Telecom News - איך שר עם 2 תיקי חקירה פליליים הצליח לנטרל את 3 "שומרי הסף" במשרדו?

איך שר עם 2 תיקי חקירה פליליים הצליח לנטרל את 3 "שומרי הסף" במשרדו?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> איך שר עם 2 תיקי חקירה פליליים הצליח לנטרל את 3 "שומרי הסף" במשרדו?
שר התקשורת, יועז הנדל, יהיה השר הראשון בממשלה הנוכחית, שהחלטותיו הועברו לחקירת המשטרה על פי החלטת מ"מ פרקליט המדינה (היועמ"ש ד"ר מנדלבליט). פרטי 2 התיקים ייחשפו כשנהיה בטוחים, שלא נשבש החקירה. כאן נחשוף, כיצד הצליח הנדל, תחת מעטפת סיסמאות שקריות ואורווליאניות של "ציונות", "קו המחרשה", "קידום הפריפריה" וכיו"ב, לנטרל את 3 "שומרי הסף" במשרד התקשורת, (2 מהם ע"י מתן פרס כספי ללא בסיס חוקי), כדי לקדם את התכנית המרכזית שלו: לבנות מפלגה על הגב של המשרד הזה, ואגב כך לדאוג לאינטרסים של קבוצת סלקום\IBC בהטבות רגולטוריות של מיליארדים. 
מאת: אבי וייס, 18.11.20, 12:38חה"כ יועז הנדל

שר התקשורת, יועז הנדל, כבר הפסיק להסתיר את העובדה, שכל מטרת פעילותו כשר התקשורת היא לגייס חברים למפלגה, שהוא מקים, על הגב של משרד התקשורת, כדי לגנוב קולות מהימין (ובמיוחד מהליכוד).

בחודש האחרון, כמעט כל הודעה שלו, למשל בפייסבוק (כאן), מלווה בקריאה ולינק להצטרפות למפלגה, כפי שאפשר לראות בתצלום משמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו, תצלום של פוסט וסרטון אותו השר צילם בעצמו ופרסם מטעמו בעמוד הפייסבוק האישי שלו, תוך קריאה לציבור להפיץ את הסרטון).

שר התקשורת, יועז הנדל, ממשיך לצאת בהתקפות חריפות חוזרות ונשנות על רוה"מ וגם על שרים אחרים מהליכוד דוגמת ישראל כ"ץ ודודי אמסלם, רק כדי להסתיר ולטשטש את החשיפה, לפיה השר יועז הנדל, יהיה השר הראשון בממשלה הנוכחית, שהחלטותיו הועברו לחקירת המשטרה, על פי החלטת מ"מ פרקליט המדינה (זה היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט). פרטי המעשים המיוחסים לו ייחשפו על ידנו, כשנהיה בטוחים, שלא נשבש החקירה, ככל שתתפתח. 

החשיפה הראשונה שלנו בנושא פתיחת חקירת משטרה על פי החלטת מ"מ פרקליט המדינה כנגד השר, פורסמה לפני כחודש בכתבה: "השר יועז הנדל ממהר לנסות ו"להלבין" עבירות פליליות (לכאורה) של עצמו!".

מאז פרסום החשיפה הזו, היו עוד התפתחויות בתחום הפלילי, לכאורה, הנוגעות לשר: עוד פרשה (שונה מהראשונה), הועברה אמש למשטרה, בעניינו של שר התקשורת יועז הנדל.

פרשה שלישית, שנוגעת לבכיר\ה במשרד התקשורת, הועברה גם היא למשטרה, וככל שהחקירה תתקיים ותעמיק, היא עשויה\עלולה (מחק את המיותר) גם כן להוביל לשר יועז הנדל.

אם לא די בכך,
 יש עוד 2 פרשיות בבדיקה ולפני הכרעה של מ"מ פרקליט המדינה, אם להעביר אותן לחקירת משטרה במישור הפלילי.

בנוסף, יש פרשה אחרת לגמרי, שנמצאת כרגע בטיפול ועדת האתיקה של הכנסת, בנוגע להתנהלותו של השר יועז הנדל.

פרטי התיקים והפרשיות הללו, ייחשפו על ידנו במלואם, כשנהיה בטוחים שלא נשבש כל חקירה, ככל שתקדם.

אולם, פרשה אחת (שטרם הוחלט ע"י היועמ"ש אם להעבירה למישור החקירה הפלילית) כן חשפתי לקוראים. זאת, בין יתר החשיפות המתמשכות הרבות אודות התנהלות השר והמנכ"לית שלו, דוגמת החשיפה האחרונה: "איך ממשיכים להסתיר שחיתות במסגרת "מדיניות השקיפות" של השר הנדל?". חשפתי, שהסיבה המרכזית להתעלמות ולנסיונות ההסתרה של החשיפות הללו ואי מענה לשאלות שלי היא, בין היתר, ההתעלמות המוחלטת של השר מהחשיפה שלי על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש.

החשיפה הזו פורסמה על ידי באתר תחת הכותרת: "חשד למעילה בכספי ציבור שהוסוו כתשלום "עבור ייעוץ למשרד התקשורת" והוצגו בה המסמכים הרלבנטיים לביסוס החשד הפלילי, לכאורה, הזה. ברגע שתתקבל החלטה בנושא זה ע"י היועמ"ש \ מ"מ פרקליט המדינה (או ככל שייבחר פרקליט מדינה חדש), שזה עניין ספציפי וחמור ביותר, ההחלטה הזו תהיה גלויה לקוראים. 

איך שר התקשורת יועז הנדל "ניטרל" את 3 שומרי הסף במשרד?עו"ד דנה נויפלד
היעד הראשון ל"נטרול" במשרד ע"י השר היה מאוד קל למימוש ומדובר ביועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, (בתמונה משמאל).

היא חלק מ"הקליקה" שבישלה את "תיק בזק" ו"תיק 4000", "קליקה", שרובה מורכבת מ"עדי מפתח" של התביעה, כשהפרקליטה המובילה בתיק היא עו"ד ליאת בן-ארי שווקי, וזאת כנגד ראשי בזק לשעבר ונתניהו, ב"תיק 4000".

זו "קליקה" המנהלת ולא מאתמול את משרד התקשורת. העיקר: היא (עו"ד דנה נויפלד) גם סדרה לעצמה "פטור מניגודי עניינים". כך, שהיא עוסקת בענייני סלקום\IBC ובזק באופן חופשי ומנווטת את ההחלטות לצרכים של ראשי קבוצת סלקום\IBC, שרובם גם הם "עדי מפתח" של התביעה, ב"תיק בזק" וב"תיק 4000".

עוד על השערוריה המחרידה והלא תיאמן הזו, בתחום "ניגודי העניינים", יש בכתבה: "את מי מינה ד"ר מנדלבליט כדי להיות "משגיחת הכשרות" של נתניהו ולמה?". מומלץ לקריאה, למי שפספס. 

כל מה שהשר יועז הנדל היה צריך לעשות ועשה, כדי לנטרל את "שומרת הסף" הזו, זה לאמץ באופן מלא את כל שלל ההחלטות הרגולטוריות, שמסתכמות בהטבות רגולטוריות במיליארדים רבים (הרוב על הנייר, אבל חלק כבר ממומש או בתהליכי מימוש. מה שיש ב"תיק 4000" מבחינה כספית שנגוע ב"שוחד" ,לכאורה, זה ממש "כסף קטן" מול מה שנעשה כאן, בשנה האחרונה).

כל זאת, לטובת צמרת קבוצת סלקום\IBC.

השר, כמובן, הוסיף לזה את הצרכים הפוליטיים של עצמו, כלומר: לבנות מפלגה על בסיס הרפורמה והחוקים המיותרים, שה"קליקה" ייצרה ומייצרת, עבור סלקום\IBC. 

כל הפעילות של שר התקשורת יועז הנדל, במטרה לחוקק חוק מיוחד בתחום הסיבים, יש לה מטרה אחת. זה חוק, שנועד למטרה מאוד חשובה מבחינתו: לבנות לו מפלגה ואגב כך לענות על צרכי קבוצת סלקום\IBC - למרות שחוק זה הפך למיותר לחלוטין. בזק יכולה לפרוס ותפרוס סיבים בישראל בלי שום צורך בחוק חדש. החוק הקיים - מאפשר לה זאת. 

כאמור, 
החוק החדש מיוזמת יועז הנדל נועד למטרות אחרות לגמרי (בניית מפלגה חדשה וסיוע כלכלי לסלקום\IBC), ולכן אין לו מקום בספר החוקים של מדינת ישראל. 

בנושא קבלת ההחלטות הרגולטוריות ע"י צמרת המשרד (כולל השר יועז הנדל והמנכ"לית לירן אבלירן אבישר בן-חוריןישר בן-חורין, בתמונה משמאל), לטובת קבוצת סלקום\IBC, פרסמתי מעל ל-200 כתבות. כך, שלא ניתן לסקור זאת כאן בכתבה אחת. את 20 הכתבות המרכזיות, שעוסקות בהחלטות הבלתי חוקיות הללו, לטובת קבוצת סלקום/IBC, ריכזתי בנספח א' כאן למטה, למתעניינים בפרטים. 

החלק הקשה יותר ב"נטרול שומרי הסף" במשרד, זה בנטרול בעלי תפקידים מרכזיים במשרד, שאין להם אינטרסים כלכליים, אישיים או אחרים בקבוצת סלקום\IBC (ככל הידוע לי). 

אולם, המוח היצירתי של השר יועז הנדל השכיל לבצע מהלך מתוחכם ביותר, שגם הוא נכנס למסגרת של "ציונות" ושאר סיסמאות אורווליאניות, שהוא מפזר לציבור כל יום, ורוב כלי התקשורת מבצעים Cut & Past לספינים הללו, מהלך של נטרול 2 "שומרי סף" נוספים.

לאור ציוץ של השר, שלחתי ביום 14.9.20 את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת יועז הנדל ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: שנאת נשים ושנאת גמלאים - ביחד עם "עבודה בעיניים" של מילואים לצורך קבלת דרגה, במקום לעבוד במשרד - בקשת תגובה דחופה.
שלום רב וחג שמח ובריא,
1. שר התקשורת פרסם כאן כדלהלן: " טקס הרמת כוסית לשנה החדשה במשרד התקשורת. פתחנו במסורת חדשה: מצטייני מילואים. השנה קיבלו את פרס המילואים ומגן ההוקרה:
אסף גרונדמן קב״ט המשרד על 42 ימי מילואים, ואלון זולר, מבקר המשרד, על 39 ימי מילואים. בלשכת השר: חגי אורן, דובר השר, על 41 ימי מילואים. כל הכבוד. גאה בכם".

2. מעבר לעובדה, שמדובר בנושא, שמדיר לחלוטין את כל הנשים במשרד (קוראים לזה מיזוגניה), השר שכח את האוכלוסייה הכי חשובה במשרד, אלה שבלעדיהם לא היה משרד ולא היה שר ואלה הגמלאים של המשרד. למחלת שנאת גמלאים אין שם, זו מחלה הרבה יותר גרועה ממיזוגניה.

3. תשומת לב, שההחלטה פוגעת לא רק בנשים (ובגמלאים), אלא גם בעובדים בני מיעוטים, שאינם משרתים בצה"ל, במשרד.

4. להלן פנייה, ששלח אלי סיני ליבל (בכיר במילואים, ממש כעת במילואים, עקב חיוניות בתפקידו), בעקבות הפרסום הנ"ל:
"במקרה של המבקר הפנימי של משרד התקשורת, אלון זולר, מדובר בעמדה הזויה לחלוטין של השר, לשבח מי שבוחר לשרת במילואים בתפקיד מנהלתי (במובחן מתפקיד קרבי ו/או פיקודי), בזמן שעליו לבצע ביקורת פנימית מקסימלית ורציפה במשרד התקשורת. זאת, כשאין מבקר פנימי נוסף במשרד התקשורת. הוא יחיד בתפקיד הזה.
לא דומה מבקר פנימי לכל בעל תפקיד, שהוא אחד מצוות ויש לו מחליף, בעת שהוא יוצא למילואים. במקרה של המבקר פנימי - הוא בודד. כשאלון זולר במילואים אין מי שמבצע ביקורת פנימית בזמן היעדרותו. ישנם מספיק נושאים לבצע בהם ביקורות במשרד התקשורת, שאינם אמורים לאפשר למבקר הפנימי לתרום דווקא לביצוע ביקורות בצה״ל על חשבון ימי העבודה במשרד.
סיני ליבל".

5מתן פרס כספי ל"שומרי סף" - למבקר פנים ולקב"ט זה דבר חמור מנקודת ראות ציבורית ולא קוריוז של "היעדרות מהעבודה לטובת מילואים". ואני אסביר:

א. מבקר הפנים אחראי על בדיקת תפקוד המשרד והוא מינוי חיצוני של מבקר המדינה. מתן פרס לו ע"י השר עלול לפגוע בעצמאותו ואף להיחשב ל"שוחד" או "טובת הנאה", כדי לטייח בדיקות, או "לתפור תיקים" או לא לפגוע במוניטין של השר והמשרד. מעניין מה יש למבקר המדינה להגיד על מתן "פרס" כזה למבקר הפנים.

ב. קב"ט המשרד (שממונה בהסכמת השב"כ והנציבות) הוא חלק מאגף האמרכלות ויש לו אחריות אישית בתחומי חקירות משמעת (תיחקור, מעקבים וכו'). גם מתן פרס לו ע"י השר עלול לפגוע בעצמאותו ואף להיחשב כ"שוחד" או "טובת הנאה", כדי לטייח חקירות או "לתפור תיקים" או להעלים עין ממעשים פסולים במשרד, כדי לא לפגוע בשר או במשרד. מעניין מה יש לאגף המשמעת בנציבות להגיד על מתן פרס לקב"ט ע"י השר, פרס שלא קיים בשום סעיף בתקשי"ר.

6. אין בשאלותיי דבר שיכול להשתמע כאילו הן באות להצביע, שאני לא מעריך שירות מילואים. להיפך. אולם, זו לא הדרך ולא העיתוי (טקס הרמת כוסית לראש השנה) וללא כל מחשבה להשלכות של המעשה הזה של מתן פרס ומגן ע"י השר, מעשה, שנעשה ללא כל בסיס חוקי, תקנוני או אחר.

7. אודה להתייחסות דחופה, לנוכח השערורייה הציבורית ואולי אף יותר מזה, לכאורה, שהחלה באירוע הזה, שיזם השר."

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות, שיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

זה כנראה הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". אבל זה לא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

ביום 16.9.20 שלחתי לנציב שירות המדינה ולידיעת צמרת הנציבות וצמרת משרד התקשורת את השאלות הבאות:
"הנדון: שנאת נשים ושנאת גמלאים - ביחד עם "עבודה בעיניים" של מילואים לצורך קבלת דרגה, במקום לעבוד במשרד - בקשת תגובה דחופה. 
שלום רב וחג שמח ובריא לכולנו!
האם נציב שירות המדינה ידע על החלטת השר יועז הנדל לתת פרס כספי משמעותי (ומגן) לשני "שומרי סף" במשרד התקשורת: המבקר הפנימי והקב"ט (מה שיכול להיחשב כשוחד, לכאורה, או סוג של טובת הנאה)?
זאת, תחת המסווה הפטריוטי והציוני החשוב ביותר מבחינה ציבורית, של "ימי שירות במילואים" (כמפורט כאן למטה [במייל כאן למעלה])?
האם יש בכלל סמכות לשר לחלק פרס כזה, על נושא כזה, ל"שומרי הסף" הללו במשרדו?
אודה להתייחסותך, לנוכח חשיבות הנושא."

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.

ביום 26.9.20, לאור אי קבלת מענה מנציב שירות המדינה, הגשתי תלונה חריפה ביותר למבקר המדינה בנושא זה (בעניין מתן פרס כספי היכול להחשב כשוחד, לכאורה, ל-2 שומרי הסף במשרד). התלונה למבקר המדינה נמצאת כאן במלואה. 

בנוסף, ב-24.10.20, התלוננתי אצל נציב התלונות\מבקר המדינה בדבר אי קבלת מענה מנש"מ (נציבות שירות המדינה), התלונה הזו נמצאת כאן

ככל שתתקבל תגובה (מנש"מ ו\או מבקר המדינה), אעדכן בהתאם. 

עדכון 14.10.20: התקבלה תגובת משרד מבקר המדינה (כאן), המדווחת שתלונתי הועברה לאגף לביקורת במשרד מבקר המדינה. 

נספח א': 
20 הכתבות המרכזיות והחשיפות המרכזיות (מתוך מעל ל-200 כתבות חשיפה לתקופת הכהונה של השר יועז הנדל), אודות הסתרת מסמכים והחלטות (בכוונה) ע"י צמרת משרד התקשורת דהיום, בעיקר עקב ריבוי החלטות לטובת האינטרסים של קבוצת סלקום\IBC: שר ומנכ"לית: לסיכום:
זה, שמדבר על "שקיפות
, "ציונות" ושאר סיסמאות וספינים, נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו. 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 
PRIZE FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים