Telecom News - החוצפה המריאה לשחקים: נחסמו כרבע מיליון מספרים בבת אחת וגם של מח"ש!

החוצפה המריאה לשחקים: נחסמו כרבע מיליון מספרים בבת אחת וגם של מח"ש!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> החוצפה המריאה לשחקים: נחסמו כרבע מיליון מספרים בבת אחת וגם של מח"ש!
דרושה ועדת חקירה (פרלמנטרית או ממלכתית) לבדיקת שוק התקשורת בישראל והקמת רשות תקשורת לאומית. זאת, כי הנזקים ששר התקשורת יועז הנדל יצר ויוצר בשוק הזה עברו כל גבול וכל נורמה חוקית וציבורית. כניעתו המחפירה של השר ל"עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת", הובילה ישירות את העסקנים הללו לחסום בבת אחת מאות אלפי קווים ולשתק במכה אחת חברת תקשורת שלמה (הלו-015). בנוסף, ברוב חוצפתם הם חסמו את מספר הגישה לחיוג למח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים. חלק מפרקליטות המדינה). אין תחתית לתהום, ששוק התקשורת נפל לתוכה.
מאת: אבי וייס, 7.12.20, 09:00השר יועז הנדל

הכניעה המחפירה והמבישה של שר התקשורת, יועז הנדל, (בתמונה משמאל) ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת" (שאני מכנה בשם המתאים יותר: "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת"), הובילה, כצפוי, להשתוללות רבתית של העסקנים הללו, הפעם בחסות מוחלטת ובגיבוי מלא של השר יועז הנדל, שמאפשר סחיטה של הציבור החרדי השבוי בידי "עסקני הוועדה", כשרוב הציבור החרדי מתנגד לכך

פרטים אודות תהליך הכניעה המזעזע של שר התקשורת יועז הנדל ל"ועדת החסימות" (מה שמחייב הקמת ועדת חקירה ממלכתית או פרלמנטרית, שתחקור את כל המחדלים והשערוריות הפליליות, לכאורה, שהוא מעורב בהן, ושתוביל להקמת "רשות לאומית לתקשורת", משוחררת מפוליטיקאים ירודים והרסניים מהסוג שלו), יש ב-3 הכתבות המובילות הבאות, למי שמעוניין לרדת לפרטים ופספס את החשיפות הללו: לאור מידע מוצק ומזעזע, שהתקבל אצלי, פניתי בדחיפות ביום 29.11.20 לשר התקשורת, יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת ול"ועדת הרבנים לענייני תקשורת" ול-5 חברות הסלולר המעורבות בשערורייה המחרידה הזו, בזו הלשון:

"הנדון: חסימת מאות אלפי מספרים בצורה גורפת ושרירותית ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת"!
שלום רב,
1. בהמשך לכתבת החשיפה, שפורסמה על ידי אמש (כאן), התברר לי כעת, שתופעת החסימות של "עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת" - ממשיכה בכל עוזה.

2. מצ"ב תכתובת הנוגעת לחסימת מאות אלפי מספרים השייכים לחברת הלו-015, שנחסמו בעיקר ע"י קבוצת סלקום (סלקום וגולן טלקום, שכיום היא חלק מהקבוצה הזו) וגם ע"י חברות אחרות דוגמת: פרטנר, פלאפון והוט מובייל, על פי החלטת "ועדת הרבנים", והוועדה משחררת (דרך סלקום, פרטנר, פלאפון, הוט מובייל וגולן טלקום), מספרים בודדים מתוך מאות האלפים הללו, רק כשיש "צעקות ואיומים" לשחרר מספרים מסוימים, ע"י בעלי המספרים הללו, או בפניה פרטנית מהחברה, בלוויי איומים לשחרר את החסימה השרירותית הגורפת הזו, אחרת החסימה לא נפתחת.

3. מדובר במהלך כוחני ומבחיל ביותר, בסגנון "המאפייה הסיציליאנית", שנעשה בגיבוי וחיפוי מדהים בהיקפו, של צמרת משרד התקשורת, שככל הידוע לי, יודעת מהמעשה המזעזע הזה של חסימה גורפת של מאות אלפי מספרי טלפון, חסימה בלתי חוקית בעליל.

4. אודה לעדכון מה עושה שר התקשורת יועז הנדל, כדי לפתור את הבעיה הזו היום, ממש היום, כי זה בלתי מתקבל על הדעת, שעניין חמור ביותר זה, יימשך גם מחר ומחרתיים.

5. ממתין לעדכון."

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
אתם בוודאי יודעים למה לא קיבלתי כל תגובה. אם לאו, הסבר נוסף יינתן בהמשך הכתבה.

לאור אי קבלת תגובה והעובדה, שהחסימות ממשיכות "כאילו כלום", שלחתי ביום 3.12.20 למשרד המשפטים \ רשות התאגידים ולמוקד העמותות \ רשם העמותות ברשות התאגידים את הפנייה הבאה:

"הנדון: חסימת מאות אלפי מספרים בצורה גורפת ושרירותית ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת".
שלום רב לרשות התאגידים, אכיפה ובקרה, עו"ד טובה פריש, מנהלת יחידת אכיפה ובקרה, רשות התאגידים,
הנדון: בית המשפט המחוזי בירושלים, פר"ק 10271-08-20 מס' עמותה: 580440824

1. עקב הדחייה בדיונים בבית המשפט המחוזי ירושלים, בעניין בקשת פירוק העמותה (ועדת הרבנים לענייני תקשורת ע"ר), ראשי העמותה ניצלו את ההפוגה הזו בדיונים, כדי לחסום מאות אלפי מספרי טלפון (מעל ל-250 אלף מספרים) בבת אחת.

2. פניותיי לצמרת משרד התקשורת, ל"ועדת הרבנים" ולחברות התקשורת הנוגעות בדבר (כמופיע כאן למעלה) – לא הועילו.

3. מנכ"ל החברה הנחסמת הלו-015 שלח התראות ל-5 חברות הסלולר, שחסמו את המספרים בפועל (מצ"ב ב-PDF 5 הפניות במסמך אחד). ללא תגובה.

4. כ"כ, מנכ"ל החברה הנחסמת שלח התראות חמורות ל-8 חברי ועדת הרבנים (מצ"ב ב-PDF כל 8 ההתראות). עד רגע זה ללא תגובה.

5. סבורני, שיש לפעול במלוא חומרת הדין, לרבות פנייה לבית המשפט, על כך, ש'ועדת הרבנים' ניצלה את הדחיה בדיונים, כדי לצפצף בלא מורא על רשות התאגידים ובית המשפט גם יחד, לחסום מאות אלפי מספרים בשרירות לב ובחוסר חוקיות מובהק.

6. אודה לטיפולכם הדחוף, לנוכח חומרת העובדות שיש כאן."

תגובת רשם העמותות, ורשם המשכונות במשרד המשפטים: "שלום רב, פנייתך הועברה לטיפול. המשך יום טוב. ניצור עמך קשר לאחר בחינת הפניה".

תגובת דוברות משרד המשפטים (לגבי הנושא של הדיון בבית המשפט המחוזי לבקשת פירוק עמותת הרבנים): "להלן תגובת רשות התאגידים: הוראות חוק העמותות תש"ם - 1980 מקנות לרשם את הסמכות לפנות לבית המשפט בבקשה לפירוק עמותה, אשר פעלה בניגוד להוראות חוק העמותות, בניגוד למטרותיה או לתקנונה.
בעניינה של העמותה שבנדון, פנה הרשם לבית המשפט המחוזי בבקשה לפירוק העמותה, נוכח חשש לאי-סדרים כספיים בהתנהלותה. בקשת הפירוק זמינה לעיון הציבור בתיק העמותה.
על פני הדברים, נראה כי הטענות לעניין חסימת קווי סלולר על ידי העמותה וכן הטענות כלפי חברות סלולר, הפועלות לפי הוראות העמותה, מתפרשות על פני תחומים החורגים מסמכותו של רשם העמותות ומצויות בסמכותו של משרד התקשורת.
לצד הדברים הללו, יובהר כי כל אדם הרואה עצמו נפגע ממעשה או מחדל של העמותה, רשאי לבקש סעד מבית המשפט כראות עיניו ואין בעובדה שהוגשה בקשה לפירוק העמותה, כדי למנוע לפי שעה הגשת תביעות כאמור."

זה היה ממש מפתיע, אבל מדוברות משרד המשפטים קיבלתי תשובה - תוך יום. בתשובתם הם פתחו פתח לבקש סעד מבית המשפט. בהחלט כיוון חדש ומעניין, שייבחן בנפרד. 
 
גם את מח"ש הם חוסמים!
לא הספקתי לסיים את הטיפול בפרשה של הלו-015 ו"עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" המשיכה בתעלולים שלה בכיוון חדש ולא פחות מפתיע ולכן שלחתי בבהילות ביום 4.12.20 בבוקר מוקדם את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת, יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת, לצמרת משרד המשפטים (מח"ש שייכת למשרד המשפטים) ול"ועדת הרבנים לענייני תקשורת":

"הנדון: המשך חסימות מספרים ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת".
שלום רב,
1. עוד טרם קיבלתי מענה לחסימה האדירה (מעל ל-250 אלף מספרי טלפון חסומים במכה אחת) לגביה שאלתי במייל הקודם, "ועדת הרבנים" החליטה להשתולל והפעם על הגב של משרד המשפטים \ פרקליטות המדינה.

2. מצ"ב כאן לינק לסרטון המדגים את החסימה, שבוצעה מאמש, על מספר הטלפון המוביל של מח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות \ משרד המשפטים), במספר המוביל של מח"ש למרכזיה שלה: "כוכבית 2906".

3. עד רגע זה המספר *2906 של מח"ש חסום ללקוחות "הקומה הכשרה" בכל חברות התקשורת.

כנראה, שככה אפשר למנוע פניות של המגזר החרדי למח"ש... נהדר.

4. רק לשם התזכורת, בשנה החולפת "העסקנים של הוועדה" חסמו ופעמיים את מספר הטלפון של המענה לפניות הציבור - של משרד התקשורת...

5. מה שר התקשורת יועז הנדל מתכוון לעשות לנוכח ההפקרות הבלתי מתקבלת על הדעת הזו, שנעשית, ככל המסתמן, בידיעתו?"

חזרתי על שאלה זו ב- 6.12.20 בצהרים, לאותם מכותבים, בזו הלשון:
"תזכורת
גם היום לפני הצהריים החסימה של מח"ש עדיין ממשיכה, כמודגם בסרטון כאן.
הייתכן?".

תגובה טרם קיבלתי מאיש. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל (לפחות לא מהשר יועז הנדל).
די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

למי שלא קלט, הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מוחלטת מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש וחצי - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' במאמר כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות מושחתות,לכאורה, רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות ופעילויותשיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

יצוין, שאך לפני כמה ימים פרסמתי כתבת חשיפה מזעזעת נוספת אודות השר יועז הנדל, שפורסמה תחת הכותרת: "השר הנדל מסתיר שחיתות והחלטות שגויות במסגרת "מדיניות השקיפות"!". 

פרשה מושחתת, לכאורה, לא פחות, שחשפתי אך בשבוע שעבר בנושא אחר לחלוטין, היא תחת הכותרת: "חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?". תהיינה עוד התפתחויות לחשיפות הללו - כי זה לא נגמר. 

מיד אחריה, חשפתי פרשה פלילית ענקית, לכאורה, נוספת, שפורסמה (במקביל ל"גלובס") תחת הכותרת: "חשיפה: מה עומד מאחורי תרמית שר התקשורת "מהפכת הקליטה הסלולרית"!"

ואחריה הגיעה עוד פרשה מחרידה, שכבר הועברה לטיפול היועמ"ש, בדרישה לפתיחת חקירה פלילית ושפורסמה כאן תחת הכותרת: "האם "משגיחת הכשרות" על נתניהו פיברקה לעצמה את הסדרי ניגוד העניינים?". בכתבה זו יש חשיפה מדהימה גם לגבי השר יועז הנדל עצמו (בחצי התחתון של הכתבה). 

בקיצור: "סיציליה זה כאן". במשרד התקשורת הישראלי. 

ההסתרה וההתעלמות משאלותיי (אי מענה לשאלותיי, זו גם הפרת חוק, הנחיות היועמ"ש והתקשי"ר), היא, כנראה, הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". 

אבל זה לא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

לסיכום:
זה, שמדבר על "שקיפות",
 "ציונות", "קו המחרשה" ושאר סיסמאות וספינים נבובים, נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו ומטעה באופן קבוע את הציבור. הוא מספק גיבוי וחיפוי למעשים פליליים, לכאורה, בקנה מידה מחריד, גם בתחום "הקומה הכשרה". 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 

BLOCKED FREE
עדכון 10.1.21: הוגשה תלונה לנש"מ כנגד המשנה למנכ"לית, שמילה מימון. התלונה נמצאת במלואה - כאן
בעקבות אי המענה מנש"מ, הוגשה תלונה לנציבות שירות המדינה. התלונה נמצאת במלואה - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים