Telecom News - אפליקציות בחינם לשימוש בשעת חירום בעת מבצע "צוק איתן"

אפליקציות בחינם לשימוש בשעת חירום בעת מבצע "צוק איתן"

דף הבית >> לגיקים >> חדשות עולם האפליקציות >> אפליקציות בחינם לשימוש בשעת חירום בעת מבצע "צוק איתן"
אפליקציות בחינם לשימוש בשעת חירום בעת מבצע "צוק איתן"
מאת: מערכת Telecom news, 8.7.14, 21:30

עדכון 16.2.16: פיקוד העורף פרסם אפליקציה רשמית להתרעות לגבי טילים וחדירת מחבלים - כאן.
מסך "המלחמה הבאה"
לנוכח התקפות הטילים בדרום הארץ ובמרכזה, מובאות להלן כמה אפליקציות בחינם לשימוש הציבור בעת חירום.

האפליקציה בחינם "צבע אדום" לאנדרואיד ולאייפון, עודכנה אתמול - 7.7.14. היא מהווה גם כלי הסברתי, שמאפשר לחוות את שיגרת חייהם העגומה של תושבי הדרום. האפליקציה מאפשרת לקבל התראות צבע אדום בזמן אמת ישירות לסמארטפון. בנוסף ניתן לקבל עדכונים שוטפים על שיגורים, נפילות וארועים ביטחוניים באזור הדרום. האפליקציה מופעלת ע"י מתנדבים ואינה קשורה למערכת הביטחון. האפליקציה אינה תחליף למערכות ההתראה הרשמיות.

אפליקציה "צבע אדום -  התרעות מיידיות" להורדה לאנדרואיד - כאן. עובדת טוב! בעת קבלת התרעה על מתקפת טילים תוצג בועה מרחפת עם המרחב המותקף ויושמע צליל אזעקה. יש אפשרות לבחירת צלילים,  לבחירת ערים או קבלת התרעה על כל המדינה ובחירת התרעה בבועה מרחפת או רגילה. יש אפשרות השתקת צלילים.

עדכון 19.7.14: אפליקציה בחינם "זמן אמת - אזעקות צבע אדום" (אייפון) Tzeva Adom Alerts" צבע אדום": (אנדרואיד), של המפתחים אריק פריימוביץ ואביב בן-יוסף, שוחררה אמש (18.7.14) לאייפון  ולאנדרואיד. יש להגדיר את האזורים בהם רוצים להיות מותרעים.
עדכון 26.8.14, 12:44: המפתחים אומרים, שבמהלך מבצע צוק איתן עד להפסקת האש שהופרה, היו למעלה מ-2,000,000 הורדות של האפליקציה. בזכות השימוש בענן Amazon Web Services המשחרר מהצורך להשקיע משאבים בחומרה, תוכנות מערכת ואבטחה, שוחררה האפליקציה במהירות וזכתה להצלחה גדולה. ענן אמזון (Amazon Web Services) אפשר לאפליקציית "צבע אדום בזמן אמת" לעמוד בביקושי שיא. גרסת ה- iOS (אייפון) של האפליקציה דורגה במקום הראשון בין  אפליקציות החינם בחנות App Store הישראלית במהלך מבצע צוק איתן. כפרויקט שירות ציבורי, היישומים נכתבו לשחרור כקוד פתוח. קוד המקור עבור גרסת האנדרואיד כבר זמין וקוד המקור לגרסת ה-iOS יהיה זמין בקרוב..הגידול במספר המשתמשים באפליקציה הוא התוצאה של המלצות משתמשים עליה ללא כל פרסום וכמעט ללא כל כיסוי במדיה (למעט ב-Telecom News).

עדכון 22.7.14: אפליקציה בחינם "RED - Missle Alert System - התרעות צבע אדום" (RED-Real time alert system) שוחררה שלשום (20.7.14) לאייפון ולאנדרואיד. היא מציגה את כל ההאזעקות בזמן אמת בבת אחת כולל מיקום ע"ג מפה. ניתן גם לקבל לכל האיזורים וגם למיקום ספציפי.

עדכון 24.7.14: אפליקציה בחינם "צבע אדום - התראות בזמן אמת", שוחררה ב- 21.7.14 לאנדרואיד. האפליקציה מאפשרת בחירת יישובים ספציפיים, מציגה זמן להתגוננות - הזמן המשוער עד נפילת הטיל, מאפשרת לבחור צליל הרתאה מבין 15 צלילים ועוד. 

עדכון 3.8.3: היום שוחררה אפליקציית צבע אדום נוספת בשם "צבע אדום מיידי" (Red Alert - Tzeva Adom)  לאייפון ולאנדרואיד, שמספקת התראות מיידיות ובזמן אמת.

האפליקציה בחינם "צבע אדום מאיפה מגיעים הטילים?" לאנדרואיד, באה לתת מענה לשאלה זו. מורידים את האפליקציה ומחזיקים את הסמארטפון מקביל לרצפה ("שוכב") והקרן האדומה, שנעה על גבי הרדאר תראה את הכיוון לעזה - הכיוון שממנו מגיעים הטילים.
במידה והקרן האדומה לא "החלטית" ומראה כל פעם כיוון שונה יש צורך לכייל את המצפן של הטלפון הסלולרי (הוראות באפליקציה תחת
הכפתור - הכיוון שגוי? לחץ כאן!,שנמצא בתחתית הדף הראשי).

כשיש אזעקת צבע אדום לאיזה צד של הקיר להצמד? לפעמים אזעקת צבע אדום תופסת אותנו ברחוב, במקום לא מוגן ואנחנו לא יודעים לאיזה צד של הקיר להצמד בעודנו נשכבים על הרצפה. כאשר תשמע אזעקת צבע אדום נוכל לדעת באמצעות האפליקציה מאיזה כיוון ישגרו אלינו את הטילים\רקטות.

(אזהרה: יש אפליקציות צבע אדום נוספות כמו Tzeva Adom  לאנדרואיד, או tzevaadom-צבע אדום בזמן אמת לאנדרואיד, שנמסר שהן לא תמיד התריעו ולכן לא מומלץ להשתמש בהן).
 

מקלט-לי תל-אביב - אפליקציה בחינם לאיתור מקלטים בתל אביב

 
מאת: מערכת Telecom News
22/11/13,  00:33
מטרת / הייעוד של התוכנה: איתור מקלטים בתל אביב.
שם התוכנה: מקלט-לי תל-אביב
קישור להורדה: לאנדרואיד
מאפייני התוכנה: האפליקציה בחינם לאנדרואיד מאפשרת למשתמש בה לקבל הכוונה למקלט הציבורי הקרוב למקום שבו הוא נמצא בתל-אביב. עם פתיחת האפליקציה, היא תכריז על המקלט הקרוב ביותר ולחיצה על "ניווט" תראה את המקום על המפה עם חץ ירוק להכוונה ליעד. לחיצה על כפתור "מפת מקלטים" תציג את כל המקלטים בת"א. אפלקציה זו פותחה באופן פרטי על ידי גורם עצמאי. האפלקציה מקבלת את רשימת המקלטים ממאגר המידע הרשמי של עיריית תל-אביב יפו.
 

המלחמה הבאה - מיקום מקלטים-אפליקציה בחינם לניווט למקלטים באזעקה

 
מאת: מערכת Telecom News
22/04/13,  10:59
מטרת / הייעוד של התוכנה: מיקום המקלטים במדינה וניווט ישיר אליהם על גבי מפה בעת אזעקה.
שם התוכנה: המלחמה הבאה
קישור להורדה: בחינם לאייפד, אייפוד ואייפון
מאפייני התוכנה:
במציאות הישראלית המלחמה הבאה יכולה להגיע כל רגע. קיימת אפליקציה כדי שברגע האמת ניתן יהיה לדעת היכן בדיוק נמצא המקלט הקרוב ביותר.

יושבים בבית קפה? נמצאים בפגישה בעיר זרה? בדרך חזרה מהטיול בצפון? באירוע משפחתי רחוק? כאשר נשמעת אזעקה פותחים את האפליקציה בחינם לאייפון ומקבלים את המסלול למקלט הקרוב ביותר בהתאם למיקום בו נמצאים.
לאחר שמגיעים למקלט, ניתן למצוא באפליקציה גם פנס מובנה עם פתיחה מהירה ואפשרות להפעלה רגילה או מהבהבת כדי לאותת לכוחות הבטחון וגם רדיו מובנה
המאפשר להאזין לתחנת גלי צה"ל, התחנה העדכנית ביותר - במקרה של אירוע חירום. בנוסף, האפליקציה בחינם כוללת עמוד הנחיות עזרה ראשונה. 

האפליקציה מכילה את מיקומם של רוב המקלטים בישראל, ומתעדכנת אוטומטית ללא צורך להוריד גרסה חדשה.

האפליקציה זכתה במקום הראשון בפרס השר לשיפור השירות לציבור בתחרות פיתוח האפליקציות של עיריית תל אביב - אפריל 2013.

לסיכום:
האפליקציה בחינם לאייפון מאתרת את המקלט הקרוב ואת המסלול הקצר ביותר אליו בהתאם למיקום המשתמש. יש בה פנס מובנה ורדיו מובנה להאזנה לגלי צה"ל, הנחיות עזרה ראשונה ועוד. מתעדכנת אוטומטית.
 

Secure Spaces - מרחב מוגן - אפליקציה בחינם למרחב מוגן

 
מאת: מערכת Telecom News
15/04/13,  18:39
מטרת / הייעוד של התוכנה: איתור מרחבים מוגנים באזור בו נמצאים בבאר שבע אשדוד ואשקלון.
שם התוכנה: Secure Spaces - מרחב מוגן.
קישור להורדה: לאייפד, אייפוד ואייפון
מאפייני התוכנה: אפליקציה בחינם המאתרת ומראה את המרחבים המוגנים הציבוריים ואת המרחק אליהם ע"י שימוש ב-GPS לסיוע בעת חרום.
 

RuOK - להגברת הביטחון האישי

 
מאת: מערכת Telecom News
15/09/13,  10:00
מטרת / הייעוד של התוכנה: שדרוג הביטחון האישי במגוון סיטואציות (מקום חשוך וכד').
שם התוכנה: RuOK
קישור להורדה: לאנדרואיד
לאייפד, אייפוד ואייפון
מאפייני התוכנה: האפליקציה בחינם לבטחון אישי היא מבוססת מיקום. היא כוללת מנגנוני הרתעה, לחצן מצוקה, אזעקה, חיבור ישיר למוקד מקצועי המלווה את המשתמש וירטואלית ומוכן לטיפול בכל מקרי חרום, בדיקה אוטומטית של מצב המשתמש, צילום תוקף ושמירת התמונות. מצב "לווה אותי" הוא כשהמשתמש בתנועה ומצב "שמור עלי" הוא כשהמשתמש במקום קבוע. האפליקציה מפעילה אפשרות של חיוג ישיר למוקד חרום 24/7 – בקליק אחד. בנוסף יש לה אופציה של הפעלת אזעקה – בקליק אחד, ובנוסף גם השמעת הקלטה קולית המודיעה כי המכשיר תחת מעקב וכוחות ההצלה בדרך. כאשר המערכת נכנסת לפעולה היא גם מפעילה באופן אוטומטי את המצלמה הקדמית והאחורית במכשיר הסלולרי ושומרת את התמונות בשרת. השירות זמין 24 שעות במשך 7 ימים בשבוע במוקד אנושי מאוייש ללא תשלום.


בנוסף: יש מיקום מקלטים באפליקציות רשמיות עירוניות של הערים השונות . למשל: באפליקציה הרשמית של עיריית ראשון לציון לאנדרואיד ולאייפון,  האפליקציה הרשמית של עיריית תל אביב - דיגיתל לאנדרואיד ולאייפון ועוד.

חשובה מאד האפליקציה בחינם של מד"א לעזרה ראשונה ולהצלת חיים לאנדרואיד ולאייפון.

בעת לחץ, חשוב מאד לא לשכוח תינוק באוטו. יש מגוון רחב של אפליקציות בחינם המזכירות לא לשכוח תינוקות ברכב: להורדה כאן.


עדכון 10.7.14: חברת החשמל השיקה הבוקר שירות חדש, שמטרתו להציל חיים. מהיום ניתן לדווח על מפגע בטיחות בחשמל באמצעות יישום חדש, שעודכן באפליקציה של חברת החשמל. שולחים באפליקציה לאנדרואיד ולאייפון תמונה של מפגע הבטיחות  ועובדי חברת החשמל יטפלו במפגע במהירות האפשרית.  

עדכון 10.7.14: פיקוד העורף עומד להפעיל מערכת "מסר אישי" עפ"י מפת האיזורים, דרכה ישלחו עפ"י מיקום המשתמש הודעות מתפרצות , בשלב ראשון לסמארטפונים אנדרואיד ולטלפונים פשוטים, לגבי מידע על המרחבים המוגנים באזור המשתמש וזמני הפנייה אליהם. (למנויי פרטנר, פלאפון וסלקום בלבד). כרגע לא תשלחנה הודעות חירום. עדכון 18.7.14: מהיום המערכת פועלת באשדוד והסביבה להתרעות בזמן אמת (עדיין לא למכשירי iOS). עדכון 24.7.14: מסוף השבוע הקרוב יופעל השירות בתל אביב ודרומה. ההודעה על כך פורסמה גם בדף הפייסבוק של עיריית תל אביב. כך, גם אנשים המצויים במרכז מקו תל אביב דרומה יקבלו מסרונים אוטומטיים כאשר מופעלת אזעקה. ראוי לציין, ששירות זה הוא שירות "האח הגדול" - נשלחים SMS מבוססי מיקום. המדינה יודעת איפה נמצאים בעלי הטלפונים ולא צריך להירשם. תושב מרכז/דרום, שיהיה בצפון, לא יקבל מסרון.

תמונת מסך "מקלט-לי תל אביב":

 
מסך: מקלט-לי תל-אביב 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים