Telecom News - חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?

חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?
שערוריית השימוע והטיפול בחסימות, שנעשות ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת", מתרחבת לאור השינוי המפתיע של שר התקשורת, יועז הנדל, בנושא חמור זה. שינוי המוזן ע"י פעילות נמרצת של יזמים מהעדה החרדית בשת"פ עם המשנה למנכ"לית במשרד התקשורת. חשיפת המהפך בעמדת השר ומתי המהפך הזה התרחש. 
מאת: אבי וייס, 2.12.20, 06:40השר יועז הנדל

בשבוע שעבר חשפנו בחשיפה בלעדית את השת"פ בין "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" באמצעות יזם חרדי ובשת"פ עם שמילה מימון, המשנה למנכ"לית משרד התקשורת, לקדם את גיוס החברים (גיוס לכאורה, כמיטב הטריקים של היזמים העומדים מאחורי הפעילות החשאית הזו), למפלגת "דרך ארץ" של השר וחה"כ יועז הנדל, (בתמונה משמאל), וחה"כ צבי האוזר.

כל פניותנו לקבל תגובה לא נענו ולכן חשפנו את מלוא פרטי הפרשה בכתבה: "חשיפה: בכיר במשרד התקשורת וועדת הרבנים מקדמים את מפלגת "דרך ארץ".

בהמשך חשפנו, שהחלטת הבג"ץ מיום חמישי החולף בתוספת החבירה של שמילה מימון, המשנה למנכ"לית, לפעילות הפוליטית של "ועדת הרבנים" לטובת השר יועז הנדל ומפלגת "דרך ארץ", כנראה חיסלו את הרפורמה, שתוכננה אך לפני כ-3 חודשים, לעצור את טירוף החסימות של קווים ע"י "עסקני ועדת הרבנים לחסימות תקשורת" בשוק התקשורת בישראל.

פרסמנו זאת עם מסמכים ופרטים מסעירים נוספים במאמר הנוקב ביותר: "איך השימוע שיזם הנדל כדי למנוע חסימות של קווים ב"קומה הכשרה" - חוסל!"

בנספח כאן למטה יש פרטים נוספים, שחשפנו, לאחר פרסום המאמר הנ"ל. 

כנראה, שאין תחתית לתהום, שאליה שוק התקשורת נפל עם כניסת השר, יועז הנדל, לתפקיד שר התקשורת. 2 התיקים, שכבר נפתחו לו, הם רק "הקדימון" לשלל החשיפות המחרידות, שפרסמתי בחודשים האחרונים (קרוב ל-100 חשיפות) ומה שאני חושף כאן ואחשוף עוד בימים הקרובים. 

אולם, גם אחרי 2 מאמרי החשיפה הקודמים, נשארה שאלה אחת חשובה פתוחה: מתי בדיוק ולמה, השר יועז הנדל, שלא מוכר כ"אוהד חרדים" (בלשון המעטה), אחרי שזכה להתקפות חמורות ביותר במשך חודשים, של ראשי הציבור החרדי וכלי התקשורת החרדיים, כולל פנייה לבג"ץ מאוד חריפה כנגדו (עקב השימוע, שהשר יזם), פתאום השר שינה כיוון והחל לחזר אחרי הקהילה החרדית והחל להיות "מושא להערצה" ולקילוסין עם דברי חנופה יום יומיים בפורומים חרדיים. 

לאור מידע מוצק שקיבלתי, שלחתי ביום 29.11.20 את השאלות הדחופות הבאות לשר יועז הנדל, לשר יעקב ליצמן, ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת" ולצמרת משרד התקשורת בזו הלשון:
"הנדון: האם השר שינה דעתו בעקבות פגישה עם בכירי "יהדות התורה" ובראשם השר ליצמן?פגישת השר עם החרדים
שבוע טוב,
1. בהמשך לפנייה הקודמת, מתברר (על פי תצלום ציוץ בטוויטר המצ"ב [מצד שמאל, לחיצה על התצלום מגדילה אותו], שיש בו טקסט ותמונה המוצגים ע"י העיתונאי ישראל כהן), שחה"כ ליצמן (השר יעקב ליצמן) נפגש עם השר יועז הנדל ב-11.11.20 בנושא "ועדת הרבנים".

2. יוזכר, שבני משפחתו של השר יעקב ליצמן, מחזיקים בחברה לאספקת שירותים ב"קומה הכשרה", באישור אותה "ועדת רבנים" [חברת "קול כשר", שבבעלות אחיינו של ליצמן ובני משפחה נוספים שלו, הקשורים בחברות אחיות, כמופיע ברישומי רשם התאגידים: כאן וכאן], ועדה הנמצאת תחת השפעתו הישירה של חה"כ והשר ליצמן.

זה לא עניין סודי בכלל וזה פורסם כמה פעמים על ידי, וגם פורסם ברבים בכמה מקומות, כולל בדה-מרקר ובגלובס.

הנושא הזה גם הועבר לטיפולו של היועמ"ש.

כ"כ, הטוקבקים מתחת לציוץ בתצלום [מצד שמאל], מדברים בעד עצמם (על הקשר בין זרימת הכסף ל"ועדת הרבנים").

3. האם בעקבות המפגש הזה, חל "המהפך" בגישה של השר יועז הנדל לנושא זה (כפי שחשפתי כאן וכאן)?

4. אודה להתייחסותך, לנוכח חומרת העניין."

לאור מידע חדש נוסף שקיבלתי, שלחתי פנייה נוספת ביום 29.11.20 לאותה תפוצת מכותבים, בזו הלשון:
"שלום רב,
לא הספקתי להוציא את התלונה הזו כאן [למעלה] ולקבל עליה תגובה, ובכל הפורומים החרדיים הופצה כעת הודעה "מלטפת ומפרגנת" (וארוכה ביותר) אודות שמילה מימון עם תמונתו, המשנה למנכ"לית במשרד התקשורת.

בגלל אורך ההודעה, שפורסמה בפורומים החרדיים, כולל בפורום למען מפלגת "דרך ארץ", נאלצתי לחתוך אותה ל-2 קבצים המצ"ב (כאן וכאן).
.
מחבר ההודעה הוא ידידיה חסון, פעיל של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" ויוזם הפורומים לטובת השר יועז הנדל ומפלגת "דרך ארץ".

אודה לצרף לפנייה שיש כאן [למעלה] וממתין לתגובה."

תגובה טרם קיבלתי מאיש. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל (לפחות לא מהשר יועז הנדל).
די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מוחלטת מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש וחצי - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' במאמר כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות מושחתות,לכאורה, רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות ופעילויותשיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

אך לפני כמה ימים פרסמתי כתבת חשיפה מזעזעת נוספת אודות השר יועז הנדל, שפורסמה תחת הכותרת: "השר הנדל מסתיר שחיתות והחלטות שגויות במסגרת "מדיניות השקיפות"!".

ההסתרה וההתעלמות משאלותיי (אי מענה זו גם הפרת חוק), היא כנראה הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". 

אבל זה לא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

חשוב לציין, שהפורומים החרדיים לטובת השר יועז הנדל ומפלגת "דרך ארץ" הוקמו מספר ימים לאחר הפגישה המתוארת בשאלות כאן למעלה, שלא נענו.

הפגישה של השר יועז הנדל עם השר יעקב ליצמן הייתה ב-11.11.20 והפורום של "תומכי מפלגת דרך ארץ" במגזר החרדי מיסודם של "ועדת הרבנים" ופעילים המרכזיים במפלגת "דרך ארץ", החל לפעול ב-20.11.20, כנראה בשת"פ עם שמילה מימון

חשיפות נוספות בתחום החסימות בסגנון "סיציליה", של "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת", נמצאות כרגע בהכנה ובבקשות תגובה מכל המעורבים בחשיפות החדשות.

המדובר בחשיפות, שתתפרסמנה על ידי בקרוב מאוד, ובכלל זה על חסימה חדשה בהיקף של מאות אלפי מספרי טלפון, לא פחות. מדהים. 

נספח:
עדכונים מ-29.11.20:
א. הוכחה ברורה לקשר בין "ועדת הרבנים" לידידיה חסון (יזם פורום התמיכה ביועז הנדל ובמפלגת "דרך ארץ"): קבוצות הווצאפ של ידידיה חסון מפרסמות באופן שוטף (וגם עכשיו) את הודעות הדוברות של 'מטה ההסברה למגזר החרדי' בנושא הקורונה. 
מצ"ב כאן הודעה טרייה של ידידה חסון מ"מטה ההסברה למגזר החרדי", שפורסם על ידו בהרחבה, למשל בפורום המרכזי, שהוא מנהל: "צאפ מגזין 94".

כזכור, מי שקיבל ב"פטור ממכרז" לגבי ההסברה לחרדים בנושא הקורונה זהו המשרד של בלומנטל-חדדשמייצג גם את "ועדת הרבנים". הפעילות הזו (של משרד בלומנטל-חדד) בשירות "ועדת הרבנים" נחשף לראשונה בדה-מרקר ואח"כ בעוד כלי תקשורת. 

ב. ניתוח ההחלטה המפתיעה של הבג"ץ ,שלא שמעתם עליו, בעניין חסימות קווים בהיקף ענק ומחריד המתרחש במגזר החרדי. זאת, בהמשך לכתבה כאן מעל. ראיון קצר ומרוכז (פחות מ-5 דקות), של אבי וייס עם השדרן מתי טוכפלד ב"יומן הצהריים" של "גלי ישראל", אודות המשמעויות הלא גלויות של החלטת הבג"ץ והצפי לעתיד "מפעל החסימות" של "ועדת הרבנים" במגזר החרדי. הריאיון במלואו בקובץ בלינק כאן: https://bit.ly/BagatzHaredim.

ג. עוד לא הספקתי להוציא את התלונה לנש"מ ולקבל תגובתם, ובכל הפורומים החרדיים, שמנוהלים ע"י אותו אדם, הופצה כעת הודעה "מלטפת ומפרגנת" (וארוכה ביותר) אודות שמילה מימון עם תמונתו, כיום המשנה למנכ"לית במשרד התקשורת. 

בגלל אורך ההודעה, שפורסמה בפורומים החרדיים הללו, כולל בפורום למען מפלגת "דרך ארץ", נאלצתי לחתוך אותה ל-2 קבצים המצ"ב: כאן וכאן. מחבר ההודעה הוא ידידיה חסון, פעיל של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" ויוזם הפורומים לטובת השר יועז הנדל ומפלגת "דרך ארץ", בתיאום, שטיבו טרם הוברר, עם שמילה מימון. 

עדכון 10.1.21: הוגשה תלונה לנש"מ כנגד המשנה למנכ"לית, שמילה מימון. התלונה נמצאת במלואה - כאן
בעקבות אי המענה מנש"מ, הוגשה תלונה לנציבות שירות המדינה. התלונה נמצאת במלואה - כאן

לסיכום:
זה, שמדבר על "שקיפות
, "ציונות" ושאר סיסמאות וספינים, נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו וחושב שכל תרגיל לרכישת מתפקדים למפלגתו - זה לגיטימי ומותר, גם על הגב של רגולציית עולם התקשורת וחוקי מדינת ישראל. 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 

MEETING FREE
עדכון 29.7.22: פורסם כאן (כותרת בלבד): "דחייה לפחות עד המחצית הראשונה של 2023
הוקפא ביטול "הקומה הכשרה".
הנדל ביקש לאפשר לחרדים להתנייד בחופשיות לרשתות המעניקות גם שירותי אינטרנט; העותרים טענו שהוא מנסה להכתיב להם אורח חיים בו אינם מעוניינים."
החלטת הבג"ץ מצויה כאן.
עוד פשלה נוראית של צמרת משרד התקשורת.

עדכון 10.8.23: שופט בית המשפט העליון י. עמית בתפקידו כשופט בג"ץ, החליט לדחות שוב את הדיון בבג"ץ 3800/22 בעניין "הקומה הכשרה" של החרדים (לאור ההחלטות הקודמות של שר התקשורת הקודם, יועז הנדל), וציין שהוא מציע לעותרים נגד משרד התקשורת - למשוך \ לבטל את העתירה, לאור המסתמן שהחוק ישונה ע"י השר הנוכחי- קרעי. ההחלטה של השופט בבג"ץ - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים