשור לתעלומת "הישראליות" של פטריק דרהי, הבעלים של הוט, ומי מחפה עליו ולמה? ניסיון לתת תשובות לכל השאלות הקשורות לתעלומה המסתורית הזו עם ניחוח פלילי, לכאורה.
עדכונים בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 12.12.20, 18:45לירן אבישר בן חורין

ביום 3.12.20, באיחור של כמעט חודש מיום ההחלטה (ההחלטה על האישור היא מ-18.11.20) פרסמה מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, (בתמונה משמאל), את האישור של מיזוג חברת "הוט מב"ל בתוך חברת "הוט נט".

זה כמעט כמו מיזוג חברת YES בתוך חברת בזק. קוראים לזה בשם הקוד המקוצר "תיק 4000"...

הודעת האישור - כאן, מסמך האישור - כאן,

ואני מביא בתצלום להלן את האישור במלואו, כי בהתחלה חשבתי, שמנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, החליטה להתלוצץ, על חשבונו של בנימין נתניהו.

אולם, מהר מאוד התברר לי - שזה לא הלצה והנה ההחלטה שלה, שלא תחשבו שהמצאתי משהו מעצמי:
אישור המיזוג בהוט

לכן, שלחתי ב-7.12.20 את השאלות הדחופות ביותר לשר התקשורת, יועז הנדל, ולצמרת משרד התקשורת ולצמרת קבוצת הוט, בזו הלשון:
"הנדון: היכן המסמכים הנוגעים להחלטת מנכ"לית משרד התקשורת בנוגע להעברת בעלות \ מיזוג בתוך קבוצת הוט?
שלום רב,
1. ביום 3.12.20 משרד התקשורת פרסם כאן, הפרטים כאן, אודות שינוי שם בעל הרישיון: במקום "הוט מב"ל" יופיע "הוט נט".
כלומר: "הוט מב"ל" מוזגה לתוך "הוט נט", על פי אישור המנכ"לית, לירן אבישר בן חורין.
 
2. נטען, שזה על פי אישור\החלטת רוה"מ (ושר התקשורת בזמנו) בנימין נתניהו מיום 13.9.16 (!).

בהערת אגב אציין, שלא ברור למה השר בנימין נתניהו טיפל באישור הזה ולא השר צחי הנגבי. אבל כרגע זה נושא פחות מעניין.
 
3. היכן האישור של נתניהו מ-2016 ולמה מטפלים בזה היום, יותר מ-4 שנים אחרי האישור?
 
4. בנוסף, הוט עצמה בדיווח שלה לבורסה, דו"ח תקופתי 2017 (כאן, מצ"ב צילום של הקטע הרלבנטי), דיווחה, שב-23.1.18 רשם החברות אישר את הרישום של מיזוג "הוט מב"ל" לתוך "הוט נט".
המיזוג
אישור כזה ניתן רק לאחר שכל האישורים הנדרשים לכך קודם לכן (כולל רשות ההגבלים העסקיים, משרד התקשורת, רשויות המס), קיימים וחתומים.

האם הוט רשמה את המיזוג הזה במרמה, ללא אישור משרד התקשורת, ב-23.1.18?

למה מנכ"לית משרד התקשורת המתינה מאז 23.1.18 ועד היום כדי לשנות את שינוי השם ברישיון?

הרי זה דבר שהיה אמור להתרחש ולהתבצע לפני 23.1.18 (!).

זאת, כי בלי אישור משרד התקשורת והחלפת השמות במשרד התקשורת, רשם החברות לא מאשר שום מיזוג ושינוי שמות של חברות בעולם התקשורת!

או שאולי מי שמבולבל ו"לא יודע מימינו ומשמאלו" - זו מנכ"לית משרד התקשורת ולא הוט?
 
5. כ"כ, איך האישור דהיום של מנכ"לית משרד התקשורת מסתדר עם הצורך לטפל, קודם לכל, ב"אי הישראליות" הנדרשת של פטריק דרהי, הבעלים של קבוצת הוט, שממילא (לכאורה, לאור העובדות, שהועברו אליכם אך לאחרונה), לא יכול להחזיק בשום חברה בקבוצת הוט ולכן גם שום שינוי בשמות החברות ושום מיזוגים בקבוצת הוט לא יכולים לקבל אישור של המנכ"לית במצב הכאוטי הזה?

[להלן צילום ההחלטה, שהתקבלה באותו יום של ההחלטה ב-2015 על אישור מה שמכונה "מיזוג בזק-YES", אבל בהתייחס לקבוצת הוט, שגם היא ביקשה באותו יום, אישור זהה לזה ש-YES ביקשה משר התקשורת]

צילום החלטה מ-2015
 
6. ממתין לתגובה לנוכח חומרת המצב הכאוטי שנחשף כאן."

תגובה לא קיבלתי מאיש. די ברור למה.

למי שיוצא מבובל עד כה מהמהלך המסתורי הזה (ננסה להבהיר אותו בהמשך הכתבה), הוא יתחיל להיות הרבה יותר ברור, כשבשבוע הקרוב (כך מתסמן כרגע), צמרת משרד התקשורת תפרסם שימוע למהלך המושחת, לכאורה, הגדול הבא, של כניסתה של קבוצת הוט לתוך קבוצת סלקום\IBC (כולל השקעה מצד הוט ב-IBC) בתחום "מתווה הסיבים". אז יהיה הרבה יותר ברור לקוראים, איך "הקליקה" מניעה את כל המהלכים הללו, צעד אחרי צעד - מאחורי הקלעים.

מה הסיפור של פטריק דרהי, (בתמונה משמאל), הבעלים של הוט, ואיך הוא נכנס כאן, למסמך של האישור של מנכ"לית משרד התקשורת?פטריק דרהי, דורות הוט
כדי להבין את הסוגיה הקשה והמורכבת הזו, יש צורך לחזור לימיו של משה כחלון כשר התקשורת, כשאז התרקם "התרגיל", שהופך במטה של קסם, תושב ואזרח צרפת ואח"כ שווייץ, לתושב ישראל, בגלל רכישת דירה בת"א.

פרטים על כל התרגילים של משה כחלון בהקשרים של הוט (אחותו הייתה בכירה בהוט ועדיין עובדת עבור פטריק דרהי), יש כאן

נדלג בזמן מימיו של משה כחלון בתחילת העשור הקודם (מעשים, שקיבלו גיבוי וחיפוי של "הקליקה"), ונגיע ל-18.4.19.

לאחר ניסיונות עקרים, חוזרים ונשנים, לקבל תשובות מקבוצת הוט וממשרד התקשורת, לגבי "אי הישראליות" של פטריק דרהי, הגשתי תלונה רשמית למועצת הכבלים והלוויין (התלונה כאן), והחלק העיקרי של התלונה הוא כאן בתצלום (לחיצה על התצלום מגדילה אותו):
תלונה ראשונה על פטריק דרהי

כמה שלא נדנדתי, תשובה לא קיבלתי. מאיש. 

בינתיים, חלה התפתחות די דרמטית, שבסופה הוחלט ע"י היועמעו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, (בתמונה משמאל), לאשר למשטרה פתיחת חקירה כנגד צמרת משרד התקשורת.

בראש הרשימה של החשודים (לכאורה, חזקת החפות חלה על כולנו), מדובר על חקירה כנגד שר התקשורת יועז הנדל, וחשפנו את ההחלטה החשובה ביותר הזו בכתבה: "חשיפת החקירה הפלילית כנגד השר יועז הנדל והיועמ"שית במש' התקשורת".

הנושא השלישי (מ-3 ההחלטות להעביר נושאים לחקירת המשטרה) עוסק בהחלטת השר יועז הנדל לאשר החלטה, שקודמיו סירבו לאשר אותה, וזה להוריד, על-פי התלונה, בתרגיל רגולטורי מאוד מורכב, את הדרישה ל"ישראליות" ממחזיקי השליטה בחברות התקשורת הגדולות.

מעבר לכך, שהורדת הדרישה הזו ל"ישראליות" נוגדת את החוק והאינטרס הציבורי, מה שנעשה במחשכים וללא כל החלטת ממשלה או הליך של שימוע, גלומה בה הטבה כלכלית אדירה לבעלי השליטה הזרים (אי תשלום מיסים בישראל).

במועד החלטתו של יועז הנדל היו 3 קבוצות כאלו של בעלי שליטה בחברות התקשורת הגדולות, שההחלטה נוגעת אליהן: פטריק דרהי מקבוצת הוט, לי קה שינג מקבוצת פרטנר ואדוארדו אלשטיין מקבוצת סלקום-IBC .

השניים האחרונים כבר לא בעלי השליטה בחברות (פרטנר וסלקום\IBC). כך, שזה כרגע כבר לא נוגע אליהם. זה נוגע כרגע רק לפטריק דרהי - קבוצת הוט.

הדרישות החד-משמעיות, שפטריק דרהי חייב להיות כל הזמן תושב ישראל התקבלו כבר ב-2015 (כאן). 

עד רגע זה לא ברור אם ההחלטה הזו (להורדת הישראליות) מומשה, שכן אני הגשתי תלונה בנושא הזה כבר ב-18.4.19. הכל נשאר "לוט בערפל" ומוחבא היטב במשרד התקשורת. 

הסיפור המושחת, לכאורה, ביותר הזה והמאוד מקומם מבחינה ציבורית וחוקית, נחשף על ידי בכתבה ב-10.7.20, שפורסמה תחת הכותרת המדברת בעד עצמה: "שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים!". מאוד מומלץ לקריאה למי שפספס.

היות ולא קיבלתי תשובה על תלונתי מ-18.4.19ב-17.11.20 הוגשה על ידי תלונה חריפה ביותר למבקר המדינה, בגין אי מענה של משרד התקשורת ומועצת הכבלים והלוויין, לתלונה שלי בנושא "הישראליות של פטריק דרהי".

התלונה למבקר המדינה במלואה - כאן,
החלטת מבקר המדינה לטפל ברצינות בתלונה הזו - כאן

ב- 24.11.20, בעקבות תלונתי למבקר המדינה, קיבלתי לפתע, אחרי שעברה יותר משנה וחצי מפנייתי, תגובה ממועצת הכבלים והלויין הנמצאת כאן.

מדובר בתשובה שקרית הטוענת, שכאילו לא שלחתי הוכחות לפיהן פטריק דרהי אינו ישראלי (ההוכחות צורפו לפנייתי מלפני שנה וחצי, והחליטו כנראה לגרוס אותן).

כך, בתגובה שקיבלתי עקב התערבות מבקר המדינה, התהפך לו המצב: לא פטריק דרהי אמור להוכיח למשרד התקשורת ולמועצת הכבלים והלוויין שהוא ישראלי על פי החוק, התקנות ותנאי הרישיונות של קבוצת הוט, אני, אבי וייס, הוא זה שאמור להוכיח שהוא לא ישראלי. 

לכן, מייד עניתי בזו הלשון, למועצת הכבלים והלוויין ולשר התקשורת יועז הנדל:
"בפנייתי היו בהחלט הוכחות מרישומים בבורסה בהולנד ובארה"ב, שדרהי אינו תושב ישראל.
מה שכתוב בתשובה שקיבלתי הוא שקר מוחלט. 
בהמשך למה שכתבתי כאן למעלה, בחיפוש פשוט בגוגל הייתם מוצאים שהוא (על פי הצהרתו והודעתו לבורסות) תושב שווייץ
למשל כאן (צרפתי זאת לפנייתי הראשונה והחלטתם להתעלם כאילו לא קיבלתם את זה ומסמכים נוספים ששלחתי), בלינק כאן (מצ"ב הקטע שחתכתי מהדף):
https://www.forbes.com/profile/patrick-drahi/?sh=40e082626f9e
ממליץ שתבטלו את התשובה השקרית ששלחתם אלי." 

היות ולא קיבלתי מענה (די ברור למה), החלטתי להעמיק את הבדיקה שלי ומצאתי שפע של ראיות לכך, שפטריק דרהי הוא תושב שווייץ, כולל צילום של ביתו בשווייץ והצהרות בחתימות ידו לרגולטורים שונים ברחבי העולם, שהוא גר וחי בשווייץ. 

לכן, הגשתי ביום 28.11.20 תלונה חדשה למשרד התקשורת\מועצת הכבלים והלוויין בנושא הישראליות של פטריק דרהי. התלונה נמצאת כאן במלואה. אישור קבלת התלונה נמצא כאן

המרכז של התלונה למועצת הכבלים והלוויין מצוי כאן בתצלום כאן (לחיצה על התצלום מגדילה אותו):
תלונה חדשה פטריק דרהי

במקביל (למחרת, 29.11.20) הוגשה תלונה גם למשרד התקשורת עצמו, בנושא הישראליות של פטריק דרהי. התלונה נמצאת כאן במלואה. אישור קבלת התלונה - כאן

המרכז של התלונה למשרד התקשורת מצוי בתצלום כאן (לחיצה על התצלום מגדילה אותו):
התלונה החדשה למשרד התקשורת

אולם, גם זה, עם שפע הראיות החד-משמעיות, שפטריק דרהי אינו נופל כלל להגדרת החוק כ"ישראלי", לא הזיזה בשום צורה למנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, ככל הנראה, בגיבוי וחיפוי השר יועז הנדל, שהחליטה לפתע לאשר את מיזוג "הוט מב"ל" עם "הוט נט" והיא עוד הסתמכה על איזה אישור, שלא ראיתי מעולם ולא פורסם מעולם בשום מקום, של נתניהו מ-2016 (זה נראה כרגע כפיברוק של "כסת"ח" של "הקליקה", כדי "להפיל את התיק הזה" על נתניהו).

על פי המקובל בעולם הרגולציה (למשל ברשות התחרות זה מנדטורי), אישור רגולטורי שלא נעשה בו שימוש - פג תוקפו אחרי שנה. אם בכלל נתניהו אישר אי פעם את המיזוג הזה (המסמכים מעולם לא הוצגו, בנושא זה), האישור שאולי חתם עליו, פג תוקפו כבר ב-2017. למה השר הנוכחי (יועז הנדל) לא חתם מחדש על האישור הזה? זה די ברור. שביבי יהיה חשוד, לא הוא. 


אפשר לקרוא לפרשה החדשה הזו "תיק 6000" (תזכורת: "תיק 5000" זה פרשיות השוחד, לכאורה, הסובבת סביב קבוצת סלקום\IBC).

לסיכום:
אי מתן תגובה לשאלותיי, שהבאתי לעיל, הוא לא הפתעה לקוראי האתר. לא שלא ניסיתי לקבל תשובות.
ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל (לפחות לא מהשר יועז הנדל).
די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

למי שלא קלט, הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מוחלטת מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודשיים - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' במאמר כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות מושחתות,לכאורה, רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות ופעילויותשיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

יצוין, שאך לפני כמה ימים פרסמתי כתבת חשיפה מזעזעת נוספת אודות השר יועז הנדל, שפורסמה תחת הכותרת: "השר הנדל מסתיר שחיתות והחלטות שגויות במסגרת "מדיניות השקיפות"!". 

פרשה מושחתת, לכאורה, לא פחות, שחשפתי אך בשבוע שעבר בנושא אחר לחלוטין, היא תחת הכותרת: "חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?". תהיינה עוד התפתחויות לחשיפות הללו - כי זה לא נגמר, ואחת מהן, מזעזעת בחומרתה, כבר נחשפה כאן

מיד אחריה, חשפתי פרשה פלילית מחרידה וענקית, לכאורה, נוספת, שפורסמה על ידי (במקביל ל"גלובס") תחת הכותרת: "חשיפה: מה עומד מאחורי תרמית שר התקשורת "מהפכת הקליטה הסלולרית"!". עוד חשיפות מזעזעות בפרשה הפלילית (לכאורה) הענקית הזו תתפרסמנה ממש בקרוב. 

ואחריה הגיעה עוד פרשה נוראית, שכבר הועברה לטיפול היועמ"ש, בדרישה לפתיחת חקירה פלילית ושפורסמה כאן תחת הכותרת: "האם "משגיחת הכשרות" על נתניהו פיברקה לעצמה את הסדרי ניגוד העניינים?". בכתבה זו יש חשיפה מדהימה גם לגבי השר יועז הנדל עצמו (בחצי התחתון של הכתבה). 

ההסתרה וההתעלמות משאלותיי (אי מענה לשאלותיי, זו גם הפרת חוק, הנחיות היועמ"ש והתקשי"ר), היא, כנראה, הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". 

אבל זה לא עזר ולא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

למי שמעוניין לדעת יותר על החקירות הללו שבדרך, הן נמצאות בריאיון רדיופוני מדהים של אבי וייס (כ-11 דקות), עם המראיין אלי ציפורי מ"גלי ישראל". כולל חשיפות חדשות ובלעדיות אודות השר יועז הנדל, שנחשפו בימים האחרונים, בתחומים הגובלים בפלילים והתנהלות אנושית מחפירה ובלתי מתקבלת על הדעת. בתחילת הריאיון יש התייחסות לנושא הטיפול המזעזע של השר יועז הנדל בסוגיית גמלאי המשרד שבראשו הוא עומד. ההקלטה מצויה בלינק כאן: https://bit.ly/PoliceYoazHendel.

זה, שמדבר על "שקיפות", "ציונות", "קו המחרשה" ושאר סיסמאות וספינים נבובים ותלושים מכל מציאות, נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו ומטעה באופן קבוע את הציבור בכל תחום. 

הוא מספק גיבוי וחיפוי למעשים פליליים, לכאורה, בקנה מידה מחריד, גם בתחום הרישיונות של קבוצת הוט. 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

דרושה ועדת חקירה (פרלמנטרית, או ממלכתית) לבדיקת שוק התקשורת בישראל והקמת רשות תקשורת לאומית. זאת, כי הנזקים ששר התקשורת יועז הנדל יצר ויוצר בשוק הזה עברו כל גבול וכל נורמה חוקית וציבורית. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 


תיק 6000
BAG FREE
עדכון 16.12.20:
אאלי ציפורי העלה כאן פוסט נוקב ביותר בזו הלשון:
חברי הכנסת של הליכוד: לאן נעלמתם עם מתווה הסיבים האופטיים השערורייתי של יועז הנדל שמגמד את תיק 4000 התפור.
***********************************************************************************************************************
שאלה פתוחה של אבי וייס לחברי הכנסת של הימין השפוי והציוני - שאני מסכים איתה לחלוטין ומצטרף אליה.
אתם צודקים מתמיד ומשמיעים את הקריאות הנכונות. אבל אלו רק סיסמאות ללא משילות. הבעיה שאלו שתפרו את תיק 4000 ואת תיק בזק שקדם לו (שכיום הוא חלק ממנו) הם עדיין בכל עמדות המפתח במשרד התקשורת ובקבוצת סלקום-IBC ומצליחים לנצל את חוסר המשילות של הימין בכלל והליכוד בפרט ומעבירים החלטות נגועות בפלילים ונגד האינטרס הציבורי, דוגמת "מתווה הסיבים", שעבר אתמול את הדיון האחרון בוועדת הכלכלה של הכנסת לקראת קריאה שנייה ושלישית במליאה. 
כך ממש אתמול, רק אתמול, השר יועז הנדל טרם הליכתו, בלי שום מחאה או הסתייגות ממכם, ביצע עוד 2 מחטפים בשירות "הקליקה" שתפרה את תיק 4000 ובכלל זה סילוק קבוצת הוט מתחרות בשוק הקווי והצטרפותה לקבוצת סלקום-IBC. מה עושים? למה נותנים ל"קליקה" שמתחילה ביועמ"ש מנדלבליטמומי למברגרדינה זילבר וכיו"ב ומטה עד היועמ"שית למשרד התקשורת דנה נויפלד ועוד, להמשיך לנהל את שוק התקשורת, נגד האינטרס הציבורי ובצורה לא חוקית לכאורה (כבר אושרה פתיחת בדיקה-חקירה ע״י היועמ"ש מנדלבליט מול "מעגלי הקומבינות")? 
איך תתקנו את בית המשפט העליון ואת תהליכי בחירת השופטים וכיו"ב, הנושאים שאתם מדברים עליהם בוקר וערב, בצדק, אם דבר כזה יחסית פעוט, אתם לא מסוגלים לעצור ולתקן?? 
פרטים נוספים יש כאן.

עדכון 3.1.21: גד פרץ מגלובס פרסם כאן (כותרת בלבד, כל המאמר שלו - כאן): "פרטנר מתנגדת לעסקת IBC-הוט: תפגע בשוק הסיטונאי.
טוענת כי העסקה תוציא את הוט כשחקן בשוק הסיטונאי, כאשר יש באפשרותה לשדרג את הרשת שלה באופן עצמאי."

עדכון 6.10.21: בעקבות אי המענה של משרד התקשורת ומועצת הכבלים והלוויין לתלונותיי מסוף 2020 בעניין "אי הישראליות של פטריק דרהי" - כאן, שלחתי תלונה לנציב התלונות במשרד מבקר המדינה - כאן.

עדכון 28.10.21: התקבל לפתע אישור משרד התקשורת \ מועצת הכבלים והלוויין שהם החליטו לסגור את התלונה שלי ולסיים הטיפול בה, תלונה שכביכול שלחתי אליהם ב-24.10.21 והסגירה בוצעה ביום 27.10.21. מה הוחלט בין 24.10.21 לבין 27.10.21 - זה לא ידוע לי בכלל. ככה עובדים משרד התקשורת \ מועצת הכבלים והלוויין. המתלונן לא צריך לדעת למה הטיפול בתלונה שלו הסתיים ואיך. מכתב הסגירה - כאן. מדהים. 

עדכון 31.10.21: התקבלה לפתע הודעה ממשרד התקשורת - כאן, המודיע שמשרד התקשורת מצא שפטריק דרהי הוא ישראלי.... 

עדכון 1.11.21: הוגשה בקשה למשרד התקשורת לקבל את המידע ששימש לקבלת ההחלטה שפטריק דרהי הוא ישראלי (ולא תושב שוויץ, זה מה שהוא במציאות). הבקשה נמצאת כאן

עדכון 11.11.21: משרד מבקר המדינה מדווח על שסיים את הטיפול ב"פרשת אי המענה של משרד התקשורת לגבי הישראליות של פטריק דרהי". זאת, כי התערבותם הובילה למענה ממשרד התקשורת (באיחור רב, כמובן). הדיווח על סיום הטיפול - כאן
משרד התקשורת קיבל הערה ממשרד מבקר המדינה - על האיחור במענה. 
 
Bookmark and Share