Telecom News - חשיפה: מה עומד מאחורי תרמית שר התקשורת "מהפכת הקליטה הסלולרית"!

חשיפה: מה עומד מאחורי תרמית שר התקשורת "מהפכת הקליטה הסלולרית"!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> חשיפה: מה עומד מאחורי תרמית שר התקשורת "מהפכת הקליטה הסלולרית"!
במקביל לחשיפה ב"גלובס" - אנו חושפים מידע יותר ספציפי, מחריד ומזעזע, מי עומד מאחורי "מהפכת הקליטה הסלולרית" עליה הכריז השר יועז הנדל לפני כשבועיים ולמה. לא להאמין איך שר התקשורת בישראל מתנהל בנושאים הכי רגישים של תשתיות מדינת ישראל. הנושא הועבר ליועמ"ש בדרישה, שיפתח בחקירה פלילית דחופה לשר (חקירה נוספת, יש כבר לשר 2 תיקים פתוחים), למנכ"לית משרד התקשורת הנוכחית לירן אבישר בן חורין, למנכ"ל משרד התקשורת לשעבר נתי כהן ולכל שאר המעורבים במרמה הציבורית, לכאורה, המזעזעת הזו. מאמר שני בסדרה אודות "תרמית האנטנות". 
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 3.12.20, 09:13יועז הנדל שר התקשורת

לפני כשבועיים פרסמנו כאן מאמר נוקב ביותר המומלץ לקריאה למי שפספס אותו, תחת הכותרת: "המירמה בהודעת "מהפכת הקליטה הסלולרית בישראל יוצאת לדרך".

כותרת המשנה של הכתבה (שמכילה בתוכה לא מעט מידע ומסמכים מקוריים, כולל של השר עצמו) היא: "שר התקשורת יועז הנדל [בתמונה משמאל] בטוח, שכל כלי התקשורת מטומטמים, לכן הוא יכול להודיע על מהפכה של עלייה של הפריסה הסלולרית מ-75% ל-95% משטח המדינה, בעוד שבפועל הוא מספק הקלה של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות הסלולר ע"ח האינטרס הציבורי, בגלל הצרכים הכלכליים של קבוצת סלקום\IBC, שנמצאת תחת כונס נכסים, והוא מוריד את פריסת הסלולר מכ-100% כנדרש בחוק וברישיונות ל-95%. האמת פשוט הפוכה להודעה, שהיא מעשה מירמה ציבורי בקנה מידה, ש"תיק 4000" קטן לידו. נראה גם, שיש ברקע שיקולים עסקיים מושחתים."

ציינו בכותרת המשנה לחשיפה, שכנראה, שיש ברקע שקולים עסקיים מושחתים, כי התחלנו לקבל מידע מכמה מקורות אמינים ביותר ומהימנים, על מה שהיה מאחורי הקלעים של פרשה חמורה ביותר זו, שהיא פרשת שחיתות, לכאורה, בקנה מידה מבהיל.

אמש, גד פרץ מגלובס (כאן), במידע, שקיבל באופן עצמאי מוועד עובדי פלאפון, מידע השונה מעט מהבדיקות, שאנו עשינו, פרסם חלק ניכר ומרכזי מתכנית המרמה הזו תחת הכותרת: "ועד עובדי פלאפון נגד תוכנית משרד התקשורת לשת"פ סלולרי בפריפריה. ועד העובדים טוען כי אין קשר בין השיתוף המוצע לפתרון בעיית הכיסוי בפריפריה • מאשים את חברת אלומה שמנסה להעביר אליה את האתרים של החברות הסלולריות."

הכתבה הזו מומלצת מאוד לקריאה, שכן היא מכילה מידע רב, שגם אני גיליתי בבדיקות, וגד פרץ חשף במאמר הזה בגלובס. 

אני קיבלתי מידע הרבה יותר ספציפי, מחריד ומזעזע, ממה שפרסם גד פרץ מגלובס.

לכן שלחתי ביום 21.11.20 את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת יועז הנדל ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: שאלה דחופה בעניין השימוע: "מתן הודעה בדבר אבן דרך ד' בהתאם לרישיונות הכלליים של חברות הרט"ן ומתן אפשרות לפרישה נקודתית בעזרת מפעיל אחר - שימוע".
שלום רב,
1. בעקבות השימוע (כאן) וההודעה לתקשורת (כאן), בעניין מה שמכונה "מהפכת הקליטה הסלולרית", עולה, שניכר שכל השימוע הזה נולד כדי לקדם את האינטרסים הכלכליים של "קבוצת אלומה", שהיו"ר שלה הוא אורי יוגב (לשעבר בכיר באוצר ובעוד תפקידים) והדירקטור שלה לתחום תשתיות הסלולר הוא נתי כהן (לשעבר מנכ"ל משרד התקשורת, טקס חילופי מנכ"לים היה ב-30.6.20). 

2. האם נתי כהן קיבל אישור מבית המשפט (או מהיועמ"ש) לקיצור תקופת הצינון שלו?

אם לאו, הכיצד הוא לפתע מעורב בפריסת אנטנות סלולר לשת"פ אנטנות, שהמשרד ממש כרגע ובמפתיע, החל לעודד שת"פ כזה, שהוא (וחברת "אלומה \ מגדלי תקשורת") יהיה הנהנה העיקרי מכך?

3. הכיצד משרד התקשורת מציג דווקא את השיטה של "אלומה \ מגדלי תקשורת" (גישת ה- MOCN" מצומצם" כמופיע בתצלום המצ"ב וכאן מתחת), כשיטה האפשרית המורשית להרחבת הפריסה הסלולרית, ע"י חברות הסלולר, ולא מאפשר את הגישה הנכונה יותר מבחינה רגולטורית, והיא גישת "שת"פ פסיבי", שאינה מעוררת כל בעיות של פגיעה בתחרות, או גישת "שיתוף אקטיבי של אנטנות בלבד", שאף היא גישה שלא מעוררת חשש של פגיעה בתחרות?
MOCN מצוצמם

4. אודה להתייחסותך לנוכח חומרת המצב שנחשף כאן."

בנוסף, ביום 23.11.20 שלחתי לצמרת חברת "אלומה" את השאלות הדחופות הבאות:
"הנדון: שאלות לאלומה".
1. מה עמדת "אלומה" לשימוע החדש של משרד התקשורת, שפורסם תחת הכותרת: "מהפכת הקליטה הסלולרית בישראל יוצאת לדרך"?

2. האם סלקום מכרה (עוד עתידה למכור בקרוב) 250 אנטנות סלולר לחברת הבת תיבר - המחזיקה בחברות "טי.אמ. מגדלי תקשורת" ו"עוגנים בירוק"?

3. פורסם (כאן) ש"חברת "מגדלי תקשורת" מקימה ומפעילה אתרים לתקשורת אלחוטית המושכרים לחברות הסלולר ומחזיקה ב-65 אתרים כאלה".

האם יש ל"מגדלי תקשורת" ו\או לחברות האם שלה, רישיון תקשורת כלשהו לנושא הזה (של הפעלת 65 אתרי תקשורת סלולרית)? אם לאו, מדוע אין רישיון שכזה.

4. אודה לעדכון."

בנוסף, פניתי לצמרת חברת סלקום ביום 23.11.20 בזו הלשון:
"הנדון: בהמשך לשאלות ל"אלומה".
שלום רב
אתם מוזכרים בשאלות הנמצאות כאן [בפניה הקודמת מעל].
ככל שתהיו מעוניינים להגיב, אשמח לקבל התגובה."

בנוסף, ביום 28.11.20 שלחתי את השאלות הדחופות הנוספות לשר התקשורת יועז הנדל ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: שאלה דחופה נוספת בעניין השימוע: "מתן הודעה בדבר אבן דרך ד' בהתאם לרישיונות הכלליים של חברות הרט"ן ומתן אפשרות לפרישה נקודתית בעזרת מפעיל אחר - שימוע".
שלום רב,
1. בהמשך לשאלות הנמצאות כאן למטה, עולה מהפרסומים (כאן, כאן וכאן), שהחברות טי.אמ. מגדלי תקשורת בע"מ ועוגנים בירוק בע"מ מ"קבוצת תיבר", עוסקים בעולם תשתיות הסלולר.

קבוצת תיבר מקימה ומפעילה אתרים לתקשורת אלחוטית המושכרים לחברות הסלולר ומחזיקה ב-65 אתרים.

2. לפי איזה רישיון פועלת "קבוצת תיבר"?

3. אם היא משום מה פטורה מרישיון, למה הפטור הזה?

אם לאו, מדוע לא כופים עליה את חוק התקשורת ותקנותיו, כי היא פועלת ללא רישיון כלשהו?

4. אודה להתייחסותכם."

תגובה טרם קיבלתי מאיש. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל (לפחות לא מהשר יועז הנדל).
די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

למי שהספיק לשכוח, (ואני לא שוכח), בחפיפה  בכניסה לתפקיד, שנערכה למנכ"לית משרד התקשורת הנוכחית, לירן אלירן אבישר בן חוריןבישר בן חורין, בתמונה משמאל, המנכ"ל היוצא של משרד התקשורת - נתי כהן, לקח אותה למפגש אחד בלבד מחוץ למשרד התקשורת, מפגש, שהוא, כנראה, יזם בהסכמתה - בקבוצת סלקום.

עניין זה נראה על פניו חמור ביותר ופרסמתי זאת בזמנו (ב-29.6.20) תחת הכותרת המדברת בעד עצמה (עוד מבלי שידעתי אז, לאן נתי כהן עתיד להגיע, כעבור שבועות ספורים מפגישה זו):
"מי תהיה ה"יו"ר של קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת"?".

כותרת המשנה של הכתבה המזעזעת הזו: "עוד בטרם נכנסה לתפקיד מנכ"לית משרד התקשורת, כבחירה של השר יועז הנדל, ועל רקע חשיפה נוספת של הפרות חוק סיטונאיות ומזעזעות של קבוצת סלקום, מוצאת לירן אבישר בן-חורין זמן לבקר ביקור רשמי בסלקום, כמקום ראשון ויחיד לבקר בו, במקום להיפגש עם נציגי ציבור מוסמכים. בכך, היא, ככל המסתמן, עתידה לקבל ב-1.7.20 את "התואר הנכסף" מהמנכ"ל היוצא (נתי כהן): "יו"ר קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת". ביזיון ציבורי מחפיר בנקודת האפס של כניסה לתפקיד מנכ"לית. בנוסף: פרטים מלאים על הפרת החוק הטרייה של סלקום בתחום הסיבים: הפטנט החדש של סלקום "לעשות קופה" על חשבון החוק והכיס של לקוחותיה."

למי שלא קלט, הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מוחלטת מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש וחצי - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' במאמר כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות מושחתות,לכאורה, רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות ופעילויותשיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

יצוין, שאך לפני כמה ימים פרסמתי כתבת חשיפה מזעזעת נוספת אודות השר יועז הנדל, שפורסמה תחת הכותרת: "השר הנדל מסתיר שחיתות והחלטות שגויות במסגרת "מדיניות השקיפות"!". 

פרשה מושחתת, לכאורה, לא פחות, שחשפתי אך אמש בנושא אחר לחלוטין, היא תחת הכותרת: "חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?". תהיינה עוד התפתחויות לחשיפות הללו ודי בקרוב. 

ההסתרה וההתעלמות משאלותיי (אי מענה לשאלותיי, זו גם הפרת חוק, הנחיות היועמ"ש והתקשי"ר), היא, כנראה, הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". 

אבל זה לא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

היועץ המשפטי לממשלה יקבל ומקבל את כל המידע הנוגע לנחשף כאן ובגלובס (אישור קבלת התלונה ע"י היועמ"ש - כאן), כדי שישקול לפתוח בחקירה פלילית (חקירה נוספת. שכן, לשר יועז הנדל יש כבר "על גבו" 2 החלטות על פתיחת תיקים פליליים, לכאורה, כנגדו), בעניין חמור זה, שמטרתו המרכזית, ככל המסתמן עד כה: להעביר את כל אנטנות הסלולר (ככל הניתן) בישראל, לניהולו של נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת עד לא מכבר.

האנטנות הראשונות שבדרך להעברה אליו הן אלו של סלקום.

למי שלא הבין את זעקת העובדים של פלאפון (המפורטת בגלובס), בגישת MOCN, שמשרד התקשורת דוחף אליו, על פי התכנון המוקדם של נתי כהן (תכנון, שהכין, ככל הנראה עם "הקליקה", עוד בטרם עזב את המשרד אך לאחרונה), העובדים והתשתית של האנטנות של חברה המפעילה MOCN הם של חברת האנטנות (במקרה כאן חברת בת של "אלומה"), לא של חברת הסלולר.

כלומר: כל עובדי ההנדסה והרשת וכיו"ב (כל מה שיש סביב האנטנות בחברת הסלולר, כולל: עובדי רישוי, התקנה, תחזוקה, מוקד, מחסני ציוד, רכש ציוד, בקרה, הנדסה, תכנון, רדיו, קרינה וכיו"ב, מאות רבות של אנשים, רובם אנשי מקצוע טכנאים, הנדסאים ומהנדסים, שהתמחו בתחום הספציפי של האנטנות הסלולריות), שזה "ליבת העובדים" של חברת פלאפון, יפוטרו ויחפשו עבודה, אולי בחברת ברן, שהשקיעה במיזם האנטנות של "אלומה", כדי שהיא תהיה המפעילה בפועל עם עובדיה - את האנטנות הללו. 

יתרה מכך. פריסת אנטנות במתכונת MOCN דורשת רישיון (מצ"ב הקטע ב"מסמך המדיניות" לנושא). גם אם השת"פ באנטנות הוא לא MOCN - זה דורש אישור המשרד. לחברת הבת של "אלומה" אין לא זה ולא זה

תשומת לב לפרט מעניין בפרשה חדשה זו, שגם מנכ"ל סלקום הוא בכיר לשעבר מהאוצר, בדומה ליו"ר "אלומה".

תשומת לב שנתי כהן סיים את תפקידו ב-30.6.20, וכבר ביום 22.9.20 דווח (כאן וכאן) שהוא התמנה דירקטור בחברות "עוגנים בירוק" ו-"טי.אמ. מגדלי תקשורת" (שתי חברות האנטנות שבקבוצת אלומה \ תיבר).

הכל בחסות, בגיבוי ובחיפוי, לכאורה, של צמרת משרד התקשורת הנוכחית, שר ומנכ"לית.

לא יאומן.  

WOW FREE

 
עדכון 11.12.20:
א. ריאיון רדיופוני מדהים של אבי וייס (כ-11 דקות), עם המראיין אלי ציפורי מ"גלי ישראל". כולל חשיפות חדשות ובלעדיות אודות השר יועז הנדל, שנחשפו בימים האחרונים, בתחומים הגובלים בפלילים והתנהלות אנושית מחפירה ובלתי מתקבלת על הדעת. בתחילת הריאיון יש התייחסות לנושא הטיפול המזעזע של השר יועז הנדל בסוגיית גמלאי המשרד שבראשו הוא עומד. ההקלטה מצויה בלינק כאן: https://bit.ly/PoliceYoazHendel.

עדכון 14.12.20:
א. התנועה לאיכות השלטון פרסמה כאן פוסט חשוב בזו הלשון: 
"שוב דלתות מסתובבות של ניגוד עניינים: איך קרה שמנכ"ל משרד התקשורת לשעבר מונה לדירקטור בחברת תשתיות תקשורת כ-3 חודשים בלבד לאחר שפרש מתפקידו?
החוק מחייב עובד ציבור לחכות ״תקופת צינון״ של לפחות שנה עד שיוכל לעבוד בחברה או בגוף שעוסק בתחומים שפיקח עליהם במסגרת תפקידו הציבורי. להפתעתנו, נתי כהן, שסיים את תפקידו כמנכ״ל משרד התקשורת רק בחודש יוני האחרון, התמנה כבר בספטמבר לדירקטור בחברת "מגדלי תקשורת", העוסקת ברכישה והקמת אנטנות לתקשורת סלולרית.
מדובר לכאורה בתחום שמר כהן עסק בו ופיקח עליו כמנכ"ל משרד התקשורת. האם הוא קיבל היתר לצמצום תקופת הצינון – משנה לפחות מ-3 חודשים? ואם כן, מדוע ניתן לו היתר כזה? 
פנינו לשר התקשורת ח"כ יועז הנדל, לנציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ ולממונה על ההגבלים העסקיים עו"ד מיכל הלפרין לבירור העניין.
מדוע כל כך חשוב להקפיד על תקופת הצינון?
בראש ובראשונה כדי להילחם בתופעת ״הדלתות המסתובבות״ – בעלי תפקידים במשרות ציבוריות משפיעות עוברים למגזר הפרטי לפעול נגד הרגולציה שהיו אחראיים עליה, לטובת הגורם הפרטי ולא לטובת הציבור. ההיכרות שלהם עם הרגולטורים והאחראיים על נושאים אלה, כמו גם חשיפתם לישיבות פנימיות שהתקיימו בנושאים אלה רק לא מזמן, יוצרות לא פעם ניגוד עניינים פסול שמנצל את מעמדו והשפעתו של בעל התפקיד הציבורי לשעבר, ושוב – נגד טובת הציבור.
חשש זה עולה לכאורה גם בעניינו של נתי כהן. עד לאחרונה מדיניות משרד התקשורת מנעה ממפעילות הסלולר הגדולות לפעול על אותן הרשתות והאנטנות. אך לאחרונה החליט משרד התקשורת לשקול מדיניות זו מחדש, וקיים רק בשבוע שעבר שימוע בנושא. האם מדובר בצירוף מקרים, שהמועד שבו נבחנת המדיניות מחדש – היא לאחר מינויו של מנכ"ל המשרד לשעבר לחברה פרטית שתרוויח מאוד משינוי המדיניות הזה?
מצב בו מנכ"ל משרד ממשלתי פועל שלא כחוק ומתמנה לתפקיד במגזר הפרטי בתחום עליו פיקח רק לפני 3 חודשים מעלה לכאורה חשש לניגוד עניינים ומחייב בדיקה עניינית. אם אתם רוצים שנמשיך לפעול למען טוהר המידות במגזר הציבורי ולמען שלטון איכותי יותר, הצטרפו אלינו – ביחד נוכל לעשות יותר! http://bit.ly/donation-mqg."

ב. גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן את המאמר הבא: "התנועה לאיכות השלטון: "חשש לניגוד עניינים בתפקידו החדש של מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר"
נתי כהן, כיום דירקטור בחברת "מגדלי תקשורת" ובעבר מנכ"ל משרד התקשורת, דוחה את הטענות על הסף ואומר בתגובה: "אין כל קשר בין השימוע שיצא לאחרונה על ידי משרד התקשרות או כל עיסוק אחר של המשרד לעצם היותי דירקטור בחברת מגדלי תקשורת"
התנועה לאיכות השלטון פנתה היום (ב') לשר התקשורת יועז הנדל, לנציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ ולממונה על רשות התחרות מיכל הלפרין בעקבות חשש לניגוד עניינים בהיעדר תקופת צינון של נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר.
מפנייה שהגיעה לידי התנועה על ידי ועד עובדי פלאפון, עולה כי בספטמבר האחרון מונה כהן, שסיים תפקידו במשרד התקשורת רק ביוני האחרון, לדירקטור בחברת "מגדלי תקשורת", אשר עתידה לרכוש או להקים אנטנות תקשורת סלולרית ולהשכיר את השימוש בהן לחברות סלולר.
לטענת התנועה לכאורה על פי החוק, על כהן היה לחכות תקופת צינון של שנה בטרם התמנה לדירקטור, או לחלופין לבקש לקבל היתר מיוחד לקיצור תקופת הצינון. בקשה זו לא הוגשה ומכאן עולה שעצם מינויו של מר נתי כהן לדירקטור בחברה יוצר מצב של ניגוד עניינים מובנה, אותו ניסו החוק וכללי התקשי"ר למנוע.
עוד נודע לתנועה כי לאחרונה נשקלת מחדש המדיניות במשרד התקשורת לפיה לא מאושר שיתוף רשתות סלולר בין מפעילות שונות, מלבד שיתוף בין מפעילה גדולה אחת עם מפעילה קטנה אחת. בפניית התנועה לאיכות השלטון נכתב כי "העובדה שמשרד התקשורת בוחר לבחון מחדש את מדיניותו, בה הוא דוגל במשך כשש וחצי שנים, דווקא בסמוך למועד מינויו של מנכ"ל משרד לשעבר לחברה שתחום פעילותה נוגד את אותה מדיניות, מגביר את החשש לניגוד עניינים שממילא עלה מניגוד העניינים המובנה שפורט לעיל, וממילא עולה חשש להתנהלות בניגוד לכללי המינהל התקין". עוד התנועה הדגישה כי אין היא מביעה כל עמדה ביחס לעצם המדיניות או לשינויה.
נתי כהן מסר בתגובה: "חברת מגדלי תקשורת הינה חברה העוסקת בבניה ואחזקה של תרנים תקשורת. החברה אינה מחויבת ברישוי או בפיקוח של משרד התקשורת. במסגרת תפקידי כמנכ"ל משרד התקשורת לא הכרתי ולא עסקתי בפעילות החברה כלל ועיקר. במסגרת תפקידי כדירקטור איני עוסק בכל סוגיה של רגולציה בה עוסקת משרד התקשורת."
"השימוע שיצא לאחרונה מטעם המשרד נחתם על ידי המנכ"לית הנוכחית ולמיטב הבנתי אינו עוסק כלל ועיקר בחברת מגדלי תקשורת או כל חברה העוסקת בבניה או אחזקה של תרנים. לסיכום אין כל קשר בין השימוע שיצא לאחרונה על ידי משרד התקשרות או כל עיסוק אחר של המשרד לעצם היותי דירקטור בחברת מגדלי תקשורת".
ממשרד התקשורת נמסר כי "המכתב התקבל במשרדנו ונגיב במישרין לפונה"."

התייחסות לתגובת נתי כהן ל"גלובס":

התגובה הזו שקרית מתחילתה עד סופה מהסיבות הבאות:

א. נתי כהן מסתיר שהוא דירקטור בחברת אנטנות נוספת בקבוצה. הוא כאן מדבר רק על חברת "מגדלי תקשורת" ומסתיר את השנייה. תשומת לב שנתי כהן סיים את תפקידו ב-30.6.20, וכבר ביום 22.9.20 דווח (כאן וכאן, לא ברור מתי הוא החל במו"מ להיות דירקטור, בגלל פער הזמנים הקצר בין הפרישה למינויים הללו) שהוא התמנה דירקטור בחברות "עוגנים בירוק" ו-"טי.אמ. מגדלי תקשורת" (שתי חברות האנטנות שב"קבוצת אלומה \ תיבר").

ב. כל חברת אנטנות זקוקה לרישיון, אם היא מפעילה שת"פ מסוג MOCN (זה מה שיש ומתוכנן באנטנות של "קבוצת אלומה"). אפילו אם אין MOCN על האנטנות הללו, יש צורך באישור משרד התקשורת.
זה כתוב "שחור על גבי לבן" כאן.
לחברות האנטנות ב"קבוצת אלומה" אין לא רישיון ולא אישור ממשרד התקשורת. 

ג. בכל מקרה, כל ניסיון של שת"פ אנטנות מסוג MOCN בין סלקום לפלאפון (או כל חברה אחרת גדולה), הוא בסתירה לאמור ברישיונות של החברות הללו, כאמור במפורש כאן


ד. העברת \ מכירת \ השכרת אנטנות מסלקום ל"קבוצת אלומה" סותרת את הוראות הרישיון של סלקום ואת הוראות הרישיון של תאגיד השיתוף של אנטנות בקבוצת סלקום בשם CMG Network. יש ברישיונות הללו סעיפים האוסרים להעביר לאחר, כל נכס מנכסי בעל הרישיון (כלומר: אנטנות, זה למעשה הנכס בעל ערך היחיד שיש ל-CMG Network), אלא בהיתר מראש ובכתב מהמנהל (מנכ"ל המשרד), מה שלא קיים כאן

ה
. אין בשום מקום (חוק, תקנות, רישיונות, נהלים, מדיניות שר התקשורת וכיו"ב), מושג הנקרא "MOCN מצומצם", מושג, שהומצא ללא כל חוק, רק כדי לענות על הצרכים הכלכליים של נתי כהן וחבריו ב"אלומה" וקבוצת סלקום\IBC.
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים